Najkrajší dom (bez downloadov)

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Páči sa vám táto súťaž?

áno
39
95%
niečo otrasnééé
2
5%
 
Celkom hlasov : 41

Poslaťod eva » Str 14 Máj 2008, 16:55

Max: Maxis nemá lesklú podlahu :wink:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Str 14 Máj 2008, 20:33

no tak obývačka

http://img211.imageshack.us/img211/5286/obyvackaek6.jpg
zase iba jeden obrázok, tentokrát 4 v 1 :roll:

no obývačku som zariadila tak isto ako predsieň v zelenej farbe v kombinácii s drevom, dreva som použila viacero odtieňov, snažila som sa ich skombinovať s bledým a tmavým dreveným rámom sedačky, súčasťou obývačky je aj biliardový stôl
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 15 Máj 2008, 15:20

to sa mi páči, vyzerá priestranne :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Štv 15 Máj 2008, 17:24

krasne robite je to uzas wow :shock: :shock:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Alison » Pia 16 Máj 2008, 10:48

no tak vlastne na základe toho čo aj savi povedala,že som tam mala veci aj moderné aj také staršie ,tak som sa už rozhodla že môj dom bude asi skôr pre starších ľudí..takže aj tá obývačka je podľa toho.. a je to robené na rýchlo kedže som chorá :lol:
inak zas je tá kvalita trošku zlá :roll:
Obrázok
to čo je hneď napravo tak to je ten televízor :lol:
Obrázok
Obrázok
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Elli » Sob 17 Máj 2008, 18:39

ospravedlnujem sa za omeskanie..mam toho teraz velmi vela nestiham ani nakuknut na net ale pokusim sa dnes pridat
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod simsáčka » Ned 18 Máj 2008, 08:53

Porotcovia pošlite mi hodnotenie, a potom keď pridá Elli a kikushka1111 pošlite mi hodnotenie aj pre nich-. :wink:
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Ned 18 Máj 2008, 10:34

a catqa?
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod simsáčka » Ned 18 Máj 2008, 10:46

Catqa odstúpila.
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Hodnotenie 2.kola

Poslaťod simsáčka » Ned 18 Máj 2008, 10:53

Hodnotenie 2.kola
klei6:

nikussa-zase sa mi zda ze miestnost je prilis velka no ten koberec je tam podla mna zbytocny ked je podlaha vzorovana no a aspon nabytok moze byt pochvaleni davam 6bod.

Tera-je to velmi pekne a aj zladenie farby sa mi velmi paci sice by som tam primiesala este nejaku tu farbu ale je to dobre 9bod.


Alison22- je to asi dalsie z najkrajsich biela sa ty tam hrozne hodi aj ked by som dala tiez nejaku zivsiu farbu takze znova 9 bod.

Emerald- na mna je to tmave ale pekne predstavujem si to v bledsej farbe a tak ale je to pekne no a aj tie schody su tam uzasne 9bod. za farbu...

Elli-je to veľmi veľmi pekné len mi vadí že nábytok je každý inej farbz ináč je všetko pekné takže 9bod,

kikushka1111-je to pekne ale nedala by som tam to kreslo s tou pandou a svetlejsie farby cize davam 8bod.

simsáčka:
nikussa- Ten koberec sa mi tam nepáči a všimla som si že sú tam tie vázy na zemi viaceré pokope.No tak 6 b.

Tera-Zasa super nemám čo vytknúť.10b.

Emerald-No veľmmiiiii peekkknnééé!!!!Keby som si vyberala dom ten tvoj by som si určite vybrala :wink: .9b.

Elli-Páči sami tam podlaha a koberec , celé to pôsobí útulne.A veľmi pekné obrazy-9b

Alison22-Dala by som živšie farby troška primalé na môj vkus .8b.

kikushka1111- Tie schody sú tam úplne super, aj keď by som tam nedala to pandové kreslo.Prpada mi to moc tmave.- 8 b.


Maggi:

nikussa: je to veľmi veľké, dokopy tam nič nie je. A na stolík by som nedala telefón, tie vázy v hrohu sú absolútne nevkusné a tiež tie kvety vedľa seba Dám ti tri body za skombinovanie farieb, nič iné dobré tam nevidím 3b

Tera: vynikajúce farby, nie je to preplnené, ani poloprázdne. Nábytok je skvelo doplnený dekoráciami. 10b

Alison22: Tak ty si si vybrala starodávny typ nábytku a spolu to pasuje, len by som vytkla ten obraz na prvej fotke, moc kričí 9b

Emerald: Zase tmavá izba , ako som si zbežne pozrela fotky, vyzerá to ako obývačka s herňou. no nábytok je veľmi dobre rozložený, miestnosť nie je preplnená ani prázdna, pôsobí útulne, no je veľmi tmavá 9b

Elli: Tvoja obývačka na mňa pôsobí preplnene, ale útulne a nikde nevidím televízor 7b

kikushka1111: tvoju obývačku by som skôr nazvala prechodnou izbou, sú tam schody, veľa dverí, jednoducho ako chodba, či predsieň. Musím ti vytknúť toho macka, lebo sa k tej modernej sedačke vôbec nehodí a taktiež ten obraz nad rádiom, sa vôbec nehodí. Ešte jedna rada, foť so
stenami hore 6b

savi3:
nikuss---ako pred tym, zbytocne velky priestor a malo veci v nom, este i biela podlaha a malovka dodava viac priestoru, cim z toho vytvara cakaren u doktorky a nie obyvacku...6

Tera--utulne a kraasne! Len ine obrazy by som volila, zelena je harmonicka a ukludnuje ma to asi preto zas necumim ako pako na tu podlahu! Ale k obyvacke si mohla vaazne dat inu dlazku..9

emerald--- tento krat mi to pride prazdne..vela priestoru a ako silny, az prisilny kontrast mi pride ten mohutny nabytok/ gaus a spol/ chyba cosi na zem..koberec..stolik, vacsi obraz..nieco mi tam chyba---8

alison-- malo fotiek skoda, .-..velmi sa mi paci rozmiestnenie stolika a sedacej casti
no ale tu stenu by som dala jedno liatu..ale zas ma tak moc neirituje, viac ma irituje ten tiger..co som nepochopila co tam robi..v takej utulnej izbicke ala babicka pernikova...i nejaka vyraznejsia zaclonka by bodla-------------9

elli-si zvladla dokonale chaos! Je to tak domixovane prepchane! Ze ma to dostalo jednoducho moje srdco plesa...nemam slov..mam dost...10

kikushkaa-------zbytocne velika, hoc farby su oku lahodne...mohla si to aspon predelit polovicnym murikom...trebalo by nejake predmety..cosi je tam silne vzducho prazdno--7



Potom editnem.
Naposledy upravil simsáčka dňa Uto 20 Máj 2008, 19:31, celkovo upravené 14
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod Elli » Ned 18 Máj 2008, 11:20

Obrázok
Obrázok
Obrázok
tak pridavam uz aj ja :)
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod David » Ned 18 Máj 2008, 12:06

jej elli na to,že je to iba z maxis vecí je to super
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod kikushka1111 » Ned 18 Máj 2008, 12:38

joj ludia ja dnes pridam urcite len chvilu pockajte bo ja som tu nebola celi tyzden
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod nikussa » Ned 18 Máj 2008, 14:11

čafte sa....hlasim sa po dlhšom čase... Simsáčka ďakujem za pridanie tých fotiek :))
a teraz k hodnoteniam.... Diky za všetky vaše pripomienky. Beriem to ako konštruktívnu kritiku, takže sa budem snažiť to zlepšiť. Kebyže mám na PC ešte nainštalovaného simsa, tak by som niektoré izby pomenila, no kedže doma mám šikovných súrodencov, tak už nemám zo simsa ani fotku...
Ešteže som bola na niečo podobné pripravená a ostatné miestnosti si poctivo upla na net... a ešte to, že sú tie miestnosti prázdne. Nemám rada, ked sa do izieb dáva toho až príliš moc, na mňa to pôsobí hekticky a neusporiadane. A preto také "prázdne" izby :)) toť asi všetko príjemne strávený dník vám prajem
:) :)
nikussa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 23:41
Bydlisko: Námestovo
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Ned 18 Máj 2008, 16:25

tak jo. tu je obyvacka. nic moc ja wem.

tak no...zase raz som stenu dala prec. aby bolo vidiet celu izbu zvnutra...ako na tom asi su simikovia.

Obrázok

a take detailiky este

Obrázok

Obrázok

Obrázok
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť