Torrent´s life story- KONIEC

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám príbeh?

Hlasovanie končí za Pia 17 Dec 2010, 01:24

Lepsí som ešte nečital/a
18
31%
Priemer..ničim ma to neohurilo
32
55%
Horši som už nečital/a
8
14%
 
Celkom hlasov : 58

Poslaťod Maggi » Sob 31 Máj 2008, 15:11

máš to veľmi pekne napísané aj nafotené
páči sa mi to :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Sob 31 Máj 2008, 15:16

maggi za fotky za hanbim :lol: ale dik
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Sob 31 Máj 2008, 15:21

Na to ze vtedy si este len zacinala fotky su super :wink:
Vazne milujem tento pribeh, ma super dej, a je super vymysleny :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Sob 31 Máj 2008, 15:26

diki katty vazim si to :wink:
inak s radostou som zistila ze dalsie diely su uz napisane s uvodzovkami, takze len upravim diakritiku a diely tu budu castejsie :wink:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Sob 31 Máj 2008, 21:55

Som happy :D
Catqa, mozes byt za toto na seba poriadne hrda. je to skvela praca, ja som ani nevedela ze nieco ma moze zacat tak bavit citat, je to super, urcite sa nemusis hambit za tie fotky :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Pia 06 Jún 2008, 16:06

tak mate tu storo-novy diel...tento som uz neprerabala, je v "povodnom zneni" :lol:
8.Diel- LASKA NECHODI PO HORACH...

Obrázok
„Mama kto je Tom?“ spýtal sa Matt a v jeho tóne bolo cítiť rozhorčenie.
„Tom? Ehm... Tom je priateľ... priateľ ktorého som spoznala v meste...prečo sa pýtaš?“ opatrne som sa otočila a upriamene pozrela na syna.
„Lebo ti volal. Na stolíku máš jeho číslo.“ povedal Matt a nahnevane odišiel. Nepáčilo sa mu, keď bol v mojom živote niaky iný muž okrem neho a jeho ocka.
Ale aj tak to bol hrejivý pocit. Tak Tom nezabudol...
Zo snívania ma prebrala mama.

Obrázok
„...a viac ma tu neuvidite!“ vrieskala mama celou cestou z poschodia do kuchyne.
„Čo sa to tu zasa deje?“ zmätene som sa prepracovala cez hŕbu maminých kufrov až ku nej.
„Odchádzame! A to hneď! Za pár minút tu je taxík. Tvoj otec už stojí pred domom s druhou polovicou kufrov“ osopila sa na mňa mama, nemenej peknym tónom.
„Ale prečo mami?“ nechápavo som na nu pozrela.
„Spýtaj sa svojej dcérenky!“ povedala a otočila hlavu na Leu, ktorá ešte v pyžame a polonalíčená sa prišla pozrieť, čo je to za krik.
„Moju dcérenku do toho nezahŕňaj! Len tak ste si sem vrhli a nikoho ste sa nepýtali či nám to vyhovuje!“ zhúkla som po mame.
Obrázok
„Ahaaa tak ja som sa nikoho nepýtala...A ten telefonát tvojmu synovi...to bolo čo?“
„To bol anonymný telefonát a nie oznam že precestujete!" stáli sme tam oproti sebe ako najvačšie sokine a vreštali po sebe.
„Aj tak si nebola teda dáka dobrá hostiteľka...na tej tvojej trvrej posteli som sa ani trošička nevyspala" skríkla na mňa. Ale až teraz som sa skutočne naštvala.
Obrázok
„Tak si zober svoje caky-paky a vypadni z môjho domu!"
„Bude mi potešením!" povedala mama a s kuframi v rukách vybehla z môjho domu.
Síce za to hanbím, ale uľavilo sa mi.


„Lea to je môj očný tieň! Moja špirála! môj púder!“ dobehol z hora Matt a začal napodobňovať svoje sestry.
Obrázok
„Och ty blázon“ rozosmiala som sa „Baby už išli?“
„Dávno. Stáli pred domom ešte skôr ako Laura položila telefón, aby zavolala taxík.“ zasmial sa aj on a vybehol hore, do izby. Cestou si ešte zamrmlal niečo ako, „toto nikdy nepochopím“.
Keď som si bola istá že baby naozaj odišli a Matt je pevne zažraný do svojej roboty, zdvihla som slúchadko.
Obrázok
„Tom Blumen?“ opatrne som sa ozvalo do telefónu po tom, ako v ňom niekto povedal, klasické prosím...

Obrázok
"Ty už si tu?" usmiala som sa na Toma spoza presklenných dverí a otvorila som ich.
"Som tu autom a bývam neďaľeko" tiež sa usmial a vkročil do obývačky.
Obrázok
"Hneď sa ti venujem, len odpracem tento tanier po Mattovi..." znova som sa usmiala a otočila sa po tanier. Ked som sa vrátila Tom stál v strede obývačky a milo na mna pozeral.
"Čo sa tak pozeráš? Mam vari rozmazaný rúž?" zasmiala som sa. Tom sa však len usmial a pristúpil ku mne bližšie.
"Nie rúž máš tam kde má byť. No som presvedčený, že aj bez neho by si bola taka očaujúco krásna." hodil mi kompliment a ja som sa začervenala.
Zrazu som začula dáke kroky po schodoch, no veľmi som si ich nevšímala.
"Zato tebe by sa rúž nehodil" znova som sa zasmiala. Chcela som troška odľahčit to napätie čo medzi nami bolo. To sa mi však veľmi nepodarilo. Pretože Tom...
Obrázok
...ma pobozkal. Bolo to nádherné. Naozaj. Az vtedy som si uvedomila ako velmi ho lubim, napriek tomu ako kratko sa pozname. Ale az po chvilke som si vsak vsimla ze na nas zdesene pozera moj syn.
"M-mat...co...co ty tu robis?"odtrhla som sa od Tom a rovnako zdesene som sa ja pozrela na Matta.
"Ja..prepac...nechcel som vas vyrusit" povedal zlomenym hlasom Matt a vybehol von.
Obrázok
"Prepc Ali...ale...no neubrraniil som sa tomu. Bolo to silnejsie ako ja. Prpac mi to..."sklonil hlavu Tom.
"Nie Tom...to nieje tvoja vina" usmiala som sa a pohladila ho po lici. "Matt stale lubi svojho ocka a nedokaze pripust ze by som si nasla niekoho neho. Kazdopadne musim za nim ist...asi viem kam isel."
"Hnevas sa na mna?" pozrel na mna velkimi modrimi ocami Tom.
"Ale kdeze"usmiala som sa a rozbehla do zahrady.
Obrázok

.::PRI MATTHEVOVOM HROBE::.
Obrázok
"Matt?" optrne som sa priblizila ku zabradliu pri manzelovej hrobke.
"Co chces?" pozrel na mna Matt a v jeho oociach som zbadala malu slzu.
"Zlatko to co si videl...."
"Nemusis mi nic vysvetlovat" pozrel na mna Matt a utrel si oci. " Mas prave na vlastny zivot. Nemozem od teba cakat ze budes stale lubit ocka....
"Matt ale ja stale lubim ocka...len inak ako ked zil" Posadila som sa vedla Matta. "Vies Tom je velmi mili...a...a..no pripomina mi ocka ked sme sa zoznamili. Pokial sa ti vsak nepaci, tak to s nim skoncim...
"Lubis ho?" pozrel zrazu na mna Matt priamo.
"Asi...asi ano"
"Ak s nim budes naozaj statsna..nemm proti vasmu vsahu nic"povedal Matt a usmial sa na mna. Tusim naozaj dospieva.
"O zlatko...velmi ta lubim" usmiala som sa nanho aj ja a neubranila som sa slzam. Nakoniec som aj tak musela objat svojho velkeho skoro dospeleho syna.
Obrázok

Na koniec prisiel aj Tom, neskor baby z tej party a vsetci sme tam sedeli a zhovarali sa. O Matthevovi, o mne a Tomovi, o detoch... az sa ku slovu dostal Lea.
Obrázok
"Mami nebudes verit ale ja som...ja som sa asi zalubila"pozrela na mna s dvoverou Lea. No zbohom...uz su tusim naozaj velki....

TO BE CONTINUED
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Sob 07 Jún 2008, 13:32

Super diel :wink:
A ta posledna veta, no zbohom, tak z tej som sa zacala rehotat jak idiot :lol: :lol:
Je to supa dupa :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Sob 07 Jún 2008, 14:15

ako som si tak prebehla tuto celu temu ocami, vyskutuje sa v nej vo vacsine meno Catqa a katty :lol: mam jednu citalku...YO!!! :lol:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Sob 07 Jún 2008, 14:27

I ja ta citam...spane, ale v poslednej dobe uz ma nebavi citat nieco po 2. krat :lol:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod katty » Sob 07 Jún 2008, 14:42

To nemalo chybu Catqa :lol: :lol:
ja nie ze citam ja sa v tom vyzivam :D
Ved Trencanky Katky musia drzat spolu, ne? :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Sob 07 Jún 2008, 18:39

sasiq tak uz len pre teba iden pridavat 3 diely denne aby som sa dostala k novym castiam :lol:
katty, dakujem ti :D ked budem robit dakovny list, bbudes tam pod kolonkou najvytrvalejsi citatel :lol:
a tu mate teda dalsi diel

9. časť- PREKVAPKANIE

"Dobre čawko, jasne vidime sa..papa" povedala Lea s usmevom a pložila telefon.
Obrázok
"Kto to bol?" zvydavo som sa spytala dcery. Zeby uz mala priatela?
"Jeden kamos. Pucuj mami, Lukas poriada doma oslavu, ale neboj bude tam jeho starsia sestra. Uz chodi na vysku, ma 20. Pozval mna a Lauru. Mozem ist? Prosiiiim, uz som mu to slubila" naliehala na mna.
"Tak najprv nieco slubis a potom sa ma pytas? Ale ked tam bude ta jeho sestra a slubis mi ze nevyvedite nijaku hovadinu...chod"
"Dakujem maminka, dakujem!" hodila sa mi dcera okolo krku, ako ked bola mala a dovolila som jej pozvat si ku nam kamaratku alebo ked som jej slubila nieo, po com tuzila. Ovsem, uz nieje mala...

Skor ako som si dosnivala, Lea uz sedela hore pri zrkadielku spolu s Laurou a pripravovali sa. Aspon ze drzia spolu. Vtedy ma vsak uputalo moje dalsie, pomerne smutne dieta.
Obrázok
"Matt, coze tu tak smutne sedis? Nechces ist s babami na tu party? Zabavil by si sa a aspon by som bola pokojnejsia, ze ich obranis"usmiala som sa na smutne sediaceho syna. Ale skor ako mi stihol odpovedat doleteli z hora dievcata a vrhli na brata nenavistny pohlad.
Obrázok
"Tak to v ziadnom pripade, odohnal by nam vsetkych chalanov" zkrikla Lea.
"Nie, neodohnal, len...proste...no bolo by trapne ist tam s bratom.." snazila sa Laura upokojit situaciu. Vzdy bola taka. Lea vytrzna a Laura ukludnovala co sa dalo. A Matt...ten je stale ticho..
"A ty mas v plane niekoho lovit?" pobavene som pozrela na Leu.
"A preco nie?" pozrela na mna celkom vazne
Tak toto ma ale tak velmi pobavilo ze som si musela zasmiat.
"Dobre mami mi uz ideme" umelo sa smiala Laura, chytila Leu za ruku a odisli von.
Sadla som si ku Mattovi, no skor ako som mu nieco povedala vstupil do obyvacky Tom.
Obrázok
"Ahoj zlatko, ahoj Matt" usmievavo sa ku nam priblizil. "Ked som prisiel, dievcata akurat odchadzali, tak ma vpustili dovnutra. Dufam ze to nevadi..?"
"Ale nie, jasne ze nie" usmiala som sa na Toma a nazacila aby si sadol ku mne.
"Ja uz pojdem" zacal vstavat Matt. "Necham vas..."
Obrázok
"Kludne zotan Matt, mne to nevadi :) "pozrel Tom na Matta a laska vo sa nanho usmial. Je proste uzasny.
"NIe, nie...aj tak...mam este...ulohy! " vykluckoval sa Matt z Tomovej pritomnosti. Ked odisiel, Tom si ku mne sadol.
"Zlatko, mam pre teba prekvapenie. Co by si povedala na to, keby si mala svoj vlastný obchodík, po ktorom si vzdy tak tuzila?" pozrel na mna Tom zalubene.
"Co...co? Ja? Svoj obchodik? To by bolo skevele ale...ja...vies ze nemam peniaze na podnikanie."
"O to sa neboj. Vsetko som uz zariadil. Zajtra rano, nas caka pan Heminon na pozemku kde stoji maly obchodik. Predtym tam mal kvetinnarsto." usmial sa a postavil sa. "Tak ak chces, mozme tam ist zajtra pozriet a pokial by sa ti tam pacilo, obchodik bude tvoj :)

.::RANO::.
Obrázok
Rano, ked sa za mnou zastavil dcera, videla ako Tom odchadza z mojeej izby a tak ma zobudila.
Obrázok
"Mami? Tom...tom tu co robil? Vy..vste...spolu..." zmatene na mna hladela Laura.
"Ale nieee" rozosmiala som sa. "Tom spal dolu na gauci, vies zlatko. Asi...no asi budem mat svoj vlastny obchodik"
"Vazne? Vlastny? to je super, vzdy si potom tuzila" potesila sa.
"Hej, a preto tu aj spal. Mame sa ist pozriet na ten obchod."pozrela som na dceru a otvorla som skrinu ze sa idem prezliect.
"Aliiii" znel Tomov hlas z dola. "Taxik tu uz je" A tak som sa rychlo prezliekla a sla sa pozriet na ten obchod. A to vam poviem! Bol taky krasny ze sme ho s Tomom hned kupili. Zvysok dna sme stravili na uradoch a vybavovali to. Ked sme konecne dorazli pred nas dom a unavena som otvorila vchodove dvere, cakalo ma tam prekvapenie
Obrázok

edit: diel je kratky preto, ze bol kratky ked som ho pisala a aj preto, ze je to uz predposledny diel...a prichadza vyvrcholenie...tramdadadaaaa :oops:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Sob 07 Jún 2008, 20:41

wow...triskova rychlost :lol: ... pomaly sa tam aj dostavas a ked uz budu nove diely som si ista ze ich nebudem citat len ja a katty :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Catqa » Sob 07 Jún 2008, 21:14

a co budem chuda katty napisant, tu mas mila katty púosledny diel :lol:

10. čast- SVADBA -POSLEDNA CAST PRVEHO DIELU

Obrázok
Ked sme s Tomom, obaja unavení, vkročili do obývačky, všstci moji príbuzní tam vyprádene stali.
"Prekvapenieeeeeee" otriasla sa izba nadseními hlasmi. Potom sa stalo co som necakala. Tom si klakol na kolená....
Obrázok
"Alisha, milacik, vezmes si ma?" povedal a vytiahol z recka malu skatulku s ligotajúcim sa prstienkom.
"T-t-tom...ja...ano...." nemohla som to zo seba dostat. Bola som taka stastna...Moj Tom, bude odteraz moj manzel.
"Milujem ta Alisha" povedal sladko a objal ma.
Obrázok
"Aj ja teba Tom" odpovedala som v jerho objati. Citila som sa sa ako v spanielskej telenovele.
Vecer, ked uz deti spali, sli sme si aj my s Tomom lahnut. Dohdli sme sa, ze sa ku nam prestahuje, ked uz budeme tí manzelia.
Obrázok
Ako sme si tam tak lezali a rozpravali sa, Tom ma chytil za raku a pobozkal ma. Takto sme sa este chvilku muchlovali, a stalo sa, chtiac-nechtiac, ale skor chtiac, to co sa stalo...
Obrázok

.:: O PAR MESIACOV ::.
Po tom ako ma Tom poziadal o ruku, sa toho vela zmenilo. Hned na druhý den sa ku nám nastahoval. Matt si s ním konecne nasiel spolocnú cestu a stali sa dobrími priatelmi. Dokonca sme sa dohodli na v celku nezvycajnom jave. tom sa bude volat Torrent, takze po mne. Je to hlavne koli detom, ustrime si tym vela vybavovaciek. A to najhlavnejsie- zacali sme planovat svadbu...

V to ráno, som behala po dome ako splašená-este ze som mala doma mamu, s ktorou sme sa pomerili. A kedze som povercivá, Tom musel íst z domu. Nemohla som predsa dopustit aby ma vdel v svadobných satách. Vsetci boli na nohách a pomáhali s prípravami. Az na Lauru. Tá ešte vyspávala. Ked sa konecne zobudila a prisla do kuchyne, mama akurat davala do truby jeden z poslednych koláčov.
Obrázok
"Dobre rano" povedala Lea potichu, ked zbadala ze v kuchyni nieje ikto, okrem starkej.
"Dobre" odpovedala jej, ale nadalej sa venovala kolacu.
"Starka..ehm..."zacala potichu koktat Lea, "je mi luto akoo som sa ku tebe minule zachovala. Prepac
"Nic sa nestalo Leika, bolo mi sice velmi luto ako si sa ku mne chovala ale uz som ti davno odpustila." usmiala sa na svoju vnucku a pozrela do truby.
"Kde je mama?"
"Tusim ze v kupelni. Upravuje sa"

Zrazu sa mi za chrbatom zjavila Laura.
Obrázok
"Boze mami ty si krásna...."povedala Laura pri pohlade na moj prave spraveny uces.
"Myslim ze sa budem Tomovi pacit?"
"Bezpochyby sa do teda zalubi este viac ako je" hodila mi kompliment
"Oh dakujem zlatko. Som taka nervozna...." zrazu som zacula Mattov hlas. " Mami je tu Tooom"
"Oh Laura...mam taku tremu"
"Neboj Mami, ved to nieje prvy sobas co absolvujes" po chvilke ticha, sme sa obe zasmiali.

.:: V zahrade .::
Ked sa ozvala ta nadherna melodia (mimochodom z CD, kedze nikto z rodiny nevie hrat na klaviri :) ) Matt Ma chytil okolo ruky a pomaly ma odviedol ku oltaru.
Obrázok
Povodne to mal spravit otec, ale kedze Matt na tom trval, otec sa vzdal tejto milej povinnosti. Ved ako povedala Laura: Uz to raz robil :)
A ked sme uz takto pekne nastupení stáli pri oltári Obrázok
..vsetka trema zo mna opadla. Zrazu som videla len Toma a pocula len jeho hlas.
Obrázok
"Alisha Torrentová, vezmes si ma a budes somnou zit v chudobe a blabla bla?"zaimprovizoval Tom. Kedze to fararovi nevyslo, musel sa za 2 hodiny ucit tieto sluby.
"Ano" povedala som mierne vychechtanym hlasom :D Potom uz obrat pokracoval normalne, kedze ja som sa sluby naucila a to i napriek tomu ze som sa musela upravovat.
A po obrade nasledovala skvela svadobná oslava
Obrázok

A este perlicka:
Matt si asi konecne nasiel babu. Ked som sa len na moment odtrhla od Toma, vsimla som si ze sa horlivo zhovara s dakou mladou damou.
Obrázok

Nuz a ako padol vecer, aj my sme padli do postele uuuplne unaveni...no a aka by to bola svadobna noc.... :oops:
Obrázok

Rano ma vsak prekvapila nahla nevolnost...(nepodarilo sa mi to odfotit blbol mi zachod :oops: ) navyse mi uz par tyzdnov meskali....

Koniec
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Sob 07 Jún 2008, 23:19

Ja vas zabijem :shock:
Ani si neuvedomujete ake nasledky to moze zanechat na mne :evil: :?
Ste normalne? Take prekvvapenia :lol: :lol:
Je to supeeeer, tolko dielov naraz, tolko super itania, a taky super deeeeeej :D
A este bude mat Ali babooooo :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Ned 08 Jún 2008, 00:21

krasne jejinko krasne nadherne no proste welmo supeeeeeeeeer tesim sa na novy dielik :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť