Katkin denník- KONIEC!

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod tamuska » Sob 08 Nov 2008, 13:22

Juj uz sa tesim na dalsi dielik som zvedava co bude...joj dufam ze sa k nej konecne zacnu spravat normalne...) no som zvedava co sa stane a co sa bude diat nek tu uz bude dalsi dielik
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Sob 08 Nov 2008, 16:18

tak včera donoci, ale podarilo sa :)
síce som chcela dlhší dnes dorobiť, ale zase mi zhabali comp :(
fotky sú farebné ako ste chceli podľa ankety

Miesto: kopa lístia, Deň: 2. Čas: Ešte tma
Zobudili ma hlasy, otvorila som oči a nad sebou som mala oblohu plnú hviezd. Hlasy si niečo šepkali. Nebolo rozumieť čo, ale kto bol ich pôvodcom. Otočila som sa smerom k nim, ale lístie podo mnou zašuchotalo. Nato hlasy zmĺkli a počula som zreteľnejšie.
"To iba tá Kata. Spí ďalej, iba sa prehodila"
"To som rád."
Zažmurkala som a oči sa mi prispôsobili tme. Avšak stále som zostala ležať aby ma neobjavili. Upriamila som zrak smerom, z ktorého ten hlas šiel, ale bezvýsledne. Asi boli schovaní pod stromom. Po chvíľi však podišli ku prístreškom.
"Tak už by sme mali ísť spať aby sme nevzbudili žiadnu nežiadanú pozornosť." Začula som jasne Janov hlas. Rýchlo som zatvorila oči aby ma nevideli.
"Tak dobrú noc, si skvelý." Zašepkal dievčenský. Zdalo sa mi, že je Zuzin, ale však ona by nepovedala Janovi že je skvelý. Rýchlo som otvorila oči, aby som zistila kto to bol a naskytol sa mi pohľad na dvojicu k sebe sa tisnúcu.
Obrázok
Prudko som vydýchla a narýchlo prikryla dlaňou ústa aby som nedajbože vydala nejaký zvuk.
"Tak dobrú" Zašepkala Zuza Janovi do uch a usmiala sa.
Obrázok
Potom sa od seba odtrhli a šli si ľahnúť, ja som opäť zatvorila oči aby ma nezbadali a ani neviem ako ale zaspala som.

Miesto: kopa lístia, Deň: 2. Čas: Ráno
Zobudila som sa na svetlo. Uvidela som Zuz stáť pri stane. Tvárila sa akoby nič. Neviem či sa mi to nesnívalo.
Obrázok
Asi áno, Zuza vždy hovorila že si nič nebude začínať s chalanmi z triedy.
"Všetci sem!" Zakričal Palo. Na to som sa postavila a šla som zanimi.
Obrázok
"So Zuzkou sme sa rozhodili, že Vás rozdelíme na skupiny:
Kuchár, Prieskumník, strážca tábora, lovec a dva šéfovia ktorí budú na ostatných dohliadať." Zuza prikývla.
"Ja a Zuzka budeme šéfovia."
Obrázok
"Ja viem variť." Vzdvihla opatrne ruku Betka.
"No to je super budeš kuchár." Falošne ju potlapkala po pleci Zuza.
Obrázok
"Ostatní:" Otočila sa na nás.
"Ja chcem byť lovec!" Povedal Jano. "Som vtom veľmi dobrý." Zaklamal.
"Tak ja strážca tábora." Zvolala Jana a určite kvôli tomu že celý čas bude ležať a nič nerobiť.
Obrázok
Mne zostalo to najhoršie. Prieskumník.
"tak máme všetko. Ja som ráno vytvoril niečo ako šporák. Našiel som v mory plechový sud a z lode z ventilátora kryt. Na tom môže Betka variť." Pochválil sa Palo. On bol asi jediný kto si trochu vedel poradiť. Zaviedol nás na miesto, kde bola "kuchyňa".
"tak toto to je." Pochválil sa.
Obrázok
Nebolo to zlé jediné čo tomu chýbalo bola nejaká nádoba v ktorej by sa to pieklo. Betka sa na to spýtala.
"Neviem, ak nájdem spravím." Odpovedal jej a nás poslal, že si máme ísť robiť svoju prácu.
"Ja idem na lov, potom pošli za mnou Jana." Povedal Palo Zuze.
Obrázok
Zazdalo sa mi akokeby sa tomu potešila. Betka šla pohľadať niečo z čoho by spravila jedlo, Jana sa rozvalila na pláž.
"A čo mám ja robiť? kam mám ísť?" bezradne som sa pýtala.
Obrázok
Rozhodla som sa že idem hore kam ma nos zavedie. Chvíľu som sa zdialila od tábora, ale vtom ma nadaplo že by som si mala spraviť mapu a vracala som sa po papier. Keď som uvidela Zuzu a Jana na sebe nalepených.
Obrázok
Takže to sen nebol, pomyslela som si a zobrala papier. Asi ma nevideli, stále boli na sebe.
Obrázok
Zhnusene som sa otočila a vybrala smerom k pralesu čo sa nad plážou vypínal.
Obrázok
Šla som stále hlbšie a hlbšie. Dávala som si do mekej zeme značky aby som trafila späť. Keď som sa dostala medzi menšie porasty, začalo sa ma zmocňovať napätie, akokeby som vošla na niekoho územie. Nemala som dobrý pocit a tak som si sadla. Zrazu som začula spoza chrbta vrčanie. Celá som zbledla, chrbtom mi prešiel mráz a ako v tranze som sa otočila. Za mnou bol nebezpečne vyzerajúci gepard.
Obrázok
"Pomóc!"
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Sob 08 Nov 2008, 16:36

pekný diel už sa teším na pokračko :D
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Sob 08 Nov 2008, 21:02

ďakujem
aspoň ty si si to prečítala :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Sob 08 Nov 2008, 21:31

Velmi sa mi to pacilo a som hrozne zvedava ako to pojde dalej. :D
viem ze toto pisem stale ale ja ine nemam co povedat...ja viem no posnazim sa nieco viac napisat nabuduce ale fakt skvely diel...> :roll:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Tatranka525 » Sob 08 Nov 2008, 22:50

hje to uplne super diel ako ostatne. velmi ma potesili tie farebne fotkz. tie hnede boli onicom.ale je to ajtek super.dufam ze pokracko bude coskoro :lol: soda ze to bolo trochu kratsie
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Ned 09 Nov 2008, 01:17

Tak ideme nato trosku podrobnejsie :D
Zuza a Jano to bolo hned vidiet ze kto bude velitel :D sak aby mali priestor na svoj romanik
Betka no som zvedava ci naozaj vie varit :D alebo podpalia i ten dany ostrov
No a zvysok...ako chalani sa dost vytahju :D sak ked ich daco ustipne abo zozere tak som zvedava ci sa budu robit machry
a na koniec
Chuderka Katka ona a prieskumnik :( juj a na konci gepard dufam ze ho nejako odplasi a nic sa jej nestane :(
JOj uz cem novy diel bo cem vediet co bude

A fotky su krasne :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Ned 09 Nov 2008, 01:22

klei: Ďakujem :)
Tatranka525: ostatné? okrem tohto bol ešte jeden :lol: ale tiež ďakujem
tamuska: veľmi ma tvoj koment potešil :oops: ďakujem :oops: :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Ned 09 Nov 2008, 02:02

tento diel sa mi veľmi páčil, dúfam, že bude čoskoro nový :)
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Barbiika2 » Ned 09 Nov 2008, 02:29

Peknucky dielik !! :) :)
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod babyblue » Ned 09 Nov 2008, 14:00

pekny diel pohoda ako vsetky :D je to tak milo nevtierave :)
tesim sa na dalsi dielik
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Uto 11 Nov 2008, 09:22

super dielik, ja tu Katku totalne zboznujem :love: a som rada ze je prieskumnik aspon vypadne od ostatnych a moze sa tulat po pralese, akurat s tym gepardom to moc nevyhrala no... ale tak hadam stihne vyliezt na strom, ja jej verim ze tam nezhynie hned druhy den :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 11 Nov 2008, 10:50

Majo358: ďakujem, nový bude :wink:

Barbiika2: Aj tebe dik

babyblue: ďakujem, taktiež diel by mal byť cez víkend :)

Mirabi: Ak zoberieš, že je z mesta a v živote nebola sama v pralese sa nedá povedať že je to preňu to naj :lol: . To s tým gepardom nemám ani ja poriadne domyslené rozmýšlam nad dvomi variantami. Ale ani v jednej nebude bez ujmy na zdraví :roll:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Uto 11 Nov 2008, 11:13

no chudatko, dufam ze ju aspon zachrani nejaky chutny domorodec :roll: alebo nebodaj ti jej spoluziaci... aj to lepsie ako nic... no ale nechavam vymyslanie radsej na teba :lol: vyvija sa ti to zaujimavo, ja som velmi zvedava ako to bude dalej :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 11 Nov 2008, 11:19

ešte prezradím, čo som povedala aj sestre keď sa na to pýtala, že však neboli na tej lodi iba 6-ti :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia