--__pRIbeH__LInDy__--

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam tento pribeh ?

ano
6
25%
neviem nic moc
9
38%
nie je to onicom
9
38%
 
Celkom hlasov : 24

Poslaťod Emerald » Sob 06 Sep 2008, 22:44

Upozorňujem, že v tomto príbehu nepribudlo pokračovanie už vyše 1 mesiaca a autor to nijak nevysvetlit. Ak autor do týždňa neoznámi, že s príbehom bude pokračovať, tak téma bude zamknutá (ak má príbeh málo dielov tak i zmazaná).
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Uto 09 Sep 2008, 21:10

Pokracovanie..


Tu si to nemôžem dovoliť .A znova som si spomenula na to aké to bolo keď som sem neprišla ako sa ma maminka a ako sa ma babinka ? No aby som na niečo iného konečné myslela zišla som dole von do tej zimy. Ale bolo veľmi penke ani nesnežilo iba trosku fúkal vetrík. Zobrala som si aj ceruzku a a zápisníček. Aby som si mohla zapisovať svoje myšlienky a aby som mohla písať básne keď už som v odbore Literatúry. Zobrala som si zápisníček zo stola a niekde v zásuvke som vykutrala ceruzku . Po chvíle uváženia som zistila že by bolo múdrejšie si zobrať pero. Z skrine som si zobrala teplu bundu a išla som dole do toho prievanu vonku. Lenivo som zišla dole po schodoch keď zrazu niekto na mňa zakričal.
„Linda!“ otočila som si hlavu ale telom som stále išla von. BUM.
„Áááu!“ zakričala som sa spadla na zem. Niekto do mňa narazil. Naštvaná som sa otočila pozrieť kto mi to urobil. Chcela som mu toľko vykričať aký to je blbec a podobne.
„Sorry kráska.“ Povedal a žiarivo sa na mňa usmial. Mal krásne modré oči a pleť ako mulat.
Ale predsa som urazene povedala. „ Hej? Ja som kráska? Tak ale ty si potom zviera!“ víťazoslávne som naňho pozrela a začala si zbierať veci zo zeme. To ma napadlo z rozprávky Kraska a zviera.
„Tak sme pár.“ zarazene som naňho hodila pohľad. Pravé moje víťazstvo prepichol troma slovami.
„Tak čaw kráska.“ povedal a odisiel. Aký bezočivý ani mi nepomôže. pomyslela som si.
Vyšla som von a pravé prichádzal nejaký pajko s ružovou krabicou.
„Dobrý , neviete toto prosím vás odovzdať ...počkajte pozriem sa.“ Pozrel sa na nejaký blok a dopovedal.
„Linde Flammul?“ Pozrel na mňa ako že /no čo pohneš zadkom alebo budeš na mňa čumieť?!/
„Hm, Tak ja som Linda Flammel. A inač nie Flammul ale FLAMMEL .Zvýraznila som slovo Flammel aby to mal šancu pochopiť aj on. A až potom to zaplo aj mne ! Veď to sú moje svadobne šaty.
Rýchlo som mu vytrhla krabicu z ruky a bežala späť neviem načo som sa unúvala vlastne ísť dole. Dala som ich na posteľ a začala ich obdivovať ak esu nádherné. Juj ! Už sa tak teším. Budem normálne že prekrásna. Bolo iba 5 hodín a ja som sa už nevedela dočkať zajtrajška. Učiť som sa nevedela lebo by som sa na to nevedela sústrediť, spať bolo ešte priskoro a za Jáchymom už som nechcela ísť veď zajtra budeme svoji. A za Evzenom ? Radšej nie ! Daniela ? tá už má nové starosti. Tak som chytila uterák a zubnú kefku. Idem sa umyť povedala som si v sebe a odišla som do sprchy. Dala som si dobru vlažnú sprchu a umyla si poriadne zuby. A sup do postele ale predtým som si natiahla hodinky na desiatu. Veď sobáš máme až večer “PRI ZÁPADE SLNKA“ ako to povedal Jáchym.
Ráno
Ráno keď som vstala začala som sa pripravovať dala som si vlasy do drdola so závojom a obrovské šaty ktoré sa mi tak páčili . Neviem prečo ale začala som pochybovať.
Mám Evžena radšej ako ináč? radšej ako priatelia. Musím sa presvedčiť. Vyšla som z izby a vošla do Evženovej. Evžen sa strhol . Sedel pri počítači. Teraz iba zízal. „Linda? hmm si pekná.“ Vstal a chytil ma za ruky. „Evžen ja neviem , neviem čo k tebe cítim.“ Povedala som a vrhla som pohľad do zeme. Začal ma hladiť po celej ruke.
„Ale ja viem!“ povedal ticho pritiahol si moju vár a –––––––
pobozkali sme sa. Nechala som sa unášať .ale veď som zasnúbená! Povedala som si a Evžena som od seba odtiahla.
„Neviem čo cítim k tebe ale ku Jáchymovi áno. K nemu cítim lásku .“Neviem prečo som to povedala možno že preto lebo to tak je aj keď Jáchym sa mi strašne páči a veľmi dobre sa bozkáva ale láska ? áno.
„Tak choď, čo tu vlastne robíš ? chod si za Jáchymom.“ Povedal Evžen a otvoril mi dvere. Pomaly som vyšla von. Išla som do svojej izby a ďalej som sa upravovala. Už som si to ujasnila. Evžen kamarát. Jáchym celoživotný partner ak sa nerozvedieme. Daniela bola taká milá že mi doniesla jedlo. Aby ma náhodou neuvidel Jáchym. Ako som sa pripravovala prebehli hodiny a hodiny. Bol večer. Vonku som počula hluk .Hostia sa bavili. JE to už tu. Povedala som si aby to nebolo aj také jednoduché vzdychla som si. Začala hrať hudba .Tarararara,Tarararara.tararararararrarararraa.Vysla som z vchodu a do záhrady. Ľudia sedeli a čakali na mňa .Aj Jáchym čakal .Usmieval sa. Bol šťastný. Aj ja. nejako som sa dostala ku oltáru kde to začalo:

Linda Flammel beriete si Jáchyma Borovského za svojho
zákonitého muža a budete si ho ctiť a milovať ho aj v
chorobe aj v zdraví v chudobe aj bohadsve ?
Pozrela som sa na ľudí ktorý tam sedeli. Evžen medzi nimi nieje. Všetci sa usmievali.
„Á-áááááááá Nie! Znova som sa pozrela na ľudí ktorý boli zarazený. Jáchym ma chytil za ruku.
„Ja nemôžem.“ povedala som a rozbehla so sa. Hodila som krticu niekam do obecenstva kde ju chytila nejaká známa a zvrieskla „Ja sa budem vydávať!“
Bolo dosť ťažké bežať takže som si vyzula topánky a pri behu som začala trhať šaty. Poviem vám ani to nebolo také ťažké. Bežala som polo vyzlečená do internátu. Vybehla som hore kde som uvidela Evžena ako vychádza z chlapčenských véciek.
„Evžen!“ kričala som .Pribehla som k nemu a skočila mu do náručia. Pobozkala som ho.“ Ja ťa milujem.“


Prepacte ze niesu obrazky ale dajako je to tu pomiesane kedze som dlho nemala pocitac.
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod Barbiika2 » Ned 09 Nov 2008, 20:29

Takze co skoro by mal byt novy diel. Nevjem ci este njekto vjete o com to bolo lebo som dost dlho nedla pokracovanie :lol: Nejde o to ze by nebolo napisane lebo napisane uz maam aj 8. aj 9. dielik lenn mi nemal ktto fotit thak uz ssom ale nasla aj niekoho kto mi to pofoti. Prepacte za zmenu simov ich image. Alee znoova budu zmeniny kvoli tomu ze fotografii sa stale menia .... Jednoducho neni tolko casu.... :roll: :roll: Ale coskoro dufam ze bude dalsi sielik a dufam ze aspon niekto zacne znova citat tento pribeh. :) :)
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Predchádzajúci

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia