Môj ťažký život 21.Diel Koniec

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Sob 26 Sep 2009, 21:35

Takze dalsi diel je na svete trochu kratsi ale dufam ze sa bude pacit :)

9.Diel
Zlá nálada ?
Po tomto incidente s Jackom som sa nemohla spamätať ani po 3 dňoch. Tieto 3 dni som len sedela v dome a nič nerobila..Nevedela som si to odpustiť ved som sa s ním poznala len jeden deň a už som sa s ním vyspala nie že by sa mi nepáčil..Ja som taká krava nadávala som na seba. Lepšie by podľa mňa bolo keby sme sa vrátili skôr domov. O tomto sa mama nesmie dozvedieť.
„Betty čo ti je prečo sa s nikým nerozprávaš ? Nechodíš nikde..sú to 3 dni čo tu len vylehuješ vieš rozmýšľal som či by sme..“ „ Oci prosím už nepremýšľaj nad ničím najradšej by som už asi šla domov. „Počkaj to snád nemyslíš vážne ved tu sme ešte len týždeň a ty už chceš ísť domov? Cítiš sa tu zle alebo v čom je problém kludne mi to môžeš povedať. „ Myslím že to nie je potrebné a ak prepáčiš chcem byť sama.“

Obrázok

Otec nič nepovedal len odišiel .. Bolo mi hrozne čakala som ,že sa mi Jack aspoň ozve ale vidím ,že mu šlo len o jedno aby ma dostal do postele teraz ho už zrejme nezaujímam. O približne 15 minút prišiel otec zase do mojej izby. „ Betty mám pre teba prekvapenie ukážem ti ho večer súhlasíš ?“ Prekvapilo ma že tak rýchlo na všetko zabudol..no ale ok som zvedavá čo to bude za prekvapenie.. „ Ked myslíš tak fajn.“ „ Určite sa ti to bude páčiť.“ Potom odišiel.. To sa ešte uvidí pomyslela som si. Napadlo ma ,že by som dnes mohla ísť zájsť niekam na kúpalisko. K moru sa mi zase nechcelo ísť ,pretože by tam bol pravdepodobne Jack a nemám potrebu sa s ním stretnúť. Na internete som si vyhľadala najbližšie kúpalisko.

Obrázok

Budem tam musieť ísť taxíkom lebo najbližšie čo je je až 25 kilometrov. „Betty kde ideš ?“ opýtal sa ma otec „ Nechcela som sa tu zase nudiť a tak ma napadlo ,že sa niekam vyberiem .“ „Ináč zrejme prídem až večer takže nemusíš sa o mňa báť.“ „No dobre tak chod pekný deň.

Obrázok

..Cesta netrvala dlho.

Obrázok

Dúfam že to tam nebude moc preľudnené. Podišla som k vysokému pultu a za ním sedela žena. „Dobrý deň poprosím vás celodenný lístok.“ „ To bude spolu 16 eur 50 centov.“ . Podala som peniaze . Začala som hľadať voľnú skrinku. „Konečne som ju našla!“ povedala som trochu nahlas. Dievča ,ktoré si tiež našlo skrinku sa mi prihovorilo. „No to hej dnes je to tu plné.“ „To teda..nemala som práve chuť sa s niekým zoznamovať ale ona mi bola celkom sympatická. „ Ja som Ellie teší ma.“ Povedala milým hlasom a veľmi priateľským.. „ Ja som Betty tiež ma teší.“ Vyšli sme von k bazénu a ľahli na voľné lehátka. „A odkiaľ si ?“ opýtala sa ma..

Obrázok

„Bývam v Sunset Valley a tu som na dovolenke u babky.“ „ To fakt ? ja sa tam práve sťahujem s Riverwiev určite budeme dobré kamošky.“ „A čo tu robíš ty ? si tu tiež na dovolenke?“ „ Som tu s mojím priateľom na dovolenke.“ „No tak to máš dobré..“ nemala som chuť sa jej nejako vypytovať na jej frajera a tak som navrhla ísť do vody. „Čo keby sme si šli zaplávať ?“ „ Jasné podme.“ S Ellie bola naozaj zábava že by nová najlepšia priateľka prišlo mi to ako náhrada za Sarah aj ked na ňu nikdy nezabudnem. Najprv sme sa ponárali a súťažili ,ktorá vydrží dlhšie pod vodou..

Obrázok

Prišlo mi to trochu detinské ale aspoň sme sa zabavili. Ved aj tak nikto nás tam nepozná. Potom sme zase vyšli vonku a rozprávali sa a tak spoznávali. „A prečo sa vlastne sťahuješ do Sunset Valley ? v Riverwiev sa necítiš dobre alebo v čom je problém.“ „ No je to tak že už mám 19 a bývať s rodičmi je nič moc a tak sme sa s mojím priateľom rozhodli, že sa tam presťahujeme do nejakého podnájmu. Veľa peňazí nemáme takže to bude možné len takto . Niekedy by sme sa mohli aj stretnúť ,že vás predstavím.“ „Samozrejme to bude super.“ Je 7 hodín večer a ja som už dosť unavená tak som sa rozhodla ,že pôjdem domov. „ Ellie je už neskoro a ja by som už mala ísť tvoje číslo mám tak zajtra ti zavolám .“ „OK aj ja už pôjdem tak zajtra zavolaj.“ Ahoj.

Obrázok

„Ked som išla domov naspäť taxíkom, spomenula som si, že otec má pre mňa nejaké prekvapenie takže som zvedavá čo zasa vymyslel. Celú cestu som premýšľala čo by to mohlo byť ,ale nič ma nenapadlo.
Po príchode domov..
„Betty konečne si už tu ako bolo?“ „Celkom v pohode spoznala som ta jedno super dievča..“ „To som rád Betty ,že si konečne trochu šťastnejšia..No teraz prejdime k veci dnes poobede som ti spomínal ,že mám pre teba prekvapenie.“
„Ano spomínam si..Takže ? “ Zrazu zazvonil zvonček a v dverách sa zjavila mama.. „Betty skríkla moja zlatá ako sa máš a celú ma vystískala..“

Obrázok

Toto má byť prekvapenie ? Mamu som tu naozaj nečakala ale nemôžem povedať ,že ma nejako potešilo ,že prišla. „Betty ty sa netešíš ,že mama prišla ? Zdalo sa mi že si smutná a tak som ťa chcel potešiť..myslel som si že ti je smutno za mamou.“ „Oci som dosť veľká na to aby sa mi bolo smutno za mamou hej..“ No vtedy mi prišlo strašne zle od žalúdka nič som nepovedala len som utekala do kúpeľne . Približne trištvrte hodinu som bola v kúpeľni a sedela v kúpeľni zamknutá. Mama sa ku mne pár krát pokúšala dostať ale ja som jej neotvorila. Zrazu ma napadlo niečo čo môže byť zároveň možné ale aj nemožné..
Obrázok
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Ned 27 Sep 2009, 10:34

Super! Ja som si už na začiatku myslela, že bude asi tehotná. :D :D
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Ned 27 Sep 2009, 10:51

no dielik super musim povedat az na par chybiciek,ale velmi sa mi pacil...musim ta pochvalit,ako si sa od zaciatku zlepsila...paci sa mi to..len tak dalej... :respect: :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Ned 27 Sep 2009, 11:05

Dakujem vam moc potesili ste ma ze sa vam to paci :)

Zdenuška : tak ano trafila si sa :D ale nepredbiehajme udalostiam v dalsom diely sa dozvies :)

Fanynka : samozrejme dakujem aj tebe potesila si ma :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Coraline519 » Ned 27 Sep 2009, 17:49

super diel a aj som si myslela že bude tehotná :)
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Pia 09 Okt 2009, 19:31

Ospravedlnujem sa ale bude to zasa kratsi diel..dufam ze sa vam bude pacit inac prepacte viem ze tam ma hlavna postava dost velke brucho ale kym som nafotila tak jej uz narastlo :roll: :mrgreen:

10.Diel
V zlom čase na nesprávnom mieste

Tato noc pre mňa strašná celú noc som behala s mojej izby do kúpeľne a zvracala..nikdy pred tým mi nebolo takto. V tú chvíľu som bola nenormálne zúfala. Rozhodla som sa že si kúpim tehotenský test , aj ked som si bola takmer istá ,že som tehotná. Ráno som už nemohla som spať a tak som sa vybrala do lekárne..
„Dobrý deň prosím odvezte ma k najbližšej lekárni.“ „ Samozrejme ale tá je 22km odtialto nebolo by vám..“ „Budte ticho a odvezte ma tam !“ Bola som taká nervozna že ma už ani netrápilo ako sa správam k ľudom.. Po polhodinovej ceste som len vystúpila dala tej žene peniaze a odišla.
„ Prosím vás máte tu tehotenský test? Spýtala som sa neisto “ „Samozrejme nech sa páči..“ Rýchlo som vybehla s lekárne a zavolala znova taxi. Po pár minútach sa tam objavil taxi. Na moje veľké šťastie tam už nebola tá žena ale nejaký mladík. Ten bol aspoň normálny a nehučal tolko do mňa. Konečne ked zastal pred babkinym domom, vybehla som do kúpelne a rozbalila test. Mama bola v kuchyni ale ja som jej nedala priestor aby sa ma niečo opýtala. Teraz som musela čakať tie 2 minúty ,ktoré trvali neskutočne dlho..Po 2 minútach sa mi triasli ruky..vzala som ho do ruky a pozrela sa naň. Nie..rozplakala som sa ten test je pozitívny. Myslela som ,že sa zošaliem. Napadlo ma ešte to ,že tie testy nie sú vždy na 100% pravdivé. Ale ja si chcem byť istá.. „Betty okamžite otvor tie dvere lebo ich vykopnem mám toho dosť čo sa to s tebou deje!?“ „Mami myslím ,že robíš zbytočne poplach a mohla by si ma nechať aspoň na záchode?“ „Ehm..áno.“ Uff..už som sa naozaj bála ,že tie dvere vykopne a ja jej budem nútena všetko povedať. Myslím, že by som mala zájsť k gynekologovi aj ked nie som prihlásená ale snád ma vezme. Na internete som si vyhľadala najbližšiu nemocnicu nebola až tak daleko ale aj tak som si zavolala taxík.
Nakoniec mi taxík zastal rovno pred veľkou miestnou nemocnicou. Vošla som do nemocnice a hľadala oddelenie gynekologia.

Obrázok

Po dlhšom hľadaní som ho našla, sadla som si do čakárne a čakala kým stade niekto víde.

Obrázok

Nakoniec sa tam zjavila staršia sestrička.

Obrázok

„Dobrý deň čakáte ku nám?"
„Ano..“ „Ale vy ste tu ešte neboli však?“ „ Nie ja tu som na dovolenke a potrebujem súrne vyšetrenie.“ „V tom prípade vás oznámim doktorovi.“ ..Nech sa páči pán doktor vás očakáva.“ „D-dobrý deň ja som Betty Tyler.“ „Teší ma slečna Tyler ja som pán doktor Horák.“ Ten doktor sa mi zdal celkom milý a tak som mu povedala ako na tom som a prečo som tu. „No dobre tak sa na to pozrime.“ Onedlho.. „Slečna Tyler ste tehotná gratulujem vám.“ povedal pričom si umýval ruky..

Obrázok

To snád nie ale mám to čo som chcela som taká krava nezodpovedná mala som poslúchať mamu a zostať doma. „Do kelu!“ povedala som takmer nahlas.“ „Vy sa zrejme s toho netešíte čo?“ „Ani nie..“ „Tak ale dúfam ,že nerozmýšľate nad interupciou.“ Vždy som bola proti nej ale teraz už chápem tie ženy ale aj tak.. „Nie to určite nie.“ ..Dakujem vám pán doktor veľmi ste mi pomohli dovidenia.“ Teraz som si už nezavolala taxi chcela som o všetkom premýšľať a tak som sa vybrala pešo. Ale to bola chyba. Ako som si tak pomaly kráčala po chodníku zrazu sa na mňa veľkou rýchlosťou valila veľká dodávka. Pamätám si už iba veľký krik a všetko sa stratilo v tme...

Obrázok
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Pia 09 Okt 2009, 19:57

vau,super,spica :shock: :shock: :shock: ako uplne super dielik..kaslat na drobnucke chybicky...mne sa to ohromne pacilo..len tak dalej s pisanim.. :respect:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Pia 09 Okt 2009, 20:05

Jeej ty si ma teraz potesila :) Fakt dakujem ti moooc.. :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Coraline519 » Sob 10 Okt 2009, 18:59

Wau tak tot som nečakala ale aj tak suepr diel :respect:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Ned 11 Okt 2009, 16:04

super :respect: :respect:
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 15 Okt 2009, 17:26

Takze dakujem vsetkym..moc ste ma potesili velmi si to vazim :) Inac 11.Diel je opraveny tak si ho mozte precitat este raz.. Tak potom napiste ci je to realnejsie a lepsie :)

11.Diel
Sen


„Pani Tyler našťastie to s vašou dcérou nie je až také zlé dieťatko je v poriadku ,ale necháme si ju ešte na pozorovaní.“ „Počkať aké dieťa ? O čom vy tu vlastne rozprávate?“ „Vám to asi vaša dcéra nestihla povedať. Čaká dieťa a je v 3 týždni.“ „To neprichádza do úvahy určite ste sa zmýlili.“ „Pani Tyler upokojte sa viem ,že je to pre vás šok ale je to pravda.“ „To si s ňou vybavím.“ „Počkajte nemali by ste na ňu hneď vybehnúť keď sa prebudí.“ „Veď dobre, dobre .“

Obrázok

Ako som sa zobudila všetko ma strašne bolelo hlavne hlava a pravdepodobne som mala aj rozbitú hlavu lebo nad obočím som mala veľkú ranu , ktorú ma zašívali.. Mama s doktorom rozprávali po tichu asi preto aby ma nezobudili ale aj tak som celý rozhovor počula, už dávno som nespala len som sa robila. A ešte bol to ten doktor ktorý ma vyšetril vtedy v nemocnici. Neviem či sa teraz pred mamou robí ,že ma v živote nevidel alebo potom neviem.. Teraz to už mama vie a ja neviem určite bude vyvádzať. „Betty ty si už hore?“ Do kelu ona si to všimla. „ehm.“ „Ako ti je ?“ „Dobre len som unavená.“ Povedala som ťažkým hlasom a snažila som dať najavo ,že chcem spať aj keď to v skutočnosti nebola pravda. Len som chcela aby odišla. Viem je to moja mama ale teraz som fakt nemala náladu na jej reči. „Tak keď si taká unavená prídem zajtra dobre?“ „Dobre čau.“ Teraz mi už bolo fakt zle mala by som niečo zjesť mama mi priniesla kopu ovocia tak som si vzala jablko a začala jesť.
Ešte stále som bola znechutená s toho, že doktor povedal mame ,že som tehotná. Som zvedavá čo tu budem robiť ja chcem ísť domov už mám všetkého dosť. Napadlo ma ,že som mala zavolať Ellie našťastie mi mama doniesla aj mobil keby som niečo potrebovala. „Ellie? Si tam?“ „Ach..Betty myslela som ,že už nezavoláš.“ „Prepáč je mi to ľúto, ale som v nemocnici.“ „Čoo a čo ti je ?“ Prídem ťa navštíviť môžem?“ „ Proste ma zrazilo ma auto.“ „Betty ja si vezmem taxík a hneď som tam a v ktorej si nemocnici ?“ Hneď vedľa toho veľkého supermarketu v centre.“ „No super už idem papa.
Aspoň sa nebudem nudiť..a mám jej povedať o tom ,že som tehotná myslím že by som mala poviem jej to veď sme kamošky a keby som ju nezaujímala tak by tak rýchlo nechcela prísť. Zrazu niekto zaklopal na dvere. To bude Ellie. „Ellie poď ďalej.“

Obrázok


„Ahoj Betty ako sa cítiš doniesla som ti nejaké ovocie, ale vidím, že ma už niekto predbehol..“ povedala so smiechom.. „Bola tu mama..ale aj tak ďakujem ti ,že si vôbec prišla.“ „No a ako ti je?“ „Bolí ma hlava ved vidíš zošívali mi ju ale doktor mi nič okrem toho nepovedal.. no ale chcela som ti niečo povedať vieš ako kamarátky by som ti mala povedať jednu vec nedávno som bola s jedným chalanom a bol super aj všetko ,ale až teraz som prišla aký je sviniar..s týchto slov sa mi tlačili do očí slzy, ale snažila som sa prekonať.. a proste hneď som sa s ním vyspala u neho doma a teraz musím znášať následky otehotnela som.“ „Ach..Betty to je strašné tak ťa ľutujem a ten chalan ťa nechal?“ „ Práveže sa mi ani neozval.“ „To je debil ale necháš si to dieťa nie? A vlastne čo tvoji rodičia?“ „Samozrejme ,že nechám... mama to už vie povedal jej to doktor a otec ten nemá ani potuchy.“ „Ako by som ti len mohla pomôcť?“ „Myslím, že teraz mi nepomôžeš s ničím..“ „Dobre ale keby náhodou tak mi len zavolaj..teraz už musím ísť tak to tu nejako vydrž zajtra prídem znova..“ „Dobre a vôbec ďakujem ,že si prišla.. Ellie sa usmiala a odišla..Čo teraz? Asi by som si mala pospať som dosť unavená...
Nieee!! Videla som ako sa mama ide domov s nemocnice ked pri nej zrazu zastala čierna limuzína. Prišiel ku nej muž, celý v čiernom ktorý sa ju nasilu chcel schytiť moja mama sa bránila ale nepomohlo jej to ten muž bol taký surový a bolo mu jedno či mame ublíži..Počula som už iba výkrik mojej mamy ale potom stíchla nebolo počuť vôbec nič žiadne náznaky života..


Obrázok

Strhla som sa posadila..

Obrázok

až teraz som zistila kde som bola som stále na jednom mieste v tej izbe v tej istej nemocnici , ktorá bola zladená do biela..čo to malo znamenať? Musím niečo urobiť skôr ako bude neskoro ale čo keď to bol len sen a mama je v poriadku? Nevedela som si to niako vysvetliť veď mama nemala žiadných nepriateľov tak potom nerozumiem čo to malo znamenať bola som tak hlboko ponorená vo svojich myšlienkach, že som nevnímala , že my sestrička podáva lieky.. „Slečna Tyler počujete ma? Doniesla som vám vaše lieky...ste v poriadku ?“ „Ehm..ano prepáčte ďakujem“ Vzala som tabletku a zapila ju vodou. Vonku sa už pomaly stmievalo.. Vyšla som na balkon a začala rozmýšľať čo urobím..

Obrázok

Utiecť by bola asi tá najväčšia blbosť a myslím ,že toho ani nie som schopná ešte by som niekde odpadla a bolo by to ešte horšie..Ale aj tak mama je možno v nebezpečenstve a ja budem tu budem vylehávať? Mala by som zavolať otcovi či je mama doma..Vytočila som otcove číslo s veľkými obavami..

Obrázok

„Oci ? To som ja Betty potrebujem od teba jednu informáciu je už mama doma?“ „Ahoj Betty som rád ,že ťa počujem mama ešte nie je doma ale volala ,že jej kamarátka zo strednej býva nedaleko Eminho domu tak ju šla vraj pozrieť a nevie kedy príde..a prečo sa tak zrazu pýtaš?“ Vravel pokojne otec „Ja len tak potrebovala som to vedieť..tak ja už musím končiť pa.“ Tak toto sa mi nezdá, že by tu na Kanárskych ostrovoch mala mama bývalu spolužiačku? Nie to je nezmysel ale čo ked ju uniesli a ona zavolala otcovi len preto aby sa o ňu nebál?
Naposledy upravil Charlotte dňa Pia 16 Okt 2009, 12:20, celkovo upravené 2
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Zdenuška » Štv 15 Okt 2009, 18:22

super :) teším sa na ďalší dielik :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Moj tažký život

Poslaťod fanynka83 » Štv 15 Okt 2009, 18:28

no lepsis sa kazdym dielikom coraz viacej...pacila sa mi aj tato cast,takze len tak dalej...a inak som zvedava ci teda vobec nieco je z jej maminou alebo ako to vlastne je... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Lincey » Štv 15 Okt 2009, 20:40

prepáč Charlotte, ale toto je tak príšerne nereálne, že až.... Zrazí ju auto a zobudí sa v nemocnici bez jediného zranenia, škrabanca či modriny a ešte aj z nej utečie. ak je to tak asi sa dám hneď zajtra zraziť autom :slap: prepáč, ale nepáči sa mi to, myslím, že máš naviac stačí ak budeš nad príbehom viac premýšľať
Naposledy upravil Lincey dňa Štv 15 Okt 2009, 20:49, celkovo upravené 1
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Moj tažký život

Poslaťod Charlotte » Štv 15 Okt 2009, 20:43

Dakujem ze si mi to napisala..slubujem ze ten diel prerobim myslim ze mas pravdu mala by som nad tym viac premyslat fakt opravim to..tak potom napis ci to je lepsie hned sa pustim do toho..
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia