Isolato sè finire / Samota sa skončila

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám zatiaľ môj príbeh?

Skôr áno
9
100%
Skôr nie
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 9

Isolato sè finire / Samota sa skončila

Poslaťod Instead » Sob 30 Jan 2010, 21:07

1. Diel
Ahoj. Volám sa Linda. S mojou kamarátkou Allison tvoríme skvelý pár.
Poznáme sa už od vtedy, keď sme boli malé dievčatká... Už vtedy sme boli veľmi odlišné. Ja mám čierne vlasy, výrazne sa maľujem, a pomerne výstredne obliekam. Allison je skôr princeznovský typ. Má krásne vlnité blonďavé vlasy a modré oči..
Na tomto obrázku hráme hru ktorú som samozrejme navrhla ja. Vtedy sme mali 9 rokov.

Obrázok

Teraz budeme mať štrnásť. Narodila som sa totiž iba o pár hodín skôr, takže narodeniny oslavujeme spolu.. Momentálne sú z nás sexi teenagerky. Teda hlavne z Allison. Ja sa o vzhľad až tak nezaujímam. Chcete vidieť ako vyzeráme?

Obrázok

Trávime spolu skoro každú voľnú chvíľu.. Nakupujeme, rozoberáme chalanov, učíme sa spolu, utekáme z domu :whistle: .. Táto fotka vznikla pred nákupným centrom. Strhla sa obrovská vodná bitka... Domov sme vtedy prišli premočené, takže sme mali domáce väzenie ale.. Aj tak to stálo za to.

Obrázok

Dnes sme si usporiadali pyžamovú párty. Najskôr sme tancovali, potom sme pozerali horor, lakovali si nechty a bohvie čo ešte.. Potom som už išla spať. Allison si ešte písala denník.

Obrázok

Viem že sa to nemá ale niekedy sa do neho nakuknem. Nie že by som ju urážala ale píše si tam samé hlúposti takže je to jedno. Počkala som kým nezaspala. Potom som akože išla na wc, ale schmatla som aj jej denník. Teraz si ale hovorím že som to nemala čítať.

Čo mám robiť? Povedať do Linde? Radšej nie.. Ale už ma chytá panika. Asi si budem musieť zvyknúť na život bez nej.

Vedela som že sa niečo stalo.. Mala som predtuchu že už nič nebude také ako predtým.

Pokračovanie nabudúce.
Naposledy upravil Instead dňa Str 24 Feb 2010, 18:00, celkovo upravené 2
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 31 Jan 2010, 16:52

prosim okomentujte to :pray: .. je to moj 1. pribeh potrebujem sa zorientovat :roll:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod AnnaSims » Ned 31 Jan 2010, 17:04

Vyzerá to dobre ale daj si väčšie fotky.
Obrázok užívateľa
AnnaSims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:53
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 31 Jan 2010, 17:37

oka.. 2. diel uz mam odfoteny tak az na treti tam budu vacsie.. diki :)
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Ned 31 Jan 2010, 17:39

no a chcem dodat ze 2. diel bude skor taky uvahovy tak sa nezlaknite :D
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Krpec » Ned 31 Jan 2010, 22:55

mne sa to zatial celkom paci som zvedava co nasla v tom denniku :) tesim sa na dalsi dielik :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Pon 01 Feb 2010, 20:21

dalsi diel bude zajtra.. mal byt uz dnes ale som si kupila dodatok - mazlickov - tak je to prednejsie momentalne :lol: pisat ale urcite dalej budem
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod AnnaSims » Pon 01 Feb 2010, 20:22

gratulujem, uži si ho
Obrázok užívateľa
AnnaSims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:53
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Uto 02 Feb 2010, 18:43

no takze tu je to :).. ako som uz povedala bude to trochu uvahovy diel.. Allisonine tajomstvo sa este nedozviete ale prezradim ze v 3. dieli uz urcite ano :D ... snad sa vam tento diel bude pacit.. aj ked sa toho moc neudeje :D.. v tretom dieli uz aj budu vacsie fotky

2. Diel
Niečo zvláštne sa deje. Týka sa to Allison.. Má tajomstvo ktoré mi nechce povedať. Netuším čo sa stalo ale mám z toho veľmi zlý pocit... Zatiaľ sme pred sebou nemali žiadne tajomstvá.
Allison som toho už prezradila veľa.. Trapas pri prvom bozku, zlá známka z matiky, podlosť čo som raz vyviedla spolužiačke,.. Tak prečo mi ona toto tajomstvo nechce prezradiť? Asi bude vážne... Ešte že je tu klavír. Vždy sa odreagujem.

Obrázok

Zajtra máme babskú jazdu. Snáď mi niečo prezradí. Je strašné že sa jej to nemôžem spýtať sama.. Automaticky by som sa vyzradila.. S rodičmi nemám v tomto období najlepší vzťah, takže sa nemám komu vyrozprávať. Mám dospelého brata, ale jeho takéto veci už dávno nezaujímajú. Je tu aj môj strýko.. Momentálne si veľmi rozumieme. Ale je to jednoducho muž.. Nepochopí to..

Dnes bola tá babská jazda. Najskôr to bolo fajn, išli sme do obchodu z oblečením, bižutériou, počítačové hry..

Obrázok

Mali novú hru – The Sims 3 - Kolekcia domov. Hneď som prehlásila že musí byť skvelá, no Allison sa takým veciam nerozumie.. Začala na to nadávať. Začali sme sa bežne hádať.. Aspoň som si to myslela....
Allison zrazu z očí vybehli slzy. Začala na mňa takmer kričať, no nerozumela som jej..

Obrázok

Nevedela som čo sa mohlo stať. Nezostalo mi nič iné, ako pobrať sa domov.. Allison sa mi večer prišla ospravedlniť, tak som ju pozvala na večeru. Bola tam iba moja mama, ja a Allison. Allison mala zvláštne reči, niečo o tom že neexistuje žiadne šťastie. Vždy sa to pokazí.. Naozaj neviem čo sa jej stalo. Naháňalo mi to strach. V ten večer u nás spala znova.. Keď zaspala, znova som sa pozrela do jej denníku.

Obrázok

Viem že to bola hlúposť ale musela som sa niečo nové dozvedieť.

Linda si myslí že budeme kamarátky na celý život.. Aj ja som si to doteraz myslela, ale treba sa správať dospelo.. Jednoducho to nepôjde. Chcela by som povedať čo sa stalo ale nedokážem to.. Vidieť jej sklamaný výraz. Akoby som už aj tak nemala dosť starostí.

Nevydržím to. Čo sa preboha stalo?
Prečo nemôžeme zostať priateľkami?
V tú chvíľu som myslela že omdliem.

Pokračovanie nabudúce.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Uto 02 Feb 2010, 21:43

bohuzial v 3 dieli budu baby trochu ine pretoze mam mensi notebook a ked tam mam vyse dodatkov tak mi to seka.. :( ja som ich mala ulozene v rocnych obdobiach. .teraz som ich ale nahradila pets..skusala som ich dat take ako v originali ale aj tak su trochu ine tak sa prosim necudujte.. :roll:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Pia 05 Feb 2010, 17:00

komeent pls :D
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod AnnaSims » Pia 05 Feb 2010, 18:06

dobre ale uz od 3 diela vacsie fotky
Obrázok užívateľa
AnnaSims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:53
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Swni » Pia 05 Feb 2010, 18:31

celkom pekne :) :)
Len daj si vyssiu grafiku a vecsie fotkyy to si nastavis v nastaveniach..
vsetko daj na maximum a snad to budes mat lepsie :oops: :roll: :)
a downy by neboli tiez od veci :D
(inak ta teraz nepoucam ani nic taake len ti hovorim rady na zlepsenie :) )

PS:Ale nie na vsetkych notebookoch to ide lebo ja co mam notebook som si to tam nastavila a je tam super grafika ale napr na maminom notebooku, ktory je podotíkam horsej graficckej karty, to bolo stale take rozmazsne takze to zavisi
od grafiskej karty :D
Keď zlyhajú všetky možnosti, prečítaj si návod ...
Obrázok užívateľa
Swni
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Pon 18 Jan 2010, 17:21
Bydlisko: Samorín
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Instead » Pia 05 Feb 2010, 20:20

bohuzial downloady mi tam akosi nejdu a ja niesom typ co by skumal pricinu a napravoval to :D no este dnes pridam dalsi diel a fotky sa tiez budu postupne zlepsovat. :mrgreen:
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Best

Poslaťod Sašena » Pia 05 Feb 2010, 20:30

Tak jestli nějaké máš a jen se ti nezobrazujou, dá se tomu lehko odpomoci, vlastní obsah (neboli downloady) se povoluje v takové té tabulce, co se objevuje před tím, než se ti zobrazí výběr městeček k hraní, zaškrtne se povolit, ukončí se hra a znovu se spustí. Tedy předpokládám, že máš i nějaké datadisky, pokud máš jen základní hru, povoluje se to rovnou ve hře v nastavení, ale projeví se to až po restartu hry, takže si načti městečko, povol si v nastavení ten vlastní obsah, ukonči hru a znovu ji spusti.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia