Slnko vždy znovu vyjde

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Slnko vždy znovu vyjde

Poslaťod Elli » Str 09 Apr 2008, 21:19

Slnko vždy znovu vyjde

1.časť
Predstavenie rodinky Sun
Ling pomaly kráčala po chodníku k novému domovu,presťahovali sa sem len nedavno a ešte si naňho nezvykla, chýbal jej starý domov ale tento sa jej páčil a snáď ho niekedy bude mať rada rovnako ako mala rada ten starý možno dokonca ešte viac, Obrázok Obrázok sadla si na terasu a premýšľala nad novými možnosťami, novým domom..bolo to zlé?Že odišli prakticky ušli pred problémami nad ktorými teraz nechcela uvažovať..na tvári sa jej pomaly rozhostil úsmev nie je to len nový domov ale aj nový začiatok a budú tu šťastní Obrázok .Vykročila za dcérkou bola ešte príliš maličká aby si uvedomovala,že odišli alebo aby jej bolo smutno Obrázok Ling vzala malú beťárku Linu na ruky Obrázok a nežne ju uložila do postieľky ´´spinkaj miláčik,, zašepkala mladá žena a pobozkala dievčatko na čelo. Obrázok potom sa vybrala uvariť večeru Obrázok Obrázok ked začula že niekto zvoní,nemusela ísť otvoriť lebo počula že jej manžel Jack sa vybral k dverám.Jack otvoril a zostal prekvapene stáť,za dverami bola krásna žena ktorá sa usmievala od ucha k uchu.Prišla ich privítať v novom meste..potešil sa že prišla a hneď s ňou začal klebetiť. Obrázok ´´Odkiaľ prichádzate?ako sa vám u nás páči?Vedela som,že tento dom je na predaj a bola som veľmi zvedavá kto sa sem nasťahuje,dúfam že budeme priatelia,, ´´samozrejme že budeme,, odvetil Jack s úsmevom Obrázok .Ling sa zdala zamračená večeru nechala v kuchyni a odišla za malou Linou Obrázok len tak medzi zuby sa zoznámila s novou susedkou.Zato Jack bol milý hneď ju pozval na večeru a ona prijala. Obrázok Večerali spolu aj s malým Amarom synom Jacka a Ling..Amarovi sa akosi tiež nová susedka nepozdávala ale nechcel aby sa otec nahneval tak s nou par slov prehodil. Obrázok Na druhý deň mali Sunovci rezervovanú dovolenku..Jack chcel aby si Ling po zložitom období oddýchla malú Linu nechali s opatrovateľkou a oni traja sa celý nedočkaví nahrnuli do taxíka tešiac sa na úžasnú dovolenku. Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod prasiatko » Str 09 Apr 2008, 21:26

celkom pekne :wink:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Sarlatan » Str 09 Apr 2008, 21:26

no... na prvý dieľ pekné :) .... len keď nevieš dávať hore uvodzovky tak dávaj radšej pomlčky (napr. -ahoj-) bo je to potom také škaredé s tými dĺžňami :) .... inak celkom fajn tá žena je kráááásna :) , juj škoda že len PC :( ... ale ten jej muž vyzerá tak trochu jak žena...
Obrázok užívateľa
Sarlatan
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 20:12
Bydlisko: In my mind...
Pohlavie: Sim

Poslaťod Maggi » Str 09 Apr 2008, 21:28

Ako vidím, si naozaj všestranná. Aj krásne aj simíkov a aj pekný príbeh. Páči sa mi pokračuj :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Str 09 Apr 2008, 22:07

zaciatok bol celkom zaujimavy ale taky bez deju ale ked to bolo len predstavenie odpustam :oops: :P
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Mimi » Štv 10 Apr 2008, 15:06

veľmi sa mi páči a kedy bude nový dielik? :?: :?: :?:
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Štv 10 Apr 2008, 16:16

Mimi: Rada si hrabeš príspevky?
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Elli » Štv 10 Apr 2008, 21:04

dakujem vam :) mozno este dnes pridam novy dielik,len zacinam mat pocit ze zo mna by teda spisovatelka urcite nebola :lol: myslela som si ze pisat pribeh je lahsie preto skladam hold tym co maju dlhe pribehy a vzdy nove napady..budem sa snazit aj ja pisat ale ako som zistila bez talentu to budem mat tazke :lol:
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod Alexxali » Štv 10 Apr 2008, 21:13

noo..pekne...ozaj ta simka ma presne take iste oblecko co mam ja (v hre) :lol: mne sa paci !!!!
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod XCHERRYX » Štv 10 Apr 2008, 22:42

Zatiaľ sa mi to zdá vcelku pekné, som zvedavá na ďalšie :)
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod Elli » Pia 11 Apr 2008, 13:39

2.časť
Dovolenka

Obrázok
-Konečne dovolenka- vzdychla si Ling keď vystúpili z helikoptéry ktorá ich priviezla do ich hotela mala trochu roztrasené kolená Obrázok let sa jej príliš nepozdával na rozdiel od malého Amara ktorý bol nadšením celý bez seba, výskal a pišťal počas celého letu –pozri mami, pozri dolu- skúsila to len raz a takmer omdlela, z výšok mala príšerný strach Jack to vedel a predsa ju donútil nastúpiť do toho hrozného stroja, zagánila naňho ale on si to ani nevšimol, bol akýsi smutný a zamyslený. Amar doňho drgol a on sa prebral zo snívania všimol si, že Ling naňho hľadí a usmial sa od ucha k uchu len niečo v jeho úsmeve sa jej nepozdávalo pozrela naňho pozornejšie a on odvrátil pohľad. -Trápi ťa niečo Jack?- spýtala sa..chytil ju za ruku a pevne stisol –nie miláčik pravdaže nie,všetko je v poriadku..myslel som na malú, tá opatrovateľka čo sme jej najali sa o ňu dúfam dobre postará- sklopil oči videla že klame trápilo ho niečo iné ale nechcela vyzvedať,ak bude chcieť tak jej to povie.
Hotel bol nádherný Ling sa v ňom hneď cítila ako doma.Len čo sa dostali na izbu Ling padla únavou na posteľ cesta ju vyčerpala Jack sa k nej pridal a nežne ju objal Obrázok –Ľúbim ťa vieš to?-zašepkal –Nás dvoch nikdy nič nerodelí- pobozkal ju ale znova zazrela nakrátko ten smútok v jeho očiach Obrázok
-Vyberieme sa na večeru,len my dvaja čo nato povieš?-žmurkol na Ling –Amarovi niečo objednáme na izbu a može pozerať telku- Obrázok
-No neviem nerada ho nechávam samého,ale ak chceš tak možme ísť-odvetila
Reštaurácia do ktorej išli na večeru bola krásna,romantická Obrázok sadli si a Jack objednal to najlepšie jedlo a víno počas celého večera jej pozeral do očí,pohľad z nej nespustil ani nachvíľku až sa znovu začala cítiť ako zamilovaná školáčka. Obrázok .ale prečo potom mala taký zvláštny pocit akoby jej niečo tajil,akoby sa niečo dialo..snažila sa ten pocit potlačiť a veselo ho ťahala na parket v tancovaní nebol práve najlepší zato jej tanec vždy išiel Obrázok ,pred narodením detí sa mu venovala profesionálnejšie ale potom to nechala nebol nato čas teraz jej to bolo ľúto.Jack dal radšej zahrať pomalšiu skladbu a pritúlil sa k nej na pomalšie pesničky sa mu tancovalo lepšie Obrázok .Usmiala sa a nežne ho pobozkala –Keby si tak vedela koho miluješ-zamrmlal zdvihla pohľad-Blázniš?viem koho milujem si môj manžel už osem rokov poznám ťa ako vlastnú dlaň-povedala načo on odpovedal len úsmevom Obrázok
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod klei6 » Pia 11 Apr 2008, 14:14

no bolo to ako tak dobre len mi nieco na tom pribehu nesedi bud neupravene vety a tm ta necem urazit alebo aky je kratky ale tento diel bol uzasny :wink:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Elli » Pia 11 Apr 2008, 14:19

klei6 ja viem ved mne samej na nom nieco nesedi a to ho pisem ja :D mozno casom mi to pojde lepsie..proste som si fakt myslela ze pisat pribeh je jednoduchsie :lol: ale dakujem za komentare..nabuduce bude aj dlhsi len teraz bolo hrozne malo casu ono vymyslene to uz je len treba pofotit a to som nestihla
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod Maggi » Pia 11 Apr 2008, 15:24

GRAMATIKA:Dobré to je len trošku interpunkčných znamienok by trebalo :oops: :roll: a niektoré vety sú zle sformulované. To je asi všetko o gramatike. :wink:
OBSAH:Obsahovo sa mi to páči viac. Aj keď ešte stále nie je zápletka je to dobré :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alexxali » Pia 11 Apr 2008, 19:52

noo.,diel bol suuper. :D :) ..a prosim ak ti to nebude tazko,,mozem prosim ist na dalsi riadok,,ked rozprava iny sim....pretoze mam v hlave realnu kasu neviem pochopit kto rozprava :roll: :) :wink:
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť