Kategória: Ženská postava

Každý príbeh je niečim výnimočný... Rozhodnite, ktorý je ten naj!

Kategória: Ženská postava

Poslaťod Gatmička » Sob 30 Aug 2008, 23:47

Obrázok
Ženská postava je kategória do ktorej môžete prihlásiť váš príbeh ako do druhej kategórii v poradí. Vyberte najviac tri zo svojich hlavných hrdiniek v príbehu.
Svoje postavy uvediete tak, že odošlete jeden príspevok s MENOM ženy, priložíte FOTOGRAFIU v jej každodennom a reprezentatívnom oblečení (fotka z veľkej vzdialenosti sa neuzná) a CHARAKTERISTIKU tejto postavy vo vašom príbehu. Nezabudnite uviesť názov príbehu z ktorého táto postava je a odkaz na jeho umiestnenie tu na fóre.
Tiež môžete zapôsobiť na porotu odpoveďou na otázku: Prečo by mala byť nominovaná práve vaša postava.

Patrónom kategórie je : Silva

Čas na príhlasenie je do 7.9.2008
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Ned 31 Aug 2008, 22:10

Ava Paterr
Obrázok
Obrázok
Charakteristika: Ava je sestra Sam, z tohto faktu logicky vyplýva, že s ňou pácha všetky hlúposti, ktoré jej sestru napadnú. No ona zastáva úlohu múdreho dievčaťa, nemysliaceho na žiadneho chlapca. Jej životom je škola, škola a zase len škola. Nie je pojašené puberťácke dievča ako skoro každá na ich škole, ktorej životom sú hlavne šminky a zrkadlo. Takisto plní úlohu dcéry a "milujúcej" sestry. Hoci naozaj nemyslí na chalanov, niektorí na ňu majú iný názor. Veď kto by nechcel byť dvojča Samanthy Paterrovej? No každopádne chce mať v budúcnosti rodinu, deti a milujúceho manžela, ktorý ju bude čakať vždy večer, keď sa vráti z práce...

Samantha Paterr
Obrázok
Obrázok
Charakteristika: Fotka Zaca Efrona, šminky, zrkadlo, vode odolná riasenka... myslíte, že toto môže chýbať v kabelke Sam Paterrovej? Ak áno, tak ste na omyle. Samantha sa bez týchto vecí nepohne z domu. Myslíte, že pôjde vysypať kôš nenamaľovaná? Omyl! Sú to životu potrebné veci, pre už často spomínanú Samanthu. Keďže neznáša, keď ju nietko volá Samantha (väčšinou to robí jej sestra), zostaneme radšej pri Sam. Jej záľuby a koníčky je lovenie na chlapcov a pretekanie, ktorá z dievčat bude krajšia. Nechýba na žiadnom žúre a plesoch a na takých sa tam väčšinou stáva kráľovnou. Ide po nej každý chlapec, až na jedného nemenovaného ( :roll: ) a keď to tak úplnou náhodou nie je tak využije Avinu podobu a hneď sa to zmení. Inač je to tiež celkom múdre dievča, len keby cez hodinu matiky neriešila s kamoškou Stacey, ktorý krk chlapcov vonia lepšie. Jej veľkým snom je stať sa slávnou modelkou a každodenne dávať tisíce podpisov. Jej budúcnosť je len kariéra!

PREČO BY MALI BYŤ NOMINOVANÉ PRÁVE TIETO POSTAVY?
Píšem za obe. Nejdem písať, že sú milé, sympatické a čo ja viem ešte, pretože to každý musí posúdiť sám. Ja len, že ocenenie BARD, by trochu posunulo príbeh na vyššiu úroveň a získať to by bolo milé. Viac k tomu nemám, čo dodať. :)

Môj príbeh: Prázdniny na Havaji
Naposledy upravil eva dňa Pon 15 Sep 2008, 11:16, celkovo upravené 4
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Pon 01 Sep 2008, 03:49

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Renata Randers – už ako dvojročnú ju opustili rodičia, a tak až do svojich 8 rokov žila v detskom domove. S Dominikom sa spoznala už na strednej škole a ich priateľstvo časom prerástlo do lásky, ktorá trvá dodnes. S Dominikom majú jednu dcéru Amandu, no Renata ako žena v domácnosti túži po ďalšom dieťati, či jej ho osud dopraje však zatiaľ nevie ani ona sama. Kým žila Dominikova matka privoňala i k práci v pekárni, no nenaučila sa toho dosť, a tak sa jej teraz ťažko zvyká na prácu za pokladňou. Úprimne povedané robí to iba kvôli Juliet.

Renata ako jedna z hlavných postáv by mala byť nominovaná z toho dôvodu, že je to pekná sympatická žena a aj napriek tomu, že vyrastala v detskom domove je z nej skutočná dáma.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Amanda Randers – dcéra Renaty a Dominika Randersovcov. Malé blonďaté dievčatko, ktorému zatiaľ patria svetlé chvíľky v príbehu. No čaká na ňu škola a s ňou i prvé starosti, ale i nový kamaráti. Okrem toho v nej rodičia stále hľadajú nejaký talent, ktorý by jej mohli pomôcť rozvíjať aby z nej bolo výnimočné dievča.

Amanda by mala byť nominovaná hlavne preto, že je to malé sympatické dievčatko, o ktorom ešte v príbehu bude reč.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Dilia Jones – Rudolfova manželka a Renatina najlepšia priateľka. Povolaním je medička, no keď sa po niekoľkoročnej materskej dovolenke chcela vrátiť späť do práce veľmi jej to tam nešlo, a tak sa rozhodla zostať doma a starať sa o svoje štyri deti a svokru Gwyneth. Dilia sa Renatinou priateľkou stala hneď ako sa zoznámili a od prvých dní ich priateľstva spolu prežívajú všetko čo im život postaví do cesty, i keď je Dilia od Renaty o niekoľko rokov staršia.

Dilia je Renatina najlepšia priateľka, dokonalá matka štyroch detí a skvelá manželka. Bezchybné zzvládanie toľkých dôležitých životných úloh by si naozaj zaslúžilo nomináciu.

Môj príbeh Just the story
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod pumukli » Uto 02 Sep 2008, 12:18

Obrázok

Obrázok

Klementýna (26), najlepšia priateľka Patrície a obľúbená sesternica Ling odjakživa vedela, že jediný pre ňu vhodný business je show business. V skutočnosti jej ani nešlo tak o slávu ako o tie tučné balíky peňazí, ktoré sa tam točia. Preto si to namierila do zákulisia a to rovno ku koreňom veľkého hudobného priemyslu. Na výšku sa vykašľala, začala ako zvukárka na svadbách, neskvôr sa prepracovala až za zvukársky mixpult a počítač do Simcityského nahrávacieho štúdia R.R. ( RilkeRekords ). A keď sa nejaká falošne spievajúca speváčka márne pokúša prekročiť svoj tieň, je to práve Klementýna, kto ju v štúdiu zachraňuje.
Momentálne je Klementýna zahľadená do Josefa Ulumana, miestneho mladého statkára v Kvetolukách. Ona sama je však absolútne mestský typ. Z toho vyplýva istý problém, ktorý časom buď vybledne až sa stratia načisto predsudky, alebo možno natoľko zosilnie, že z toho, čo sa tak krásne začína nezostane nič. Nuž, ... všetko sa časom ukáže.

Prečo by mala byť nominovaná: Na jednej strane je možno trochu povrchná, na druhej je to však rozhodne typ, ktorý neváha podať pomocnú ruku, keď je to naozaj treba... Tak možno aj preto :)


Obrázok

Obrázok

Patrícia (25)je milá mladá dáma , ktorá žije s Klementýnou pod jednou strechou v dedinke Kvetoluky vzdialenej len malý kúsok od veľkomesta Simcity. Pracuje v Simcityských novinách Express Press zatiaľ len ako úbohučký pisateľ nekrológov, avšak doma sa vášnivo ponára do písania svojho prvého románu inšpirovaného jej veľkou láskou ku Gábinovi Mikešovi. Napriek svojmu skromnému zjavu v kútiku duše prahne po uznaní. Momentálne je veľmi nešťastná z nepodareného vzťahu s mužom, ktorého stále miluje.

Prečo by mala byť nominovaná : Lebo je veľmi smutná z nešťastnej lásky a okrem toho túži po uznaní, ktorého by sa jej mohlo dostať napríklad aj tu :)


Obrázok

Obrázok

Ling (25) je Klementýnina vysokoškolsky vzdelaná sesternica. Od svojich 15 rokov sa pohybujúca v umeleckých kruhoch na rôznych umeleckých školách. Momentálne taktiež pracuje v Simcitty ako grafický dizajnér v agentúre Inspirestudio, lenže zatiaľ iné bývanie ako u svojej sesternice v Kvetolukách isté nemá. Je to trochu arogantná povaha, avšak v svojom vnútri verná s veľkým srdcom, túžiaca po skvelej rodine. Málokto by však takto Ling odhadol, pretože svoje zraniteľné vnúto dokonale maskuje pyšným správaním. Je to perfekcionistka s dobrým vkusom a mierne extravagantným vystupovaním. Časom sa stane jej život jedným z hlavných prúdov môjho príbehu O nich. http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php?t=234&start=0

Prečo by mala byť nominovaná : Možno preto, že nieje taká akou sa zdá :)

Poznámka: Lig Tan nieje mojou rukou vyrobená simka, je to Ling Tan z MTS2 od šikovného UdontKnow.
Naposledy upravil pumukli dňa Uto 16 Sep 2008, 17:20, celkovo upravené 1
dance dance dance
Obrázok užívateľa
pumukli
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 15:13

Poslaťod Maggi » Sob 06 Sep 2008, 01:23

Obrázok
Obrázok
Tatiana, hlavná hrdinka príbehu. V detstve vyrastala bez matky, lebo tá bola hviezda a nemala na ňu čas, vychovával ju jej otec. Na to že bol za otca aj mamu sám ju vychoval veľmi slušne. Vyštudovala Vysokú umeleckú školu, odbor maľovanie. Našla si manžela svojich snov, s ktorým prežíva veľa dobrodružstiev. Hneď prvé im prekazilo svadobnú cestu a to dobrodružstvo, takmer neprežila ona a jej dieťa. Potom stretla kamarátku z detstva v Londýne, kde natáčala film. Tam si užila dobrodružstvá s kráľovnou a Vicky. Na to keď sa chceli vrátiť na Slovensko. Ich lietadlo unášajú mafiáni a ju a Filipa nechajú žiť pod podmienkou, že neodídu zo Sicílie. Tam Tatiana porodí dve deti, jedno mŕtve. Je z toho zdrtená, ale pri živote ju drží druhé dieťa, Karinka, no ktorá sa tiež.... Nájde jej kočík v mori. Na to odpadne a ďalej nikto nevie.....
Nominovaná by mala byť z viacerých dôvodov, ale jeden je určite hlavný. Pod mojím perom si toho tak veľa vytrpela aj vytrpí, že si to zaslúži. Napriek veľa ťažkostiam, zostala svojmu manželovi verná a stále ho miluje. O svoje obe deti prišla, či to prežije alebo či sa jej deti nejak vrátia, závisí aj od nominácie.....Obrázok
Obrázok
Kto je to? No predsa Karin, Karin Jašková. Najlepšia kamarátka Tatiany, jej (skoro) sestra. Spolu vyštudovali umeleckú, ale Karin vyštudovala herectvo. To aj uplatnila a získala rolu v európskom trháku, ktorý sa pomaly dostáva aj za "mláku". Z pojašenej dievčiny sa stala pojašená žena, so sľubnou kariérou. Je veľmi milá zábavná a chápavá. Jej rodičia sú bohatý, ale ona chcela niečo dokázať aj bez ich peňazí.
Nominácia by jej veľmi ale veľmi pomohla v kariére herečky a určite by si získala dobré meno. Však nie je veľa herečiek čo majú nomináciu na BARD-a.

Obrázok
Obrázok
Sexy oblečenie, perfektné líčenie, dokonalý účes a zvodný úsmev spopod mihalníc. Charakterizácia Vicky Scarlett. Muži na ňu letia, ležia je pri nohách. Je však toto Vicky? V príbehu sa dozvedáme jej druhú tvár. Vicky ako milujúca matka, nežná, milá, pracujúca... Čo je maska a čo pravá tvár? Vicky je dosť záhadná postava, najprv zvádza Filipa nato už oňho nejaví záujem a ide po Emanuelovi. Čo je to s ňou?
Nominácia by toto tajomstvo pomohla odkryť. Zlý človek sa nedokáže radovať, preto by sa ukázala je pravá tvár. Či by zotrela kilá make-up-u a úprimne sa usmiala a radovala alebo či by pohodila vlasmi a nezaujímalo by ju to? Všetko závisí od nominácie.
Postavy vystupujú v príbehu: (klik na obrázok)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Sob 06 Sep 2008, 19:10

Kiara Akin Turnerová
Celý príbeh sa začína jej smrťou a skúškami ktoré musí prejsť ak chce znovu žiť. Je to mladá žena aj napriek tomu že má už malé dvojičky a práve pre svoj vek dokáže pochopiť aj dcéru jej manžela a nielen jej kázať o tom že sa má správať tak alebo onak. Je citlivá a veľmi naviazaná na svoje dve miminká, hlavne na to slepé.

Obrázok

Prečo ju nominovať? Je to žena ktorá na svoj mladý vek prežila kadečo, od vlastnej smrti až po porodenie malých dvojčiat, pričom sa nesťažuje na to aký má osud, dokonca ani vtedy nie, keď zistí, že jej dcérka je slepá


Megan Turnerová

Dcéra Smrti, no napriek tomu dievča túžiace po normálnom živote, so svojimi chybami aj silnými stránkami. Má svoje sny, no pre záchranu rodiny ich kľudne zahodí za hlavu a urobí čo bude treba, aj keď ešte ani sama netuší, čo ju bude stáť boj za tých ktorý okolo nej žijú...
Má nevyspytateľnú povahu, často koná bez premyslenia, niečo zbadá tak tam beží, nedbajúc čo tam m môže číhať...pre fakt, že je vlastne budúca Smrť sa svojej vlastnej smrti ani neobáva, no namiesto toho cíti o to väčší strach o blízkych, pretože pre obyčajný cit ktorý cítila jej už vzali niekoho, koho nosila v srdci.

Obrázok

Prečo by mala byť nominovaná? – Je to nástupkyňa Smrti, takže si ju netreba poštvať;)


Pandora
Asi najlepšie spojenie pre Pandoru je upírka s dušou. Aj napriek tomu v akom prostredí žije a osudu ktorý ju čaká ako kráľovnej upírov sa snaží zachovať si svoju dušu a vzoprieť sa svojmu osudu. Jej povaha je niekedy ako deň a inokedy ako noc. Jemná a citlivá a na druhej strane bojujúca ak je treba. Podsvetie jej vzalo čo najviac milovala a teraz je ochotná postaviť sa na stranu svetla, aj keby to malo byť posledné čo urobí, či by sa mala uškvariť na slnku.

Obrázok

Prečo ju nominovať? – pretože so svojimi dlhými zúbkami má krajší úsmev než hollywoodske hviezdy :D

Všetky tri nájdete v príbehu - 7.dní a príde Smrť
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Ned 07 Sep 2008, 00:40

Obrázok
Obrázok
Allison Atchinsson-Sympaticke, uplne normalne 16 rocne dievca, s zivotomzozaciatk ako uplne tuctovym. S odpornou matkou, ktora jej kazila zivot, s tatom ktory ''nebol schopny udrzat si pracu'' tak sa stale neustale musia stahovat. A to pre nu nie je zrovna naidealnejsie. A este je tu aj sestra ktora jej robi napriek. Vsetko sa ale zmeni a do jej zivota sa vmota stastie. No nie nadlho. James, jej priatel, utrpel zrazku autom a teraz koli tragedii a novou ''kamaratkou'' prebyva na psychiatri. Mozno sa jej zivot obrati naruby este viac, mozno sa rany zahoja. uvidime.
Preco by mala byt nominovana?
Jej zivot nebol zrovna ako cukor, tak urcte by ju potesilo utesenie v podobe nominacie.
Obrázok
Obrázok
Mildred Atchinsson
Zo zaciatku mucitelka, selma bez srdca, ale tehotenstvom (a mozno zazrakom) sa z toho dostala a urovnala vsetko do normalu, ako prava matka. Na svoj vek a na to ze ma dve dcary+tretie na ceste) vyzera neskutocne dobre.
Preco by mala byt nominovana?
Vlastne ani neviem..zozaciatku sa preukazala zo zlej stranky, ale potom ako velmi dobra osoba. Mozno bude prekvvapenie, a lahsie bude prezivvat Allisonine trapenie na psychiatrii. A vlastne aj trapenie pre nu. Ale urcite by ju to prekvapilo.
Obrázok
Obrázok
Alicia Atchinsson
Vystredna, dost mrcha, ale v podvedomy dobry clovek. Povodne ciernovlaska, prefarbena, prmenovana(Linda povodne)...Ma vela priatelov v skole, kamratiek..Jedna z tych nejlepsich je aj Allison McMurry. No co dodat..zmena bola velky krok v jej zivote. A dalsia zmena bude nasledovat...
Preco by mala byt nominovana?
Asi som to tou charakteristikou dobre pokaslala :oops: . Alice je vyborna baba, ktora ma srdce, aj ked sa to nezda pre vela ludi. A bola by este popularnejsia co by jej bolo maximalne perfektne. Povaha sa velmi zmenit neda :roll:
Tieto tri damy obyvaju cast fora s mojim pribehom:
Allisonin (ne) normalny zivot
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Ned 07 Sep 2008, 17:14

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Ela Spitzig
Ela je susedou Matta. Zo začiatku sa nemali radi, teraz sa milujú. Avšak Matt sa v jednej chvíli neovládol a bol koniec. Koniec ich vzťahu. Ela sa sťahuje na druhý koniec štátu a možno nominácia jej pomôže mať v príbehu ešte aspoň malú úlohu.
Prečo by mala byť nominovaná?
Pretože Matt pri nej objavil pravé kúzlo lásky. A bol s ňou aspoň na chvíľu šťastný.

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Natasha Lalith
Natasha sa zjavila v príbehu ako jasný blesk z neba. Keď sa Ela sťahovala, Natasha prišla ako nová suseda. S Mattom sa hneď spoznali a Matt ostal začarovaný. Neskôr na návšteve išla iba do vedľajšej izby a Matt ju tam po pätnástich minutách nenašiel.

Prečo by mala byť nominovaná?
Pretože je ideálnou partnerkou pre Matta a záhada zmiznutia v Mattovom byte sa možno čoskoro vyrieši. A možno bude mať Matt s ňou niečo viac ako len priaťeľstvo...


Postavy nájdete v mojom príbehu (Sen mať lepší život).

Za grafickú úpravu fotiek ďakujem Maxovi. :)
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Catqa » Ned 07 Sep 2008, 23:05

Alisha Torrentová

Obrázok
Hlavná postava príbehu, dcéra, štvornásobná matka a v neposlednom rade- dobrá manželka.
Alishin život nebol jednoduchý hádam nikdy. V 18 rokoch si kupovala svadobné šaty, ktoré jej mama musela ešte v deň svadby prešívať, pre neobmedzene rastúce bruško. Napokon sa za Matta vydala a o pár mesiacov sa im do nového domčeka narodili malé trojičky. To bola hádam najradostnejšie obdobie po Mattovom boku. Potom však prišiel zlom. Matt tragicky zahynul a nechal Alishu samú s 3 malými deťmi a navyše v meste, ktoré vôbec nepoznala.Na túto etapu života Alishu radšej ani nespomína. Život sa jej obrátil iným smerom v momente keď to naozaj nečakala. Jedna všedná návšteva kvetinárstva zaručila 2. lásku v jej živote- Toma Blumena.
To on bol tým svetlom v jej doterjšom tmavom živote a vďaka nemu sa im narodila krásna dcérka Lucy, ktorá je pre nich všetko. Aj keď sa v poslednom čase len hádajú, nieje na svete takej sily, ktorá by ich rozdelila.
Obrázok
Prečo by mala byť nominovaná? Možno za odmenu. Odmenu za jej život, ktorý nemala ľahký a aj napriek toma sa vždy snažila usmievať a nedávať svoj smútok na javo. Myslím, že Alisha by si nomináciu zaslúžila asi najviac :wink:

Lucy Blumen

Obrázok
Ako charaktirizovať toto malé dievčatko? Sma neviem. Jej rodičia by ju isto nazvali zázrakom, či malým slniečkom. Ale ona je už predsa veľká slečna :wink:
Lucy bola obdarená jednou zázračnou vlastnosťou, ktorá sa málokedy prejaví už v detstve a síce- neuveriteľná chápavosť a súcit voči druhým. Už ako úplné mimino vždy vedela vycítiť kedy sa niečo deje a kedy nieje práva najvhodnejšia príležitosť začať mrzuto plakať. Miluje svojich rodičov, svojich 3 veľkých súrodencov a aj svojho malého synovca Chrisa, aj keď ešte nevie, že je jeho tetou. Pevne dúfam, že svoju funkciu nebude zneužívať :D
Obrázok
Prečo by mala byť nominovaná? Možno by to bol milý štart do života. A myslím, že Lucy by sa veľmi potešila "soške" BARDa na poličke medzi hračkami. Minimálne by to bola výborná náhrada za kena :oops:
ospravedlnujem sa za fotku kde su tie stvorceky, ale v hre som si to akosi neuvedomila

Lea Torrentová
Obrázok
Lea- jedna z Alishinych trojičiek. Asi tak by sa ju dalo stručne opísať. Táto milá osôbka však v sebe skrýva oveľa viac. Od malička bola tá najdominantnejšia zo svojich dvoch súrodencov, ktorý potom za ňu neraz želehlili nejeden problém. Smrť otca nikdy nebrala nejak emotívne, aspoň nie na verejnosti. Lea je skôr hrdinský typ, ktorý vyžaduje, aby si o nej ľudia mysleli že je silná a nemá ani jednu slabú stránku. Momentálne žije so svojimi tromi súrodencami, manželom a synčekom. A hoci v príbehu po jej dospetí nemala veľké miesto, som si istá že svojej mame ešte neraz poriadne zavarí.
Obrázok
Prečo by mala byť nominovaná? Pri Lei si skutočne niesom istá. Je presný opak svojho brata, sebavedomie má až príliš vysoké, tým jej nominácia nepomôže. Možno iba pre radosť. A aby svojmu okliu táto cieľavedomá mladá žena dokázala, na čo všetko ešte má.

Príbeh: Torren´s life story
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Ned 07 Sep 2008, 23:17

Pod rúškom noci...


BLONDKA

Obrázok

Táto žena nemá meno...táto žena už nemá minulosť a nerozumie svojej budúcnosti..Táto žena prišla skrz pokojný spanok vo svojej posteli do sveta kde ju čakalo jediné smrť....Spravila to svojou odvahou že ušla? A hoc utrpela ujmu /aku ja osobne by som nezvladla/, ale nalomila niekoho emócie..Ano táto Blondka dokázala niekoho tak relatívne skazeného naštrbiť a ukázať mu že emócie sa zabiť nedaju...Je úspešná...Neveríte? Keby nebola..je mŕtva....

Obrázok
Prečo by mala byť nominovaná???
Pretože jej vnútorna sila, energia a povaha ju udržujú na žive, lebo dokáže tápať v temnotách no s takým rozhladom, že stíha aj mútiť niekomu hlavu..a už len to že zabránila vlastnej smrti..no to chce potlesk :oops: A ešte k tomu ako jedina z príbehu vytvára vo vašich hlavkach burlive pochody...Prežije? Zomrie? Bude mať deti? Nedožije sa konca pribehu? Hm....SOFI HITMAN


Obrázok

Možno sa čudujete prečo ju sem dávam..veď je v príbehu menej ako krátko...ale zaručujem vám že v nom bude viac ako dlho :lol:
Je to nadana vedkina, ktorej chyba jedine...nejaky vzťah, opora a ako každemu z nas laska...Hlada si cesticku medzi vedou a existenciou...Nasla konecne toho pravého? Alebo je to len životný omyl a zostane jej jediné...Žiť v spoločnosti robotov?
Obrázok
Prečo by mala byť nominovaná?

Lebo mam silný pocit, že ešte dokáže viac ako vela. Ma energiu silu charizmu a chlavne rozum, čo sa cení:D Je skôr racionálna, ma nadhlad a pali jej to..no zároven vie byť citlivá..ano vie a ukáže vam to:D


viewtopic.php?t=219&start=0
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Pon 08 Sep 2008, 17:33

Už sa neprilasujte, ale zatial ani neposielajte pm patrónovy... Porota vyberie 10 žien/simiek ktorý by mali pokračovať do užšieho výberu. Ďakujem všetkým za prihlásenie sa :-)

Porota môžete posielať pm patrónke Silvii, ak potrebujete poradiť kľudne píšte pm alebo icq mne. :wink:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Silva » Pia 19 Sep 2008, 00:40

Postupujúce finalistky

EVA- Ava Paterr

EMERALD - Renata Randers

PUMUKLI - Klementina Sikibuova

MAGGI - Tatiana Sadovska

YKA - Kiara Akin Turnerova

YKA - Pandora de Rau

CATQA - Alisha Torrentova

SAVI3 - Blondka

CATQA - Lucy Blumen

PUMUKLI - Ling Tan
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

ženská postava

Poslaťod Yka » Sob 20 Sep 2008, 23:08

Edit: som sa tu pomýlila, som dala zlé tlačitko :oops:
Naposledy upravil Yka dňa Sob 20 Sep 2008, 23:13, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Sob 20 Sep 2008, 23:11

Yka: hlasovať sa má PM-kou ;) Sivle
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Silva » Pon 22 Sep 2008, 16:46

Tak 5 nominantiek na zensku kategoriu

YKA - Pandora de Rau

MAGGI - Tatiana Sadovská

EVA - Ava Paterr

SAVI3 - Blondka

YKA - Kiara Akin Turnerova
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na BARD - Udeľovanie cien za tvorbu príbehov 2008

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť