Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 20:43

no uz som naucena :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 20:46

Ty si normálne stíhačka :lol: !
Jako to tak stíhaš?
Je to super, a myslím že teraz je NATALI krajšia s ryšavými vlasmia ko s blonďavímii :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 22:13

tak to ti povedat neviem..ja cakam ci sa vam bude pacit zmena jej vyzoru :)a ked nie tak daco porobim :P
a stiham to popri hre :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Uto 08 Apr 2008, 15:23

ktovie kto je otcom :cry: , ale tá nina ma naštvala, a reného by som vyrazila z domu :evil: hnusáka, a Igor je dobre slepý chudák, keď to čo sa deje v dome nevidí :?
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lane » Uto 08 Apr 2008, 15:58

krásný príbeh :)
"Život je takový,jaký si ho uděláme"
Obrázok užívateľa
Lane
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Štv 10 Apr 2008, 14:44

dakujempekne :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pia 11 Apr 2008, 14:20

13.diel 2.polovica

Nina porodila dve krasne dcerky Tamka a Tinka.....Su take nadherne....nechapala som preco prave jej sa museli narodit tie chudinky netusia aka je ich mama...Ja som tuzila mat dievcatko...no mam 2chlapcekov ale som i presto rada ved deti su radostou rodica...
Obrázok
No najviac mi vadilo asi to ze ich romanik sa stale neskoncil uplne....nie oni sa v pokoji obimali na chodbe....No mne to uz nevadilo ...oni su uz pre mna mrtvy...
Obrázok
Stale som myslela nato ze som ich pristihla...ale nemyslim nato...lebo neni cas nato mysliet mam maleho Majka a treba sa mu venovat a nielen jemu ale aj Danielovi a Tamke a Tinke...pretoze Nina malu neprebali proste jej slovami sa jej to hnusi....kazdy noc sa striedam s Igorom kto ostane hore...treba davat na nich pozor..
Obrázok
No mi sme sa starali ale Nina???Kdeze ako Igor odisiel do prace nelenila a po dlhej dobe sa ozvala Mortimerovi...trvalo sa som na svojom nek vie pravdu!!!Ze mozno tie dve krasne dcerky su jeho!!!!
Obrázok
Obrázok
Zatial co ja som bezala od jedneho dietata k druhemu nelenil ani Morti...zobral Majka a siel ho umyt...a nevadilo mu ani to ze sa Nina prave kupe on bol rad ze ma taku skvelu spolocnost v kupelni....Umyval maleho a napokon si vsimol ze nesiem este 2 male deti do kuchyni....
No nic nepovedal len pozeral ...
Obrázok
"Nina???"
"Ano Morti???Deje sa nieco???"
"Mozem sa ta nieco opytat??"
"Jasne ty mozes vsetko "
"Ona porodila 3 deti????"
"Eh "Zaskocilo Nine a zacala kaslat a ja som stala za nou....
"No ehm Morti....ano porodila 3deti neuveritelne co??"
"Ano to hej .....nezodpovednost to 3 deti priviest na svet a nevie sa o ne vsetky postarat!!!"
Obrázok
Tak toto som nemala pocut...hned som vyskocila na Ninu..
"Nina tak toto nie !!!!Konecne bud k nemu uprimna povec mu pravdu!!!
Tie 2dcerky niesu moje a ty to vies!!!"
Nina na mna pozrela a zacala plakat...Mortimer pozeral a nicomu nechapal!!
Obrázok
Nina trosku sla dalej zacala plakat.....nemohla mu povedat...ze je vydata a nevie koho su tie deti...
Mortimer nechapal tomu co som povedala....a kludne si spieval....a snazil sa prekricat moj krik!!!
Obrázok
"Na mna tvoje slzy neplatia...ja ta poznam az dost dobre!!!"
"Ale ja...ja nemozem"
"Co nemozes!!!!a povies mu to dobre vies co som ti povedala ...pojdes na testy!!!!Ak nebudu tie deti Igorove ides s domu!!!!A nebavime sa dalej!!!Radsej mu to povec aspon bude pripraveny..."
"NIE ja nemozem...on on..by ..."
"Mna nezaujima...to ze by ....nieco"
Obrázok
"No tak dobre..."povedala Nina a sla za Mortimerom...
"Morti????"
"Ano?"
"vies musim sa ti priznat"
"A ako s cim priznat??"
"ako dobre vies v dome su traja novorodenci....A dve su dievcata a jeden chlapec..."
"Ano, ano na to som uz prisiel preco..."
"No tie 2dievcata su moje...."
"Coze???To su nase deti???"
"Ehm...a este som ti nepovedala ja som vydata...a netusim cije su to deti"
"Tak to zaraz zistis!!!!!Takto ma oklamat....a ja som ti veril....a ty si ma po cely cas len klamala!!!Chcem vediet cije su to deti!!!A to uz coskoro!!!"
Obrázok
No ich rozhovor prerusil hukot auta....Prave dosiel s prace Igor...a Mortimer bol stale u nas....nahnevany na cely svet....
Nina ked zapocula auto bala sa ze Morti..pojde za Igorom no nestalo sa Igor bol zniceny ze rovno si siel lahnut...
Obrázok
No Mortimer nechcel odist!!!!...a ostal tam az do rana....


Pokracovanie nabuduce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 11 Apr 2008, 15:10

Ten posledný ksicht nemá chybu :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pia 11 Apr 2008, 15:13

veľmi pekne spracované pacia sa mi aj fotky a aj pribeh
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod prasiatko » Pia 11 Apr 2008, 15:41

Maggi píše:Ten posledný ksicht nemá chybu :lol:


jj nema a inak pekna cast :shock:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Ned 13 Apr 2008, 11:25

14.diel


Po hadke s Ninou som si sla lahnut nemala som nanic chut....no bolo mi o nieco lepsie vedela som ze nebude klamat Mortimera...ale nek to povie este Igorovi...aj on si zasluzi vediet pravdu...ci su tie deti jeho...
Obrázok
Mortimer bol stale u nas a Nina mala stale vacsi strach...lutovala ze pozvala Mortimera...a ze mu povedala pravdu....zatial co Mortimer bol v izbe a daval si veci dokopy Nina sla k dievcatam....Pri spalni stretla Igora a len mu zakyvala...nechcela aby siel k nej aby zbadal...Mortimera...
Obrázok
...Prisiel cas Majk ma narodeniny....zobrala som ho nezne s postielky a hopsa ku torte...No na jeho oslave sa nikto nezucastnil....kazdy zabudol ...kazdy okrem mna...
Obrázok
Zatilal co sa oslavovalo v kuchyni Igor sa zobudil....no....nieco si nevedel vysvetlit cestou do kupelne uvidem Mortimera ako odchadzka....co ten chlap robi v tomto dome...jeho otazky boli rozne...no potom uz videl zabuchnutie vchodovich dveri...
Obrázok
5,4,3,2,1,0 po odpocitavani sfukol maly Majk sviecky....bol roztomilucky...ale stastny...a nielen on ale aj ja som sa tesila...mam 2 krasnych chlapcov co viac si mozem priat...Nic....Majk bol unaveny tak som ho dala do postielky....a isla som si lahnut aj ja...
Obrázok
Obrázok
Zatial co som ja spala....mala Tinka vyrastla....a jasne k tortu ju dal Rene kto iny....o Ninine deti sa staral viac ako o svoje....neviem preco..caka asi to ze Nina potom bude s nim...alebo nieco take jeho spravanie...je divne zvlast prekvapujuce....ale preco to robi???
Obrázok
Obrázok
A nielen mala Tinka oslavovala ale s nou aj Tamka....ale bola na rukach Nini....uz len bolo pocut odpocitavanie...a bolo to obidve su krasne...
Obrázok
Obrázok
Moj zivot sa stava horor nic sa mi nedari...vsetko co urobim je zle...vsetko co chcem ....no rozhodla som sa ked Majk bude chodit do skoly...urobim to rozvediem sa s Renem...takto dalej to predsa nejde...on nema zaujem o mna ani o Majka a Daniela....stale u neho su na prvom mieste Tinka a Tamka....A zahadou je ze i Nina sa o svoje krasavice aj stara...
Obrázok
Prisli dni ktore....sme venovali..uceniu...aby maly drobcovia vedeli rozpravat chodit....no tolko casu sme pri nich vsetci stravili ze to bolo az neskutocne...a zabudli sme na seba...ze tuzime po niecom...no napokon sa nam to vsetkym podarilo...
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
...po niekolkych dnoch sa to vsetko zrovnalo...v dome zavladol klud....nie uplny ale klud....ja som isla do kuchyne ...Igor varil ranajky jeho palacinky...ako inak zas mu zhoreli no co uz bola som hladna tak som zjedla aj tie spalene...nic sa neda robit....
Obrázok
Tuzila som ist do mesta niekde sa zabavit spoznat inych ludi....zabudnut nato co sa v tomto dome stalo posledne dni...a zistit ake je to byt naozaj stastna....No nemohla som...tu su male 3 deti...Daniel je v skole....a mat v meste strach ze doma sa stalo to nie....Rozhodla som sa tak ze som sla do izby si zaspievat....Ale prislo jedno prekvapenie....
"Natali???"
"Ano Rene???"
"Mozem si s tebou zaspievat???Chcem aby sme boli taky stastny ako niekedy..chcem aby sme sa zas lubili ...."
"Ano mozes"nerozumela som preco tak nahle chce byt zas stastny omrzela ho Nina???Alebo dostal konecne rozum??Ja naozaj netusim...
Obrázok
Strasne sa mi to pacilo...spievali sme spolu bolo to tak krasne..az ked po konci si Rene klakol a zacal mi spievat...bola som s neho hotova a rada....
Obrázok
Potom si ma k sebe pritiskol a vravel mi "LUBIM TA" a nezne ma zacal bozkavat moje srdce bilo ako nikdy...citila som teplo....citila som sa byt opat stastna....
Obrázok
Obrázok
odpustila som mu....odpustila ale stale ma nieco trapilo...nevedela som pochopit preco tak zrazu zmenil svoje spravanie ....preco prave v ten den...a nie iny...
Obrázok



Pokracovanie nabuduce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Ned 13 Apr 2008, 12:27

pekný dielik :D ako inak :)
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Ned 13 Apr 2008, 15:26

juj mile :P
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod klei6 » Ned 13 Apr 2008, 15:34

no super som necela aby sa dali dokopy neznasam ho :verysick:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod cloe94 » Ned 13 Apr 2008, 17:07

mno môže byť super :excited: :ton: :lol: tie deti sú peknúúúčke
Obrázok užívateľa
cloe94
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 13:06

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia