Slnko vždy znovu vyjde

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Maggi » Str 23 Apr 2008, 14:14

super už sa teším :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod cloe94 » Str 23 Apr 2008, 21:50

ehmmm......už.....by mohlo byť pokračko už dosť dávno si sem dal/a novú časť(3.) :lol: :x :P
Obrázok užívateľa
cloe94
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 13:06

Poslaťod Elli » Štv 24 Apr 2008, 12:46

ospravedlnujem sa.som vcera pisala ze pridam novu cast ale vobec som nestihala mam toho teraz dost vela ale uz pridam :)

4. časť
Rodina

Obrázok
Ling nasledujúci večer zaspávala sama,dúfala že další sa to zmení že Jack sa vráti ved je to predsa hlúposť,je to smiešne..nie smiešne skôr tragické.Akoby sa niečo také mohlo stať?Ako by ju mohol opustiť?Len tak z ničoho nič bez slovka rozlúčky,bez toho aby sa pohádali a vziať so sebou jej najmenšie dieťa.Ešte bábätko,veď ju potrebuje.Je ešte taká malinká,ako vydrži bez mami?Keď ani nasledujúce ráno Jack neprišiel rozhodla sa ísť na políciu keď jej však dali otázku či chce nahlásiť únos lebo zmiznutie vyšetrovať nebudú veď to sa stáva,že manžel opustí manželku.Tak odpovedala nie.Nechcela nahlásiť únos,nechcela robiť Jackovi problémy,ona ich len chcela oboch späť.
Čas sa vliekol a vliekol a ona ho vnímala ako v sne až si uvedomila že prešiel rok odkedy Jack s Rose odišiel už prestala dúfať že sa vráti,prestala ich hľadať,túlať sa ostala len tupá bolesť ktorá bola o to väčšia že netušila,nevedela čo sa stalo.Zostali jej len oči pre plač a dve deti kôli ktorým sa musela držať nad vodou.Jedného dňa snáď zistí prečo Jack odišiel
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Deti to niesli dobre len občas sa pýtali na ocka ale tušila ze ich to trápi,často ich výdala plakať keď si mysleli že sa nedíva
Obrázok
Čo bolo ale horšie účty chodili a chodili
Obrázok
a Ling začínala byť bezradná,Jack živil rodinu ona nechala svoju prácu keď sa narodili deti a venovala sa im.Teraz si jednu našla ale na životný štýl ktorý viedli pred odchodom Jacka to nestačilo..dom bol obrovský a udržiavať ho bolo nákladné.
Obrázok
-Pani Sunová?-
spýtal sa vysoký blond chlap s nesympatickými očami
-Áno to som ja-
odvetila Ling
-Prepáčte pani Sunová som Eduard Moller, mám pre Vás zlé správy váš manžel má dlhy ktoré sa už dlhšie obdobie neplatia,posielal som vám upomienky ale neodpovedali ste na ne.Musím vám zabaviť dom-
-Pám Moller mám dve malé deti,robím čo možem,nemožte nás predsa vyhodiť na ulicu- roztriasla sa Ling
-Ale áno možem a aj to urobím,nemám na výber,nemožem byť stratový,kôli vám a vašim deťom predsa nepôjdem na ulicu ja-
Ling stratila nervy zdvihla ruku a vyfackala ho
Obrázok
-bezcitný sviniar-
skríkla
-ale máte pravdu,my pôjdeme,nebudeme vám robiť ťažkosti,nechajte si tento dom-povedala už pokojnejšie
Vzala si len nejaké osobné veci ktoré budú nevyhnutne potrebovať a hnala deti do auta
Obrázok
-mami kam sa tak ponáhľame?kam to ideme?-
otázky detí jej pílili uši.Čo im mala odpovedať?že sama nevie?
-Ideme k starým rodičom miláčikovia,nepoznáte svoju starú mamu a otca a teraz je ten správny čas nato aby ste ich spoznali-
-uf- odfúkla si Lina a pokrútila hlavou,Ling vedela,že s ňou to bude mať zložité.Amar bol už starši viac vecí chápal ale Lina bola ešte malé dieťa,nebola si istá či dom jej rodičov je pre ňu tým vhodným prostredím,ale momentálne nemala na výber.Zastali pred starým kamenným domom Ling sa dívala na železnú bránku,lina sa skrývala za ňou zatial čo Amar vbehol nebojácne dnu
Obrázok
Obrázok
-Vau sme pri mori tam vzadu je more Lina-kričal takže aj Ling a Lina pomaly vkročili do dvora plného zelene
Obrázok
Otvorila im mama bolo to zvláštne vidieť ju po takom čase..nevyzerala prekvapená čo Ling nechápala
-poďte ďalej-
Ling sa jej rozradostene vrhla okolo krku -mama- usmiala sa
pomaly jej začala vysvetlovať čo sa jej stalo ako ju Jack opustil
Obrázok
-Ja som ti to vravela,ten chlap sa mi nikdy nepáčil ale ty si ma nepočúvala-
-mama nerozprávaj tak o Jackovi pred detmi,je to ich otec-okríkla ju Ling
Obrázok
-To je v poriadku moja,prepáč,môžes tu ostať aj s ďetmi ako dlho budeš chcieť to je samozrejmé-
Obrázok
Ling sa najprv vybrala k moru,ako dieťa to tu zbožňovala.Amar šiel s ňou dívala sa na vlny
Obrázok
Začula kroky keď sa obrátila zbadala svoju sestru Emily ako kráča k nej bola rada že ju vidí,usmiali sa na seba
-Otec vravel,že si prišla...je mi ľúto čo sa stalo- povedala Emily
Obrázok
Ling prikývla sestra sa nezmenila stále mala svojský štýl ale bola milá a naozaj jej chýbala ako si uvedomila
potom sa Ling išla kúpať
Obrázok
Obrázok
Práve keď sa chystala postaviť Amarovi hrad z piesku prišla Lina
-Mami mne sa tu nepáči chcem ísť domov a to hneď-
-Lina nemôžme ísť domov,doma sme už tu-
Obrázok
-Ja tu nikdy nebudem doma,nenávidím ťa to ty si všetkému na vine,že ocko odišiel,nechcem tu byť,nebudem tu-kričala Lina otočila sa a utekala preč
Obrázok
-Lina vráť sa,okamžite poď späť-kričala za ňou Ling ale Lina ju nepočúvala prešla na druhú stranu pláže Ling ju tam videla takže nemala obavu videla že za ňou prešla jej stará mama a chcela ju objať ale Lina sa odtiahla
Obrázok
Ling si vzdychla..ju to prejde,pomyslela si
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod tamuska » Sob 26 Apr 2008, 23:11

dobry dielik somzvedava co je stoumalouz
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Ned 27 Apr 2008, 07:55

no je to pekné yatial sa ty velmiu dobre dari a dielik bol uazasny :wink:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod michelle » Štv 01 Máj 2008, 17:55

pekny pribeh. no co keby sa jack vratil aj s malou k nim? :D ved chudak ona chudak deti a hlavne lina, je najmladsia.
no world, no life
No life, no people,
no people, no sex,
no sex, no children,
no children, no school,
no school, no problem!
BUT NO SEX, NO FUNNY!
michelle
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned 06 Apr 2008, 20:14

Poslaťod katty » Štv 01 Máj 2008, 18:05

Ja som sem este nepisala svoj nazor na tento diel?? :shock:
Napravim to: Je to superne!!! A ta krajinka s morom, nema chyby :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Elli » Pon 05 Máj 2008, 20:54

5.časť
Znovunájdené šťastie?

Ling máš telefón začula Ling mamin hlas,srdce sa jej rozbúchalo ako vždy pri zvonení telefónu alebo pri zazvonení zvončeka pri dverách.Bol to vždy začiatok jej sna,sna v ktorom vo dverách stojí Jack s malou Rose v náručí usmieva sa a vraví že to všetko bol len zlý sen..zlý sen ktorý skončil.Začuje jeho hlas na druhej strane linky?začuje vôbec ešte niekedy jeho hlas?Uvidí ešte svoje dieťa?veď už musí chodiť,alebo sa to učí,je nešikovná ako bola Lina ktorá sa najprv naučila rozprávať až potom chodiť alebo je ako Amar ktorý už v tom veku vedel behať?Ach ako strašne to chcela vedieť,ako to potrebovala vedieť.Niekedy si myslela že sa zblázni
Obrázok
Obrázok
-Ahoj Ling- hlas na druhej strane telefonnej linky nepatril Jackovi..samozrejme
Obrázok
-Dúfam,že sa na mňa ešte pamatáš,to som ja Jose Martinéz-
Bože José..jej José, samozrejme že si ho pamätala,akoby mohla zabudnúť?kedysi ho milovala,bol jej prvou láskou a na tú sa predsa nezabúda.úžasný chalan s tmavými vlasmi a tými najkrajšími modrými očami v ktorých sa vždy išla utopiť.Rozišli sa pre hlúposť,bola vtedy teenegerka,mlada,naivná,tvrdohlavá..opustila ho neskôr sa chcela vrátiť ale hrdosť jej nedovolila a potom prišiel Jack...
Obrázok
-Ano Jose pamätam sa a veľmi rada ťa počujem,hovor ako sa máš?čo máš nove?pánečku veď koľko sme sa nevideli?už je to hádam aj desať rokov-zasmiala sa
-je tomu 9rokov Ling..počul som že si sa vrátila,chcel by som ťa vidieť-
hlas mu znežnel a ona si ho tak dobre pamätala...nemyslieť..len krátku chvíľu nemyslieť na Jack a Rose..len nachvíľočku sa vrátiť do čias keď bola ešte dieťa a svet bol nadherne bezstarostný
-Dobre Jose aj ja ťa rada uvidím-
Po telefonáte ktorý ju mimoriadne potešil zašla znova na pláž
Obrázok
-mami prepáč veľmi ma to mrzí- začula Linu tvárila sa mimoriadne kajúcne
Obrázok
Ling ju rýchlo objala
Obrázok
mala to ťažké,bola ešte taká maličká,ocka veľmi ľúbila,to on ju naučil chodiť,rozprávať on sa jej venoval keď bola chorá..bola jeho malá princeznička,ako veľmi jej musel chýbať,alebo už zabudla?Ling nevedela.Netušila čo sa odohráva v hlave jej dcéry radšej ju rýchlo ťahala zahrať sa s loptou.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Keď potom večer uťahaná zašla do spálne našla Linu skákať po posteli a robiť obrovský hurhaj
Obrázok
Obrázok
..doma si z toho Ling nikdy nič nerobila,deti nenapominala ale tu mali jej rodičia spálňu rovno pod nimi a majú už svoj vek určite im detský krik nie je rpáve po chuti..neboli ten milujúci typ starých rodičov
-Lina- skríkla na dieťa
-okamžite s tým skákaním prestaň,nebývame tu sami-
Obrázok
-mami mne sa tu nepáči,neznášam ten nábytok,je to tu ako v mauzóleu-
Obrázok
-Lina prestaň s tým prosím ťa,momentálne naozaj nemáme inú možnosť-
Obrázok
poslala dieťa spať a sama si nachvíľu oddýchla ale zaspať nedokázala
Obrázok
Obrázok
Na druhý deň navštívila Josého ako sa dohodli..jeho dom ju prekvapil bol obrovský a nadherný aj keď mu trochu chýbala útulnosť José tu býval sám a zjavne nemal čas dom zútulňovať.Dal si tú námahu a uvaril úžasnú večeru pri ktorej pospomínali na všetko to dobré čo zažili to zlé išlo stranou
Obrázok
a Ling sa rozrozprávala musela mu povedať o Rose a o Jackovi..potrebovala sa s tým zdôveriť ale rodičom nemohla nenávideli Jacka odjakživa jediné čo počula keď ho spomenula bolo...veď sme ti vraveli...a okrem toho sa nemohla zbaviť pocitu že vedia viac akoby mali..ale nato nechcela myslieť,nemohla sa tým zapodievať zbláznila by sa
Obrázok
-Ling bola si na polícii,nahlásila si že zmizli?-
-och na polícii som bola lenže správali sa akoby ludia bežne odchádzali z domu a už sa nevrátili,spolu s bábätkami..vraj je to dospelí chlap ak sa ma rozhdool opustit polícia s tým nemá čo robiť,možem jedine nahlásiť únos dieťaťa a to som nechcela-
Obrázok
-Prečo Ling?možno by ich boli našli a ty by si nezažívala tie hrozné muky čo zažívaš-
-Nie,neviem čo k tomu mojho manžela viedlo ale nespravím z neho štvanca čo uteká pred políciou hlavne nie keď má moje dieťa,je to dobrý otec..skvelý otec o Rose je postarané tým som si istá-
-Napriek tomu nerozumiem..ako sa niečo také môže stať?ešte nikdy som nepočul o podobnom prípade-vzdychol Jose
-Povedz prečo si ma vtedy opustila?-šibalsky sa usmial a natiahol ruku
smerom k nej roztrasene sa ho dotkla,flirtuje s ňou?to
Obrázok
..to predsa nejde veď je vydatá..napriek týmto mysšlienkam sa začervenala ale ruku neodtiahla.
Obrázok
-Bol som z toho zničený-zašepkal
Prudko vstala od stola -To by už snáď stačilo- povedala,ale on sa načiahol a pohladil jej tvár odtiahla sa
Obrázok
-Ling nemôžes žiť v minulosti,čo ak sa už Jack nikdy neozve?si mladá,krásna zaslúžiš si byť šťastná.nemôžeš ho ľúbiť potom čo ti spravil-
-Ale môžem-odsekla načo sa Jose smutne otočil
Obrázok
ale ona ho zastavila a bez toho aby si poriadne uvedomovala čo robí ho pobozkala najprv váhavo potom vášnivejšie
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod klei6 » Pon 05 Máj 2008, 21:00

juuuuj no aby to dobre skoncilo a nasli Jacka lebo tento sa mi nmepaci... :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod prasiatko » Pon 05 Máj 2008, 22:04

pekny dielik sa mi paciiii :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod katty » Pon 05 Máj 2008, 22:11

Juhuuuuu, dalsi diel, a musim ta zase pochvalit, s tvojim pribehom sa ani nice ine neda :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Ned 11 Máj 2008, 17:03

plosiiim dalsi diel je to super plosiiiiiiiiiiiiim :pray: :pray: :pray:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Gatmička » Str 18 Jún 2008, 22:01

Elli čo s príbehom?? do víkendu máš čas na vyjadrenie inak mažem
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Elli » Str 18 Jún 2008, 22:56

pani ja som na ten pribeh popri tom zhone skoro zabudla ospravedlnujem sa :( hned dnes pridam jeden diel :D len ho asi skoro ukoncim lebo som zistila ze byt spisovatelkou ma nebavi :lol: teda ani nie ze nabavi skor mi to nejde,nemam napady to nie ako ty gatmicka kde laska z detstva sa zda taky realny a pritom stale napinavy pribeh,juj ako to robis? :evil: :roll: no skratka treba mat nato talent

6.časť VRTOŠIVÉ ŠŤASTIE

Obrázok
Ling sa dívala na Joseho a premýšľala,nemohla uveriť že je zrazu jej súčasťou,jej láskou Obrázok ...iný muž,nie je manžel..ako to mohla dopustit?Ako dokázala byť opäť šťastná a zabudnúť?Samozrejme nezabudnúť na svoje dieťa,ale vymazať z mysle manžela..manžela ktorý jej tak ublížil.Jej láska sa menila na hnev,nevedela prečo urobil to čo urobil ale hnevala sa,zničil jej život,už nikdy nebude ako predtým,áno bola šťastná,dokázala sa znova zamilovať,ale po nociach sa budila počula plač svojho dieťata,dcérky ktorú nemala pri sebe,malá má už tri roky..3roky prešli odvtedy čo ju Ling nevidela..ale jej bolesť sa už zmierňovala,mala rodinu,znovu ju mala uvedomila si to včera ked bola nádherná teplá noc a ona si vonku hádzala loptu s detmi
Obrázok
Obrázok
,José sa pridal k nim a všetci štyria si lahli do trávy a pozorovali hviezdy
Obrázok
,toľko sa pritom nasmiali a vtedy si uvedomila že tvoria rodinu.José si na druhý deň pred ňu z ničoho nič pokľakol a požiadal ju o ruku nečakala to ostala úplne v šoku,bola predsa vydatá ale on aj tak položil tú otázku.
"Vydáš sa za mňa?"
Ling očervenela a následne zbledla
Obrázok
"José ja som stále oficiálne vydatá"
"Viem to miláčik,napriek tomu ťa žiadam o ruku,o tvojom manželovi nie je nikde počuť a ja túžim po svadbe,možme sa vziať niekde v cudzine kde nás nikto nepozná a za malý poplatok si doklady aj tak nebudú všímať"
"José ty si sa zbláznil niečo také skrátka neprichádza do úvahy"
"Ling milujem ťa a túžim potom aby si sa stala mojou ženou"
"áno aj ja potom túžim"
Obrázok vzdychla
"znamená to áno?"
"áno znamená"vzdychla znova..nedokázala sa z toho tešiť naplno cítila sa zvláštne,nemôže mať skutočnú svadbu a prešlo tak málo času..čo sú to tri roky? pokrútila hlavou,nechcela nato myslieť.Kým premýšľala José prešiel do kúpelne tak sa vybrala za ním.Vrhla sa mu do náručia a pobozkala ho
Obrázok ale zrazu ju opantal zvláštny pocit že ich niekto pozoruje,prudko sa odtiahla od Josého a pozrela von oknom,ale nič nezbadala.
"Deje sa niečo?" spýtal sa José
Obrázok
"nie,nie nič"odvetila a rýchlo odišla z kúpelne
"Vieš Ling ja mám na teba ešte jednu prosbu...Vieš ako veľmi mám rád tvoje deti,že sú mi ako vlastné..ale ja..vždy som túžil po synovi,po vlastnom synovi ktorý by mal moju krv"
"José..nie"pokrútila Ling rýchlo hlavou
"čo nie miláčik?nechcela by si bábätko?"
"Och José ako môžeš byť takýto,ja túžim po bábätku..po svojom bábätku,ktoré mi vzali,žiadne iné nechcem,už nikdy nechcem dieťa,zmier sa s tým"
Obrázok
"Ja sa s tým mám zmieriť?skôr ty sa už konečne zmier s minulosťou a zabudni..pomáham ti ako len viem,ale ty si stále rovnaká,stále rovnako zamyslená stále rovnako vzdialená,kedy sa to už skončí?"
"Ked so mnou nie si šťastný tak prečo si ma žiadal o ruku?vieš aká som,ak ma ľúbiš tak ma ľúb takúto..dieťa už nikdy nebudem mať,počuješ,ja chcem späť len to svoje nič viac"
José sa po týchto slovách otočil na opätku a odišiel,nemal na nich odpoved a mrzelo ho to
Obrázok
Ling si ľahla na gauč a nachvíľu zaspala prebudila sa na zvuk krokov
Obrázok
..José si sadol vedľa nej
"mrzí ma to" zašepkal
"áno aj mňa,ale svoj názor nezmením,zmier sa s tým"
"nie nezmierim Ling ale aj tak ta ľúbim a ty to vieš"
objal ju a chvíľu tak sedeli v objatí
Obrázok
O pár dní Ling pripravovala večeru chcela mať krásny večer lebo premýšľala nadtým čo chcel José a nemohla nato zabudnúť..mal právo mať dieťa,vlastné dieťa,prečo by mal trpieť zato čo sa stalo jej?a nebola už najmladšia ak chce dieťa tak je načase,rozhodla sa že mu to povie pri večeri,dívala sa do okna,znova ten pocit že ju niekto sleduje
"Ling čo je s tebou?znova si taká zamyslená" objal ju José
Obrázok
"To nič,ja len mám zvláštny pocit"
"Ling ty nikdy naňho nezabudneš,nikdy nebudeš skutočne moja"
Obrázok
"José prosím ťa nerozoberajme to,dnes nie"zamrmlala a chcela odísť
"a kedy?ak nie dnes?ty nikdy nechceš nič dôležité rozoberať,vždy len utekáš"
Obrázok
znova hádka v deň ked sa nechcela hádať,ked chcela byť šťastná
Ked si všetci posadali k stolu tak znova u nich zaujala miesto rodinná atmosféra,opäť sa všetci smiali,najviac deti s Josém,rozoberali s ním všetko možné,od školy až po prvé Amarove frajerky.
Obrázok
Zrazu zazvonil telefón a Ling prebehol mráz po chrbte Lina vstala a bežala k telefónu,zdvihla ho
Obrázok a po chvíli sa zatvárila zvláštne,podišla k maminej stoličke..."
Obrázok
mami to je pre teba...ocko"Ling sa zakrútila hlava prudko vstala a dívala sa na dcéru nemohla uveriť tým slovám
Obrázok
Obrázok prešla k telefónu chvíľu počúvala sledovaná Josého pohľadom,niečo potichu odvetila do telefónu a so slzami v očiach utekala von z izby..
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod klei6 » Štv 19 Jún 2008, 08:22

bolo to dobre ale pohvie co sa stane cesim na dalsi diel :wink:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia