Katkin denník- KONIEC!

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Tatranka525 » Pon 29 Dec 2008, 21:09

je mi velmi luto ze koncis a tych dielov nebolo viac. bol to uplne super pribeha mal skvele zakoncenie. dufam ze mozno raz na dovolenke ten dennik najdem :lol: :lol: :lol: alebo ho najde niekto iny a odkaze ze katka zije a ze jej pribrh pokracuje dalej... bol to krasny pribeh a som smutna ze uz konci. mne sa to pacilo :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 30 Dec 2008, 07:26

ďakujem ešte raz :wink:
ak už nechce nikto napísať, môžem poprosiť o LOCK? :oops: :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Uto 30 Dec 2008, 18:49

tie počítače sa ale kazia v tomto období :evil: aj mne sa pokazil môj : ( aj mojej spolubývajúcej, ale super dielik a škoda, že nebudú ďalšie, posledná fotka sa mi páčila najviac ako stojí nad ich táborom :)
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Re: Katkin denník- KONIEC!

Poslaťod Maggi » Štv 30 Apr 2009, 22:42

Včera som zistila, že to ešte nie je zamknuté tak som si prečítala posledný diel a normálne mi do očí vyhŕkli slzy :napkin: ( :lol: )
tak ma napadlo, že by som mohla jej denník vsunúť do môjho príbehu (My Story) a tam ho použila, napr. by ho tam niekto našiel :whistle:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Katkin denník- KONIEC!

Poslaťod fanynka83 » Štv 30 Apr 2009, 22:51

maggi to by bolo ale falt super...spoj tieto pribehy dokopy nejako...osviezi to aj tvoj pribeh a urcite s ato bude lubit aj mnohym inym ludom nielen nam dvom... :lol: drzim palceky v tom...
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia