Just the story - Koniec

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Čítali ste už môj príbeh alebo nie?

Áno už som ho čítal/a
8
14%
Áno, ale nie celý
16
29%
Nie, ale prečítam si ho teraz
21
38%
Nie, nezaujal ma
11
20%
 
Celkom hlasov : 56

Just the story - Koniec

Poslaťod Emerald » Uto 25 Mar 2008, 21:17

Tak ako väčšina aj ja sa vraciam s príbehom. Keďže som ho nemala nikde inde, tak musím všetky fotky znovu uploadnuť čo nebude len tak zo dňa na deň. Budem sa však snažiť aby tu celý príbeh bol čo najskôr a okrem starých dielov sa pokúsim popracovať aj na pokračovaní :)

1. diel

Natasha Randers

Obrázok

Podľa aktuálnej úrovne ašpirácie sexi seniorka. Táto 61 ročná úspešná žena povolaním slávna šéfkuchárka sa jedného dňa rozhodla, že našetrené peniaze investuje. Už po smrti svojej matky na tom bola psychicky dosť zle, keď však zomrel aj jej nevlastný otec a jej syn Dominik odišiel na univerzitu rozhodla sa zmeniť svoj život. Presťahovala sa do nového krásneho domu, kde otvorila svoju vlastnú pekáreň. Natasha sa nikdy nevydala, asi preto, že kariéra bola pre ňu vždy na 1. mieste. Dominik sa jej narodil po jednom úlete s Remingtonom (áno správne zamestnancom upratovacej služby)

Juliet

Obrázok

Stala sa členom rodiny. Natasha si ju priniesla z jedného zo svojich sobotných nákupov. Juliet každý deň pomáha v pekárni i s domácimi prácami. Práca v podniku sa jej nesmierne páči, pretože pečenie koláčov je jej veľkou záľubou.

Obrázok

Dominik Randers

Vyrastal ako jedináčik v spoločnej domácnosti so svojimi starými rodičmi a mamou. Vždy mali veľa peňazí a tak Dominik vždy dostal všetko čo chcel. Krátko po smrti starých rodičov odišiel študovať na univerzitu Le Tour. Tu aj úspešne doštudoval a s diplomom vo vrecku sa vrátil do rodného mesta.

Renata Randers

Detstvo nemala ľahké, rodičia ju opustili už keď mala 2 roky, až do svojich ôsmich rokov žila v detskom domove. Potom ju adoptovala Gwineth Jonesová, ktorá nemohla mať deti. Už počas štúdia na strednej škole si s Dominikom veľmi dobre rozumela i keď bol od nej o tri roky starší. Renata však študovať na univerzitu nešla, pretože nemali peniaze. Počas Dominikovho štúdia na univerzite sa vídali iba zriedka, ale i tak ich vzťah pretrval.

Obrázok

Tak a tu sa odohráva celý príbeh. Sem na Rich Lot 25 sa pred pár týždňami presťahovala Natasha aby tu začala úplne nový život.

Obrázok

Dominik sa po návrate z univerzity najviac tešil na Renatu.

Obrázok

Zasnúbenie Dominika a Renaty bolo naozaj nečakané. Stalo sa to jedného krásneho dňa, keď Dominik pozval Renatu na obed. Pri stole zrazu vytiahol prsteň a požiadal Renatu o ruku.

Obrázok

Po nečakanom zasnúbení prišla i svadba. Dominik s Renata sa rozhodli, že párty usporadúvať nebudú a tak si svoje „ÁNO“ povedali pri svite mesiačika, svedkami im boli iba Natasha a Juliet.

V pokračovaní sa rodina Randersovcov rozrastie (a novým členom nebude domáce zvieratko)!
Naposledy upravil Emerald dňa Sob 31 Jan 2009, 03:52, celkovo upravené 3
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Uto 25 Mar 2008, 21:31

pekné ale nedá mi povedat dve chybycki hore pri Natashi je jej ašpirácia :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod LusyCAT » Uto 25 Mar 2008, 21:36

jeej som rada že budeš pokračovať.. tento príbeh patrí medzi moje najoblúbenejšie :)
Obrázok užívateľa
LusyCAT
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 16:15

Poslaťod XCHERRYX » Str 26 Mar 2008, 19:00

Jeej tento príbeh som mala naozaj rada, aj keď viem ako pokračuje, je super, že si ho sem dala znova, je moc pekný :)
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Str 26 Mar 2008, 19:27

XCHERRYX dakujem, pribeh sem dam postupne cely + sa posnazim co najskor aj pokracovat, premysleny ho dalej mam len nebolo casu fotit a pisat

inak klei6 neviem co ti vadi na tom ze som napisala aku ma aspiraciu, ved je to sucast simikovej osobnosti :? a aka je ta druha chyba? si napisala ze si nasla dve a ja do 2 viem napocitat no tu druhu v tvojom prispevku nevidim napisanu
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod motylik » Str 26 Mar 2008, 19:30

Nechcem sa do toho miešať ale ja tam nevidím 2 chyby , len jednu a to že si namiesto aspirácia napísala ašpirácia ...
Nemiluj pre krásu , tá trvá do času ,
ale miluj pre vernosť , tá trvá večnosť ........
Obrázok užívateľa
motylik
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 00:31

Poslaťod Emerald » Str 26 Mar 2008, 19:48

zoberte si slovník cudzích slov a tam si pozrite slovo ašpirácia a možno sa budete čudovať, ale to slovo tam nájdete, pre tých čo slovník cudzích slov nemajú som si dovolila prepis vysvetlenia tohto slova

ašpirácia - úsilie, túžba po niečom
opísané zo slovenského slovníka cudzích slov (z knihy)

http://scs.martinsefcik.sk/
tu si dajte vyhľadať slovo ašpirácia a presvedčíte sa, že tam chybu nemám!

inak slovo aspirácia znamená - nasávanie škodlivého plynu alebo kvapalín do organizmu, vniknutie cudzích telies do dýchacích ciest, prídych resp. vyslovovanie h, ch po spoluhláskach
aj toto slovo si tam môžete pohľadať, že vás neklamem

a ak myslíte aspiracia bez dĺžňa tak to je správne aspirace a je to po česky :? ja som Slovenka jak repa!!! :x
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod motylik » Str 26 Mar 2008, 19:54

ok , tak sorry ja sa slovníkom cudzích slov až tak nezaoberám :)
Nemiluj pre krásu , tá trvá do času ,
ale miluj pre vernosť , tá trvá večnosť ........
Obrázok užívateľa
motylik
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 132
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 00:31

Poslaťod Emerald » Str 26 Mar 2008, 19:56

ale tak chybu tam nemám, a myslím že tá simka dýchacie problémy nemá tak je mnou použité slovo ašpirácia správne
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Str 26 Mar 2008, 20:41

ja to slovo poznam...si ho pamatam.Raz odčasu si zoberem slovnik cudzych slov a listujem.Inak pekny začiatok... :)
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Str 26 Mar 2008, 21:20

prepac.. :(
no uz budem drzat jazycek za zubkami :wink:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Petruly » Pia 28 Mar 2008, 16:17

jaaj ludia....nwm čo tu riešite take vecci aj tak to je jedno :lol: :lol: mno yoo ya som tento pribeh vtedy nečitala ae teraaz začnem =) zatim vpohode =)
Obrázok užívateľa
Petruly
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:16
Bydlisko: tam kDe je HaLuZ ae nem Žilina

Poslaťod Sarlatan » Pia 28 Mar 2008, 16:45

nooo a kedy už bude pokračovanie??? :)
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Ned 30 Mar 2008, 22:49

A je tu ďalší diel príbehu o rodine Randersovcov. Príjemné čítanie.

2. diel

Obrázok
Dominik sa rozhodol, že svoj talent a vedomosti získané štúdiom na univerzite len tak nepremrhá. Sadol si za počítač a poobzeral sa po voľných pracovných pozíciách. Po tom ako zvážil všetky pre a proti, zamestnal sa v zábavnom priemysle ako Herec vedľajších rolí.

Obrázok
A veľké prekvapenie. Dobre vidíte Renata nám čaká malé bábo. A aj poriadne vyhladla, preto zašla do kuchyne, aby zahnala ten veľký hlad. Čudujete sa jej? Veď musí jesť za dvoch.

Obrázok
Nová práca vyžaduje i nové skúsenosti a vedomosti. Dominik teda začal tvrdo makať. Robí si predsa zálusk na povýšenie.

Obrázok
Podnik nie je jediná vec, ktorú má Natasha v zozname vecí, ktorých by sa nevzdala za nič na svete. Keby nemohla chodiť do práce, tak by to ani nebola ona. Práve dnes ju čaká veľmi ťažký a stresujúci deň. Spolu so svojim tímom zabezpečujú prípravu slávnostnej večere pre veľvyslanca z Veľkej Británie a starostu Dreamlandu.

Obrázok
Do práce sa vybral aj Dominik, síce mal trochu obavy či to Renata sama doma zvládne, ale ona ho uistila, že je všetko v poriadku.
„A ak by sa aj nejaký ten problémik vyskytol je tu predsa Juliet.“ Upokojovala ho Renata.

Obrázok
Ešte ho pobozkala, aby sa mu v práci darilo a Dominik sa už aj ponáhľal aby neprišiel neskoro.
Obrázok

Obrázok
Hups to bruško nám teda parádne narástlo.

Obrázok
Žeby v sebe Juliet našla skrytý talent spisovateľky? No uvidíme. Každú voľnú chvíľu totiž trávi pri počítači a ťuká do klávesnice.

A čo robia naši Randersovci radi po večeroch???

Obrázok
Renata a Dominik si radi pozrú dobrý film.

Obrázok
Natasha hrá biliard a je v ňom naozaj dobrá, škoda že nám nechcela predviesť žiadny zo svojich trikov, ale možno nabudúce.

Obrázok
Juliet, sa najradšej zahrabe medzi stránky časopisov, samozrejme keď práve nesedí pri počítači. Nenechá si ujsť ani jednu stranu s chutnými receptami, ktoré potom s radosťou skúša.

Obrázok
A už je to tu. Nový člen rodiny sa začal hlásiť na svet. Čo to asi bude, dievčatko alebo chlapček?

Obrázok
Po niekoľkých dňoch strávených v pôrodnici sa Renata vrátila domov aj s malým dievčatkom. Malá Amanda, je taká krásna. Naša modelka má priam dokonalé miery 49 cm a 3,56 kg.

Obrázok
Obrázok
A tu je náš hrdý otecko. Čo poviete na koho sa malá Amanda podobá?

V pokračovaní sa dozviete čosi viac o podniku (pekárni) a práci v ňom, nebude chýbať ani malá Amanda.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Cora » Pon 31 Mar 2008, 12:25

musim sa priznat ze toto bol uplne prvy pribeh ktory som citala este na starom fore a vtedy sa mi uz pacil...len teraz to uz poznam naspamat....ale aj tak som si to precitala...este si urcite pockam na to pokracovanie na ktore cakam :lol:
Cora
Starec
Starec
 
Príspevky: 1430
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:49
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia