My Life 6.diel (bez fotiek)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod Lincey » Štv 03 Sep 2009, 21:27

Ok LaRak chcela si komentár tak komentár píšem, príbeh som si prečítala takmer celý a musím povedať, že je velmi velmi slabý, najmä posledná časť. Vety sú kostrbaté a často nedávajú zmysel, ty síce vieš čo chceš povedať no napíšeš to nanajvýš krkolomne. Vo vetách často odporuješ sama sebe. A po obsahovej stránke mi tiež príde dosť zvláštny. Velmi pochybujem, že učiteľka by sa takto rozprávala so študentkou a odišla zo školy len preto aby mohla učiť v škole, ktorú bude navštevovať jej bývalá študentka. V reálnom živote to nie je až také jednoduché. Taktiež pasáž so Zacom, iba pretože je z neho drsnejší a arogantnejší chalan tak hneď usúdili, že berie drogy? Skôr by som to pripísala puberte. Velmi veľa vecí je tam nedotiahnutých a nedomyslených.
Neber to prosím ako kritiku, ale ako spôsob ako zlepšiť svoj príbeh. Prajem veľa dobrých nápadov.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Ned 06 Sep 2009, 12:13

Lincey:No, ďakujem, aspoň, že viem tvoj názor. Ten príbeh vlastne je vymyslený (veď to je jasné), tak preto, som tam dala také veci ktoré sa v živote nedajú tak rýchlo urobiť :oops: , zase už preto, že je vymyslený. Musím trochu také nápady vyroniť, aby boli trochu lepšie a zaujímavejšie. S tým, že Zac droguje, tak som to tak vymyslela, zase ja píšem príbeh a vymýšľam, tie postavy ho nemôžu zmeniť :-| , takže vlastne treba nápad (viem že sa viackrát opakujem ale neviem co so mnou je). Zase veľmi naňho nebudem mať čas, lebo to hento a tak, takže musím niečo vymyslieť. Zase není dosť dlhý, ale neviem či neskončím 12 alebo 15tym dielom, lebo vážne nemám čas.

--------------------------------------------------
Takže, čo sa týka nového dielu, neviem kedy bude. Bude myslím že aj s fotkami, ale nemám ho ešte napísaný, takže nemôžem vedieť. Asi si ale počkáte.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel

Poslaťod kajusqa » Ned 06 Sep 2009, 18:01

No super diel ... vies velmi dobre písat príbehy- tebe to vzdy islo :D Tak tesiim sa na dalsí diel zatial cawes :)
Vsetko zle je na nieco dobre :D
Obrázok užívateľa
kajusqa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia 28 Aug 2009, 13:00
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod kajusqa » Sob 17 Okt 2009, 16:03

No je velmi pekny len na zaciatku su male fottos (ale to neva) :arrow:
Vsetko zle je na nieco dobre :D
Obrázok užívateľa
kajusqa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia 28 Aug 2009, 13:00
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Pon 09 Nov 2009, 20:48

kajusqa: dik, ale uz ani nemam za co dakovat do toho sa plis nestarajte to je medzi nami)
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod Krpec » Pon 14 Dec 2009, 01:52

tak ja sa tiez pridavam a napisem komentar... pribeh ako taky nieje zly a aj zapletky by boli len vsetko strasne urychlis a to nieje dobre... napriklad to s tym zakom a drogami si mohla rozpisat aj na tri dieliky ze sa proste spraval cudne a potom zistila ze berie drogy... takto mi to pride strasne urychlene ze mas napad ze Zak bude brat drogy ale das to tam len tak okrajovo nijako to nerozvedies a proste ze usudila iba z toho ze jej volal a bol drsny ze berie drogy tak neviem pokus sa nejako zlepsit ten styl pisania ked mas dobry napad tak ho tam nemusis hned dat ale trosku to natiahnut ponapinat citatelov, ved kazdemu sa paci ked je trochu v napati a ocakavani a potom sa viac tesi len ty vsetky tromfy a napady zhrnies do jedneho dielu a potom to pride strasne odflaknute... mne sa tento pribeh velmi paci a bola by som rada keby si v nom aj dalej pokracovala lebo napad je to dobry len to musis trosku rozvinut. Drzim palce a dufam ze dalsi dielik bude o nieco lepsii :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod kajka » Uto 29 Dec 2009, 19:15

huh? :respect: pekný Lauri =)
Život je film , ale repríza ušh nebude

Som? Som!! Aká? Taká!! Že vadí? Mne nie! Že Vám? Zvyknite si! Myslíš si, že som namyslená? Mysli si...Myslíš si, že som škaredá? Mysli si...Myslíš si, že som divná? Mysli si...Myslíš si, že ma zaujíma čo si o mne myslíš?? Tak to si na omyle...
Obrázok užívateľa
kajka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto 29 Dec 2009, 19:08
Pohlavie: Simka

Re: My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Pia 19 Feb 2010, 16:35

Veľmi ma to mrzí, ale vôbec nič nestíham, možno to ešte niekedy dokončím, ale Sims ma moc už ani neberie, a ani tento príbeh nie... Takže prosím :lock: ... :napkin:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť