Nezabudnutá láska

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Rikušík » Uto 01 Júl 2008, 16:47

3.DIEL


Od diskotéky prešli už 2 mesiace a Jess sa pomaly spamätávala z neočakávaného zjavenia Olivera. Vedeli o tom len jej rodičia a Kimberly. Jessica to v žiadnom prípade nechcela povedať svojej dcére, pretože ju stále klame s tým, že jej otec zomrel. Jess sa o Veronicu veľmi bála. Neprešiel deň aby si nespomenula na tú vetu- chcem späť svoju dcéru! Ešte teraz jej behá mráz po chrbte keď si predstaví, že by stratila svoju dcéru. A tak nato Jessica nechcela myslieť no jediné, čo jej napadlo bolo odcestovať preč. Aspoň na pár dní. Mala veľkú obavu ostávať doma. A tak vybrala dovolenku pre ňu a pre Veronicu. Bola už jeseň tak si Jess pomyslela, že im dobre padne nejaké slnečné počasie a nie samé búrky. Rezervovala si dovolenku na dva týždne. Vybrala krásny ostrov niekde v trópoch. Odlet mali už zajtra ráno a tak si balili posledné veci. Veronica bola celá nadšená, že ide k moru pretože tam ešte nikdy nebola.

Obrázok

„Mamiii ja už idem spať aby bolo zajtra ráno. Táááák sa tešííím!“, zasneno rečnila Veronica.
„Zlatíčko som rada, že sa tešíš. Ale pobaľ si všetko. Máš plavky??“, pripája sa aj Jess.
„Áno máám, bože mami veď si sa ma už pýtala.“, zachichúňa sa Veronica.
„Prepáč moja ja už ani neviem kde mi hlava stojí.“, zasmiala sa aj Jess.
„No idem ja spať, ráno ma zobuď dobrú noc“, rozlúčila sa a šla si poslednýkrát pred odletom ľahnúť do svojej postele.
„Dobrú noc chrústik“, usmiala sa Jess, dokontrolovala kufre a ľahla si aj ona.


Na druhý deň malo prísť po Jess a Veronicu auto o deviatej no Jessica behala po dome už od skorého rána. Veronicu zobudila až okolo 8 hodiny. Umyla sa, prezliekla, kufre dali do chodby a čakali na auto, ktoré ich odvezie na letisko. Bolo 9:15 a auto stále nechodilo. Azda na nás zabudli?? Pýtala sa Jessica. Ešte sa poslednýkrát rozlúčili so Samanthou a s Richardom a počuli príchod auta.
„Ahoj Jess užite si to tam“, lúčil sa Richard.
„A dávajte si pozor!“, stráchala sa typická mama Sam.
„Jasné budeme Ahojte držte sa tu. Ja vám zavolám keď tam budeme.“

Obrázok

O 9:30 konečne dorazilo auto a Jessica sa stihla pohádať s vodičkou.

Obrázok

„Kde ste do čerta boli polhodinu?!!Teraz nám má akože odletieť lietadlo a preplatíte nám letenku?!“ kričala Jessica.
„Prepáčte pani..“, prerušila Jessicu vodička.
„Slečna!!!“, nedala sa Jess.
„Ooo tak slečna prepáčte ale mali sme poruchu auta.“
„Tak poruchu auta hej??! A vy máte vo firme akože len jedno auto?!“
„Nie pan.. prepáčte slečna ale všetky ostatné autá boli už obsadené.“ ospravedlňovala sa vodička.
„Viete čo prosím vás buďte už ticho a radšej si pohnite lebo ak zmeškáme to lietadlo tak si ma neželajte!“
„Ja som vedela prečo si objednávam auto o hodinu skôr!“, hundrala si Jessica popod nos.

Obrázok

Keď dorazili na letisko lietadlo bolo už tam a nastupovali posledný ľudia. Len tak tak ho stihli. Jessica mala z toho taký divný pocit. Vždy si vravela, že ak sa niečo začne zle tak sa to tak aj skončí. No nechcela myslieť negatívne a tak si snažila užiť to, že odcestúva preč od všetkých spomienok. Veronica bola z cesty veľmi nadšená. Cesta trvala okolo dvoch hodín. Na ostrov prišli akurát na obed. Bolo tam krásne. Vybrali si hotel Platamonas, len nedávno dostavaný, no už teraz mal veľké úspechy u turistov. Hoci nebol najlacnejší Jess chcela pre seba a pre svoju dcéru len to najlepšie.

Obrázok
Obrázok
Obrázok

„Tak a sme tu Veronica, no čo?? Je tu krásne všakže?“, spokojne sa usmievala Jess.
„Mami myslela som že tu bude krásne ale až takto?? Fuu ja tu raz chcem bývať!“, začala Veronica okolo poskakovať.
„Som rada, že sa ti tu páči moja malá. Pod somnou idem nás zahlásiť na izbu“, a šli si vybrať izby.
Bolo ich tam pomerne dosť. Niektoré viac luxusné, iné menej. No všetky boli krásne.

Obrázok

Keď si vybrali izbu šli si vybaliť veci a naobedovať sa. Veď po takej únavnej ceste si to zaslúžia.
„Maminka pôjdeme sa teraz kúpať do mora?? Prosíím!“, reční Veronica s plnými ústami.
„Dobre Vero môžeme. Keď sa najeme pôjdeme sa prezliecť a môžeme sa ísť vykúpať“, nato sa Veronica začala s jedlom ponáhľať ako keby jej šlo o život až jej zabehlo.

Obrázok

Po dojedení šla Jessica zaplatiť účet v reštaurácií a bežali sa prezliecť do plaviek.

Obrázok

Jessica si čakanie na Veronicu kým sa prezliekala spríjemnila pozorovaním mora z balkóna. Výhľad bol naozaj nádherný a Jess sa už nevedela dočkať kedy sa do mora šmarí.

Obrázok
Obrázok

Pláž bola nádherná. Jess si rozprestrela uterák na piesok, nakrémovala sa a pustila sa do opaľovania. Veronica sa s nadšenosťou vrhla do mora. Bola to typická radosť malého dieťaťa. Krása pozerať sa na ňu. Jessica si do sýtosti užívala slnko, more, piesok a šťastný smiech Veronici spoza mora. Dúfala, že aspoň na dovolenke si nebude musieť spomenúť na starosti ktoré jej stále stúpajú na päty a bránia ísť normálne ďalej. No teraz žije pre tento okamih a ten je krásny.


Obrázok
Obrázok
Obrázok

Večer keď si vyčerpaná Veronica ľahla spať sa Jessica posadila na balkón a počúvala krásne nárazy vĺn o breh. Ked na ňu zrazu niekto zakričal.

„Jessica?? Si to ty?“, ozval sa mužský hlas.
„Kto ste??“, Jess ostala zarazená, že ju tam niekto pozná.

Obrázok

Pokračovanie nabudúce
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Uto 01 Júl 2008, 16:52

krásny dial o5 a ja viem kto je ten muž :P
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Maggi » Uto 01 Júl 2008, 16:58

ty robíš krááásne fotky :love: :shock: :shock: a som zvedavá ako to dopadne :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod emma1 » Uto 01 Júl 2008, 17:11

pekny diel a aj ja veim kto to je :P
Obrázok užívateľa
emma1
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 182
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:50
Bydlisko: RS

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 17:27

krasny dielik no i ja viem kto je ten muz :-p Heh sa tesim na pókracovanie
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Uto 01 Júl 2008, 18:25

velmi pekny dielik :P
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod Rikušík » Uto 01 Júl 2008, 19:53

dakujem som rada ze sa vam paci :oops: to vzdy ked sa mi nechce robit dalsi diel si pozriem vase chvaly a hned mam vacsiu chut :lol: inak teraz ma napadlo ze som mohla dat taku fotku pri ktorej by ste nevedeli kto je ten muz :) by ste mali co hadat..no nic nabuduce :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 20:10

možno nabuduce ale i tak je to vyborny dielik :P
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 04 Júl 2008, 00:10

4.DIEL


...Muž neodpovedal na kladenú otázku ale zakričal, aby Jessica zišla dole.
Bola zvedavá a tak sa šla pozrieť na pláž, kto je neznámy muž. V momente keď zbadala tvár chlapíka ostala zarazená a milo prekvapená. Znova zažila moment kedy jej srdiečko poskočilo. Nevedela ako má reagovať. Vyšlo z nej len znechutené:

„A ty tu čo robíš??“.
Obrázok

„Fuu až také milé privítanie som neočakával“, sklonil Sedrick hlavu.
„Prepáč Sedrick milo si ma potešil tvojím objavením“, začala sa smiať Jessica.
Sedrick už nemohol odolať veľmi túžil po Jessiciných perách. Bol z nej úplne vedľa. Nikdy necítil to, čo cíti keď vidí Jessicu. Jej smiech, jej vlasy, tá tvár, pohľad, tie pery!
Nemohol sa viac udržať a pobozkal ju. Na jeho prekvapenie sa Jess nebránila a bozk mu opätovala. Bol taký sladký. Plný nehy, lásky a vášne.
Obrázok

Keď sa rozdelili ich pery obaja sa pozreli do očí, ktoré žiarili šťastím a privinuli sa k sebe. Obaja cítili ich zrýchlený tep. Ba takmer aj počuli ako im bijú srdcia. Jessice „behali v bruchu motýle“ ako keď zbadala Olivera. No v Sedricovom náručí si naňho ani nespomenula.
Pár minút len tak stáli v náručí a vychutnávali si ten krásny pocit. Bolo to krásne, len tak sa pohupovali a silno sa držali. Navôkol nebolo počuť nič len nárazy vĺn o breh.

Obrázok

Ich pery sa znova spojili a Sedrick si vzal Jessicu na ruky ako to robia mladomanželia. Nič nehovorili len sa premiestnili do Sedrickovej hotelovej izby.
Obrázok

Boli obaja prekvapený z toho, čo robia, bolo to pre nich doteraz ako zakázané ovocie. Ale ani jeden sa tomu nebránil, nedokázali to. Nemysleli na minulosť, nemysleli na budúcnosť. Videli len prítomnosť a tá bola pre nich teraz najdôležitejšia. Nemysleli na nič!
Obrázok

Obrázok

Jessica sa skoro ráno zobudila. Sed stále spal, bol taký sladký keď spí. Rozplývala sa Jess.
Obrázok

Potichu sa poobliekala a odišla späť do svojej izby. Malá Veronica našťastie ešte spala a tak sa Jess nemusela obávať z hľadania výhovorky, prečo nespala doma.

Obrázok

Zrazu zazvonil Jessice mobil. Zdvihla a v telefóne sa ozvala Samantha.
„Ahoj Jessica ako dovolenkujete??“
„Ahoj mami, som rada, že ťa počujem. Na dovolenke je super ale už sa teším domov kedy vás uvidím“, odpovedala s úsmevom Jess spokojná, že počuje mamu.
„No..“, po chvíľke mlčania sa zmohla Sam len na to.
„Mami?? Je ti niečo?“, zvážnela Jessica.
„Dcérenka musím končiť ahoj pozdrav Veronicu. Ľúbim vás!“, Jessica sa nestihla ani rozlúčiť a Samantha už zložila.
Jess bola z rozhovoru s mamou zmätená. Nerozumela, prečo bola jej mama taká zvláštna. Čo sa deje u nás doma? Kládla si Jessica otázky na ktoré jej nemal kto odpovedať.
Obrázok

A tak si užívali každý deň dovolenky Jessica, Veronica a spolu s nimi aj Sedrick. Spoznal sa s malou Veronicou a veľmi si spolu rozumeli. Zabávali sa spolu, hrali v piesku, plávali v mori, opaľovali sa. Za tie dva týždne sa spolu nasmiali až ich bránice boleli.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Až prišiel deň odchodu Veronici a Jessici späť domov. Sedrick tu musel ešte týždeň ostať pretože tu bol pracovne. Robí totižto delegáta dovoleniek. Cestuje za ľuďmi na dovolenky a ukazuje im krásy krajiny.
Pobalili si veci, zaplatili na recepcií účet a rozlúčili sa so Sedrickom. Už nie ako kamaráti...už ako priatelia.

Obrázok
Obrázok

Cesta bola únavná a keď prišli domov čakal ich šok do akej zimy prišli. Dorazili pred dom a na ich počudovanie ich nik nečakal. Dom bol prázdny. Veľmi ich to prekvapilo, pretože rodičia Jess von vychádzali málokedy. Prezliekli sa do niečoho teplejšieho a Jessica volala Kimberly aby sa dozvedela niečo o rodičoch. No ani Kim nič netušila.
Jessica nemohla zavolať Richardovi ani Samanthe, pretože nemali mobily.
Obrázok

Pokracovanie nabuduce

+BONUS-FOTKY Z DOVOLENKY

Obrázok
Sedrick fotí Jess
Obrázok
A toto z toho vyšlo
Obrázok
1.fáza
Obrázok
2.fáza
Obrázok
3.fáza
Obrázok
4.fáza
Obrázok
5.fáza
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil Rikušík dňa Pia 04 Júl 2008, 17:42, celkovo upravené 1
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 04 Júl 2008, 00:32

Jeeej, tento diel bol nadherny...zacinas pisat takmer profesionalne :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pia 04 Júl 2008, 10:26

kraaaasne a tie foto no proste nemam slov :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Maggi » Pia 04 Júl 2008, 10:26

naozaj bol skvelý diel :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pia 04 Júl 2008, 11:27

boze strasne peknucky dielik foky nadherne no nemam slov proste uzas ..tesim sa co bude dalej
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 04 Júl 2008, 15:39

jee dakujem vam..a to som myslela ze toto bude prepadak :lol: inac tento diel bol este dlhsi ale som to nakoniec rozdelila na dva tak toto je ta prva polka a druhu cast mam uz napisanu ale este fotky niesu :wink: cize to nebude dlho trvat :P
a som rada ze sa vam fotky pacia :)
a katty no neviem neviem :lol: to mi este potrva kym sa naucim poriadne pisat :cry:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Natalia » Pia 04 Júl 2008, 21:59

Prepadak?? Ale nee :D Podla mna pribeh je uplne skveli a tento diel sa mi pacil hlavne preto ze sa odohraval na dovolenke a take diely milujem :lol: Neviem preco...ale vydareny bol :)
Keď ťa život omrzí viac ako treba, zober nôž a odrež si kus chleba!
Obrázok užívateľa
Natalia
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:25

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia