My Life 6.diel (bez fotiek)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: My Life

Poslaťod Coraline519 » Pia 24 Júl 2009, 15:30

diel bol dobrý ale strašne krátky :)
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Sob 25 Júl 2009, 20:12

Dufala som ze to povies ale aspon ze sa ti paci ale s fotkami by to vyzeralo dlhsie :D
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Ned 16 Aug 2009, 21:30

Ale aj tak som sa rozhodla že to necham v Sims 2, pretože v trojke sa to neda tak ovladat, a aj tak co idem robit komix na svojej stranke tak dam Sims 2, takze asi uz presedim pred dvojkou mnoho casu :D . Viem ze dost spekulujem :roll: , ale juuuuj, bude to v dvojke :whistle:. Dej bude prebiehat tak isto takze nebudu ziadne zmeny ( no co to trepem :slap: ) okrem toho ze to bude ako povodne v Sims 2.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Uto 25 Aug 2009, 10:18

Oznamujem vám, že už píšem šiesty diel, ktorý bude ale bez fotiek a bude tršku kratší. Piaty by som tu už dala, ale musím doňho ešte nafotiť, a keďže budem mať vlastný pc ktorý som dostala na narodeniny od rodičov, tak budem musieť počkať, kým sa mi prerobí byt, dám si ho na stôl, nainštalujem, zapojím internet, budem inštalovať, ani sa mi nechce, dúfam, že do tej doby si kúpim Sims 2 zvieratká, a potom ešte sťahovať downloady. Vôbec sa mi nechce, ale, stojí to za to. Postavy budú trochu ináč vyzerať, tak už teraz radšej hľadám downloady, ktoré by som mohla stiahnuť, aby som potom dlho nehľadala. Takže, napíšte mi svoj názor. Či chcete diel bez fotiek, alebo si počkáte, na diel s fotkami. Ahooj :whistle:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod fanynka83 » Uto 25 Aug 2009, 20:54

takze dielik sa mi samozrejme pacil..pozri sa kludne daj sem podla mna aj dielik bez fotiek ved tie sa daju dorobit aj dodatocne,nie?potom ich pridas ked ich budes mat....hlavne ze bude dalsi dielik...ja som teda za to aby si dielik sme kludne pridala aj bez fotiek...tie ale potom dodatocne doplnis a je to...tot moj nazor... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: My Life (anketa, hlasujte!)

Poslaťod LaRak » Str 26 Aug 2009, 19:37

Mám smutbú správu. Už 3-krát, preinštalovávam Sims 2 a stále mi nejde iba seká :napkin: , a ja sa bojím, že keď ho budem mať naďalej na pc, že sa mi pc úplne sekne a budem v keli :evil: . Takže mi neostáva nič iné iba Sims 3. A aj keď to budem robiť v Sims 3, tak piaty diel, budete mať zajtra, alebo v piatok :wink: . Ahoj!
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Str 26 Aug 2009, 23:46

No, nakoniec, je dnes, ale bez fotiek, ale fotky ani nepridám. Tak tu ho máte:

My Life 5.diel

Pribehla som k nej, a spýtala som sa jej čo sa deje: ,,Andrea, čo sa deje?“Nestihla mi odpovedať a už sa k nám blížil Lucas, ale otočil sa k Linde, a ja som hneď vedela čo sa stalo. V tom sa ozvala Andrea s plačom: ,,Lucas, ma využíval, pretože mal dostať 10 000 eur, od chalanov z bandy, keď so mnou vydrží pol roka chodiť!“ vykríkla s plačom Andrea a ja som ju objala, ako len to šlo. V tom som sa priblížila k Lucasovi, a ani som nevedela ako ma to napadlo, ale, strelila som mu facku :D! V tej chvíli som sa cítila ako ochranársky pes, ktorý sa tvrdého Lucasa nebojí, pretože v tej chvíli čo som Andreu objímala, som zistila, že je medzi nami sesterská láska, ktorá sa nedá prebiť, a preto som mu vlepila facku, lebo som vedela, že by to Andrea nedokázala, pretože je teraz dosť slabá, a tak som sa na to vrhla. Andrei sa hneď rozjasnila tvár: ,,Ďakujem Alex, nedokázala by som mu ju vlepiť. Si vážne ako moja sestra.“,,No vieš, nikdy by medzi nás nemohol vstúpiť chlapec. A je tu ešte jedna vec. Andrea, my dve ........ sme......... sestry!“ Nemo sa na mňa pozerala, keď v tom sa otočila, a silno ma objala. ,,Aaaaaa, ako si to zistila?“ povedala a stále sa usmievala, ale v duchu nevedela o čo ide.Ostala som nemo stáť, no v tom som počula v pozadí hlasy, ktoré vykrikovali moje a Andreine meno. Neuvedomovala som si totiž, že už je 21:00, a ja som nestihla rande. ,,Lexi, no tu si!“ povedala mama a silno ma objala. K Andrei, prišiel môj ocko, a silno ju objal: ,,Andreika, no tu si! Nepovedala si nič, a ja som sa o teba bál, že si sa stratila!“ ,,No jasné oci, ale už sa o mňa tak neboj, ako keby som bola malé dievčatko, jasné?“ povedala oduto Andrea a vystrúhala grimasu. ,,Ospravedlňte ma na chvílu, musím si zavolať!“ povedala som a zaliezla som za roh. Ihneď som volala Zacovi. Určite bude naštvaný. Neváhala som, a zavolala: ,,Zac? Vieš, chcela som ti povedať, že je mi veľmi ľúto, že som nestihla to rande.“,,No jasné, vadí ti to. Nechápem, prečo, keď sa máme tak radi, prečo, si mi nezavolala skôr. Aha, ty si sa nechcela obťažovať volaním mne, prečo by si mi volala, veď som iba chalan, ktorý ma svoje dievča rád, a ona mu jeho city neopätuje že?“ ,,Zac, tak to nie je, chcela som ti zavolať, lenže som riešila veľmi dôležitú vec.“ ,,No jasné, aká dobrá výhovorka! Keď ma nechceš mať ani trochu rada, nechcem ťa už nikdy vidieť!“ A zložil. Nevedela som si predstaviť, že by som prišla o svoju lásku. Hneď som sa dala do plaču. Andrea prišla za mnou, ale ona ma nevedela upokojiť. Bola som slabá, neviem, ako to pôjde ďalej :( ...............................

----------------------------------------------------
Nebojte sa, 6 diel bude dlhší. Vo Worde ho mám na tri strany, ale fotky nebudú. Píšte komentáre či sa vám tento diel páčil :pray:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 5.diel (bez fotiek)

Poslaťod Coraline519 » Štv 27 Aug 2009, 16:02

super diel aj keď bol strašne krátky velmi sa mi páčil tešim sa na pokračko
:heart: :respect: :heart: :respect: :heart:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: My Life 5.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Štv 27 Aug 2009, 17:41

Coraline: no ďakujem, ináč som povedala že šiesty diel bude kratší, som skôr mala povedať že piaty, lebo šiesty je na tri strany vo worde, takže sa máš na čo tešiť. Siedmy diel bude trochu nudnejší ale aspoň dačo. A tie smajlíky, ma strašne potešili. Keď sa mi ozve viac ľudí, bude 6.diel :nose:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 5.diel (bez fotiek)

Poslaťod kajusqa » Pia 28 Aug 2009, 13:06

Superrr :D
Vsetko zle je na nieco dobre :D
Obrázok užívateľa
kajusqa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia 28 Aug 2009, 13:00
Pohlavie: Simka

Re: My Life 5.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Sob 29 Aug 2009, 14:10

kajusqa:no dakujem, uz konecne si dostala prilezitost precitat si moj pribeh :lol: :P
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 5.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Ned 30 Aug 2009, 15:34

Takže tu je ,,dlhý" šiesty diel. Dúfam že vám nevadí, že je bez fotiek, ale mala som dosť čitateľov, a teraz už nikto nepíše komentár. Prosím napíšte, lebo ja si potom myslím, že ste si to ani nevšimli.

My Life 6.diel

Pondelok ráno:
Ako vždy, sa snažím dostávať z toho čo Zac povedal: ,,Už ťa nikdy nechcem vidieť!“ Nevedela som, čo skôr. V jednej veci ma potešilo, že budem mať za 12 dní sedemnáste narodeniny, ale v druhej strane, že už nebudem v meste, v ktorom som sa narodila. Pôjdem cestou, ktorá nemá konca, a nebudem sa trápiť, že sa Zac na mňa naštval, ale nájdem si iného. Jeho výbuch, vo mne spôsobil žiaľ, a tak nechcem aby to zase tak dopadlo. Dobre, že už nebudem musieť byť s ním. On si myslí, že keď som na prvé rande neprišla, že ho nemám rada, tak takto to nie je. Milujem ho, ale keď ma má naozaj rád, ospravedlní sa mi. Byť neuveznená v tele žiaľu, je skvelý pocit. Nechápem, čo sa s ním deje, keď, á ja už to radšej nebudem rozoberať. Aj tak to stále dookola opakujem, pretože som z toho pomätená. Som zvedavá ak bude, keď prídem do školy. Či Zac, bude usmievavé decko, alebo bude zamračený jak búrka. Nastupovala som do autobusa, a aj tak som ho tam videla. Ani sa naňho radšej nepozriem, pretože viem, že sa určite vráti do normálu, ale ja ho nezoberiem späť, pretože to jasne a stručne povedal, že ma už nechce nikdy vidieť, a tak sa aj stane. Pozerám sa na okolie, na svoje rodné mesto, stekajú mi slzy, ale viem, že konečne pôjdem inde, nájdem si nového chalana a konečne budem so svojou rodinou. Tento nový život bude lepší, no, aspoň dúfam. Snažím sa z autobusu vystúpiť ako prvá, aby som ho nestretla. Čo najrýchlejšie som bežala do kancelárie pani Duruovej, aby som jej oznámila, že odchádzam. Pred jej kabinetom, bol dlhý rad, a tak som si musela počkať. No v tom sa z dverí ozvalo: ,,Alex, poď, určite máš niečo naliehavé tak to ideme riešiť!“ Vstúpila som do jej kancelárie, a hneď som sa pustila do rozprávania. ,,Pani Duruová, chcela by som vám oznámiť, že odchádzam. Sťahujem sa do Los Angels,“ vyhrkĺo zo mňa rýchlo. ,,Takže Los Angels, gratulujem ti, ale je to pre mňa sklamaním bola si najlepšia študentka, ale, už si sa v piatok, stala najlepšou tanečnicou,“ povedala smutným hlasom. ,,Ale, veď, Zac je najlepším tanečníkom, tak tomu potom nechápem,“ prekvapene som povedala. ,,No, asi ti musím povedať, že Zac, sa v piatok o 16:00 odhlásil z hereckého krúžku. Nevedela som, čo mu je, našiel si bandu chlapcov, a teraz je s nimi stále a hovorí, že tanec, je najsprostejšia aktivita,“ sadla si, a ja som len hľadela do neznáma. ,,No, ak mám pravdu povedať, v piatok, keď som neprišla na rande, lebo som riešila dôležitú vec, tak sa tak naštval, jak keby bol nadrogovaný,“ povedala som, a šanca sa obracala na pani Duruovú :D. ,,Aj ja som mala určité podozrenia, žeby užíval drogy, ale nechápem. Bol to milý, slušný chlapec, a teraz sa z neho stal takýto tvrdý a arogantný chlap. Keby sa to dalo nejako napraviť, rozhodne to spravím. Do Los Angeles som mala ísť na dovolenku, ale myslím, že tam budem učiť. V tejto škole už nie je nikto, s ktorým by som bola 100% spokojná okrem teba, Zac bol a Andrei ale teraz strácam vás troch naraz. Môžeš sa mi potom ozvať na akej škole si, a v ktorej triede s Andreou aby som sa to pokúsila vybaviť áno?“ povedala šťastná pani Durová. ,,Jasné, hneď ako nastúpime, sa vám ozvem, dovidenia zatiaľ!“ Dopovedala som, a bola som taká šťastná, že náš bude učiť naj učiteľka na svete. Len som nevedela ako to dopadne so Zacom. Aké bude jeho správanie, slová a či bude drsný. Sadla som si na svoje miesto v triede, a začala som si čítať knihu, keď v tom, na mňa vyskočil ten (teraz už) pavián Zac: ,,Ahoj bejby, čo robíš dnes večer?“ ,, Vybalujem si svoje veci v Los Angels. A prestaň sa tak chovať. Takéhoto ,,nadrogovaného“ frajera mať nechcem. A vlastne, už žiadneho nemám, pretože môj ,,ex“ ma nechcel už nikdy v živote vidieť!“ povedala som chladne a zaborila nos do knihy. V tom ale našťastie vošla učiteľka do triedy, a ja som sa upokojila, že aspoň teraz, budem mať od neho pokoj. ,,Chcela by som vám povedať, že Alex a Andrea, sa sťahujú do Los Angels, a ja si myslím, že im tam bude dobre. Síce aj ja tam odchádzam učiť do ich školy, takže sa už veľmi neuvidíme. Dôvod? Stratila som najlepších žiakov. Andreu, Alex a......... Zaca. A chcem, aby si Zac, prišiel po hodine aj s Alex, do mojej kancelárie,“ povedala a ja som myslela, že budem mať od neho pokoj. Po vyučku, sme šli za pani učiteľkou. Hneď keď sme vošli, sa pýtala Zaca, či droguje. Odpovedal že nie, no ja som povedala, že sa ku mne v tom telefonáte správal dosť drzo, a tak arogantne ako keby mal drogy. Po škole som ho sledovala, a samozrejme, si dával drogy. Klamár jeden! Nechápala som, prečo mu tá banda podstrčila drogy a teraz sa s ním bavia. Veď to bol slušný a milý chalan, nečudo, že drogy z človeka dokážu urobiť takého drzého chlapa. Radšej som sa už pobrala domov, aby som stihla ešte posledné veci, v dome, v ktorom som prežila celé detstvo. Mama s otcom ešte odnášali nábytok, a Andrea, nakladala kufre do auta. Prišla som jej pomôcť, a bola som rada, že budem mať pri sebe svoju rodinu. Pri nakladaní maminho ťažkého kufra, som sa pošmykla a spadla. Ani sa neotvoril. Podal mi ruku, jeden strašne milý chalan. Mal so sebou bicykel, na ktorom bolo napísané L.A. a mne sa videlo, že je z Los Angels. Bola som celá natešená, a tak som sa ho spýtala z kadiaľ pochádza, a také blbé otázky: ,,Ako sa voláš? Ja som Alex.“ ,,Á, takže Alex, ja som Sebastián,“ milo povedal ale mohol povedať Sebastián na bielom koni,, a aj ja mám namierené do Los Angels, totiž tam bývam, a tu som u krstných a tak som sa išiel ešte pobicyklovať na novom bicykli,“ povedal zase milo a ja som nechala všetku prácu na Andreu :D. Vymenili sme si telefónne čísla, a hneď odišiel na novom bicykli domov. Bol taký krásny. Nemohla som z neho spustiť zrak. Potom ešte raz zliezol z bicykla a neuveríte mi, čo sa stalo ...............
Ďalšie pokračovanie nabudúce .......... :)

----------------------------------------------------
Dúfam, že sa diel páčil a napíšte komentáre, lebo keď nenapíšete, tak potom neviem, či má vôbec šancu pridať ďalší diel, alebo či mám stálem čitateľov.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod Coraline519 » Pon 31 Aug 2009, 19:24

super diel :heart: velmi sa mi páčil :D
a Zac droguje :shock:
som zvedavá na pokračovanie že čo sa stalo :D
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Pon 31 Aug 2009, 21:16

Coraline: no dakujem, napadlo ma to tak, ze Zac bude drogovat :D v pribehu sa este objavi ale ale no super ze sa ti diel pacil aspon jednina co napisala komentar :napkin:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Štv 03 Sep 2009, 15:53

To vážne už nik, nemôže napísať komentár okrem Coraliny? Ja ked si vzdy pozriem nejake pribehy a tam kazdy pise komentar iba u mna taku malu oblhliadku kazdy spravi a ziadny komentar. Prosim piste komentare, co je moj pribeh az taky zly? Prosiiiiiim :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: ja nechcem mat pribeh s jednym citatelom :napkin: :napkin:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia