Vracející se vzpomínky

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Vracející se vzpomínky

Poslaťod Janika31 » Uto 30 Dec 2008, 21:15

Úvod

Takže,než vám začnu vyprávět celý můj životní příběh, který se mi vrací pomocí vzpomínek, měla bych se nejdříve představit, už z prostého důvodu, že to vyjadřuje slušné vychování.
Mé jméno je Danett Grandetová a nedávno jsem oslavila své 20 narozeniny. Momentálně jsem zadaná osoba a jestli šťastně, tak o tom by se dalo polemizovat. Můj přítel Brice Wilde, je velmi pracovitý člověk, se spousty zájmů, proto je vyjjímkou, když do svého plánu zahrne někdy i mě. Sama nevím jestli tehle vztah má budoucnost, ale už trvá 2 roky. Jediný, kdo mě drží nad vodou a je můj nejvěrnější přítel a moje taková vypovídávací vrba, je můj kamarádský pes Chipsy. Jsou mu 2 roky a miluje dlouhé procházky, na které se často společně vypravujeme. Jistě se řikáte, proč jsem se ještě nezmínila o svých rodičích. Rodiče mě zavrhli již dávno ze svého života, jelikož mě vyhodili z university, kde jsem studovala přírodní vědy. Měla jsem špatné období, které se mi rok co rok vrací už od mých 16 let. Proto jsem nebyla schopna dokončit tuto školu. Rodiče to nechápali a hlavně mi nepodali lásku, kterou jsem potřebovala cítit. Tudíž jsem se odstěhovala a neviděla jsem je již pár let. Nedávno jsem si našla malý domeček, tak se nedivte, že neni ještě zařízený a pořádně vymalovaný. Snažím se, něco málo si našetřit, abych mohla dokoupit případné vybavení. Jistě vás zajímá, proč nebydlím s přítelem. Já ani sama nevím proč. Nikdy mi to nenabídl a abych pravdu řekla, ani jsem o tomhle moc neuvažovala.


Obrázok

Tady jsem já venku před domkem.


Jinak, co se týče mých zálib, nebo-li koníčku, ráda trávím čas někde v přírodě, nejlépe v parku se svým psem. Je to blaho a klid pro vaší duši, když jen tak v tichosti posloucháte cvrlikání ptáčků poletujících kolem a očima hypnotyzujete fontánu, ze které neustále vytryskává voda. Kolem se lyne vůně, rozkvetlých květů a stromoví. Tuhle činnost mám ze všech nejraději. Dále velice ráda čtu a poslouchám hudbu, u které se dokážu příjemně odreágovat a zapomenout chvíli na starosti, které mě obklopují. Z hudby miluji rock, pop. Skupina, která očarovala moje srdce byla The Rasmus. Vlastním téměř všechna alba, která vydala. No a co bych nesměla opomenout je, že poslední dobou moc ráda cvičím u televize.
To víte, každý chce vypadat geniálně, tudíž i já. Nikdy jsem si na vzhledu moc nezakládala, ale čím jsem starší,o to je to horší a snažím se na sebe dbát. Tady máte ukázku mé pózy u televize.


Obrázok

Přátelé jsem, také ztratila odstěhováním z města Veronova, kde jsem prožila své dětsví a dospívání. Měla jsem tam dvě své zpřízněné dušičky, které vždycky stály při mně. Jedna z nich byla bledá, rudovlasá dívka se smaragdově zelenýma očima. Pyšnila se jménem Bess. Znaly jsme se už od školky a byly jsme takřka nerozlučná dvojka. Její fotky i spolu s dalšími mám uložené v onom zmiňovaném městě. Tudíž vám nemohu ukázat její osobu a krásu, co se v ní skrývá.
Moje druhá velká opora byla dívka s temně černými vlasy a průzračně modrýma očima, Chiaki je její jméno. Tuhle dívku jsme spolu s Bess poznali až ve škole v první třídě. Tudíž z nás už nebyla nerozlučná dvojka, ale trojka. Vzpomínám si na naše dětské hádky a usmíření, jako by to bylo včera, též si vzpomínám i na to odloučení, co nás postihlo před několika lety, když jsme se každá z nás rozhodovala pro jistou školu. Já to byla, kdo odešel z jejich života, to já si vybrala školu, která byla městu Veronovu vzdálená několik tisíc kilometrů, to já přetrhala všechna ta pevná pouta, co nás držela spolu. Všechno je to moje chyba a dokonce svého života si to nepřestanu vyčítat. Proto mi zbyl jen můj dobrácký přítel Chipsy a samozřejmně také Brice, který si na mně málokdy vzpomene. Ale nedokážu ho opustit, přesto všechno mi na něm záleží a pohlížím na něj s láskou.
Ale není tohle vše není podstatou příběhu, který vám chci vypovědět a který mi vždy v zimním období pomate myšlenky.......


TO BE CONTINUED

Ještě pár fotek pro vás...
Chipsy při své oblíbené činnosti

Obrázok

a tady jsme spolu, nerozlučí kamarádi...

Obrázok
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod faaster » Uto 30 Dec 2008, 21:32

jééé..tento príbeh ma moc zaujal :o ..krásne, krásnučké fotky :excited:

a ten pes Chipsy (dal by som si čipsy :D ) je podarený...tiež by som vedel takých tvoriť...u mňa všetci vyzerajú ako chlpaté gule :lol:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tatranka525 » Uto 30 Dec 2008, 22:42

jeej pises velmi zujimavo a s dobrim stylom. paci sa mi ten uvod a fotky a ten pes chipsi je podareny a zlatucky

FEASTER:aj ja by som si dala cipsy :lol:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Deniska » Uto 30 Dec 2008, 23:26

Tento pribeh budem teda rozhodne citat :D A psik je zlaty
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Str 31 Dec 2008, 00:44

Pááni, děkuji vám za kladné ohlasy, moc mě potěšily. Zítra vám přidám 1 díl. :)
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod faaster » Str 31 Dec 2008, 00:56

už sa teším :excited: ....2. najlepší príbeh na fóre...možno bude aj prvý ak sa mi budú diely páčiť :)
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Janika31 » Str 31 Dec 2008, 00:58

faaster píše:už sa teším :excited: ....2. najlepší príbeh na fóre...možno bude aj prvý ak sa mi budú diely páčiť :)


Teeda, musím uznat, že mě tovje slova velmi těší. :oops:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Janika31 » Str 31 Dec 2008, 13:05

1.Díl

Venku je krásný letní den, slunce nepřetřžitě svítí a hřeje, proto jsme se s Chipsy rozhodli pro variantu zůstat uvnitř chladného domu, abychom venku nechytili úpal. Navečer, až bude slunce o něco mirnější se vydáme na obvyklou obchůzku městečkem. Teď vám, ale pomalu začnu vyprávět příběh, který ve mně zanechal značné stopy a pronásleduje mě zimu co
zimu. Musím ještě podotknout, že mi dalo velkou práci a přemlouvání se, abych vám tohle všechno sdělila, ale nakonec jsem se rozhodla takto.


Obrázok

Těšila jsem se na své 15 narozeniny, které měly přijít, co nevidět. Znáte to, jak se dítě těší na své narozeniny a ještě ke všemu, když tohle byly 15. Dostanete občanku a bude si připadat, jako někdo povyšující se nad všemi. Ve skutečnosti , ale je lepší užívat si těch dětských bezstarostných let. Měla jsem svou hlavu a tohle vše mi bylo celkem jedno hlavně, že mám občanku a mohu si užívat a mít větší volnost než doposud. Už chvilku jsem chodila s jistým mladíkem Danielem, který mi byl oporou do té doby než jsem poznala, jaký ve skutečnosti je. Byl o 3 roky starší a pro mě vzorem, milovala jsem ho a byla jsem schopna kvůli němu podstoupit vše. Naučil mě se bavit. K tomu patřily i cigarety, kterými jsem dříve opovrhovala a říkala, jak někdo může být tak hloupý a takhle si kazit zdraví.
Začala jsem si dávat pravidelnou dávku nikotinu, už z jistého důvodu, nervů.
Pro něj už to byl zvyk, několik cigaretek za den mu vyhovovalo. Přala jsem si, aby přestal, ale nebyl toho schopný a ani nechtěl, radši mě do toho zahrnul taky. Na naše výročí 5 měsíců jsme se spolu poprvé milovali. Hrozně jsem se toho bála, ale on mě uklidňoval, že to bude všechno v pořádku ať nemám strach. Bylo to krásné cítit tu lásku, která nás spojovala, nebo aspoň já jsem ji cítila, proto jsem neměla zábrany do toho nejít. Po několika týdnech, jsem se rozhodla dojít si pro prášky. Stalo mě to veliké rozhodování, ale nakonec jsem to podstoupila. Ale to, co mi doktor řekl, bylo pro mě šokující. Udělalo se mi nevolno, už zpomyšlení, jak mě rodiče přetrhnou a co na to řekne Daniel. Byla jsem totiž těhotná. Bylo mi teprve 15 let, nemohla jsem mít dítě. Než jsem však chtěla dojít k nějakému závěru, musela jsem se poradit s Danielem, byl to přeci toho malého otec.
To byla veliká chyba, že jsem mu něco takového řekla. Byl nepříčetný, křičel. Nepoznávala jsem ho, byl to uplně jiný člověk, než jsem znala. Udělal mi dítě, ale vynadal za to mně, že je to pouze a jen moje chyba. A já byla tak blbá, že jsem si opravdu všechno dávala za vinu jen sobě a proto jsem věděla, že si ho nezasloužím. Opustil mě i to málé, které jsem v sobě nosila. Nezbylo mi nic jiného než dojít k radikálnímu závěru a to byl potrat. Věděla jsem co to obnáší, že bych třeba v budoucnu nemohla mít děti, ale měla jsem veliké štěstí a nijak mě to neohrozilo.
Tohle všem jsem před rodiči zatajila a nikdy jim to neřekla. Řekla jsem to jen mým dvoum oporám Bess a Chiaki. Tohle byl i důvod proč jsem odešla z Veronova. Daniela jsem už potom nikdy neviděla.......


Se slzami v očí Danett dopověděla příběh, na který v životě nezapomene. Bylo to pro ní těžké na všechno si opět vzpomenout. Pořád cítila Danielovu vůni a všude viděla jeho smích. I přesto všechno ublížení, ho má uloženého v srdci s největším podílem. Byl to mladík, kterého milovala ze všech nejvíce a jiné to pro ní už nikdy nebude.
Samím vyčerpáním Danett usla na pohovce.

Obrázok

Probudil ji hlad v odpoledních hodinách. Vstala z pohovky a šla sobě i Chipsymu připravit něco na zub. Nechtěla nějak extra vyvářet, dala si jen lehký sendvič.

Obrázok

Vzpomínky ji opět zamotaly hlavu tak se rozhodla, že po jídle se půjdou s Chipsym trochu provětrat a pročistit hlavu. Věděla přesně, kam půjdou.

Danett se chtěla pomalu vypravovat, vzít si na sebe jen něco lehkého, aby se venku nepařila, když v tom jí najendou vylekal zvonící telefon.
Rychle se vzpamatovala a už skočila po sluchátku.
,,Ano? Tady Danett Grandetová, kdo volá?‘‘
Sladce odpověděla
,,Ahoj lásko, tady Brice.‘‘
,,Ahoj zlato, copak něco se stalo?‘‘
,,Ne, co by se mělo stát? To ti nemohu jen tak zavolat? A zeptat se jak se ti vede beze mě?‘‘
,,Jistě, že můžeš, jsem jedině ráda. Mám se celkem vyčerpaně, zachvilku jdeme s Chipsym na procházku, škoda že tu nejsi ráda bych šla i s tebou.‘‘
,, Co není, může být. Zítra totiž přijedu, potřebuji ti něco nutně sdělit. Budu končit zlato, měj se a zítra mě čekej.‘‘
A s těmito slovy zavěsil sluchátko.
,,Ahoj‘‘
Odpověděla Danett tiše, už jen do pípajícího sluchátka.

Obrázok

Telefonát od Brice, jí vrtal hlavou, co jen jí potřebuje říct? Už měla hlavu zase plnou myšlenek, proto ani chvilku neváhala popadla vodítko, které připla Chipsymu na krk a už si to štradují do parku, kde Danett bude zase v tichosti a soukromí přemýšlet.....

Obrázok

To Be Continued

-----------------

Snad se bude dílek líbit :)
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod faaster » Str 31 Dec 2008, 14:03

páči sa mi tvoje rozprávanie, text a samozrejme havo... :respect: .....ale mám na teba otázku máš Apartment life? bo na jednom obrázku sú steny a potom vzduch a strašne to bije do očí ....stropy možeš v AL zapínať a vypínať...ale samozrejme nič takéto ma neodradí a s radostou budem čítat dalej :wink:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Janika31 » Str 31 Dec 2008, 14:45

faaster píše:páči sa mi tvoje rozprávanie, text a samozrejme havo... :respect: .....ale mám na teba otázku máš Apartment life? bo na jednom obrázku sú steny a potom vzduch a strašne to bije do očí ....stropy možeš v AL zapínať a vypínať...ale samozrejme nič takéto ma neodradí a s radostou budem čítat dalej :wink:


AL už mám, ale tady ty začáteční díly, sjem Al ještě neměla, v těch dalších dílech by to snad už měla být ok. :)
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Tatranka525 » Str 31 Dec 2008, 16:45

mnw sa ta cast pacila a rozhodne budem citat dalej
:lol:len je to trochu nelogicke ze isla na potrat bez suhlasu rodica. ale to si nevysvetluj zle lebo ja si len vsimam detaily.. :lol:
a este jedna pripomienka ze viac fotiek ak bysa dalo lebo mi to dost udiera do oci ze velky text a malo fotiek :wink:
Naposledy upravil Tatranka525 dňa Str 31 Dec 2008, 19:28, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Str 31 Dec 2008, 19:15

Ano pekné. Ja sám so práve pokusil o niečo zo života...Lenže pri mojom zhone a radosti zo života z toho vznikol "úlet" :lol: ...A samozrejme som tam musel dať aj fantasy a horor :lol: ...Ako bolo to pekné, aj ked češtinu nemusím (nič v zlom) Teda v príbehoch, lebo sa mi potom jazyk pletie so slovenčinou...Jediné čo mi tam vadilo boli fotky, neviem možne len mne, ale bola príliž hranatá, chýbala tam stena...(To nič ked si vtedy nemala ešte AL :lol: )...a v jednej poze vyzerala ako...(No to nechajme tak :lol: )...Ale ja sa vo fotení moc nevyznám, tak asi pre to :lol: ...Určite budem čítať a moriť sa s tebou v češtine :lol:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod Lincey » Štv 01 Jan 2009, 00:31

Velmi dobre napísané, môžem len chváliť. Príbehy v češtine mám neskutočne rada a tento začína sľubne, takže budem určite sledovať.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Štv 01 Jan 2009, 16:09

Pááni děkuji za krásné komentíky.

oskar123511:JInak děkuju za tak obsáhlý komentík. Oni mi už lidé na jiných foréch o fotkách říkali, takže v těch dalších dílech by to mělo být už snad vpohodě. Jinak mořit?Jsem ráda, že i když nemusíš češtinu, teda tak abys si ji četl necháváš mému příběhu přízen.

Tatranka525:Ano máš pravdu s tím potratem, ale to funguje tady u nás, ne v simíkách. :wink:

Lincey:I tobě děkuji za pěkný koment, který mě zahřál u srdíčka. DOufám, že tě nezklamu v mém psaní. :)

Jinak bych uplně zapomněla. Všem vám přeji Šťastný nový rok 2009. Hlavně hodně úspěchů a co nejméně starostí a smutku. :)
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Janika31 » Štv 01 Jan 2009, 16:16

2.Díl

Cesta do parku nám netrvala moc dlouho, jelikož park je nedaleko. Chipsy po cestě radostně dováděl, byl šťastný, že se zase projde a očuchá všechno, co mu přijde pod nos. Miluju dívat se na jeho psí radost, okamžitě ji na vás přenese a je vám o něco lépe, už i proto si moc rozumíme. Já jsem závislá na něm a on zase na mně. Z vesela jsme vešli do zcela tichého a polo opuštěného parku. Nachvilku jsem zapomněla na starosti a nechala se jen tak unášet tichem, které tu panovalo. Usedla jsem na nedalekou lavičku a Chipsymu jsem dala volnost. Okamžitě se rozeběhl za poletujícími motýli a snažil se je chytit. Musela jsem se pousmát nad jeho legračními cviky. Jak jsem se tak nevinně rozhlížela po parku, koutkem oka jsem zaznamenala černovlasou dívku sedící opodál. Pozorvala krajinu v parku stejně, jako já.
Něco mě na té dívce upoutalo, jako bych ji odněkud znala, ale nemohla jsem si vzpomenout odkud. Nikdy před tím jsem ji tu nepotkala, co jen je zač. Něco ve mně mi říkalo, ať se s ní jdu seznámit, ale mé druhé já na to pohlíželo opačně. Dívka vypadala smutně a sklesle.

Obrázok
Třeba na někoho čeká, napadlo mě, ale dotyčný nepřišel, proto je nešťastná. Nakonec mi to nedalo, sebrala jsem se a přistoupila k ní.
,,Ahoj‘‘
Nesměle jsem pozdravila onu černovlásku.
Černovláska na mě upřela svůj modrý kukuč a nežně odvětila.

,,Ahoj‘‘
Pořád ve mě narůstala myšlenka, že tu dívku znám.
,,Mohu si k tobě přisednout?‘‘
,,Ano, jistě že můžeš.‘‘
Neváhala jsem a uvelebila se vedle ní.
,,Vypadáš smutně, copak se ti stalo?‘‘
Opovážlivě, ale zároveň opatrně jsem se optala.
,,No, je toho moc, proč jsem nešťastná. Přišla jsem si sem pročistit trochu myšlenky.‘‘
Odpověděla mi neurčitě.
,, Aha, tak to jsme dvě, já jsem chodím celkem často, ale tebe jsem tu ještě nezahlídla.‘‘
,, To je možná proto, že tu jsem poprvé. Objevila jsem tehle parčík náhodou.‘‘
Zase něco ve mě mi říkalo, že tehle hlásek jsem už někde slyšela, zněl skoro podobně, jako Chaikin hlas. Však tuhle myšlenku jsem okamžitě zavrhla. Co by tu dělala Chaiki.
,, Aha, je tady velmi hezky viď?‘‘
Obrázok
,, Jo to máš pravdu, jak se vlastně jmenuješ?‘‘
,, Jmenuji se Danett, Danett Grandetová a ty?‘‘
Dívka s sebou trhla a upřela na mě pohled.
,, Danett? Říkala si Danett Grandetová?‘‘
Jak tohle řekla a zůstala na mě svým pohledem, dokázala jsem si ji pořádně prohlídnout.
,, Ano slyšela jsi dobře Danett Grandetová.‘‘
Dívce začly po tváři stékat slzy, jako hrachy. A rozklepaným hlasem odpověděla.
,, Danett pamatuješ si na mě? Já jsem Chiaki Janssenová.‘‘
Jak tuhle větu dořekla tak hrklo už i ve mně. To byla přece moje Chiaki, moje milovaná Chiaki. Teď už jsem to nevydržela ani já a se slzami v očí jsem se ji vrhla kolem krku.
,, Tohle není možný, já tě zase našla, našla jsem tě po tolika letech.‘‘
Obrázok
Rozklepaným, ale zároveň šťastným hlasem řekla Chiaki.
,, Chiaki, promiň mi to všechno, že jsem vás s Bess opustila, neměla jsem na výběr.‘‘
,,Danett už nic neřikej. Jsem šťastná, že jsem tě našla, slíbila jsem to sobě, ale i Bess.‘‘
,,A kde je vlastně Bess?‘‘
,, To kdybych věděla. Rodiče jí zaplatili nějakou drahou školu, též vzdálenou od Veronova. Dva roky jsem ji neviděla.‘‘
Posmutněla jsem. Těšila jsem se, že uvidím svoji druhou kamarádku, to bylo jediné, co mi scházelo k vrcholnému štěstí.
,, To není možné. A jak ty si se dostala jsem? Zrovna do New State?‘‘
,, Potřebovala jsem se odreágovat, prý tady je nejlepší krajina na odpočinek, proto jsem se sem vypravila a potkala tebe.‘‘
,, Chiaki, já vím, že tohle byl osud a my se zase našli, už tě nikdy neopustím.‘‘
Řekla jsem s úsměvem na rtech.
,, Já tebe taky ne.‘‘
Dlouze jsme se objaly.
,,Mohu tě pozvat na cafe? Mám tu jednu oblíbenou kavárničku. Musíme si všechno říct po tolika letech, co jsme byli bez sebe.‘‘
,, Moc ráda.‘‘
Odvětila už spokojená Chiaki.

Až teď mi začlo, ale vrtat hlavou, kde je vlastně Chipsy. Naštěstí jsem nemusela uvažovat dlouho, byl to velmi chytrý a poslušný pes. Dosytosti se vyblbl a z dálky už pelášil za námi.

Po té jsme se společně vypravili do malé, ale útulné kavárničky na konci ulice.



Domů jsme se vraceli až v pozdních hodinách. Už se pomalu, ale jistě stmívalo. Chiaki jsme spolu s Chipsym vyprovodili, až k jejímu apartmánu, který měla pronajatý. Když jsem odmítla její nabídku jít ještě chvilku dovnitř, rozloučila se s námi a zmizela v tichém apartmá.
Obrázok
Chipsy i já jsme byli unavení, tak jsme cestu prošli téměř v tichosti.
Obrázok
Když jsme dorazili domů, Chipsy šouravým krokem, došel ke svému pelíšku a zachvilku spal, jako dudek. Dnes byl náročný den, pomyslela jsem si, když jsem na něj s úsměvem hleděla, jak klidně oddychuje.
Po té jsem se vypravila po schodech nahoru do ložnice, kde jsem v tichosti a s úlevou zalehla do načechraných peřin. Usla jsem s pocitem blaženosti a úsměvem na rtech.......

Obrázok

To be continued

-----------------------------------------


heeh nedivte se této fotce. Danett si ráda při spaní odkopává peřinu. :lol: :lool:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia