Príbeh bez mena

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Má byť príbeh naďalej s fotkami alebo len s textom?

Určite s fotkami! Bez fotiek to nie je ono.
13
76%
Budem čítať ďalej aj bez fotiek.
4
24%
 
Celkom hlasov : 17

Poslaťod David » Sob 17 Jan 2009, 14:58

super ako vždy a najprv som rozmýšľal čo je by the way a potom mi napdalo ze btw. :D :D tesim sa na dalsi dielik :twisted: :)
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Sob 17 Jan 2009, 16:05

Aj tak ty vieš, čo píšem :P
Znova, že krásne a tak :oops: Páči sa mi názov Barbie - je to milé :lol:
Teším sa, keď budem znovu čítať tie tvoje diely :)
A inak by som bola strašne rada, keby si pokračovala aj v Sims3 :D
Aj tak si myslím, že budeš :D
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Sob 17 Jan 2009, 16:15

teraz som to docitala a Perfektne, jeden z najzaujimavejsich teen pribehov aky som kedy citala, a ani mi nevadi malo obrazkov tesim sa na dalsi diel :D
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Sob 17 Jan 2009, 18:13

eva - :oops: :oops: ...ale poďme k sims 3 :D , dúfam, že naberiem dosť odvahy, ale myslím, že urobím pár foto pokusov aj tam. samozrejme len také jednoduchšie, keďže nebudem mať prv k dispozícii tie kadejaké pózovacie hacky. a závisí aj od množstva času a chcenia :)

babyblue - veľmi si ma potešila. ďakujem, že si sa dala na čítanie aj napriek málo obrázkom, cením si to :) :oops:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Sob 17 Jan 2009, 18:23

tak tento príbeh si pamätám, diely som sledovla doteraz anonymne a pomaly spomínala :) , súhlasím s evou ako denník princeznej :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Sob 17 Jan 2009, 19:38

wooooow no tak toto zacina byt zaujimave :shock: :shock: .....chuda Andrea :(
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Sob 17 Jan 2009, 23:22

Je to veľmi pekný príbeh aj diel ako ten Lukas je riadny debil ale tesim an pokracko hh :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Tatranka525 » Sob 17 Jan 2009, 23:57

wooooooooow. jake kresne. urcite sa tesim na dalsi diel. je to uplne uzasne :o
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Ned 18 Jan 2009, 17:05

Opat super diel. :)
A ten Lukas to je riadny puk,hadam to s nim vyriesi a da pokoj :lol: tesim sa na new diel.
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Pon 19 Jan 2009, 18:42

Že puk :lol: to je podarené.

****
JÚN
Sobota, 15:04
Áno, denník, nemýliš sa, som to ja. Odmaturované mám, na samé jednotky...ale na prijímačkách ma asi všetko to šťastie opustilo...o tom však radšej pomlčím.

Keďže som dlho nepísala, zhrniem, čo sa udialo za posledné dni alebo skôr mesiace.

Lukasa som videla jediný krát a to keď stál pred triedou a akurát ho volali na odpoveď. Čučal celý čas doma a učil sa. Na rozhovor nebol teda vôbec čas ani príležitosť. Už ma to však veľmi netrápi.

Steve je opäť vo svojej koži...a z toho, čo mi vravel tak s Mikeom sú kamaráti. Ozaj však netuším, ako ho Mike presvedčil, nechceli mi totiž prezrádzať žiadne podrobnosti.

Začínam mať ale zlý pocit z Iva. Ja neviem, stále je taký čudne podozrievavý a kontroluje každý môj pohyb...kde si, čo robíš, s kým si. Nemala by som sa to skôr pýtať ja jeho po tom incidente s kamarátkou a tou „len“ pusou, čo si tí dvaja dali? Mary to jeho správanie tiež nechápe a ja už absolútne nie.
Povedala som mu nech mi dá pokoj, no nezabralo to. Neviem, ako to mám riešiť. Rozísť sa s ním nechcem, ale keď to bude takto pokračovať, nebudem mať inú možnosť. Sú to dosť silné slová, no lezie mi na nervy...čo sa s ním, dokelu deje?!

No prosím...zase....


D-spirit: si tu, haloo?
Angie: ano som, co je?
D-spirit: nic, ja len, ze co robis
Angie: uprimne nic zvlastne...len by som bola rada, keby si sa uz konecne upokojil
D-spirit: ja som pokojny, to ti uz ani nemozem pisat alebo co?
Angie: mozes, ale nie vyzvedat...uz som ti to viac krat povedala
D-spirit: je zle, ked sa chalan zaujima o svoje dievca?
Angie: nie, no vsetko v ramci istych medzi
D-spirit: akych? Vsak doteraz som ti tiez volal a pisal a nevadilo ti to
Angie: hej. Ale teraz je to trochu ine...podozrievas ma stale z niecoho a nemas na to dovod
D-spirit: hm
Angie: je to tak. Ja stale nevyzvedam, ale o to by som mala vacsie pravo, kedze si pobozkal svoju kamaratku...aj ked nechtiac
D-spirit: bola to chyba, musis mi to stale vyhadzovat na oci?
Angie: len sa ti tym snazim naznacit, ze ja ta s nikym nepodvadzam, to je vsetko. A navyse, mali by sme si dat na chvilu pauzu...mna to takto nebavi...ahoj
D-spirit: nie Andy, pockaj!

Obrázok
Volaj si koľko chceš, nedvihnem to a hotovo! Už som to asi musela napísať...proste to tak je ako to cítim. Bože, prečo to musí byť také náročné? Keď som si myslela, že som KONEČNE našla chalana, ktorý mi NAOZAJ rozumie...a dopadne to takto.

SMS: Tak mi to prepac, ja viem, som blbec. Vsetko je to moja vina...:-( nehnevaj sa na mna.

V tom sa Andrea rozplakala a nevedela prestať.
Obrázok
Našťastie jej mama Ivette bola v meste na rande a nevidela ju ponorenú v slzách.

23:29
Pekne, Andrea Cainová...ozaj pekne. Čo bude podľa teba teraz? Kto ťa bude iný chcieť? Pre iných si vzduch!

23:42
Ale musím to skúsiť takto, iná možnosť nie je. Ak by som to nespravila, možno by som ho už úplne prestala mať rada. Myslela som si však, že sa nič nemôže pokaziť...no opak je pravdou.
S Mary sme sa dohodli, že pôjdeme spolu do Chorvátska...snáď prídem na iné myšlienky. A hádam si to aj on ujasní v hlave za ten čas, čo budeme preč.


Sobota, 15:19
Dorazili sme do nášho penziónika, asi 5 minút chôdze od pláže. V autobuse som sa snažila nemyslieť na neho...nie je to bohviečo, cítim sa taká prázdna...

Nedeľa, 8:58
Snívali sa mi všelijaké divné veci...naháňala som Iva po pláži a kričali sme na seba, ani neviem čo...príšerné...ako to tu vydržím? Už ani neviem riadne usporiadať svoje myšlienky...

Streda, 13:09
Naše večerné prechádzky smerujú až ku DEEP baru, ktorý je vybudovaný v skale a za tmy vyzerá fantasticky. Včera sme sa rozhodli, že si niečo dáme – virgin mojito. Lenže z dôvodu jeho absencie na nápojovom lístku sme to riskli a dali si normálne (za 35 euro....ehm...alebo kuna?). Mne osobne chutil iba prvý dúšok, zvyšok som dopila s miernym odporom, keďže normálne mojito má namiesto jablkového džúsu alebo spritu rum, a s Mary sme sa rehotali na plné kolo ako bláznivé. Když tu zrazu Pepánci vyšli spoza rohu a sadli si k nám. Urobili sme na nich dobrý dojem, ako my vieme o Čechoch všetko a oni o nás ani trt makové. Jeden z nich dokonca tresol, že keď bude on ministrom školstva tak sa náš jazyk bude vyučovať ako druhý jazyk (ha, ha...) a podobné komplimenty. Bola sranda, to sa musí nechať, rovnako aj to ich priateľské vystupovanie voči nám. Ešte dlho si ich budem pamätať. Aspoň trochu mi to pomohlo zabudnúť na problémy. Máme pred sebou ešte štyri dni a nechcem si ich pokaziť.
***
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Pon 19 Jan 2009, 19:22

dobry diel, dobre ze sa s tym ivom rozisla hehe nech ma ineho :lol:
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod tamuska » Pon 19 Jan 2009, 20:01

aj super dielik ta ivo je proste dili...nko :D Nic ine na neho nesedii..
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pon 19 Jan 2009, 20:13

Už sa ďalej nemôžem rozplývať, keďže som minule písala, že už som rozplynutá :lol: :oops:
Takže ale zápletka nová - to sa mi páči :D
A Pepánci... bomboví :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Pon 19 Jan 2009, 21:35

uplne super diel. som smutna ze si dala pauzu s ivom ale pepánci ma pobavili :lol:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Pon 19 Jan 2009, 21:44

No jo, Pepánci sa zakladajú na skutočnej udalosti :D
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia