Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 14:06

do zadku :(
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 14:13

neboj sa nic...:) hh na svete uz je i 11 diel :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 14:29

no tak na co cakas ????? :o
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 14:30

Toto je perfektný komix...som rada že rýchlo čítam lebo ty to tak rýchlo pridávaš že som to čitala polku dňa :lol: :lol: :lol: :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 14:37

11.diel


Po vcerajsiej udalosti som na nic ine nemyslela no vedela som ze moje slovo nestaci....Trapila som sa pretoze brata mam rada a on si nezasluzi to aby ho niekto klamal a podvadzal...Moje myslienky prerusil decky hlasok mojho maleho drobca...nezne som si ho zobrala naruky a tak som ho nezne objala jedina moja opora....jediny kto ma pochopi a kto mi veri...
Obrázok
Sedela som v kuchyni ked Rene si chcel pripit na nase dalsie dieta..
suhlasila som preco nie...
"Milacik na teba a na nase dalsie dieta..."
"Ou milacik a este aj nato pripijam ze som konecne odhalila Ninu"
"Ale milacik prestan hovorit tie nezmysli !!!!"
"Nezmysli???"
"Ano stale hladas na nej nejaku chybu aby si ju mohla potopit a na rodinu kasles si sebecka!!!!!"
"Ja som sebecka???Ona je klamarka podvadza Igora a ja som nakoniec sebecka!!!!"
"Vies co keby si sa tak radsej starala o Daniela nez o Ninu!!!"
"Ano cau!!!"mala som zlost slzy na krajicku no zmohla som sa nek vidi kto je silny...este som dala mu vzdusny bozk posledny bozk odomna a odisla som od stola!!!
Obrázok
Neverila som vlastnym usiam preco je zrazu taky....ja chcem aby tato rodina bola zalozena na pravde,ucte a na laske a nie na klamstvach!!!
Sadla som si do kuta k malemu ktory sa hral s nejakymi hrackami pozorovala som ho a bola som rada ze mam aspon niekoho ....kto mi veri
Nina prisla od lekara...jasna sprava je tehotna...ach ano tehotna ale kto je otcom???Igor???Mortimer???Ja netusim nikto mi neveri...viac jej veria nez mne...moj zivot straca ten pravy zmysel vsetko bolo skvele dokym sa do rodina nevtrepala NINA!!!!
Obrázok
V tom pocut hlasy....
"Milacik mam radostnu spravu...cakame babo"
"Coze dieta??"Igorovi sa to nejako nepozdavalo
"niesi rad??"
"Som som....ale to sa nam tak skoro podarilo eh.no myslel som si ze prv si kupime vlastny dom a potom si zalozime rodinu..."
"Mam to chapat ze nechces dieta???"
Obrázok
"Nie nie chcem dieta...ale chcel som neskor..."
"Vies dieta je pozehnanie a mal by si byt rad a nie mi tu rozpravat tie vymysli!!!"
Obrázok
"Nina ale ja nechcem ostat sestre na krku caka uz druhe dieta plus to nase....vies..."
"Nie neviem...a co ved mi sa budeme starat o vlastne/!!!!!A nie ona sa bude starat mne je tvoja sestra ukradnuta .... stale si na mna nieco vymysla nema ma rada proste !!!!"
"Tak prave preto by sme sa mali prestahovat"
"Ano???A kam pojdeme niekam na ulicu???Vies kolko zaraabas???"
"Ach ano peniaze...."
Obrázok
"NO tak vidis ostaneme tu dokym sam nezarobis na nas vlastny dom...a uz sa o tom nebavme!!!!"
"No tak dobre ....Vies Nina tesim sa na nase dietatko a som rad ze ho mam prave s tebou...."
Obrázok
Obrázok
"Nina a co to bude???Nevies???"
"Nie netusim...ale nase dieta bude krasne ....:)"
"Tomu verim ved ma nadhernu mamicku"
Obrázok
S jej kriku ma bola dost hlava....som tehotna...o chvilku budem rodit a to nehovorim ze Danielko bude mat o chvilku narodeniny treba mu prichystat izbu a nielen to treba pripravit izbu pre dalsie dieta boze tolko starosti sa na mna valia nestiham nic....manzel sa mi vzdaluje brat...
Stale ma prenasleduje hlad a spanok....nic nerobim cele dni....iba spim a jem ako nejaky ten stroj...
Obrázok
Posledne dni som len travila s Danielom...Reneho som nevidela nechcela som ho uz vidiet!!!!Ked si siel lahnut...tak radsej som sa vyspala na gauci ako pri nom....netuzila som s nim zdielat jednu postel ....vzdialoval sa mi den co den viac a viac....
Obrázok
....Ked som tak bola pri Danielovi som pocula ze zvoni poplasko ....v dome hori....no bola som v bezpeci...ja som sa nebala no v duchu som si priala aby tam bola Nina a zaziva zhorela!!!!!No nie...v tej miestnosti bol Rene...necitila som strach o neho...od vtedy co mi tamte veci povedal....ako keby mi vytrhol srdce z tela a daleko odrutil a teraz som bez srdca...
Obrázok
Obrázok
V tom okamihu mi bolo vsetko jedno....zaujimala som sa len ci je Daniel v poriadku ci mu nieje nic...len to bolo podstatne ako sa ma Daniel a to male co vo mne rastie...
Obrázok
S kuchyni slahali ohne....no pocula som hasicov...mala som strach co ked prisli neskoro no nie...nikam sa od Daniela nepohnem nechcem stratit jedno ani druhe dietatko....
Obrázok
Obrázok
Kuchyna bola zachranena a s nou aj Rene....No Igor a Nina sa bozkavali ako sa len mohli!!!!Az nato ze im do izby vstupil Rene achcel sa s Ninu rozpravat!!!
Obrázok
Keby len rozpravat on to pouzil ako zamienku aby sa mohol s Ninu zblizovat k niecomu velkemu....
Zacal jej dvorit....zacal ju obdivovat flirtoval s nou a tak bural nas vztah...
Obrázok
Obrázok
Obrázok
A nielen ja som premyslala nad tolkymi vecami ale aj samotna Nina...ktoru najviac trapila otazka cije caka dieta...Chce to zistit no nevie ako...a potom ako pojde s pravdou von....No nie ...Ked to nebude Igorovo on to nezisti!!!!Bola pripravena na vsetko...len aby nestratila vsetko co doteraz ma...
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pon 07 Apr 2008, 14:45

Super diel :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 14:53

Sviňa Nina! :evil: :evil:
A keby som bola tou mamičkouneviem ako sa volá :oops:
Tak by som toho svojho manžela nedala! Najprv by som jemu vrazila, potom Nine a potom by som ju vytiahla ku doktorovi aj s doktorom aby videl že to je Mortiho!(Ja som presvedčená že je :oops: )
A to som sa chcela opýtať-Nevolá sa tá zaujímavá št*tka "Nina" v simse Dina? :roll:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 15:03

jej konecne si pridala ze nase dieta aka si je ista :P :P :P
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod klei6 » Pon 07 Apr 2008, 16:15

ja mam tej Nine taku strelit ze to by este nikto nezazil a Renemu tiez chuda neviem ako sa vola ta co nelutovala daniela
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 16:23

hej vola sa Dina :D ja som ju premenovala bo sa mi to meno nepaci:Dhh ze dina:Dto jak dinosaurus :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 16:29

Mojej kamarátky pes sa volá Dina :lol: :lol: :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 17:30

hh no jo pes :) ale holka :) Ked chces tak ti mozem dat uputavku na 12 diel :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pon 07 Apr 2008, 17:43

mohla by si dat daku tu uputavku :oops:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 18:01

Ano!Ano! :P :beer:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 18:02

Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia