Príbeh bez mena

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Má byť príbeh naďalej s fotkami alebo len s textom?

Určite s fotkami! Bez fotiek to nie je ono.
13
76%
Budem čítať ďalej aj bez fotiek.
4
24%
 
Celkom hlasov : 17

Poslaťod breathee » Uto 13 Jan 2009, 18:11

Opäť nový diel :)
***
JANUÁR
Denník, Nedeľa, 11:09
Ja čo som nemala šťastie na chalanov, mám teraz toho naj na svete! Neviem, ako sa to celé zbehlo, ani to, či spolu oficiálne chodíme...No sme v tej istej škole a teraz cez prestávky chodí k nám na poschodie.

Leney na mňa občas nenávistne fľochne, najmä keď zbadá Iva v mojej blízkosti. Zatiaľ netuším, čo má tá harpia za lubom, niečo však určite. Mala by radšej zazerať na Lukasa, to on sa na ňu vykašľal.

Pozitívnou správou je, že Ivova a Maryna mama je v poriadku a pustili ju konečne domov. Oslávila to tak, že napiekla za tri plechy koláčov, ktoré sa jedia už asi dva týždne.
Narozdiel odomňa, Mary a Ivo majú kompletnú rodinu...niekedy im to závidím...


Streda, 13:44
-Stevie, počkaj ma! Nejdeme do B-Caféčka?
-Môžeme, ešte sa mi nechce ísť domov a Mike je vraj v škole.
-Ozaj, s ním všetko klape?
-Na sto percent.-dodal s úsmevom.

Za chvíľu už stáli pred B-Café. Steve Andrei podržal dvere a následne obaja zostali zarazení. Pri rožnom stole sedel Mike s nejakou babou a mali sa k sebe až príliš. Vrcholom bolo, keď Mike to neznáme dievča pobozkal.
Obrázok
Steve nebol schopný reakcie. Rovnako šokovaná Andrea ho odviedla domov.
Obrázok

Na druhý deň sa Steve v škole neukázal, ani nedvíhal telefón a po skončení vyučovania Andrea natrafila na Mikea stojaceho pred vchodom.

Obrázok
-Mike, čo tu robíš?
-Ahoj, Andy. Veď čakám na Steva, kde je?
-Doma.
-Je chorý alebo...
-Viac-menej...-stroho ho prerušila.-Mal by si mi niečo vysvetliť...totiž včera sme ťa v B-čku načapali...
-Čože?!
-Netvár sa, že o ničom nevieš! Je to snáď nejaká stávka? Že keď sa ti podarí zbaliť homosexuála, dostaneš prachy? Ak to celé bola len hra, gratulujem, si úžasný herec!
Mike sa však otočil a bez slova odišiel.
-Mike! Kam si myslíš, že ideš? Chcem vysvetlenie!

Sprostý sviniar!-zanadávala a odkráčala domov. Dlho nebola taká naštvaná.

14:06
To je už aký zvrátený človek, ktorý si takto vystrelí z homosexuála! Veď aj Steve má city! To je teda sila toto, nemôžem tomu uveriť...

angie: Stevie, si tu?
stonehead: ano, ahoj...
angie: stretla som dnes Mikea pred skolou a snazila som sa zistit, preco hra na dve strany...no len bez slova odisiel. mam podozrenie, ze to bola nejaka idiotska stavka s jeho kamosmi.
stonehead: neviem, Andy...a volat mu nechcem, nech mi to vysvetli aj bez mojho naliehania.
angie: na to je podla mna prilis zbabely.
stonehead: dam mu este cas a potom s nim koncim... :(

O týždeň neskôr bola poškvrnená aj Andreina radosť. Leney využila príležitosť, keď mala Andrea dlhšie vyučovanie a Ivan na ňu čakal. Natárala mu, že Andrea sa tajne stretáva s Lukasom. Ivan tým klamstvám spočiatku nechcel veriť, ale hustila do neho dovtedy, kým nešťastný neodišiel.

Andrea vyšla zo školy, Iva nikde, skúsila mu volať, no nedvíhal. Volanie opakovala ešte osem krát, a stále nič.
Obrázok
Netušiac, čo sa stalo sadla pred PC a napísala Mary.

angie: Mary, potrebujem s tebou hovorit.
pink-elf: co sa deje, prosimta? preco nie si s Ivom? prisiel nejaky zniceny a nechcel mi nic povedat...
angie: neviem, ale asi v tom ma prsty Leney.
pink-elf: myslis, ze mu povedala nejaku blbost o tebe?
angie: pravdepodobne...asi si ho vystriehla ako ma dnes cakal... :(
pink-elf: toto je asi nejaka zla karma...najprv Stevie a teraz ty. tipujem, ze si to chces s Leney vybavit, ak je teda ozaj za tym.
angie: no kto iny by to mohol byt. cim dalej, tym viac mi je to jasnejsie...tusila som, ze tu zalezitost zo stuzkovej nezabudne.

Štvrtok, 13:38
Bola obedná prestávka a Andrea znervóznela. Po celé vyučovanie vnímala Leneyine výsmešné pohľady. Jedine to ju tešilo, že už dlho spolu do školy chodiť nebudú a konečne bude pokoj.

-Leney, môžeš na chvíľu?
-Čo chceš?!
***
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Uto 13 Jan 2009, 18:43

Fu,ake zvraty nahle nastali :shock: A ta leney je poriadna bestia! :? ,Ale mohla si napisat,ze ako sa citila andrea ked zistila co ta leney spravila.inak supis dielik.
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 13 Jan 2009, 22:38

:) Super ta baba je poriadna bestia len aby ublizila obycajnym ludom a aby ona bola najstastnejsia
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 13 Jan 2009, 23:10

Radom hltám všetky diely :oops: Suprový príbeh :) Neviem, ako som bez neho vydržala :girl_phon:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Uto 13 Jan 2009, 23:23

myslím, že sa budeme pretekať v červenaní sa :gift: :gift: :oops:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Str 14 Jan 2009, 10:39

chudak Steve, take sklamanie :( Andrea s Ivom su zlaty parik, este si pamatam co bude v dalsej casti a nenecham si to ujst :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Štv 15 Jan 2009, 16:55

***
-Len jedna otázka, aké bludy si Ivovi natárala?
Obrázok
-Prosím ťa...ja sa predsa nebavím s nižšími ročníkmi.
-Nebuď trápna a vyklop to!
-Dozvedel sa pravdu.
-Akú pravdu, tvoju?!
-Sa ešte pýtaš? Lukas je môj a nemáš právo sa ho dotýkať!
-Po prvé, Lukas nie je majetok a po druhé, jediný raz som sa ho dotkla na stužkovej, keď sme tancovali. Keby som ti ho chcela kradnúť, už to dávno urobím. Ešte šťastie, že toto je posledný ročník, je mi z teba zle!
-Nerev na mňa! To Lukas mi povedal, že so mnou už nechce byť a myslela som teda, že pôjde hneď za tebou a ty po ňom chňapneš!
-Kriste, ako si si mohla niečo také myslieť a byť si navyše taká istá?! To je tvoja pomsta? Založená na vymyslenom fakte! Nemôžem to viac počúvať, maj sa!

SMS: Mary, Leney je sibnuta...Lukas ju uplne poblaznil. Ona si totiz "domyslela", ze ked sa na nu vykaslal, je so mnou...a tuto domyslenu blbost povedala Ivovi! prosim, vysvetli mu to...

Mary šla okamžite do Ivovej izby.

Obrázok
-Brácho?
-Hm...?
-Andy hovorila s Leney, všetko vie. To čo ti Leney nahovorila je čisté klamstvo, vymyslela si to.
-Prečo mi to Andy nepovie sama?
-No asi prečo, myslí si, že s ňou nechceš hovoriť! Tak jej teraz zavolaj, lebo je úplne na nervy...blbé, že to musím ja hovoriť, ale jej na tebe záleží a viem, že by nebola schopná chodiť s dvoma chalanmi, ešte k tomu, keď je jeden z nich bratom jej naj kamošky.
-OK, OK...zavolám jej, hlavne kľud, ségra.

14:56
Leney, tá bláznivá koza! Neznášam ju!

Teraz čo s Ivom...záleží mi na ňom...a

VOLÁ!!!


-Uhm, Andy?
-Ahoj.
-Mary mi vysvetlila, čo je vo veci. Chcem ti len povedať, že ak ťa ten Lukas bude otravovať, povedz mi to, dobre?
-To ako sa s ním budeš chcieť pobiť alebo ako?
-No napríklad...vieš...no...ehm...ja...ľúbim ťa...
-...Aj ja teba...

15:06
Ja asi odpadnem...

FEBRUÁR
Potom, čo sa Andrea zhovárala s Leney, nastal aspoň na chvíľu pokoj. Leney sa na ňu bála pozrieť a Lukas sa správal tiež inak než obyčajne. To však ešte Andrea nevedela, že s ním bude opäť problém.

Prekvapením pre ňu bola aj situácia ohľadom Mikea.

Nedeľa, 15:43
Obrázok
Andrea, Ivan, Mary a Steve sedeli na kofole v B-čku, keď Stevovi zazvonil mobil. Po krátkom hovore ostatným oznámil, že príde Mike.

-Ahojte.- pozdravil rozpačito,- môžeme hovoriť osamote, Steve?
-OK, jasné.- Steve vstal od stola a vyšli s Mikeom pred podnik.

Obrázok
-Steve, rád by som ti to vysvetlil. Viem, že Andy si myslí, že to...no toto celé bola stávka...mala pravdu...ale aj keď som vyhral od chalanov nejaké prachy, nevzal som ich. Hoci mi možno neuveríš, no mám ťa rád...vlastne vás oboch. To dievča, ktoré ste videli, bola teraz už moja bývalá priateľka Kate.
-Ona o tej stávke vedela?
-Hej. Bola pri tom, keď som sa stavil a nenamietala. Brala to najprv ako srandu. Potom som jej však povedal, že ťa mám rád...hneď v ten deň ako na mňa Andy nakričala.
-Aha...
-Kate sa naštvala a povedala, že by som mal zistiť kto som...a vybrať si medzi vami dvoma.
-Mike, ja...
-Ja viem, šibe mi. Odmietol som sa rozhodnúť a tak sa so mnou rozišla.
-Myslíš si teda, že ja sa k tebe vrátim?!
-Nie, ani to od teba nechcem. Vôbec nie. Len som chcel, aby si vedel, že ma to mrzí. Nechcel som ti ublížiť. Som blbec...hádam mi to niekedy odpustíš...- stíchol, dal Stevovi bozk na líce a odišiel.
***
Asi sa pýtate, prečo majú postavy letné oblečenie vo februári, no tuším som vtedy nemala Seasons :oops:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Štv 15 Jan 2009, 18:16

joooo jake uzasne a napinave..velmi pekny dielik paci sa mi jako pises aj ze diely nepridavas tak ze raz za mesiac..tento pribeh urcite patri do mojich najoblubenejsich probehov na fore :) :)
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Štv 15 Jan 2009, 19:11

Ďakujeem :oops: ,

s dielmi je to preto tak, že už sú napísané vopred...len neviem ako to bude, keď sa mi všetko minie. potom už diel nebude bývať každý druhý deň :cry:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Štv 15 Jan 2009, 19:59

tak som prečítal obidve diely a su super :) zaujimave a tesim sa na dalsie :D
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tatranka525 » Štv 15 Jan 2009, 21:40

docitala som zameskane. bolo tos uper. urcite budem citat dalej :wink:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Štv 15 Jan 2009, 22:09

velmi pekný príbeh, číta sa skutočne lahko a netreba sa nad ním velmi zamýšlať, je to pre mňa skvelá oddychovka. Tento príbeh si pamätám, no iba po túto časť takže som skutočne zvedavá na pokračovanie.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Štv 15 Jan 2009, 23:12

Ach... už som rozplynutá :love:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Sob 17 Jan 2009, 11:43

Supis dielik, :yes: aj mne sa ten pribeh cita tak lahko,taky nenuteny.Ale je mi trochu luto Steva,chudaaaaak :cry: to sa nerobi :no:
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Sob 17 Jan 2009, 14:33

Nedeľa 21:27
Ani som najprv neverila tomu, čo Mike Stevovi povedal. Zdalo sa mi to celé ako vtip...ale aspoň Steve dostal vysvetlenie, ktoré si právom zaslúžil.

Mike v podstate nie je zlý (ak neberiem do úvahy tú stávku o peniaze).

Avšak šialencami roka sú Leney s Lukasom...vedú na celej čiare. Hoci dala Leney pokoj...no neviem ako dlho jej to vydrží...a Lukas...stále na mňa tak divne zazerá...

Začínam sa psychicky pripravovať na "útok" z jeho strany. Z očí mu nesrší nič dobré za posledné dni. Preto ma Ivo stále čaká a dáva pozor ako strážny pes...bojím sa, že keď dôjde správna chvíľa a dôvod, tí dvaja sa ozaj pobijú...


Ako som čakala, Lukas sa predviedol. Dnes poobede za mnou prišiel a začal mi hovoriť, že chce byť so mnou...potom ma zdrapil a chcel ma POBOZKAŤ!!! Snažila som sa ho odstrčiť, keď v tom našťastie pribehol Ivo...ďalej neviem čo sa dialo, akurát, že niečo po sebe ziapali...

Dovliekol ma domov a po celý čas, čo bol u nás ma objímal a nadával na Lukasa. Pripadal mi vtedy neskutočne zlatý a ja som sa začala na tom dnešnom cirkuse strašne rehotať.

Uvažujem, že sa s Lukasom porozprávam, aby definitívne pochopil, čo je vo veci...(teda ja a Ivo...no ehm...)

Došla správa,


D-spirit: Andy, si tu?
angie: ano, ahoj
D-spirit: ten Lukas je dobry magor. vies ako som sa musel ovladat, aby som mu jednu nevrazil? nech ta uz necha, lebo nabuduce fakt schyta! :? :?
angie: mozno by som si s nim mala pohovorit, co ty na to?
D-spirit: hm, ako chces, zlatino...
angie: trochu sa ho zacinam bat, ale ked budeme v triede, tak je to OK, dufam teda...
D-spirit: dobre. zajtra sa vidime? prechadzka, kino, hocico :) . zavolam ti, bru nocku
angie: bru

Utorok, papieriky, 9:16
Mary: Ozaj ma šokovalo to s Lukasom. Myslela som si o ňom, že on nie je taký psycho ako Leney.
Ja: Ani mi nehovor. Ivo mi celý víkend rozprával o tom ako ho zmláti a neviem čo, ak sa ma ešte raz dotkne. Našťastie dnes nie je v škole...
Mary: Chápem. Inak, aj brácho ma prekvapil aký vie byť žiarlivý, lol :)
Ja: Ale vieš, čo sa hovorí o žiarlivosti...
Mary: Áno, no zatiaľ nemám obavy, že by to pokazilo váš vzťah.
Ja: Snáď nie...ozaj, čo mám tomu Lukasovi vlastne povedať...ja neviem.
Mary: Prosím ťa, veď len to, čo si naozaj myslíš a nech páli do ( )...však ty vieš kam :D
Ja: Ty musíš byť vždy vtipná :P

SMS (Ivo): Uz si s nim hovorila?
Ja: Nie, nie je v skole. Neboj sa, OK?
Ivo: OK, OK. Lubim ta...
Ja: Aj ja teba. Dam ti vediet, ked sa tu ukaze a hodim s nim rec. Pa

MAREC
Andrea sa psychicky pripravovala na písomnú časť maturít. Tešila sa, že absolvuje iba dve písomné - zo slovenčiny a z angličtiny.

Piatok, 17:41
Obrázok
Je to zvláštne, ale nie som vôbec nervózna. Len pár rokov dozadu, keď bola matura ešte ďaleko, som mala väčšie hysáky.

Lukas sa stále neobjavil, vraj má zlomenú nohu alebo čo. Nechcem sa z toho tešiť, no aspoň s ním nemusím hovoriť. Aj Ivo je pokojnejší.

Asi pred týždňom nás poctil návštevou otec. Breptal na Barbie a nakoniec povedal, že sa rozišli. Neviem, či čakal, že sa mu mama vrhne okolo krku alebo čo. Odpovedala na to asi v tomto zmysle: NO A ČO, MÁM SA TERAZ OBESIŤ?! a vypoklonkovala ho von. Bol taký šokovaný, že sa vôbec nebránil. Mama si potom sadla pred telku a pozerala na nejakú hovadinu s Paris Hilton. Haluz no. Nemám k tomu čo dodať.

By the way - písomné sú už koncom mesiaca. Priznám sa, nikdy som nebola typ na dlhé slohové práce plné hlbokých myšlienok, navyše na témy, ktoré vymyslel niekto iný...a splniť požadovaný rozsah...hokejka...

V máji máme ústnu časť (u mňa - Slovina, Anglina, Deják, Psychológia). Tohto sa bojím o trochu viac, ale každý mi vraví že maturita je ešte nič, pohoda, klídek, tabáček. Treba mať aj šťastie na otázky...(PROSÍM, NECH SI NEVYTIAHNEM TÉMU FRANCÚZSKEJ BURŽOÁZNEJ REVOLÚCIE!!!)

Mary ma neustále bombarduje nejakými otázkami, keďže máme tie isté maturitné predmety...no beriem to pozitívne - toľkým vysvetľovaním si to aspoň zopakujem. No teraz pomaly zisťujem, že nebudem mať chuť ani čas na písanie...však na kompe som prestala mastiť už v januári.

Píše Ivo...


D-spirit: ahoj princezna, tak kedy mas tie pisomky?
angie: o tyzden aj nieco.
D-spirit: drzim palce. vypadol by som niekam von, lebo segra mi tu pili usi, ze nezmaturuje. snad ty nie si v takomto crazy stadiu a da sa s tebou normalne bavit.
angie: jasne, som v normale :). treba to asi vyuzit.
D-spirit: tak si pojdeme niekam sadnut. to je jedno kam, len nech tu nemusim pocuvat segru.

Tak bye-bye denník, vidíme sa neskôr.

23:13
Mala som pocit alebo skôr dojem, akoby mi chcel niečo povedať. Mal to vpísané v očiach...asi sa stalo niečo vážne.

SMS: Zajtra sa musime stretnut alebo v nedelu. Je to dolezite a nechcem to v sebe dlhsie drzat.

Nehovorila som? Intuícia pracuje, radary sa točia.

Hneď na druhý deň si dohodli stretnutie. Andrea nečakala žiadnu dobrú správu typu "maturita je zrušená".

Sobota, 14:37
Obrázok
-Andy, ťažko sa mi hovorí, no chcem byť k tebe úprimný.
-Čo sa stalo, hm? - hlesla Andrea sotva počuteľným hlasom.
-Tá vec pre mňa nič neznamenala ani neznamená...úplná hlúposť...vieš, hm, stretol som sa s Danielle, jednou kamoškou zo základky. Potrebovala niečo riešiť, šli sme si sadnúť a akosi sme sa opili...Asi to bol nejaký skrat, no pobozkali sme sa. Len krátky bozk...a to bol
koniec celého stretka. Cítim sa vinný, aj keď...chcem, aby si mi verila, že ja Danielle nechcem...navyše má chalana. Mrzí ma to...
Obrázok
-Už nič nevysvetľuj. Idem radšej domov, OK?
-Nie, počkaj...
-Ty predsa poznáš môj názor na alkohol. Možno keby ste sa neopili, nebolo by sa také niečo stalo.
-Možno.
-Idem domov, naozaj.
-Zavolám ti.
-Ako chceš, tak ahoj.

15:54
No čo mu mám asi tak povedať?! Dobre vie, že ma tým sklamal. Som mu ešte tolerovala tie stretká a dobre som sa sekla. SKRAT?! Si len predstavím ako sa bozkáva s inou a je mi zle! Nikdy viac s ňou piť nepôjde, tým si môže byť istý...

A naozaj nechápem ako taký "skrat" mohol zrazu nastať. Neviem, či mu mám veriť. Som zvedavá, čo mi povie Mary...

***
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia