Útek z temnoty - KONIEC

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Útek z temnoty (predposledná časť)

Poslaťod Maggi » Sob 29 Jan 2011, 21:18

:evil: len aby :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Útek z temnoty - KONIEC

Poslaťod Jaina » Ned 13 Feb 2011, 02:25

Kapitola dvadsiata

Pocítila som ostrú bolesť. Nemohla sa rovnať ani bolesti, ktorú som zažila pri premene, táto bola oveľa intenzívnejšia, aj keď sa dala prirovnať k bolesti, ktorú som roky nosila v srdci. Akoby do celého môjho tela bodala tisícka dýk. Nevynechali ani kúsoček. Zavrela som oči a už ich nevedela otvoriť. Posledný môj pohľad mi odhalil telo upíra horiaceho čiernym ohňom. Kričala som a on spolu so mnou, pričom v nekonečnej agónií tuho zvieral moje hrdlo. Svit slnka nás zaživa menil na popol. Nikdy som si nepredstavovala, že spoznám až takúto bolesť a pritom zvláštnu slasť, ktorá pramenila z toho, že bol konečne koniec. Postupne som si prestávala cítiť časti tela. Krik ustával a vystriedal ho nejaký iný pochádzajúci z hlbokého vnútra hradu, tej obrovskej kamennej hrobky. Bol žalostný, kvílivý a prenikavý. Prenikavejší ako sama moja bolesť a jeho intenzita menila život všetkým obyvateľom hradu. Nedozvedela som sa, komu patrí. Všetko sa skončilo. Už mi nik nezvieral hrdlo. Tancujúc som sa vnárala do hlbokej tmy a nechala za sebou všetko, čo ma zväzovalo...


Amelia – o nejaký čas...

Upírske panstvá Mortlake a Ravenna padli. Obyvatelia sa rozutekali po okolitých lesoch a našli si nový domov po smrti svojho pána. Matka dosiahla to, čo chcela. Oplatilo sa vziať si život a urobiť z dcéry sirotu? Bolo jej súženie také neznesiteľné, že ho dokázala preniesť na ňu? Neviem, nakoľko si uvedomovala, čo mi týmto spôsobila. Som slobodná, to áno, ale prázdnota sa rozpína mojim vnútrom. Ako zúfalo si niektorí upíri snažia udržať svoju ľudskosť... tak úbohú slabosť, ktorou sami seba ničia. Čo im dali ľudské pocity? Čo sa to stalo z Lariany pri svojej zúfalej túžbe po láske? Je to prekliatie. Som zo seba zhnusená, čo by som dala za to byť ako nočné bytosti... Nemať ľudské emócie, len sa riadiť inštinktmi a piť krv obetí, vychutnávať si všetky slasti bez príchute viny. Tancovať za svitu mesiaca, nebyť ničím obmedzovaná. Cítim sa slabo. Každý deň roním slzy. Hlúpe city. Prekliate ľudstvo.

______________________________________________________________________________


ospravedlňujem sa za tento totálne chabý krátky koniec :oops: nejak... nejde to
Naposledy upravil Jaina dňa Pon 14 Feb 2011, 22:05, celkovo upravené 1
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Útek z temnoty - KONIEC

Poslaťod Alisiq » Pon 14 Feb 2011, 21:08

No, veľmi sa mi to páči, je to zaujímavé, posledná časť je veľmi pekná, podľa mňa je super :D
Naposledy upravil Alisiq dňa Str 16 Feb 2011, 21:03, celkovo upravené 1
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Útek z temnoty - KONIEC

Poslaťod Jaina » Pon 14 Feb 2011, 22:04

toto je posledná :wink:
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Útek z temnoty - KONIEC

Poslaťod Maggi » Uto 15 Feb 2011, 16:24

Super napisane, ale uz som totalne zabudla kto je kto :) :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Útek z temnoty - KONIEC

Poslaťod Jaina » Uto 15 Feb 2011, 16:53

Amelia je dcéra Jillian, ktorá umrela s Antorrionom pred hradom :D viď. prvý text :lol: asi ani z tohto veľa nemáš, čo? :lol:
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Útek z temnoty - KONIEC

Poslaťod Maggi » Str 16 Feb 2011, 05:02

uz vieeem :lol: :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia