Príbeh bez mena

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Má byť príbeh naďalej s fotkami alebo len s textom?

Určite s fotkami! Bez fotiek to nie je ono.
13
76%
Budem čítať ďalej aj bez fotiek.
4
24%
 
Celkom hlasov : 17

Poslaťod Mirabi » Pia 09 Jan 2009, 11:31

pekny dielik, velmi dobre sa to cita :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Pia 09 Jan 2009, 12:32

Ďakujem :oops:

***

Chcem ešte poprosiť tých, čo hlasovali za zmenu názvu, aby aj napísali do komentára svoj nápad. Aj keď vás je menšina, rada by som si prečítala vaše nápady,

dikyy
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pia 09 Jan 2009, 16:31

Veľmi pekný diel ako už viem asi ako to dopadne ale už neviem č dalej tam išlo tak teším sa na nový diel :P
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod ikra » Pia 09 Jan 2009, 19:51

pekny pribeh, citam ho prvykrat a velmi ma zaujal :) aj tento poslendy diel bol fajn aj ked kratky, ale napriek tomu zaujimavy ;)
Aký zmysel ma písať sem nejaký výrok, ktorému ani poriadne nerozumiem, lebo nevychádza z mojej skúsenosti len s účelom zaujať? A naučte sa gramatiku!! :D
Obrázok užívateľa
ikra
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str 10 Dec 2008, 13:16

Poslaťod breathee » Sob 10 Jan 2009, 20:04

Opäť nový dielik, enjoy :)
***
V priebehu dvoch týždňov Andrea a Ivan spolu prekecali na nete každý večer, ale k ničomu vážnejšiemu nedošlo. Maryna mama stále ležala v nemocnici a hoci sa jej stav zlepšil, nemohla ísť na Marynu stužkovú.

Piatok, 17:55
-Podaj mi, prosím, tú špirálu...ja neviem, stále mám zlý pocit, že ja sa idem zabávať a mama leží zavretá v nemocničnej izbe.
-Určite chce, aby si šla...nerozoberaj to a buď rada, že sa jej polepšilo. A mali by sme si švihnúť.
-Otec tu bude za 15 minút.

Andrea si zakusla do jazyka tesne pred tým ako už-už chcela vysloviť otázku, či pôjde aj Ivo.
Ak hej, tak to bude aspoň jeden chalan, ktorý si so mnou zatancuje...teda okrem Steva.-pomyslela si.

19:00
Dorazili sme do hotela...V aute sme s Ivom sedeli vedľa seba (Maryna práca!)...
Vyťahujem denník len na chvíľu, keďže sa chystáme na program. Odmietla som účinkovať, takže len pripravujem rekvizity.

Leney sa bude predvádzať, ale však mne je to osem.

Lukas bude mať humoristické číslo, to sa teším. Nech už je to s ním akokoľvek, trepať haluze teda vie.


20:18
-Lukas bol super!
-Bol...
-Čo je?-spýtala sa Mary.
-Ja len...za chvíľu bude ten blbý tanec...
-A čo prosímťa. Steve si s tebou zatancuje a na milión percent aj brácho. Ten neodolá, keď dnes tak dobre vyzeráš.
-Diky...
-Skús inak hádať, kto na teba stále čumí už od samého začiatku, čo sme tu.
-Kto ako?!
-Bože...predsa Lukas...! Mám dosť dobrý výhľad. Leney sa na neho vešia, a on si ju vôbec nevšíma!
-Trepeš.

-Poprosím o pozornosť!-zakričal moderátor nášho programu David,-Páni, dámy, začína sa prvý tanec!

-Mary, ja radšej idem na vécko...
-Šibe?! Nikam nejdeš! A kde je Steve? Už ťa mal dávno vyzvať...Aha, tam je, s Mikeom. Evidentne zaneprázdnený, takže kde je kandidát číslo dva?
-Mám dojem, že už ide...

Cez sálu sa k nim pomaly blížil Ivan s neistým úškrnom, podišiel k Andrei.
Obrázok

-Smiem prosiť?

Ešte kým stihla Andrea zareagovať, Mary vstala a postrčila ju k bratovi.

-Jasné, že smieš! No choďte, bože!

-Sestrička to niekedy preháňa.-pošepol Ivan Andrei do ucha.
-Zvykám si.

Po skončení pesničky sa jej poďakoval a v ďalšej runde šiel tancovať so sestrou. Andrea zostala sama pri stole a obzerala sa po ostatných. Na opačnom konci sály sedela Leney s Lukasom. Netvárila sa práve radostne. Pozerala na nich asi dlhšie ako mala, Lukas sa totiž z ničoho nič zdvihol a odkráčal smerom k nej. Leney zazerala úplne zhrozená, neschopná reakcie.

-Ehm, čau, bavíš sa?-spýtal sa nenútene. Ostala zaskočená, pretože doteraz s ňou neprehovoril ani slovo.
-Ujde to...
-Nezatancuješ si?
-Hm, a čo Leney?
-Tá si odchytí niekoho ďalšieho. Určite jej to nebude vadiť.

Eh, no jasné kamarát, oboch nás rozdrví, keď bude tá správna príležitosť...

-Tak ideš?
-No dobre.

Obrázok
Jeden tanec predsa nezaškodí...-vravela si, nevidiac prekvapeného Ivana a naštvanú Mary neďaleko stojacu.
ObrázokObrázok

23:09, na WC
Bože...jeden tanec a robí sa z toho veda! Nič to neznamenalo. Mary na mňa vybehla, ako keby som spáchala zločin. Musím jej to ešte raz vysvetliť. Nemala som v úmysle raniť Iva, no tuším sa mi to podarilo... Mary mala asi pravdu...

Ja som taká krava...!!!

***
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Sob 10 Jan 2009, 20:46

jej pekny diel :D som zvedavy na dalsi skoda ze zase kratky :)
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod breathee » Sob 10 Jan 2009, 21:25

Ďakujem :oops: :roll:

****

Poprosím niekoho kompetentného o zmazanie ankety, dikyyy :)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Sob 10 Jan 2009, 22:00

Tak teraz som to cele precitala a musim povedat,ze je to fakt super,nieco nove a pisane uplne inym stylom,tak volne a nenutene :D :shock:
A k tomu nazvu,no ja by som ho zmenila,ale tak to je tazko ti nejaky vymysliet,bo by to musel byt moj pribeh,ale tak no nieco by si mohla do nazvu zakombinovat s chalanmi,ze: Najlepsi chlapi su homosexuali...sice je to trochu divne,ale skus dat niaky taky sisinazov jak tvoj pribeh :D ako to myslim v dobrom :lol:
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Sob 10 Jan 2009, 22:03

jejiik velm ima tento pribeh zaujal pises pekne a toto je zase suúer dielik...vsak ako inak a tesiim sa na pokracko
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Sob 10 Jan 2009, 22:59

jeeeeeeeej jake pekne len i je luto iva
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Ned 11 Jan 2009, 21:53

DECEMBER
Pondelok, 10:36
-Ahoj, Andy.-prihovoril sa Lukas.
-Ahoj.-odvetila, no stále si nevedela zvyknúť na túto zmenenú situáciu. Navyše bola prekvapená aj ohľadom Leney, aj keď mala tušenie, že to celé len tak nenechá. Lukas s Leney od stužkovej prehovoril sotva pol slova. To isté však platilo tiež o Ivovi. Málokedy napísal, bol veľmi stručný a Mary bola stále naštvaná. Andrea to chcela Ivanovi vysvetliť, on však odmietal diskutovať. Rozhodla sa, že to dnes večer skúsi zas a znova...

20:18
Obrázok
angie: Ivo, si tu? prosim, ozvi sa!
D-spirit: ahoj...
angie: musis ma vypocut, uz ma to nebavi...ja nemam s tym chalanom NIC, absolutne NIC!!! pochop to...
D-spirit: ako mi teda vysvetlis, ze po tebe tak slintal?!
angie: to je jeho vec. vobec ma netrapi, naozaj.
D-spirit: hm...
angie: co znamena to "hm"?
D-spirit: nic...len sa mi nepacilo, ze niekto mi siahal na nieco, na com mi zalezi...
angie: prepac mi, ale ozaj za to nemozem...ja...len ma poziadal o tanec a sla som, naozaj. :(
D-spirit: dobre, verim ti teda.
angie: fajn...tak co keby sme sli napr. do kina, hm?
D-spirit: v piatok?
angie: OK, tak dobru noc.
D-spirit: dobru, Andy.

23:44
Ah bože, je to zvrátené...ale aspoň sa s ním stretnem...

Piatok, vlastne už Sobota, 00:08, po RANDE!
Strašne som sa bála, ale Ivo sa tváril akoby nič, dokonca sa usmieval. Celý čas som nevedela, čo mám vlastne povedať - trapas...prehodili sme asi tak dve-tri vety. Čo ale bolo úplne naj, keď sme sa lúčili, tak ma z ničoho nič pobozkal a následne ušiel.........................a preto nemôžem zaspať!

Pondelok, 8:15 (papieriky)
Mary: V piatok sa Ivo niekam chystal, tak som trochu vyzvedala...a on že do kina a ďalej nech sa nestarám...vieš o tom niečo?
Ja: A čo ako?
Mary: Há! Ja som to tušila! Šli ste spolu, čoo?
Ja: No hej, čo je na tom?
Mary: Nič, len brácho vyzeral ako opitý, keď sa vrátil...inak nič :lol: ...opitý LÁSKOU... :roll:
Ja: Bože, prestaň už!!! :)

14:33
-Andy, dlho sme sa nerozprávali. Ani neviem, čo máš nové...stále som s Mikeom a teba zanedbávam.
-To je OK, Stevie. Nezanedbávaš ma, som rada, že si si niekoho našiel...ja som našla tiež...
-Ále čo, koho? Poznám ho?
-Myslím, že hej. Skús hádať!
-Lukas?
-Nieee! Čo si! Ivo, Maryn brat!
-Čože? No teda! Odkedy si na mladších?-podpichol ju Steve.
-Ty si hnusný, nemala som ti nič hovoriť!-zasmiala sa Andrea.
-Ja a hnusný? Nikdy! Už musím bežať...tak držím palce teda, maj sa!
-Ahoj!

SMS od Iva: Neviem, co sa deje, ale akosi som sa pristihol, ze na teba stale myslim... :)

No a povedz mi, ako ja zmaturujem v takomto psychickom rozpoložení...keď myslím aj ja na teba, hoci sa snažím to nerobiť a nejde mi to!!! A na školu tým pádom kašlem! (ale to mi až tak nevadí :D )
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Ned 11 Jan 2009, 21:56

No superny dielik :) to je dobre vvzniika laska medzi nimi no nie?
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Ned 11 Jan 2009, 23:05

Wuaaa, ako keby som čítala Denník princeznej, ktorý mi momentálne veľmi chýba :D Taký uvoľnený teenagersky text :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Pon 12 Jan 2009, 16:51

dobry diel, najlepsi chat :D
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Mafuš » Pon 12 Jan 2009, 18:09

Jeeej pekny dielik :) Ako rychlo sa zalubili :heart: suhlasim s evou,tiez mi to trochu pripmina dennik princeznej.Ale toto je zaujimavejsie :)
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia