My Life 6.diel (bez fotiek)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Str 08 Apr 2009, 17:25

2.diel- Šťastia až nad hlavu

Bola som až prekvapená ako ma Andrea začala porážať tak som si povedala že to vzdám ale ona sa samozrejme nenechala:
-,,Ja už vážne nechcem hrať Andrea už to hráme 2 hodiny a ani som raz netrafila, som zahanbená.“
-,,Ale no tak! Ešte chvíľku!“
Vtom sa niečo ozvalo z vonku: ,,Alex! Alex!“ Pomyslela som si: ,,Buď sluch neklame alebo to išlo z vonku, a niekto je pod balkónom? Naklonila som sa a stál tam........Ahoj Zac! Čo tu tak skoro robíš hm?
Obrázok
- ,,Alex! Alex!“ zakričal z vonku akoby ma nepočul.
- ,,Tu som Zac, nemysli si že uverím tomuto tvojmu herectvu, a nekrič tak strašne mama ťa začuje no!“ zvýšila som hlas.
- ,,No dobre neskočila si na môj žartík, ale poď už nacvičovať predsa zajtra máme to, vieš s pani učiteľkou to akoby ona bola porota veď vieš.“ snažil sa ma presviedčať.
- ,,No dobre ale vieš je to tak že vieš akože........“ ani som nevedela dokončiť ako som bola celá z toho vedľa že stojí pod balkónom nášho domu. Tak som zišla dolu aby sme sa privítali a aby sme mohli cvičiť to divadlo.
Obrázok
Tak ahoj, prečo si prišiel tak skoro hm? No veď vieš ako to býva, nudil som sa a nemal som čo robiť tak som si povedal pôjdem skôr k Alex.
No dobre mohli by sme začať moderným tancom. Dobre tak začnime. Wow tancuješ vážne výborne na to že si cool chalan. No vieš niekedy aj ten naj skrýva veľa prekvapení. Prestaň s tým. Dobre, dúfam že si nezabudla na to že si máš teraz čupnúť.
Obrázok
Wow, na to že sme to cvičili päť minút to vieš skvele. Ale no tak Zac, a chcel si mi vlastne ešte vtedy v divadle niečo povedať že? Ale to ti poviem až pri valčíku. Tak poďme naňho. Ale ešte nie až za chvíľku ešte ti chcem niečo ukázať.
Obrázok
Ale no tak hovor nebudem tu čakať večnosť! No dobre dobre, chcel by som ťa pozvať na rande keď budeš chcieť. Áno jasné že chcem! Dobre takže brala by si to na zajtra? Áno vyhovuje mi to. Tak potom zajtra ahoj! Tak papa! Papa!
Obrázok
Keď som si ľahala do postele rozmýšľala som o tom vystúpení, a o tom mojom vzťahu so Zacom. Nevedela som presne či by sme mali s Andreou dať do kopy našich rodičov, bolo mi zrazu všetko ukradnuté.
Obrázok
Keď som konečne zaspala bolo mi lepšie nič ma netrápilo všetko v pohode.
Ráno keď som sa zobúdzala(neviem prečo ma nezobudila Lucy) mama akurát vyberala poštu a samozrejme kopec listov od rodiny.
Obrázok
Potom sa išla prezliecť do nejakých šiat a ja som vedela že to bude na tú schôdzu.
Obrázok
Bola som už v autobuse. Keď nakoniec niečo vybrala tak si spomenula že mi zabudla dať desiatu a tak bežala a zakývala mi bohužiaľ ma už nestihla.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Str 08 Apr 2009, 17:38

Mám tam takú malú chybyčku ale snáď nevadí :-|
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod anikasims » Str 08 Apr 2009, 21:14

:D :D :D :D :D :D superneee =))
HALZU jak hola na ulici skoro =))
JE TO PEKNUCKE :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
anikasims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon 30 Mar 2009, 23:37
Bydlisko: nové mesto nad váhom
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Sašena » Str 08 Apr 2009, 21:31

Docela to ujde, ale mám několik připomínek:
Trošku jsem se neorientovala v tom dialogu s tím Zacem, někdy jsem nevěděla, kdo co říká.
Máš tam dva stejné obrázky, nějak jsi to popletla.
A ty obrázky jsou dost malé, moc toho na nich vidět není (a to už sem naštěstí dáváš snapshoty, ne jako v prvním dílu, kde jsou i thumbnaily a na těch je teprve houby vidět). Jdi do nastavení, to jsou na hlavním panelu ty tři tečky, klikni na ikonku fotoaparátu a nastav si největší velikost a nejvyšší kvalitu obrázků.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Štv 09 Apr 2009, 09:19

Sašena :Aha, a mám ďalšiu čitateľku. No neviem či sa mi to podarí lebo ja tie fotky mám už v inom priečinku ale dúfam že nebude vadiť no aspoň na nich niečo vidno a tie dialógy zlepším.
anikasims : No hej dala som ju tam tak vieš akože je ráno a ona ešte v pyžame ale ja v tých fotkách mám taký zmätok lebo už idem s rodinkou ďalej a veľa mám toho nafoteného ale už mám spôsob na hľadanie tých fotiek takže.........


-------------------------------------------------------------------
Ďalší dielik bude najbližšiu stredu keď sa mi písať podarí taký dlhý diel.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Sašena » Štv 09 Apr 2009, 10:45

S tím hledáním fotek - já na ně mám extra složku v dokumentech, a když najdu tu, kterou potřebuju, tak si ji tam uložím jako.. a přejmenuju si ji, abych se v tom pak vyznala, když to nahrávám, a pak je smažu, abych v tom neměla bordel, však ony mi ve storytelling zůstanou, kdybych je zase potřebovala.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Štv 09 Apr 2009, 11:06

Diki za radu keď ja ich mám toľko veľa a ja to robím takto: tie fotky ktoré vložím do wordu tak mám na to taký priečinok že Obrázky príbeh Vymazané a tam dávam tie čo som už použila :unbelieve:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod sewanewa » Štv 09 Apr 2009, 15:30

Tuším, že robíš príbeh prvýkrát, a na to je to veľmi dobré..Ja nemám tu odvahu s takýmto niečím začínať...Tak ti držím palčeky a viem, že diel od diela bude len lepší.. :wink:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Štv 09 Apr 2009, 15:40

sewanewa: Ach ďakujem, ja si aj vždy vo Worde niečo píšem a tak som skúsila že niečo dám na fórum tak a je to tu ďakujem ti za podporu. Dúfam že si ešte niekto tento príbeh prečíta ale je dobré keď píšeš pre málo ľudí lebo keď niečo pobabreš tak ti to nebude písať hrba uživateľov, že akože čakali niečo lepšie a tak ale ďakujem čitateľka číslo 4.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod anikasims » Štv 09 Apr 2009, 16:34

aj aj citam,a myslim,z e to nepobabres! verim ti! :D
Obrázok užívateľa
anikasims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon 30 Mar 2009, 23:37
Bydlisko: nové mesto nad váhom
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Štv 09 Apr 2009, 17:57

anikasims:Toľko podpory som od niekoho ešte nedostala a budem sa snažiť a prezradím vám že možno v ďalšiom dieliku bude dovolenka do USA za Alexinym strykom(mojim inač ten namet mam zo svojho zivota lebo s polovice je oj) a jeho priatelkou. Ked sa mi podari sice urobit to prostredie lebo som tam bola s mamou cez skolsky rok tak sa pokusim.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod anikasims » Štv 09 Apr 2009, 22:30

jasna, ze sa ti to podari!!!
si sikovna, boze ved je to vidno! :D LEN SI TREBA VERIT, AJ ta budem podporovat nadalej, a citat!
drzim palce :oops: :D
Obrázok užívateľa
anikasims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon 30 Mar 2009, 23:37
Bydlisko: nové mesto nad váhom
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Sob 11 Apr 2009, 18:14

Takže pridávam malú anketu komu sa príbeh páči závysí to s tým či bude mať tento príbeh len 10 dielov keď sa niekomu bude páčiť napíše že sa mu páči ja si to potom prečítam a podľa toho sa rozhodne:
Páči sa vám môj príbeh?
1.Áno
2.Ujde to
3.Nie
----------------------------
Hlasujte do júna
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod sewanewa » Ned 12 Apr 2009, 14:42

Zatiaľ si mala len dva diely, a už som ti písala o mojej podpore..takže jasne chod do toho ja čítať budem :)
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod fanynka83 » Ned 12 Apr 2009, 22:33

jasne ze sa nam paci..pokracuj,som zvedava ako to pojde dalej...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia