Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod Karmen » Ned 30 Mar 2008, 14:28

dobré dieliky, posledný trochu smutný, ale ja som už tušila, že jej tatko umrie :cry: , teším sa na ďaľšie :D
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 31 Mar 2008, 16:22

Tak ....5.dielik
Zmena...

Otec....kde si.... na tieto slova som sa budila nielen Ja ale aj Igor...nikto znas to nezvladal....No mama to nejako velmi dobre znasala....Uz som nemala dvovod ostat v tom dome...no mala som vycitky svedomia ...chcela som vacsi dom cakam babetko...a chcem si zalozit velku rodinku....a tu sa nepomestime...tak som mame navrhla ze sa nastahujeme do nieco nieco vacsieho....noo mala si to premysliet....
Vosla som do kuchyni...pocut plac...Mama...vravim si v duchu ...nie to bol Igor plakal...nevladal....teraz sa doma zdrzial viac ako kedysi...kvoli otcovi...nechce ist za svojou priatelkou?? nechapala som ho no teraz som to neriesila...
Obrázok
Zvoni telefon...."Prosim tu Natali " povedala som no nikto sa neozval v telefone...chlad...nechapala som tomu ...Stale bolo ticho nepocula som nikoho dychat nevedela som si to nijako vysvetlit zlozila som telofon no koplo ma moje babo..."ano,ano uz idem na ten zachod len sa nerozcul"jemne som sa prihovala babetku..
Obrázok
moje tehotenstvo preslo do vacsieho stadia...."Boze ten bude futbalista....kope ako nacaty...."a na moje prekvapenie som stala ako kamenna socha.....neverila som to co som videla....Stal tam...OTEC!!!!!!!!
Bol tam jeho duch...prisiel sa navzdy rozlucit..."NIE OCI VRAT SA NEODCHADZJ JA TA POTREBUJEM" kricala som...nooo nic on sa usmieval zakyval a odisiel...
Obrázok
Boze citila som sa ....uplne...nanic....nechcela som tu viac ostat...chcela som ist prec...chcela som zabudnut ako mi zomrel priamo pred ocami a ja som s tym nemohla nic urobit....Zatial co ja som sa postupne davala dokopy...Rene nam kupil obrovsky dom...pekne prostredie...no ze sa mi bude pacit....ked som stala pri aute vyronila som este nejaku tu slzicku...zas davam za niecim bodku....:(keby len za niecim...chcem ujst...chcem ujst od toho vsetkeho cosa deje v poslednej dobe...
Obrázok
Konecne sme tu ...dlha cesta .. ten dom bol krasny...ale privelky...noo nevadilo mi to chcela som mat mamu pri sebe dokym sa nepostavi na vlastne... :? :? co jej to bolo 5 hned ked sme prisli hned co prve urobila sadla si za pc...a hladala si ine byvanie...
Obrázok
Dlha cesta ,namahava....a ktomu to stazuje moje tehotenstvo....rozmyslala som nad menom ked to bude chalan bude po dedkovi a ked dievca ...to sa este uvidi....
No ked som vosla hned rovno do kuchyne ved neni lahke sa stravovat za 2 :) treba vela papkat....aby sa dietatko mohlo vyvijat...
Obrázok
Obrázok
Ked som tak jedla spominala som...spominala ....nemohla som ujst pred spomienkami...spomienky budu stale....bolest bude rovnaka no casom sa zmierni...Niekedy to ....chapem tak ze moje babetko ma byt nahrada za mojho otca....tak som tuzila po rodine dietatu ...a zrazu mam vsetko no stratila som otca...co mi bol...najblizsi...najdvolezitejsi z rodiny...
Obrázok
Boze pamatam si ked som bola este brunetka....a otec nas dostal na prestiznu skolu ...vdaka jeho velkej vyrecnosti...a schopnosti komunikovat...na riaditela to urobilo velmi velky dojem splnil mi vtedy zelanie...chodit na najlepsiu skolu.....
Obrázok
Obrázok
Heh pamatam si i ked otec oslavoval posledny den svojej mladosti:D nebol velmi nadseny ze ma tortu....pre neho to bola strata penazi...a v tom sme si boli dost podobny....
Obrázok
Obrázok
No bola som i rada ked som tak vrtala v myslienkach...ked sedel otec v 1rade...a pozeral na moj najstastnejsi den....Ako tam sedel...nie ako moja mama....ta sa ani neunuvala.....jej spravanie...ma hneva...i teraz po jeho smrti je este horsia...
Obrázok
Posledne obajtie....a pad... :cry: :cry: preco on??....svet je kruty....
Obrázok
Obrázok
Ked som dojedla...chcela som prist na ine myslienky...pocula som hudbu...ci to bola hudba...fuu skor...taky falosny hlas....ano ano Rene si spieval....Obrázok
Pridala som sa k nemu prisla som na ine myslienky...na nieco ine....dnes stravim v novom dome svoju prvu noc....som zvedava ake to bude...
Obrázok
Obrázok


Pokracovanie nabuduce...
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lane » Pon 31 Mar 2008, 17:11

tamuska,veľmi smutný príbeh :shake: ale pekne vymyslený :)
"Život je takový,jaký si ho uděláme"
Obrázok užívateľa
Lane
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pia 04 Apr 2008, 13:49

6.diel..Nova radost do zivota...


Dni plynu a ja som rozmaznavana kazdy den svojim drahym manzelom...
Dietatko ma este niekolko dni...a bude tu..doktor mi povedal ze jednoznacne to bude chlapcek...hmm chlapcek...ale ako sa bude volat..uz viem Daniel :) take krasne meno.....No uz pri mne zas stoji Rene ...no aj on sa tesi na nase male...Kazdy den sa k nemu prihovara...az niekedy mam pocit...ze viac sa rozprava s babom ako somnou :)
Obrázok
"Milacik ....mam pocit ako keby male nemala dost miesta...."povedala som...trosku vystrasene..
"Ale preco si to myslis milacik?"spytal sa...
"Neviem necitim sa priamo najlepsie....a bojim sa ci sa mu nieco nestane"
"neboj sa vsetko bude dobre "jemne mi pobozkal ruku...a ja som s neho celkom hotova....
Obrázok
Dni plynuli...mne rastlo brusko ale s nim aj vlasy....neni cas kedy sa ist ostrihat....Ked v tom rozmyslam o kadernicke....Bolest....neuveritelna bolest ...."AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa"kricala som na celu kuchynu"Panoboze ja rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim" bola som tam sama Igor nebol v dome...a Rene siel do noveho auta naistalovat alarm...a na porod som bola sama samucka....
Obrázok
Obrázok
Rychlo som vytocila...zachranku...no tam mi len pomahali co mam robit...aby som nepanikarila...nakoniec som to zvladla na svet som priviedla zdraveho chlapceka...Bolo to zlozite ale pohlad nato bezradne telicko v mojom naruci bolo cosi nezabudnutelne....
Obrázok
Nezne a pomaly som si ho davala blizko k telu....aby som mu neublizila...bala som sa este nikdy som nedrzala male babatko....asi preto ze ja a brat sme rovnako stary.....a nemali sme dalsieho surodenca...
Obrázok
Velmi pomaly som si ho k sebe stiskla ....nezabudnutelny pocit...aky je drobny a to teliicko...nieco neskutocne....to sa neda popisat....je nadherny jeho modre ocicka cisty tato :)
Obrázok
Zatial co ja som vnutri rodila moj brat si visiel...na rande s nejakou neznamou...nechapala som ho ved ma svoju frajerku alebo co je to....a nikdy by nedokazal podviest...Nechapala som preco zrazu....az som mala nutkanie opytat sa co sa stalo s jeho priatelkou...ved aj nato raz dojde...
No nechala som ho len tak tam...zabaval sa bol rad...dlho nebol vesely v poslednom case len smutil..... :cry:
Obrázok
Nieze by som mu to nepriala ale co je vela to je vela...zavolal si ju dovnutra a robil jej masaz....tak ...moje nervy.....mala som sto chuti ich vyhodit..ale bola som dost unavena...vycerpana s toho mojho porodu..
Obrázok
Rene dosiel s mesta...cely nateseni ked sa dozvedel ze uz mame babetko...ja som uz spala...a on sa zohriaval pri ohniku...cely rad...taky spokojny...no nieco neuveritelne...po dlhej dobe co sme sa vsetci trapili...kazdy z nas srsel stastim :)
Obrázok
Vela casu som travila s Danielom....no neuvedomovala somsi to ze na vela veci zabudam ako napriklad Manzel,domacnost...zaujimalo ma dietatko....noo vsade ...de som sla ...bala som sa ci je v poriadku...
Obrázok
Rano maly plakal....Rene sa postavil ze ho nakrmi no nie ...ja som povedala "ostan spat...ja pojdem...i tak uz niesom unavena..."
Vstala som chcela som byt ista ze sa napapka poriadne...posledne dni ako keby som bola tym malym posadnuta..
Obrázok
Obrázok
No potom ked som dotelefonovala s mojou kamaratkou ktora ma tiez maleho...vravela mi ...ze to neni dobre....tak som sa snazila....a dostala som sa s toho...o maleho sa staral aj Rene aj Igor pomahali mi...ja som stihala vsetko...cela som si urobit taky....zabavny vecer len ja a Rene...tak som popytala Igora aby ho postrazil....no on nemal nic proti tomu...
Obrázok
Ako narocky som si obliekla take oblecenie...aby ho to viac priatahovalo ku mne...takzvany magnet :Dno on sa sprchoval a ja som akoze dostala chut na pohar vody :Dtrosku pripraveny plan ale zabral dokonale..
Obrázok
Obrázok
Ked vy siel so sprchy neveril svojim ociam....a zacal ma tak vasnivo bozkavat....az vravel "Milacik pod do auta...cem aby sme boli sami...aby nikto nam nevosiel do izby..." hehe tie slova som poznala dost dokonale..
"tak dobre"
Sedeli sme v aute...rozpravali ....prisiel sladucky bozk....a potom prve milovanie v aute...a s tym aj novy zazitok...
Obrázok
Ale akosi sme si nedali pozor v auticku....:(
Obrázok
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pia 04 Apr 2008, 14:44

ffuuu to co sa stalo a naozaj super :shock:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod prasiatko » Pia 04 Apr 2008, 15:12

pekny koniec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod klaudia.daraz » Pia 04 Apr 2008, 15:47

pekný príbeh!mno koniec..... :lol: :P koniec je nazlepší! :shock: :lol:
načo podpis?netreba::)
klaudia.daraz
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 21:14

Poslaťod tamuska » Sob 05 Apr 2008, 13:52

7.diel...nechceny clen...


Preslo niekolko dni maly rastol ako z vody a Igor travil viac casu s tou falosnou Ninou....dohovarala som mu nek na nu zabudne...ze ona nieje pre neho...ale on si to neda povedat stale si s nou telefonuje,smskuje,mailuje a veri jej kazde jedno slovo....Niekedy mam chut jej povedat do oci nek je k nemu uprimna...no to nejde pretoze ked je u nas Nina od Igora sa nepohne ani na 2 kroky....
Obrázok
Boze...preco prave Nina...ja tomu nerozumiem sak bolo to nedavno ked som bola teenegerka a bola som s mamou na jej svadbe s Mortimerom...
Ked sa vtedy moja mama pytala ze preco si ju berie...zacal nam rozpravat jeden pribeh:
"Tak viete von bolo krasne...no i tak som bol dost smutny uz vyse 2dni bola moja Bela nezvestna strasne som sa trapil...no vtedy sa k nam pristahovala Nina aj zo sestrou.Ako chodili po domoch dosli aj ku mne...ked som zbadal Ninu zalubil som sa do nej...tie jej zelene oci a blond vlasy ...vyzerala ako anjel z neba....stretavali sme sa no odhodlal som sa poziadam ju o ruku no ona to prijala neveril som citil som sa ze mam opat 20 a nie vyse 55rokov"
Obrázok
On pokracoval stale dalej a dalej...no vtedy uz na neho kricala Nina...a pchala mu svadobnu tortu do ust....ten den...som vedela ze Nina je obycajna klamarka...noo nechala som to tak...ved i tak by ma nikto nepocuval....
Obrázok
No zatial co sa s nu len stretaval bolo to dobre...ale teraz???teraz ju zavolal na veceru....Ona bola taka drza...predstierala som na veceru a ona chytila Igora a zacala ho vasnivo bozkavat...Mala som chut jej jednu vplit...a poslat do teplych krajin...no bohuzial zdrzala som sa no niesom ako nejake to zviera...
Obrázok
Uz sa islo jest...no nitko nerozpraval OKREM NINY rozpravala ake dobrodruzstvo zazila,ze bola v zahranici....no ked som sa opytala ci pozna Mortimora...tak povedala NIE !!!a to ma rozculilo...no videla som ze uz k stolu ide Rene tak som bola kludna..ved ja jej ukazem !!!!!
Obrázok
Potom povedala ze uz musi ist...no odisla ako najvacsi odpor...na celom svete ona sa postavila a no....kludne si prdla a zacala sa smiat a povedala dobru chut.."No tak brrr slecna!!!!!!Tak toto si u mna nebudes dovolovat!!!Uz ta tu nechcem vidiet vypadni s mojho domu!!!!a Bleskovo!!!!!" povedala som dost rozculene ze ona sa smiala...
Obrázok
Uz len na nu ostatny pozreli ako odchadza....a nikto nic nepovedal bol prekvapeny alebo vydeseeny s mojej reakcie...
Obrázok
No potom prebehol celkom kludny vecer...az na Ninu ona mala dalsiu zastavku u Dona.....Nevedela som ako mam povedat Igorovi ze ona je falosna!!!!!Ze neni ta prava pre neho!!!ale on mi nebude verit :(
Obrázok
...
Nastalo rano.....Slniecko krasne svietilo a nas maly drobcek ma dnes narodeninky....boze ten cas leti...pred nedavnom...sa len narodil juj aky chutny moj drobcek...Zobrala som flasku a krmila som mojho drobceka....no on uz dnes ma narodeninky...
Obrázok
...a zas Rene si cital noviny v kuchyni co nove vo svete,politike,sporte....
tak dlho sme neboli nikde...ziaden bar..nic nemohli sme si to dovolit nechat maleho s Igorom pretoze ten stale bol s Ninu....a tak som radsej bola doma s malym....a bola som rada ze som s mojim manzelom aspon vecer v jednej teplej postielke ....sme k sebe prituleny....
Obrázok
Uz nastal cas....kedy mal drobcek sfuknut sviecky...no Igora Nikde!!!!
Obrázok
No ked som sa bola pozriet do izby....pripravil tam romanticku veceru!!!!
ostala som prekvapena :o :o :o v tranze...
No to nebolo to najhorsie...uz tam sedel s Ninu a pripijali si...
Obrázok
Obrázok
No tak ...radsej som odisla...a vratila som sa k drobcovi odpocitavali sme5,4,3,2,1 a sfukol sviecky....s malickeho nemluvnata sa nam stalo zlate Batola....:)
Obrázok
No v tej chvili sa stalo nieco...nieco hrozne....on jej naletel....Igor poziadal Ninu o ruku :cry: :cry:
Obrázok
Obrázok
a ona ako inak len suhlasila :(
Obrázok

Pokracovanie nabuduce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Sob 05 Apr 2008, 14:13

pekny a romanticky dielik velmi sa mi pacil dufam ze bude diel co najskor :P
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Sob 05 Apr 2008, 14:27

tak diel uz je pripraveny a ked tak dam ho mozno dnes alebo az zajtra
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Sob 05 Apr 2008, 14:31

dnes dnes dnes dnes dnes dnes dnesja chcem nieco robit ale ked som chora tak nic nemozem :( a nudim sa a chcem citat tak ho daj dnes dnes dnes dnes dnes dnes dnes
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Sob 05 Apr 2008, 14:57

tak ti ho dam teraz ....len pre teba prasiatko :)

8.diel....Nenavratny cas...

Vcerajsie narodeniny dali naozaj zabrat...no moje snivanie....prerusila aj myslienka nato ze Igor poziadal tu Ninu o ruku!!!Keby som mohla nejako tomu zabranit... No nemala som ziadne dokazi o tom ze raz bola vydata a to mozno i doteraz je!!Pochybujem ze Mortimer ju nechal!!Ta myslienka ze ona sa mi pcha do rodiny...ma nicila...
Obrázok
Rano ked som sa prebudila stretla som Ninu....usmievala sa ako keby vyhrala nadomnou....no ja som si ju nevsimala...Ja som vedela co ona je zac...no ona si mysli ze ja ju nepoznam neviem ako ja no je na obrovskom omyle...Chudak Igor musim mu nejako dokazat ze ona neni pre neho ta prava..
Obrázok
Ked som vstupila do jedalne zaplavila ma prijemna vona...no zaroven obrovsky smrad...co sa zas deje v tej kuchyni!!!!Vosla som do jedalne a Rene uz jedol ranajky "Dobre rano milacik ako si sa vyspala??"opytal sa ma a pokojne prezuval jedlo...no moja zla nalada prevysovala nad vsetko...
Obrázok
Chudacik moj...len dal dole hlavu a bol ticho....Ta Nina mi len dakazila cely den....a ten smrad ma privadzal k zvracaniu no nejako som sa premohla ...idem rovno k sporaku a tamIgor robil si jeho oblubene palacinky a ako stale ich mal specene...este nikdy sa mu nic nepodarilo uvarit bez toho aby nieco pripiekol....
Obrázok
Igora som okamzite poslala prec!!!Otvorila som okno a skoro mi spadla sanka....neverila som vlastnym ociam....Igor si ju chce asi dnes zobrat...vsetky veci na svadbu tam boli pripravene...boze...:( Ako ju poznam zoberie si ho ved jej ide len o to jedno a to su peniaze!!!Vtedy som chcela ist rovno za nim a povedat mu ze nek to nerobi....ale prislo mi trosku zle zatacila sa mi hlava...
Obrázok
Vysla som z kuchyne a vosla do jedalne....Igor ucil Daniela chodit...od kedy sa narodil sa mu venoval strasne vela casu no ja som bola len rada!!!Nikdy nic viac cloveka nepotesi ak ma milujuceho manzela ktory sa zaujima o jeho rodinu....no a este mat zdrave dietatko
Obrázok
Obrázok
Po dlhej dobe ...ucenia som prisla na rad ja...malicky musi vediet aj hovorit....a to som ho chcela naucit ja....Aj ja som chcela byt pysna nato ze rozpravat ho naucim....Milujem svoje dieta a milujem svojho manzela....a mam rada svojho brata ktory mi cely cas len vrta hlavou...
Obrázok
.....
Koncil den....a ja som sla spat ...lahla som si ked v tom mi prislo neuveritelne zle....Bezala som na zachod....a bolo to....moj zaludok bol hore nohami taky zvlastny pocit...Myslela som si ze je to z jedla...ved skoro cely den som nic nejedla a potom som narychlo napchala vlocky do seba..
Obrázok
Na zachode som travila cely den ....a stale som zvracala....no doslo konecne rozhodnutie zajtra pojdem do doktora zistit co mi je!!!!
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Mala som jednu velku smolu....Niekto volal Nine a ja som musela trcal na zachode...lebo mi bolo neustale zle...nevolnost to som dobre poznala ked som cakala Daniela...
......
"Halo tu je Nina"
"Ahoj tu je Morti"...
"Je ahoj prave nemozem....volas v nevhodnu chvilku "
"Ako to ze nevhodnu??? ehm....No vies ja by som sa chcel porozpravat o nas dvoch"
"O nas???A co take??"
"Vies to sa po telefone len tak neda"
"Jaj tak vies co stretneme sa presne o 14.00"
"Dobre milacik presne o14.00u teba."
"Ehmm...noo...uz tam nebyvam..."
"COOOOZEEE????"
"No vies prestahovala som sa teraz byvam u jednej kamosky....lebo ma babo a pytala sa ma ci jej s nim nepomozem na nejaku dobu..."
"ACh jasne milacik tak mi povec adresu ze o 14 pridem k tebe.."
"Street Blooding 7"
"dobre milacik maj sa "
"Ahoj"dopovedala Nina a zlozila sluchadlo ked som v tej chvili ja vosla do kuchyne...mala som smolu mohla som ju usvecit...no ale teraz
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod raqua » Sob 05 Apr 2008, 16:50

no ten pribeh je fakt krasny a skutocny ale jedna vec sa mi tam nepaci - ta gramatiky... nemyslim si ze ja viem gramatiku dokonale :lol: ale niektor chyby mi fakt udreli do oci ... prosim neuraz sa
raqua
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 19:09
Bydlisko: vzdy blizko pri notebooku :D

Poslaťod prasiatko » Sob 05 Apr 2008, 16:51

zaujimavy pribeh fakt pacilo sa mi to aj koniec ty mas vzdy super konce :lol:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Sob 05 Apr 2008, 18:38

raqua píše:no ten pribeh je fakt krasny a skutocny ale jedna vec sa mi tam nepaci - ta gramatiky... nemyslim si ze ja viem gramatiku dokonale :lol: ale niektor chyby mi fakt udreli do oci ... prosim neuraz sa


Ja som sa neurazila ja neviem uplne dokonale gramatiku vies...no ale tak sa snazim viem ze mam chyby...ale tak ...:( co uz gramatika neni moja silna stranka
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia