Tri Cesty Osudom

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Tri Cesty Osudom

Poslaťod Tera » Ned 22 Jún 2008, 23:10

Rodinka Lowes

Tu budem pridavat fotky a písat norm príbeh ..hadam to vsetko budem stihat ale videa to hadam bude stacit raz do mesiaca..ved to ja dakosik zvladnem ...dufam, ze nevadi ze mam aj videa aj pribeh? Ak by som to nestihala co teraz budem ..okr prvych dvoch tyzdnov kedy som na dovolenke sa to zamkne..no a videa by som mala vsetky stihnut do leta.
uvod : http://www.ceknito.sk/video/170778

1.diel

Bolo tesne pred tretou,v dome vladlo ticho.Paula sedela v jedalni a dojedala polievku,popritom rozmyslala nad jej stavebnim planom na zahrade.Ak sa to tak este dalo nazvat.Za chvilu mali prist dcéry zo skoly a ona sa nemohla dockat kedy opat cely dom sa zaplni krikom,hudbou a staznostami na ich vzhlad.Obcas jej to sice liezlo poriadne na nervy no nezniesla ticho a Dlhsiu nepritomnost jej dcer.
Obrázok

Znenazdajky zacal vyzvanat telefon.
Obrázok

"Prosim"zdvihla telefon.
"Dobry den,je prosim Vás Jase doma?"
"Tusim prave prisla zo skoly,pockajte chvilku" a zlozila telefon.
"Jase mas telefonat"zakricala
Radsej sa ani nepytala kto to je,hned vycitila ze niaky chlapec v jej veku.
Obrázok

Chvilu tam postavala..Zrazu vtrhla Jase so skvelou naladou.
"Dneska som dostala 2 jednotky z matiky"prehovorila nic tusiaca Jase.
"Uhm,tak to je fajn ale dakto na teba caka..na druhej strane kabla ci ako to mam nazvat"zachihotala sa Paula.
Jase rychlo zareogavala,odfukla si"Richard?"opytala sa neisto.
"Ano som to ja,cakala si hadam niekoho ineho?zaznel neisty hlas do telefonu.
"Nie,nie!Pravdaze ale nebola som si ista ci mi po vcerajsku zavolas..ako sa mas?"
"Ja dobre,no a ako pocujes tak ano.No.. a dneska by si sa nezisla ak by vyslo pocasie?Nevypada to najlepsie".
Tik Tik Tik.Jase sa rozziarila ako slnecne luce dopadajuce do jazera"Samozrejme ze ano".
"Tak potom zavolam,zatial"a zlozil.
Obrázok

"Baby,podte ku stolu,neskory obed caka"zakricala s kuchyne Paula.
Vsetky sa tam nahrmolili a sadli si k stolu.Zacali znudene jest ich oblubenu rajcinovu polievku.
"No co ako dneska?"opytala sa aby trochu doniesla do ich umierania stavu.
"Dalo sa"opdovedala Sisi
"U mna ako vzdy"zaplietla sa do rozhovoru Kristen
Paula prehltla dalsiu porciu z lizicky"A ty?"neisto sa pozrela na Jase
"Ved som vravela 2 jednotky z matiky a tak"vyhybala sa ocnemu kontaktu.
"Vies mami ona sa nam zabuchla do jedneho chlapca,vsak Jase"zaskerila sa Sisi.
"Ale..v tom to vezi co?"opytala sa skodoradostne.
"Ty musis vsetko vykecat co..potvora"zamrmlala Jase.
"Dobre dobre..zmente temu,Podla mna to Kristen strasne pristane po tej zmene"zahovorila Paula.
Obrázok

Zrazu sa vsak spustil dazd.
"To snad nie,preco dneska"pozerala Jase smutne von.
Obrázok

Baby si teda museli zacat robit ulohy,co ine im zostavalo v takomto pocasi?No a ked uz ich konecne mali Jase zasla za Sisi.
"Pocuj Sisi..je mi to dost trapne ale mam taky mensi,teda velky problem"
"Pocuvam"
"Je aj dost viditelny a ja nechcem pred,ved vies kym vyzerat hrozne"
Sisi sa zahladela na Jase,chvilu tam stala a zmolila si ruky
"Myslis tie nechutne vyrazky"a spravila grimasu
Obrázok

"Prestan,si ako decko"Ustupila dozadu Jase
"Ale nie prosim ta,si robim srandu"
"Pockaj,mozno mam niekde ten krem proti pupakom,ved aj ja sama som ich mala do 9-ny,Pod za mnou"a zobrala Jase za ruku.
Obrázok

"Posad sa"prehovorila razno Sisi.
Zacala sa hrabat vo svojom sufliku a vyhadzovat rozne kremy,malovatka a veci toho typu podobnemu.Pri tom vydala zo seba zvlastny zvuk akoby sa rozpravala s tymi kremami.
"Tu je"zvyskla.
"Pod ku zrkladu,a skus si ho dat,na buduci den ti urcite zmiznu"
"Na buduci den?".
Sisi sa pozrela na etiketu "No ale dneska ti budu zarucene videt menej"povzbudzovala.
Obrázok

Neskor vecer ked Richard este nezvolal a kazda nieco robila,mala myslienky na zajtrajsku sa Jase rozhodla zavolat Richardovi.I napriek zlemu pocasiu len aby ho videla a mohla byt snym.
"Ahoj Richard tu Jase"zanotila jemno do sluchatka.
"Uhm,Ahoj co potrebujes?"opytal sa.
"Pocuj nemohol by si dojst aspon na polhodinku,vies strasne mi chybas"cakala co povie,bala sa ci to nie je skoro vraviet.
"Aj ty mne,ale iba na polhodinku".
"Jasne,dobre..tesim sa".
"Ahoj"
"Ahoj"polozila.
Obrázok

Rychlo utekala k zrkadlu,znova natriet tie hrozne vyrazky a trochu sa upravit.
"Mas rande?"opytala sa spoza chrbta Kristen.
"No,neda sa to tak nazvat ale teoreticky ano".
"Teoria mi nikdy nesla"zmarmlala ustipacne a vytratila sa do obyvacky.

Za chvilu zazvonil zvoncek.Nebol to Richard ale suseda Menom Nina Calienotova.Prisla za Paulou.
"Ano,presne ten butik som myslela"utrzila kusok z rozhovoru.
"Tam sa urcite pojdem pozriet,su tam vraj dobre ceny a dobry personal".
"mozeme tam napriklad zajtra zajst co poviete Paula?".
"Ked vide cas,okolo tej 2 vam zavolam".
Obrázok

Koncne prisiel pre Jasu Richard.Jase radostou srsela ,nechcela aby to ostalo iba na polhodinku.Richard bol vsak ocividne vo velmi dobrej nalade a hned ako prisla objat ju zacal steklit.
"Prestan..to stekli"vrieskala na plne usta.
"Takze ty si na bruchu steklava"poznamenal a pokracoval.
Obrázok

"Pod radsej robit nieco co zabavi obidvoch,co tak hadzana s balonmi?".
"Moze byt".
Jeden balon za druhym lietali vzduchom a obcas sa aj trafili do terca,lepsie povedaneho do Richarda alebo Jasi.
Mohli sa utrhat smiechmi,Jase mala stale dake prastene slovniky ktorymi komunikovalka pocas "suboju".
"U u u,bác".
Tento raz boli obidvaja mokry,ako dve zmoknute mysky,pravdaze tak trochu zalubene.
Obrázok

"Takto dobre som sa dlho nepobavil,co ty?"opytal sa premoceny Richard.
"Ani ja,som uplne stuhnuta,co ty?".
"Aj ja,necitim si chrbat od tej tvojej rany.Mal som pocit akoby si po mne hodila vreco vody,nie balon"usmial sa a podisiel blizsie.
"Pockaj,pomasyrujem ti tvoj chrbat,aby ta nebolenkal".
Prisla k nemu zo zadu a z jej jemnymi rukami ho zacala masirovat a jemne buchat do chrbta.
"Dakujem"otocil sa k nej.
Obrázok

Obidvaja tam stali a pozerali na seba,malo to vyzerat na prvy ozajstny bozk no nic sa nestalo.
Osud ostatne osudom a snym netreba prehnane zametat."Ja radsej pojdem,bude za chvilu Pol 11,uvidim ta zajtrra vsak?"opytal sa akoby bol sklamany.
"Jasne,pridi kedy chces"vyhrklo z nej,citila jeho sklamany usmev,asi sa bal ju pobozkat.
Ostala tam stat,trochu smutna no stastna ze ho mohla dnes vidiet a dufala ze aj zajtra.
Obrázok

Vsetko utichlo.. Paula sa rozlucila s Ninou,Baby isli spat.Zajtra je sobota a Paula je i napriek tomu ranne vtaca.Uz o pol 6 vstala.
Snivalo sa jej o Tomasovi,o jeho davnej smrti.Umrel este pred tym ako sa narodili troijicky.Pravda rovnake vobec neboli,vzhladovo mozno tak ale povahou?Jase ziskala aspon po nom jeho cokoladovu plet.
"Som hladna"zahlasila polorospata a vstala s postele.
Obrázok

Zacala robit ranajky,palacinky.Pritom si pohmkavala svoju oblubenu melodiu.
"Trochu hudby nezaskodi"pomyslela si pustila potichu radio.
Obrázok

Ani nie za polhodinu sa zobudili aj baby.To vstavanie je mozno geneticke.
"Baby,su palacinky"z usmevom oznamila a sadla si ku stolu.
"MNAM,su skvele"s plnymi ustami prezuvala Kristen.
"No a Jase,ako s tym chlapcom ?Predstavis mi ho?.
"Jasne mami,este dneska..ak vide to pocasie"nepekno pozrela von oknom.
"Dneska hlasili ze ma byt do 30 stupnov,nato ze bude koncit september je dost teplo"diplomaticky poznamenala Kristen.
"Tak to dufam"posledny krat poznamenala aj Paula.
Obrázok


Potom okolo 8 prisiel opravar,znova sa im pokazila sprcha.Toho pana Paula poznala dokladne,bol u nich nie jeden krat.
Obrázok

Medzitmy vsak Paula pristihla Jase vonku ako caka ,ved viete na koho.
"Chces konecne videt zahradu?Alebo lepsie povedane novy bazen?"zacala poskakovat na mieste.
"Bazen?Wauu"zrikla Jase
"Idem hned pre baby,tie budu z toho uplne hotove"a uz jej nebolo.
"A neni zac.."dopovedala Paula.
Obrázok

O chvilku tam stali vsetky baby.Pozerali na miesto kde pred tym stala ta otrasna zahrada po ktorej ako male slapali,naschval.
"Mami je skveli"zakricala Sisi.
"Aka je voda?"opytala sa spatne.
"Osviezujuca"prehtla vodu Kristen.
Obrázok

Po tom vsetky 4 odskusali vodu a nemohli sa tomu bazenu vynachvalit.
Sisi skor preferovala opalovanie a tak si lahla na lehatko vedla mamy.Pozerala na luce ktore jemne prenikali spodmedzi jej tmavych vlasos,a potom sa dotykali jej pokozky.
"Ja uz pojdem.Musim uvarit obed"pobrala sa Paula z lehatka.
"Dobre mami,ja tu ostanem,potom nas zavolaj".
Obrázok

O nieco neskor zazvonil zvoncek.Jase rychlo vysla z vody a z usmevom na tavri kricala"To je pre mna" a prebehla cez zadne dvere do predu.
"Ahoj zlatko"prekvapil ju Richard.
"Ahoj chrustik"zasmiala sa Jase.
Ostali tam stat a ich usmevy sa prehlbovali do ich teengerskych dusiciek.Oci im klipkali a srdcia busili o zivot,zalubili sa.
Obrázok

"Pod prestavim ta mame"chitila ho jemne za ruku
Trochu nervozny sa pobral za nou.
"Mami,toto je ten chlapec o ktorom ti uz Sisi povedala"a ukazala smerom k nemu.Ostal stat par krokov za nou.
Potom co ho tak jaks predstavila podisiel ku Paule"Tesi ma,ja som Richard"a podal jej ruku
"Aj mna,ja mamina Jase..z coho si teda usudil,ale mozes ma volat Paula".
"Dobre mi ideme do zadu"
A pobrali sa k lehatkam,znova do pekelneho tepla kde na nich striehli Sisi a Kristen posza bazena.
Obrázok

"Vies Jase,si fakt skvela baba"zacal diskusiu.
"Je to take hlupe ale vlastne ani oficialne spolu nechodime tak sa ta pytam takto..budes so mnou chodit?"a chitil ju za ruky.
"Ty moj hlupacik,ved uz spolu chodime.Ale moja odpoved je Ano"a zacala rukami mavat.
Stali tam a pozerali na seba na svoje pery,rukami vyhadzovali tam a naspat.Uz len prvy bozk chybal,boli taky romanticky.
Obrázok

to be continued...
Koment potom plos :)
Naposledy upravil Tera dňa Str 20 Aug 2008, 19:57, celkovo upravené 2
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pon 23 Jún 2008, 15:20

bolo to uzastne no bozk uz chcem vidiet je to proste super no prosim co najruchlejsie dalsi diel... :P
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Majo358 » Uto 24 Jún 2008, 17:14

vééľmi pekný príbeh. len mám jednu pripomienku : prečo si nechala svoj 1. príbeh, a vytvorila si si ďalší keď píšeš že prvý ťa už nebaví. aj tento ťa prestane baviť po 1. časti? :cry:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tera » Str 25 Jún 2008, 11:22

Ten druhy som nechtiac vymazala :wink: a bavilo ma to..
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Str 25 Jún 2008, 14:01

aha :lol: . a tam si písala, že ťa to nebaví a že nemáš čas. :cry:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tera » Štv 26 Jún 2008, 08:57

bavilo dokial som mala cas a nebqavilo preto lebo mi siel sims tak pomaly ze som fotila 3 hodiny jeden ten prvy diel a uz to nerozoberaj !
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Str 02 Júl 2008, 16:00

pekny dielik :) tesim sa na pokracovanie som zvedava
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Štv 03 Júl 2008, 20:05

2.diel

Jase:
Pomaly sme sa Priblizovali k sebe.Citila som jeho dych,chvel sa a jeho oci sa opat stretli s mojimi.Snazila som sa nepotit,ale od toho vzrusenia som to nedokazala.Teraz!Nase pery sa spojili.Boli take chutne no skor nez som skusila jazyk prerazit cez jeho sladke pery ucukol.
"Budem musiet ist"zazmetkoval.
"Ale preco?Co robim zle?".
"Nic"pohladil ma jemne po lici.
Skor nez som sa nazdala v mojich myslienkach bol zmatok a on uz bol prec.
Obrázok

Preco odisiel tak nahle?Moje otazky udierali pästami do mojej mysle.Stala som tam a cakala ze sa znova vrati a opät ho pobozkam,zima ma vsak vyhnala dovnutra.

Obrázok

Paula:
Za chvilu budu Vianoce a snehu nikde,pomyslela som si.Ten cas strasne uletel a ja stale nemam ziadnu pracu,peniaze pomaly dochadzaju.
Zobrala som tanier palaciniek a zacala klast postupne na stol.
"Baby,su ranajky"zakricala na nich.
"Dobre rano mami"trohlasne pozdravili a sadli si ku stolu.
Chvilu som sa snazila tvarit akoze mi to naramne chuti,no vsimla som si ze niesom jedina ktora ma tak povediach pokrajane srdce.
"Jase ako s tym Ondrejom(Richardom),dlho som ho tu nevidela!
Na chvilu venovala pohlad a potom zacala krajat druhu palacinku "Neviem,neozval sa mi".
"Inak mami dneska by som mala ist na hodinu Husli"zakoktovala sa Kristen.
"V Nedelu?Hodina Husli..ako myslis"vlozila som susto do ust.
"Nezabudnite potom na upratovanie.."pripomenula som nudnym tvarickam popratala sa do kupelne.
Obrázok

Kristen:
Chcela som si na chvilu oddychnut,nebavi ma byt tam kde je tolko nestastia.Tolko?
"O com rozmyslas"prerusila moj vnutorny rozhovor Sisi a prisadla si.
"Ale len tak".
"Aha,..a mas chlapca?"opytala sa .
"Sisi!Ved vies o mne vsetko a myslim si ze by si vedela keby mam chlapca"odpovedala som jej.
Prevratila hlavu ku mne"Dobre ,dobre..ja len aby nebolo ticho,ale viem o niekom kto by ta chcel".
"Sisi,radsej chod"usmiala som sa v hlbke duse.
Obrázok

"Idem,ale keby si mala zaujem,tak vies"vstala a uskrnom presla do vnutra.
Obrázok

Nemam,teraz nie.Keby je inteligentny ale ako poznam tych jej chalanov,za nic nestoja.Obzrela som sa a nadychla cerstveho vzduchu, aspon keby bol sneh,uhm,chce sa mi spat.
Asi,si na chvilku zdriemnem,co povies svedomie spanku...
Obrázok

"Naanaaa"pospevovala som si
"Ach,dneska je krasne,preco nesnezi?"preco som sa rozpravala sama zo sebou,netusim.
"Kto to tam stoji".
Obrázok

"Dobry den,kto ste?"opytala som sa neznameho muza.
"Ty ma nepoznas?".
"Nie?Nepoznam".
"Poznas,ved ta lubim a ty mna"ozvalo sa z jeho ust.
Konecne niekto kto ma lubi,ale nepoznam ho.Kto to je?
Obrázok
"Musim ist,zbytocne budes kvoli mne plakat".
"Stooj"skrikla som.
Bolo neskoro,on odchadza a ja,tam len tak stojim. Kto to bol?..
Obrázok
Zrazu mi do oci zacalo neprijemne prenikat slnecne svetlo,bol to iba sen.Vzdy ked mam pocit ze to je realne tak to je iba hlupy sen,ale tento,tento bol niesim iny.
Pomaly som sa zdvihla z lehatka a z myslienkami na dlane pobrala dovnutra.
Obrázok

Sisi:
Museli sme ist upratovat,v nedelu.Nestaci ze upratujeme v stredu ale aj v nedelu,ja neupratujem,iba zalejem kvetiny a trochu utrem prach,naštastie.S Jase sme si vybrali kupelku,je tam najmenej upratovania.
Obrázok
Mama s Kristen poupratali riad a kuchynu,obvikla rutina.
Obrázok
Neskor ked sme konecne skoncili s tou otravnou cinostou,ktora mi mimochodom zničila nechty sa Kristen rozhodla nam zneprijemnit nedelnajsi den,este viac ako bol?To sa hadam ani nedalo.Zacla hrat na husliach,neznelo to ako hranie ale ako dve macky co sa na ulici biju.
Obrázok
Ja som sa zavrela do izby lahla na postel.Rozmyslala som nad skolou,znamky sa mi zhorsili a teraz mi tam vychadza jedna trojka o ktorej mama netusi.Pootvorila som okno a chladivy vzduch mi jemne zacal vrazat do vlasov,s tou trojkou musim daco robit.
Obrázok
Paula:
Na chvilku som si chcela sprijemnit den a tak som si sadla za notebook.
Za chvilu mi vsak na obrazovke blikala sprava od neznameho uzivatela.
"Dobry den,Som vas Sused Snilek.Bol by som rad keby sa vasa dcera a moj syn uz nestretavali,dakujem".
Chvilu som pozerala na obrazovku aku tupa,preco?
"Aky mate nato dovod,urobila nieco moja dcera hadam?".
"O,to nie ale ako viete moj syn sa kvoli vasej dceri rozisiel so Slusnou,a ja si zelam aby prave snou ostal,pochopte rodinne dovody".
Zvucka mi pripomenula neprijemnu spravu,co si o sebe mysli?
"Nechapem vas,ved to je jeho vola a moja dcera zato nemozem,on sa tak rozhodol,on ju predsa lubi a aj ona jeho nemozete mu nieco vnucovat".
"Moja zena sa snimi poznala preto,si zelam aby sa vidal za nu,ano bude svadba,ja si to tak zelam,to vy nepochopite" simik ukoncil debatu.
Z nervami na konci som vstala od stola,co teraz?Ten clovek je ale riadny debil,takto koordinovat syna a o to horsie to bude pre Jase.Ako jej to poviem.
Obrázok

Kristen:
PO hodne na husliach som si chcela dat nieco pod zub,bola som na smrt hladna.
"Kristen mas hovor"zakricala na mna Jase.
"Prosim"
"Dobry den,tu je neznamy"ozvalo sa zo sluchadka
"Ak..y ? Ved to bol iba sen"nechapavo som povedala do sluchadka.
"Bol ale ja som sa ti vysnival,chcem sa s tebou stretnut Kristen".
"Od kial viete moje meno?A aa..aj keby chcem ved ste dospely a ja mam iba 16"smutne som mu zdelila fakt ktory by bol problemom cislom 1.
"To nevadi,ty to zvladnes..zajtra ta pockam pred autobusom,tvoja mama ma naplanovane stretnutie s kamaratkou,pojdu do mesta"zdelil mi ako postovy poukaz
"Od kial to vsetko vies?".
"Ved som telepat,ako inak by som sa ti dostal do sna.."tit tit
Zlozila som sluchadko,pozerala na hodinky a moje srdce bilo.Chcem sa snim stretnut?Vyzeral byt vzdelany,boze ved ho ani nepoznam
Obrázok

Jase:
Mala som zvlastny pocit,cely den.Cakala som ako mnohe dni ze mi Ondrej zavola no nezavolal,uz ma nelubi?Preco by ma potom pobozkal a jeho sladke pery sa dotlki mojich,pamatam si to.Ach,preco musi byt laska taka zlozita,preco mi stale hadze polena pod nohy?
Obrázok
"Milacik,musime sa porozpravat"podisla ku mne mama.
Obrázok
"O,com?"
Mama chvilku postavala na mieste a pozerala sa dole,potom zakaslala a spustila"Je to vsetko zlozite,nebudem to moc objasnovat.Ondrejov otec mi napisal ,chcel,chcel aby ste sa uz nevidali a on prestal s tebou chodit,vraj rodinne dovody a on si zela aby bol so Slusnou,ale zlatko ja si myslsim ze je to riadny debil a.."prerusila som ju
"Co?Co?To ..to nie je pradva mami,vsak?"opytala som sa z neistotou.
"Bohuzial je,je mi to luto".
"Ale preco?Preco tak zrazu..a on sa snou rozisiel a ja ho lubim,on mna..aa Nie mami ty klames,klames,prestan"zvrtla som sa a so slzami v ociach som utiekla do zadu,pri bazen.
Obrázok
Obrázok
Paula:
Bolo to pre mna tazke,Jase preplakala niekolko hodin a ja som sa tomu bezbranne pozerala a nic som neurobila.Laska je zlozita a tazko dosiahnutelna,ale Jase..tej sa to nemalo vobec stat.
"Dievcata uz spite?"prisla som do izby.
"Za chvilu"odpovedala Sisi a otocila sa do rohu
"Len musim este dopisat dennik".
Pozrela som sa na Jase"Jase,ja zato nemozem"prihovorila som sa tak sucho ako sa dalo,som to ja ale matka!
"Ja viem mami a prepac"smutne sa na mna pozrela.
"Dobru"povedala som im a zavrela dvere.
Obrázok

Pomalym krokom som podisla k oknu,vonku bolo ticho ,obcas sa ozval vtaci spev alebo zasustalo liste vo vetri.Neviem co mam robit,ako jej pomoct.Mozno cas mozno sa ho len tak nevzda,no tak ci tak ako sa rozhodne budem to tolerovat a pomozem jej.Nechcem aby si presla tym co ja,ach..
Obrázok
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 03 Júl 2008, 21:48

Super píšeš :shock: :shock: a tie fotky k tomu :what: :what: nemám slov.... :what:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Štv 03 Júl 2008, 22:06

Jééj Maggi si ma potešila,dakujem :) další diel bude asi až na 20 jula lebo idem preč..možno,ale fakt možno zajtra by som mohla prdať medzidiel lebo potom v sobotu rano už idu papa :)
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Pia 04 Júl 2008, 10:59

Teri velmi pekny dielik :) a vidis ako si ten sen uzasne zvladla :oops: :lol:
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Štv 17 Júl 2008, 18:13

Novy diel bude do kocna tyzdna :)
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Re: Rodinka Lowes (pribeh)

Poslaťod Tera » Pia 18 Júl 2008, 21:26

3.diel

Jase:
Cely dom ziaril stastym a ja som sa pozerala po darcekoch,nemohla som nic najst.Bola som s toho na nervy,kedy bude stromcek pytala som sa samej seba.
"Baby,podte mi pomoct "zavolala na nas mama
Pomalym znudenych krokom som presla pred krabice,v tom je co?
"Co tam je?"zhltla mi myslienku Sisi
Mamka si utrela pot z cela a silno vydychla"Ved stromcek a vsetka dekoracia,lenze to nechame az na zajtra,teraz potrebujem upratat spajzu"dohovorila a jemno sa na nas umsmiala,uz nikdy viac na ten usmev nezabudnem.
"Coo?Nie"zamraucala Sisi a prehodila pohladom.
"Ved teda mozes ist so mnou piect,co povies"naservirovala jej druhu ponuku.
Obrázok

"Oh,dakujem,to radsej umyjem zachod"uskbila sa no potom co jej mama ukazala smer spajzi ju to preslo.
"Nechapem naco musime stale upratovat,je to otrocina"postazovala sa mi smerom do spajze.
Vlastne asi mala pravdu ale co ine nam ostavalo,pri tom aspon zabudneme na vsetko zle.Podisla som ku dveram a jemne ich otvorila.
Pozrela som sa navokol"Este ze je taka mala"poznamenala som a podisla dnu.
Obrázok

Pustili sme sa do toho,nebolo tam zas tolko bordelu.Zobrala som metlu a pozametala to,Sisi mala utriet prach.
"AAA"skrikla a mna to tak vylakalo ze som metlu pustila z ruk
"Co je?"osrsilala som sa na nu.
"Tam je pavuk,fuj,a pavucina.Blee"
Polozila som metlu a jednym smahom ho zhodila a zasliapla"Spokojna?"
"No"pozrela sa na rozplesteneho pavuka a opat zacala utierat prach.
Obrázok

Kristen:
"Mami?Aj tento tanier?"opytala som sa potichu
"Hm.."odpovedala a zacala utierat kuchynnu dosku.
Obrázok

"Co sa deje?"opytala som a pritom som zdvihla tanier zo stola.
Jej bleda tvar sa Na mna opat pozrela a mikla plecami"Necitim sa dobre a trapi ma to s Ninou".
"Aha,ved to ja dokoncim,chod si odpocinut"prehltla som zuvacku"A to s tou Ninou ma naozaj mrzi,viem co sa stalo".
Prekvapene na mna pozrela.
Obrázok

"Vazne?"
POdisla som ku nej a objala"Ved kazdy sa raz pohada,ty zato nemozes,prosto sa to stalo"upokojovala som ju a pritom si krajala jazyk,ach.
"Coze?Dobre vies ze Zato mozem len a len ja!Vies keby sa k nej nespravam tak divne,neopvrhujem nou"utrela si slzu"Je to moja super kamaratka a ani nevies ako to lutujem"dohovorila kde sa jej v zapeti zasekol hlas a ona si sadla na stolicku.
Ostala som stat na mieste a pozerat navokol,vedela som ze ma pravdu.Musela som ju ale upokojit,ved je to moja mama.
"Tak ja umyjem aj tento"a ukazala som na tanier a dalej to neriesila.
Obrázok

Paula:
Tento mizerny den,ach musim sa usmievat.
Neda sa to ked som taka mrcha,co som si vobec o sebe myslela?Moje debky su hadam horsie nez pubertacke.Nato som vsak nemyslela a snou zaobchadzala ako z handrou.
Opat som sa postavila a prestala sa lutovat,som sebecka.
Obrázok

"Idem si zavolat"zvolala som na Kristen.
Podisla ku telefonu a bala sa vytocit to cislo.Zavolat ci nechat to tak ako zbabelec.Nie je to jedno?Asi mi ani neodpusti a ja stratim niekoho koho som mala rada.
"Prestan"zamrmlala som a zdvihla tukatko a pritom vytocila jej cislo.
"Nina?"opytala som sa sichravym hlasom.
"No"odpovedala.
"Prosim ta,Naozaj ma to mrzi,bola som k tebe odporna..a a..hnevas sa na mna?"
Jej hlas sa vsak neozval,znervoznela som a opat na mna sla ta nervozita.
Moje ruky sa potili a ja som koktavo pridala"Neprisla by si dneska o 9 vecer,aby sme to vybavili a porozpravali sa?"
"Uvidim".
"Dobre,mam ti ist na proti?"opytala som sa vtieravo,dobre radsej polozim.
"Ahoj teda"
"Ahoj".
Obrázok


Sisi:
Bol uz vecer a mama pobehovala hore dole,je divna.Pocula som vsak rozhovor Kristen a Jase vraj pekne zatocila s jej super kamoskou,Ninou.
Osobne ju moc nepoznam no vraj je to mila zenska,ok.Mna to uz niako netrapilo,radsej som sa pustila do jedla.Sadla som si ku stolu kde uz bola horliva debata.
Obrázok

"O com hovorite?".
"Ale Diana MNolles je vraj tehotna,zo skoly.S dakym ucitelom".
Prehtla som susto"Coze?Ty kokos tak to je..ina fasa"pokrutila som hlavou.
"A co nemyslite aj na nu,ake to bude mat tazke?"zaplietla sa Kristen.
Silnym gestom som jej naznacila nech sa strati z dohladu,teda nech sa nam nepletie do nasho rozhovoru.
"Tak to za chvilu budu vediet vsetci"pokracovala som.
"Jase prikivla"Asi hej".
Obrázok

Paula:
Za 5 minut 9 a ja som postavala na mieste ,no skor som poskakovala ako lopta.
Co ak mi do tvari vyleje vodu,teda vsetko co ma na srdci.Chuda ako sa moze teraz citit?
Hovorila som si do zrkadla ako niaky blazon,asi aj som.
Obrázok

Zatvorila som dvere a raznym krokom podisla do obyvacky"Idem na chvilu pred dvere"oznamila som babam.
Pred tym som vsak silno vydychla,5..huh,4,3,2,1 Idem nato.
Otvorila som dvere a vkrocila v pred.


Vonku uz bolo zimsie,bola tmavy vecer.Zmolila som si ruky a zacala si pripravoavt rec.
Otocila som sa k oknu a uvidela ako baby nakukaju,mavla som rukou.Zvedave su ako osi.
Zrazu som zacula niekoho kroky,zadrzala som dych.Spod tmy vsla zenska postava,bola to Nina.
Postavala som tam a rozmyslala,co teraz?Odpusti mi?
Obrázok


to be conntinued,venovane jednej osobke :(
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Re: Rodinka Lowes (pribeh)

Poslaťod Tera » Pon 21 Júl 2008, 13:59

Dalsi diel neviem kedy pridam,a sak aj tak vas necham nech sa o moj pribeh potrhate a napisete jeden koment.Dakujem :wink:
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Renatka.605 » Pon 21 Júl 2008, 23:14

Pekny pribeh .. prave som ho od zaciatku precitala .. tak sa teda uz tesim na dalsi dielik :)
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia