To psisko pôjde z domu!!2.den - konečne trocha štastia-NEW

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Bambi » Sob 23 Aug 2008, 11:49

7.diel-Sťahovanie

,,Mama, mama Nely sa našla. Je tu tvojej mamy." vbehla som do kuchyne rýchlosťou blesku. Mama sa na mňa najskór prekvapene pozrela a potom zavelila:,,Rýchlo sa choď obliecť. Ideme ku babke!"
Obrázok

Vybehla som hore schodmi a najrýchlejšie sko som vedela som sa prezliekla a zbehla dole celá naradostená.
Obrázok

Už som videla len ako mama hovorí: ,,Áno prídeme hneď teraz. Ahoj mamy." a zložila telefón.
,,No ty si rýchla Jennifer. Ešte idem povedať otcovi kde ideme a môžme vyraziť."
O chvíľku sa vrátila z nahnevaným výrazom na tvári: ,, Ideme"
Sadli sme do auta a išli ku babke.
Obrázok

Ja som zamozrejme nezabudla zobrať zo skrine Nelinu obľúbenú hračku, ktorú som si tajne odložila.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U babky

Hneď ako sme dorazili ku babke vybehla som z auta ako namydlený blesk a trielila ku bránke. Vbehla som dnu a zrazu na mňa niečo vyskočilo, zvalilo ma to na zem a začalo mi to oblizovať tvár a veselo štekať. Bola to Nely. Postavila som sa, oprášila a objala Nely.
Obrázok

Na tento hluk sa otvorili dvere a von vyšla moja babka s dvoma maličkými šteniatkami za pätami.
Obrázok

Boli naozaj roskošné. Hneď som si jedno zobrala na ruky a maznala som sa s ním. Mama sa zatiaľ zvítala s babkou
,,Kde je otec?" spýtala sa mama.
,,ten už spí. Včera bol do noci na rybách a preto teraz išiel skoro spať." usmiala sa a objala aj mňa.
Obrázok

Obrázok

,,Som veľmi rada, že ťa znova vidím. Ty si ale vyrástla. A kde je Miška a Richard?"
,, Poď radšej dnu mamy. Všetko ti vysvetlím."
Nely bola taká naradostená, že ma vidí, že vyskakovala na všetkých okolo. Sadli sme si do kuchyne za stól a babka nám uvarila kávu. Naly si sadla ku mne pod stôl a položila mi hlavu na stehno a uprela na mňa jej veľké nevinné oči. Začala som ju hladkať. Keď mama dorozprávala čo sa doma deje a aký je oco nespravodlivý a ako sa zmenil obrátili sa na mňa.
Obrázok

,,Jennifer ty vieš niečo o Nely a jej šteniatkach?"
Chvíľu som bola ticho a potom som spustila:,, Vtedy keď sme boli s Nely posledný krát v parku tam stretla nejakého psa. Myslím, že to bol nemecký ovčiak. Začal sa s Nely hrať a potom sa to stalo. Toho psa som nazvala Rex."
Obrázok

,, Naozaj tu bol taký pes. Pooblizoval všetky šteniatka a Nely a odyšiel tesne pred tým ako ste prišli."
,, Jennifer prečo si mi to nepovedala?!" spýtala sa mama.
,, Lebo som sa bála vašej reakcie." priznala som sa.
Pozreli sme na hodiny a zistli, že už je 23.00.
,, Prepána to už je toľko veľa hodín? Jennifer musíme ísť domov."
,, Nie. Zostante. Môžete spať v hosťovskej izbe."
,, Nie mamy my radšej pôjdeme domov."
,, Mamy prosím. Zostaňme." prosila som.
,, No tak dobre."
Babka nám ukázala kde máme ísť. Prezliekla som sa do pyžama a ľahla si do postele a v okamihu zaspala.
Obrázok

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Ráno
Ráno ma zobudilo štekanie psa a kikiríkanie kohúta lebo babka a dedo bývali na kraji Krasohlídkova blízko pri dedine. Vstala som a zišla dole na raňajky.
Obrázok

Veľmi sa mi páčil ich dom! Na raňajky sme mali výbornú omeletu.
Obrázok

Rozlúčila som sa so starkými a išla domov.


doma pri večeri

,,Mami ja by som chcela ísť bývať ku babke. Je na toľkých psíkov sama . Ja by som jej aspoň pomáhala.“
Zrazu otec vstal.:,, Ale už mám toho dosť!! Najskôr papagáj , potom znova Nely a teraz toto?!!! To bola posledná kvapka!!! Už to ďalej trpieť nebudem!! A za to môže tvoja matka, že ťa rozmaznala!!“
,, Ja som ju nerozmaznala!!! To ty si rozmaznal Mišu!! A vieš vôbec čo to musí pre Jennifer byť keď ani nevie prečo sa ku nej takto správaš?!! Ona za to nemôže, že je tvoja nevlastná dcéra!!“
Obrázok

a zavelila: ,, Jennifer ideme bývať ku babke obidve a nech si tento tu poradí sám!! O 10 minút sa stretneme pred domom. Pobaľ sa a zober si aj Vicky!!“ a utekala do spálne.

pokračovanie nabudúce. ;-)
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Sob 23 Aug 2008, 13:45

Tento diel sa mi velmi paci sice som ho uz citala ale bol super lebo psik bol u nej...hehe
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Hika-chan » Sob 23 Aug 2008, 13:48

Jú! *.* Skvelé! Rýchlo ďalší diel! :D
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Christina » Sob 23 Aug 2008, 16:29

fakt dobry diel, hlavne ten zaver :shock: (ja som to este necitala :) ) hura na novy diel :roll:
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new. A.Einstein
http://thelittlewriter-kp.blogspot.sk/
Obrázok užívateľa
Christina
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Ned 18 Máj 2008, 14:02
Bydlisko: Za pocitacom

Poslaťod Bambi » Uto 16 Sep 2008, 16:52

8. časť- Krutá pravda

Tak a je tu konečne ďalší dielik:

V predchádzajúcej časti bolo: Jennifer išla ku babke kde našla Nely s 2 maličkými šteniatkami, rozprávali sa s babkou o psovi menom Rex a o tom čo sa deje u nich doma. Prespali tam a ráno prišli domov. Ma obede Jenniferin otec v hádke prezradil, že Jennifer nieje jeho vlastná dcéra. Jenniferina mama sa nakoniec rozhodla, že pôjdu bývať ku babke....



Vybehla som hore schodmi a začala jedno cez druhé hádzať ko kufra nachystaného na postely. Nevedela som, čo mám, povedať, robiť, ani čo si mám myslieť. Ten pocit bol hrozný. Ako to, že som nevlastná dcéra? Prečo mi to nikto nepovedal? Však už niesom malá! Zatresla som kufor, ešte raz som sa pozrela na svoju starú izbu a zišla dole ku autu.

U babky

Keď sme prišli ku babke Nely sa na mňa vyrútila spoza rohu ako blesk a krútila chvostom ako divá.
,,Choď preč Nely. Nemám teraz na teba náladu!!"
Obrázok

Nely urazene zaštekala a bežala preč. Keď sme vošli do domu aj som oľutovala, že som nezostala vonku s Nely lebo mama sa rozplakala:
,, Mami.....ja.....ja som si my....myslela, že budeme spolu s .....stále. Babka odviedla mamu do kuchyne a mňa poslala na záhradu za Nely. Ja som ale chcela počuť o čom sa rozprávajú, tak som sa skrčila pod okno kuchyne a načúvala:
Obrázok

,,Ale mami. Ja som vôbec nechcela aby sa to Jennifer dozvedela takto!"
,,Ja viem Julka ale už s tým nič nenarobíš. Raz sa to musela dozvedieť"
Obrázok

,,Ale nie takto!"
,,A chceš jej povedať kto je otec?"
,,Ešte nie. Ale raz jej to musím povedať. To viem."
Obrázok

,,A Richard vie kto je otec?"
,,Hej ale keď som mu povedala, že otcom je ten....."
,,Jennifer toto sa nerobí!! To ťa doma neučili?!!"
,,Naučili starký"
Zahambene som sa postavila a celá červená som sa pozrela starkému do
očí.
Obrázok

,,Tak nabudúce si daj pozor!! Ozaj nechceš ísť so mnou dnes večer na ryby? Beriem aj Nely."
,,rada by som išla ale nemám náladu. Ešte si to rozmyslím."
A vošla som do domu. Tam ma ale čakala uplakaná mama:
,,Ehm...mami? Idem sa pobaliť a idem s dedkom na ryby."
Vybehla som hore schodami do mojej malej izbičky a vybrala zo skrine ruksak. Radšej pôjdem na ryby. Nechcem tu zostať s uplakanou mamou. Zbalila som si nejaké ovocie, chlebíky, vodu na pitie a knihu. Prišla som dole za starkým, zavolali sme taxi a vyrazili.

U jazierka

Bolo 8:00 večer keď sme prišli ku jazierku. Ja som si sadla na lavičku a vytiahla knihu. Starký zatiaľ pripravoval udice. Keď vtom spoza rohu vyšiel hrozne pekný chalan s krásnymi modrými očami. A ja koza hlúpa som sem prišla ako strašiak. Nenamaľovaná s hroznými neupravenými vlasmi. Čo si len o mne pomyslí? Keď zbadal, že sa naňho pozerám usmial sa a zakíval mi. Ja som zostala stáť na mieste s priblblým výrazom na tvári.
Obrázok

,,Jennifer už máš pripravenú udicu."
,,Akú udicu? Čo za udicu? Aha udicu. Áno už idem starký."
Zobrala som si udicu a nahodila. Pritom som nemohla prestať myslieť na toho super chalana, ktorý práve hral šach.
Obrázok

O 10:00 sme prišli vyčerpaný domov so super úlovkami.
Obrázok

Vyšla som hore do izby a.....čakalo ma tam prekvapenie. Izba. Úplne nová a úplne skvelá. Vždy ma fascinoval ostrov Twikki. A teraz moja izba vyzerala ako domček na tomto super ostrove.
Obrázok

Bola som veľmi šťastná. tento ostrov ma vždy fascinoval a môj sen bol navštíviť ho. Bohužiaľ keď sme bývali s otcom, ten mi to nikdy nechcel dovoliť a teraz nemáme peniaze. Ale možno raz......

Pokračovanie nabudúce
:wink:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Uto 16 Sep 2008, 18:03

Super dielik...velmi sa mi lubi tvoj pribeh sice som tento diel uz citala ale tento bol najlepsi tak som si ho precirtala ste raz.. 8)
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod matus02 » Pon 29 Sep 2008, 17:26

dalsi diel? :?: bude :?:
:mrgreen:
Obrázok užívateľa
matus02
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 984
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 11:04
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Sim

Poslaťod Bambi » Uto 30 Sep 2008, 18:45

ano bude ale nefungoval mi net. Tento týžden bude new dielik možno 2 :D
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Uto 30 Sep 2008, 20:51

Mnaa tento pribeh strasne zozieral po prvom a druhom diely alee niee kvoli tomu ze by bol zly lebo je dobry ale zato jaka nespravodlivost!! A teraz sa mi to strasne paci ze akoze sa zistilo zee preco on bol ku nej vzdy taky zly .... :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod Mirabi » Str 01 Okt 2008, 11:43

No uz sa to pomaly blizi k tomu co som este necitala, tak sa tesim :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mimi » Štv 02 Okt 2008, 14:19

Velmi pekny dielik dufam ze dalsi bude cim skor !! :o :o :o
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Štv 02 Okt 2008, 16:37

veľmi pekný diel teším sa na Ďalší :wink: :lol:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Karmen » Štv 02 Okt 2008, 17:27

Mirabi píše:No uz sa to pomaly blizi k tomu co som este necitala, tak sa tesim :)


presne už sa fakt blížia diely, ktoré sme nečítali, ja dúfam, že to bude čo najskôr :D lebo toto je dobrý príbeh :P
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bambi » Uto 07 Okt 2008, 19:50

9.časť-Splnené želanie prekryté smútkom.

2.deň ráno po perfektnom spánku v novej izbe :-)
Super vyspatá a celá svieža som vstala z postele a zišla dole na vynikajúce raňajky. Mňam. O 7:00 zastavil pred domom školský autobus. Rozlúčila som sa z Nely a šteniatkami a nastúpila doň.
Obrázok

škola 8:00prvá hodina-matematika s našou triednou

Naša triedna, ktorú sme volali Stará Jasnovidka lebo všetko čo sa stalo v škole vedela ako prvá a vždy všetko vyriešila a poznala vynníka vtrhla do triedy, načmárala na tabuľu príklad a zatresla za sebou dvere.
Obrázok

Všetci sme sa začali smiať ale o chvíľku vošla s prísnym výrazom na tvári a za sebou viedla chlapca.....toho istého chlapca, ktorého som včera videla pri jazierku. Bol hrozne pekný. Aspoň mne sa páčil. Vošiel do triedy, zatvoril dvere a nervózne sa usmial. Potom ma zbadal a zakíval mi. Učiteľka na nás vypleštila oči:
,, Vy sa poznáte?“
Obrázok

,, Moc nie. Včera sme sa len zoznámili pri jazierku.“ odpovedala som a ani neviem prečo som povedala, že sme sa zoznámili keď to nebola pravda. Prišlo mi to správne. Učiteľka ešte raz vypleštila oči a sadla si za katedru:
,,Tak, zoznám sa s tvojimi novými spolužiakmi.“
Obrázok

A začala nás predstavovať. Všetky dievčatá sa na neho usmievali, cerili zuby a kývali. Bolo to trápne.
,,A vy deti toto je váš nový spolužiak Peter Smith. Peter sadni si ku Jennifer. Tá sedí sama.“ Áno sedela som sama lebo som nemala moc dobré známky a keď som sedela sama nevyrušovala som. Ale už sa začínam lepšiť. :-D
Obrázok

,,Ahoj.“
,,Ahoj.“odzdravili sme sa a viac sme zo seba nedostali. Dievčatá na mňa vrhli vražedné pohľady. Ja som sa len sama pre seba usmiala.

Pri obede v škole

Naložila som si na tanier šalát a sadla si za stôl.
Obrázok

Peter si ku mne prisadol a spýtal sa ma:
,,Prosím ťa, mohla by si mi dať prepísař zošity? Som tu nový a potrebujem si dobrať učivo.“
Obrázok

Je to naozaj tak? Fakt začínam mať šťastie? Navymýšľa si? Celá natešená som súhlasila a dohodli sme sa u mňa doma na zajtra poobede. Cestou domov som sa vznášala ako obláčik. Vošla som do domu a...............PREKVAPENIE: VŠETKO NAJLEPŠIE JENNIFER. Zostala som stáť ako solný stĺp. Však narodeniny mám až o 3 mesiace.
Obrázok

,, Jennifer my vieme, že ešte nemáš narodeniny ale máme tu niečo pre teba a musím ti to dať dnes.“a podala mi letenky(chvíľu som nemohla dýchať) na ostrov Twikki. Ale....áno bolo tu jedno veľké ALE. Odchod bol zajtra poobede.

Tak a teraz vás nechám chvíľu v napätí. Po komentárikoch bude hneď pokračko. Ale komentáre musia byť dnes lebo nabudúci týždeň nemáme doma internet. ;-)

tak a druhá polka dielu:
,,Ehm, ďakujem mami. Veľmi si ma potešila.“ a vybehla som hore schodmi kde som sa od samého žialu rozplakala. Čo mu len teraz poviem?
Obrázok

Pozval ma na také malé rande a ja ho teraz odmietnem? Hrôza. Zrazu niekto začal škrabať na dvere. Utrela som si oči a išla ich otvoriť. Za nimi stála Nely.
Obrázok

Vpustila som ju dnu a znova zamkla. Začala mi oblizovať tvár:
,,No tak Nely. Upokoj sa.“
Obrázok

Znova som si sadla na posteľ. Pohladkala Nely:
,, Čo mu mám teraz povedať? Škoda, že nevieš rozprávať“
Nely zrazu zaštekala a začala sa mi hrabať v taške. Vytiahla odtiaľ mobil, zobrala ho do papule a podala mi ho:
,,Myslíš, že mu mám zavolať?“
V škole som si s ním vymenila telefónne číslo. Našla som si ho v zozname a čakala. Nely netrpezlivo zaštekala. Stlačila som zelený telefónik a čakala:
Obrázok

O dve tutnutia neskôr :-D

Peťo: Prosím?
Jennifer: Ahoj to som ja. Jennifer.
Peťo: ahoj. čo sa stalo?
Jennifer: No....ja ...nemôžem..... zajtra
Peťo: Ako prosím?
Jennifer: Zajtra nemôžeš prísť. Nevyhovuje mi to.
Peťo: Oh. No to je škoda. Moc som sa tešil. Nič to. Vypýtam si zošity od niekoho iného. Tak pa
Jennifer: pa
Obrázok

Zložila so telefón a myslela som si, že horší deň už ani byť nemôže.

Pokračovanie nabudúce.
:wink:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Uto 07 Okt 2008, 20:16

Fakt super diel je mi lto Jenifer....inac dufam ze to dobre dopadne :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť