No problem! - nový 8. DIEL

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Invisible » Ned 26 Okt 2008, 12:04

Juj.. Určite najradšej by som bola, keby sa dajú Blanche a Matt opäť dokopy. Len či to bude také jednoduché. :roll: A tento diel bol samozrejme super spracovaný, ako fotkami, tak aj obsahom. :)
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Ned 26 Okt 2008, 12:19

Skvee to bolo...som hrozne zvedava ako to dopadne s Mettom ale aj s Grantom...dufam ze coskoro tu bude dielik hheh :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod eva » Ned 26 Okt 2008, 13:41

Toto tvoje písanie je tak pútavé :shock: Veľmi dobrá práca ale zdá sa mi to tak trochu ako... telenovela :oops: Ale taká skvelá telenovela :D
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod XCHERRYX » Ned 26 Okt 2008, 19:08

Jej ďakujeeem ste zlatí :lol: no a diel neviem kedy bude, veď vidíte že mi to vždy trvá ako neviem čo, ale chcem aby mi to šlo rýchlejšie noo 8)
a Evi aj mne to možno príde ako telenovela, ktoré neznášam :lol: ale tak dávam tomu pomalý spád, nech môžem robiť čím viac dielov...a snažím sa nejaké prekážky dávať a pocity a tak :)

ešte raz ďakujem vááám
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod Wia » Sob 20 Dec 2008, 20:55

:D úžasný príbeh....další čo budem pravidelne čítať.....dúfam, že sa Blanche dá čím skôr s tým Mattom dokopy...ten Grant mi príde trochu chladný k nej, nechápem čo na ňom vidí...no...ale strašne som zvedavá :P snad im to vyjde s mattom.... :)
Wia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 21:38

Poslaťod XCHERRYX » Ned 04 Jan 2009, 23:37

Po dlhšej dobe prinášam diel, z posledného dielu vám pripomínam, že Matt sa rozhodol zobrať si svoje dievča za ženu, aj keď sa s Blanche stále ľúbia. Tak tu máte zase ďalšie zhody náhod :lol: :wink: enjoy ešte tým, ktorí to čítajú..

8. DIEL
Zákon schválnosti

Nastal môj deň D. Práve dnes som mala mať pohovor do môjho možného budúceho zamestnania. Už v priebehu týždňa som poslala všetky potrebné papiere, ktoré potrebovali.
Po tom, čo som našla nejaké vhodné oblečenie som zišla do kuchyne. Išli odtiaľ nejaké buchoty.
„Zlato?“ zakričala som na Granta, ako som schádzala po schodoch.
„Áno?!“ skríkol Grant a začula som ďalší rachot.
„Čo to tu robíš?“ zišla som k nemu a nakukla som mu cez plece.

Obrázok

„Eh...snažím sa tu niečo uvariť.“ Vyjachtal zo seba upachtený a umorený Grant. Začala som sa smiať.
„Miláčik a môžeš mi vysvetliť načo ideš teraz variť? A hlavne ČO ideš variť?“ bola som mimo z tohto Grantovho plánu.
„Vieš...dnes by mal k nám prísť kamarát, pozval som ho k nám, chcem preto niečo uvariť. Chcel som urobiť pizzu.“
„A nemyslíš, že bude jednoduchšie ju proste objednať?“ smiala som sa.
„Zlato nechaj ma. Aj tak sa chcem naučiť variť...kvôli tebe.“ brala som to ako romantické gesto.

Obrázok

„Ach, Grant. Radšej mi drž palce.“ Usmiala som sa a objala som ho.
„Nemaj strach Blanche, ty to zvládneš. A keď prídeš, bude ťa tu čakať tá najchutnejšia pizza, až sa budeš za ušami oblizovať.“
„No to dúfam, hlavne to tu nepodpáľ.“
Dala som mu pusu na líce a zamierila som do slnečného dňa.

Obrázok

S dobrou náladou som nasadla do auta. Moja intuícia mi hovorila, že to zvládnem, že to miesto je moje. Dúfala som a verila som si. Obraz v mojej mysli na variaceho Granta ma veľmi rozosmial.
Cesta mi však ubehla veľmi rýchlo, zistila som, že tá malá firma nie je tak ďaleko, čo ma potešilo ešte viac.
Zachvíľu som už stála pred neveľkou budovou.

Obrázok

Keď som vošla dnu, ocitla som sa malej a prázdnej hale, len za stolom oproti sedela recepčná. Vyzerala celkom sympatická, bola veľmi chudá a červenovlasá. Zdvihla hlavu od počítača a pozrela sa mojím smerom.

Obrázok

„Dobrý deň. Prajete si?“ usmiala sa na mňa.
„Dobrý. Prišla som na pohovor, na miesto návrhárky. Som tu správne?“ opýtala som sa neisto.
„Samozrejme, zavediem vás za šéfom. Myslím, že máte šťastie.“
„Prečo?“ začudovala som sa prekvapene.
„Ste dnes prvá a zatiaľ jediná.“ Zasmiala sa recepčná, no vo mne zahorela neistota Čo to je za miesto? Nie je oň veľký záujem.

Obrázok

Nasledovala som dievča z recepcie. Vyšli sme bielymi schodmi na ďalšej chodbe pred bledými dverami. Trikrát zaklopala a zvnútra sa ozvalo „vstúpte“.
Nie veľmi isto som vošla za recepčnou dnu.

Obrázok

„Áno Cameron?“ ozval sa spoza stola muž v stredných rokoch.
„Pán Gordon, vediem vám prvú záujemkyňu.“
„Oh skutočne? No to ma teší! Ďakujem Cameron, pošlite prosím slečnu Blackovú.“ Povedal jej, ona len prikývla, otočila sa na vysokých podpätkoch a odišla.“

Obrázok

Gordon – nevedela som, či je to krstné meno, alebo priezvisko sa postavil a kráčal mojím smerom. Pri tom sa široko usmieval a ja som trochu zaváhala, či som urobila dobre, že som sem chodila.

Obrázok

„Vitajte slečna...“ nedokončil ale čakal kým vyslovím svoje priezvisko.
„Moore...“ dokončila som za neho.
„Vitajte slečna Moorová, som Rupert Gordon, majiteľ firmy. Prišli mi vaše dokumenty. Máte zaujímavý životopis, tiež ma zaujali vaše odporúčania, v škole ste dosahovali skvelé výsledky a zo školy ste vyšli nedávno. Priam ideálne. Vitajte v našej firme.“
Podal mi ruku a čokoľvek by som chcela povedať, nepustil by ma k slovu. Proste mi len oznámil, že ma prijíma, ak by som si to stihla rozmyslieť, nemala by som šancu. Dosť neodbytný chlap.

„Myslím, že budete prínos pre našu firmu. Stačí aby ste mali dobrú fantáziu a nápady, hodili ich na papier, urobili správne výpočty a už stačí len realizovať. Tiež ste veľmi krásna žena, takže budete reprezentantka mojej firmy.“ Zasmial sa a ja som nevedela čo povedať pod spŕškou toľkej chvály.
„Eh, ďakujem vám pán Gordon.“

Obrázok

Otvorili sa dvere a objavila sa v nich žena. Mne veľmi povedomá a známa žena, no nevedela som si ju spojiť so žiadnou udalosťou.
„Aaa slečna Blacková. Rád vás opäť vidím. Chcem vám niekoho predstaviť.“
Slečna Blacková sa pozrela na mňa. Zatvárila sa akosi kyslo a zdalo sa mi, že sa falošne na mňa usmiala.
„Toto je slečna Moorová. Bude vaša spolupracovníčka, tiež rivalka.“ Podotkol Gordon a v tej chvíli som to akosi nepochopila.

Obrázok

„Vitajte Moorová.“ Zdôraznila moje meno a trochu urazene mi podala ruku. Mala veľmi silný stisk, zatvárila som sa nechápavo no nechcela som hneď na začiatok pôsobiť nepriateľsky, tak som sa len neurčito usmiala.
„Dúfam, že budeme spolu DOBRE vychádzať. A že si nebudeme robiť navzájom...problémy.“ Neviem čím to bolo, no začínala som sa cítiť nesvoja.

Obrázok

Znova sa ozval Gordon. Tentoraz sa otočil k tej protivnej Blackovej.
„Slečna, poprechádzajte sa tuto prosím s prítomnou Blanche po firme a poukazujte jej kanceláriu.“ Ona len prikývla a prisahala by som, že pokrútila očami.
„Vy slečna, dúfam, že sa od pondelka uvidíme.“
Ja som sa usmiala a prikývla som. Fakt sa mi zdal šéf veľmi milý.
„Ďakujem vám, dovidenia.“
„Dovi Blanche.“

Obrázok

Potichu som vyšla za tou protivou na chodbu, na ktorej som bola pred tým s recepčnou Cameron. Hneď sa objavila pred nami mal kuchynka. Vedela som, že tam je, no pred tým som ju nejako neregistrovala.
„Tu máme kuchynku. Keď dostaneme chuť na kávu, alebo keď si chceme ohriať jedlo. Samozrejme, ja už mám povolené obednajšie prestávky, TY si tu nová, budeš si musieť nosiť jedlo so sebou.“ Mala som chuť po nej skočiť, protivná hnusná ženská! Namiesto toho som sa len usmiala a odvetila som niečo v tom zmysle, že nie je problém.

Obrázok

Vošli sme do dverí na konci chodby oproti schodisku.
„Tu je tvoja pracovňa. Môžeš si ju potom dozariaďovať podľa seba.“
„Ty máš kde kanceláriu?“ opýtala som sa jej.
„Hneď vedľa. Ak si nebudeš vedieť s niečím rady tak klop u mňa.“ Hej, hej, to určite. Mudrlantka.
„Ďakujem za ponuku, ale myslím, že som sebestačná.“
Ona sa len kyslo zatvárila, pokrútila nosom a vyšla na chodbu. Šla som teda za ňou.

Obrázok

Posledná dvere na chodbe oproti kuchynke bola jej pracovňa. Mala príjemné zelené steny, všetko bolo zladené do zeleno-ružova.
„Tak tu je moje miesto.“ Ozvala sa zrazu. Nechápala som ju, raz akoby sa chcela silou-mocou hádať a potom bola zrazu priateľská.
„Máš to tu pekné. Teda, môžem ti tykať?“ radšej som sa jej spýtala.
„Jasné, jasné...Blanche?“
„Hej, tak sa volám. A ty?“
„Ja som Julie. Julie Blacková.“ Hmm pekné meno. Skoro ako Mattova nastávajúca. Rýchlo som vyhodila z hlavy túto zhodu náhod. Toto nemôže byť TÁ Julie, ani omylom. Matthew by sa s touto katastrofou nezahadzoval.

Obrázok

Podali sme si ešte ruky, trochu falošne sme sa na seba usmiali a ja som jej poďakovala za predvedenie firmy. Ona len povedala, že to nestálo za reč, že sa teší keď ma znova v pondelok stretne.
„Tak..ahoj Julie!“ odzdravila som ju a vyšla som rýchlo von. Hneď ako som zavrela dvere som si vydýchla.

Obrázok

„Dovidenia slečna Moorová!“ odzdravila ma Cameron spoza recepčného stola, ani som si ju nevšimla za tým monitorom.
„Dovidenia Cameron.“ Usmiala som sa a odzdravila som sa jej. Spokojne som vyšla na slnkom zaliatu ulicu, rýchlo som ale vbehla do auta, už nebolo najteplejšie. Mám prácu. Prečo teda nie som šťastná? Šéf je v pohode, recepčná je milá...len tej Julie som nemohla prísť na chuť, stále som musela nad ňou rozmýšľať, aká bola len protivná. A pri tom na druhej strane akoby sa mi chcela vtierať. O čo jej išlo?

Obrázok

„Grant! Tebe to zhorelo!“ To bola moja prvá reakcia ako som prišla do zasmradenej kuchyne.
„Noo...ale len trochu. Vieš, stačilo, aby som prišiel o minútku skôr! Keby len tí blbci dali gól, nemusel som čakať.“
„Oh, ty si popri tom pozeral futbal? Mňa z teba porazí.“ Grant sa zatváril previnilo.
„A ty Ako si dopadla?“
„Mám to, mám prácu!“ usmiala som sa spokojná a Grant mi zatlieskal, zasmial sa a potom ma zodvihol sprevádzaný mojím pišťaním.

Obrázok

„Milujem ťa! Si skvelá!“
„Aj ty si skvelý! Hlavne otvor okná a vyvetraj. A nezabudni zavolať pizzu. Kedy má prísť ten tvoj známy?“
„O chvíľu.“ Pozrela som sa na hodiny. Prikývla som teda a vyšla som hore prezliecť sa do niečoho pohodlnejšieho.

Obrázok
V obývačke sme čakali, na stole už rozvoniavala pizza a čínske jedlo, ktoré Grant pre nás jeho priateľa objednal. Mne už škvŕkalo v bruchu a nudila som sa pri futbale, na ktorý Grant čumel ako zhypnotizovaný. Najhoršie bolo, ak padol gól, vždy som sa strašne zľakla ako Grant zakričal. Vyslobodenie prišlo, keď sa zval zvonček.
„Idem otvoriť.“ V duchu som si vydýchla, keď sa vypol televízor. Toto už nikdy viac.

Obrázok

V tej chvíli ma prešla chuť do jedla. Prečo? PREČO zas?! Prečo mi Grant rovno nepovedal, že to Matt má prísť? Aj s tou jeho ženskou?! Prečo...? Oh nie. Nie. NIE NIE NIE! Tá ženská je Julie. Julie Blacková, tá protiva protivná, mrcha pekná, ktorej tak pristala tá žltá blúzka, ktorú som si chcela minulý víkend kúpiť. Nie. Ja nešťastná...
„Oh Blanche! To je mi prekvapenie!Teší ma, že ťa opäť vidím. Máte naozaj krásny dom!“
„Ahoj Julie, Matt. Ďakujem, vitajte. Cíťte sa ako doma.“ Preglgla som asi hlasnejšie ako som mala.
Celý večer mi bolo zle.

Obrázok

No keď už prešli dve hodiny a ja som myslela, že v Mattovej blízkosti zamdliem, povedala som si DOSŤ! Nebudem sa trápiť, keď jemu je to jedno, keď ON sa smeje, netrápi ho to. Keď on sa na mňa provokatívne pozerá, hypnotizuje ma tými jeho krásnymi očami. Nie. On má ju, ja mám Granta, minulosť je za nami. Navždy. On sa bude ženiť a ja...možno sa raz vydám za Granta. Ten ma aspoň ľúbi skutočne.

Obrázok

„Blanche, zlatko, je ti niečo?“ Grant si asi všimol, že som mimo. Mám smolu, práve vo chvíli, keď som sa chcela začať baviť a ignorovať všetko čo by ma mohlo ničiť.
„Nie, nie, len som sa trochu zamyslela.“ Usmiala som sa.
„Na dve hodiny?“ sarkasticky si do mňa rypla Julie a Matt ku mne rýchlo otočil zrak.
„Hej. Človek proste niekedy...musí.“ povedala som jej a usmiala som sa. Matta som ignorovala aj naďalej.

Obrázok

Nevedela som, koľko je hodín, koľko som toho vypila, kde je Grant a Julie. A okna mi bola už pekne dlho tma, možno už bolo po polnoci. Vedela som len, že sedím pri ňom, dívame sa na seba a znova sa rozprávame.
„Blanche, čo cítiš? Ale naozaj, úprimne prosím. Videl som, ako si ma nevšímaš. Prečo?“ Má toľko otázok. Nechápe, že mi dáva zabrať len pohľad na neho? Nie to ešte logicky mu odpovedať na nelogické otázky.
„Čo cítim? Zmätok, smútok...bolí ma srdce...a hlava.“ To určite z toho alkoholu.
„Blanche? Ja ťa ľúbim. Stále. Nevydržím to už v sebe držať.“

Obrázok

Pohľad mi okamžite padol smerom ku gauču, kde úplne opitá Julie zamrmlala niečo zo spánku.
„Neboj sa, je na mol. Ja...asi som ju opil. Aby spala. A aby som mohol byť s tebou. Sám. Inak by to nešlo.“ Zavrela som oči. Práve keď som si sľúbila, že na neho kašlem, on sa mi prizná a povie mi presne to isté čo cítim aj ja. Neviem či je to zákon schválnosti, alebo som prekliata, no nikdy mi osud nepraje.

Obrázok

„Blanche! Blanche...milujem ťa.“ Otočila som sa smerom ku Grantovi, ktorý vykrikoval zo spania a ležal na zemi úplne na mol, podobne ako Julie.
„Vidíš. A toto ma ničí najviac. Keď viem, že ťa nemôžem už nikdy mať. Kvôli Grantovi a Julie. Aj keby sme veľmi chceli, sú tu ešte oni.“
„Ale Matt, prosím ťa! Keby sme chceli, všetko ide! Ja...ide aj o nás! O naše šťastie. Nie?“
„Blanche, znie to jednoducho. Ale...pozri, Julie, mám ju rád, je múdra a pekná, zlomil by som jej srdce. Nejde to. A ty máš Granta, je to super chalan a miluje ťa. Aj keď ja ťa milujem minimálne stokrát toľko. No nemôžem ti to nijako dokázať...Poď, musíme ich odniesť.“

Obrázok

Zatiaľ čo som si utierala slzy a sedela pri Grantovi, Matt sa na mňa len pozeral so zatrpknutím. Bolo to hrozné. Môj život je jeden veľký zmätok. Keď sa mi konečne zdá byť všetko OK a ideálne...vždy sa tu objaví Matt, ktorý mi síce dodá iskričku šťastia ale hneď všetko zhorí, kvôli nemu.
Podarilo sa mu nejako vytrepať Granta hore, trvalo mu to asi polhodinu. Ja som zatiaľ čakala s Julie v obývačke a dúfala som, že sa nepreberie.

Obrázok

Hore som len skontrolovala Granta. Vyzliekla som mu aspoň oblečenie, aby nespal ako taký tulák. Stačilo, že bol opitý ako prasa. Bolo mi ho ľúto. Mám ho rada, no v porovnaní s Mattom. Nešlo to, nemohla som si nič nahovárať. Už nie.

Obrázok

„Kam ideš Matt? Nechoď ešte, prosím.“ Všimla som si, ako nesie Julie v náručí. Bolo mi hrozne.
„Idem ju dať do auta. Mal by som už ale ísť. Zvládnem to, moc som nepil.“ Potichu šepkal, aby sa neprebudila.
„Uhm...ako chceš. Hlavne dobre dojdite.“ Chcela som ho aspoň pobozkať, no mala som prekážku samozrejme.
On sa len usmial a vyšiel von. Vrátila som sa do obývačky. Trochu som to tam spratala, no o chvíľu ma zmohla úplná agónia.

Obrázok

Sedela som tam, v tom tichu. Premýšľala som. A zrazu ako zo sna tam bol. Pri mne, ticho sa na mňa pozeral.

Obrázok

„Blanche?“
Ja som však neodpovedala. Bola som s ním sama, konečne zas raz len ja a on. Vedela som, že o pár mesiacov, možno týždňov alebo dní, už bude nadobro patriť inej, ja ostanem s Grantom a už nikdy nebudeme takto spolu sami. Nečakala som, musela som to urobiť...

Obrázok

...možno ma to raz bude veľmi trápiť...
...budem smutná, že nie som s ním. No nikdy nebudem túto chvíľu ľutovať, žiadnu chvíľu strávenú s ním...

Obrázok

...len voči Grantovi budem mať výčitky navždy. Mám ho rada, no nemilujem ho. Ani Matt nemiluje Julie. Tým som si bola teraz už úplne istá...

Obrázok
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 05 Jan 2009, 00:25

no waaaaaw vravela som stara laska nehrdzavie ale stale tam su Grant a Juli :D ci ako ...jooooooj ja cem dieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeik
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Pon 05 Jan 2009, 00:30

jeej zacala som citat pribeh a paci sa mi je pekny.....fakt je ako telenovela :D ..........inak pekny dielik ako vzdy a tesim sa na dalsi
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod XCHERRYX » Pon 05 Jan 2009, 00:32

Ďakujem vám :lol: normlne že sa mi asi podarilo vytvoriť simovskú komixovú telenovelu :lol:
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Pon 05 Jan 2009, 00:38

waw na tento príbeh som takmer zabudla, musím sa priznať :oops: no tento diel mi opäť pripomenul celý príbeh. velmi dobre sa to čítalo a páčilo sa mi ako sa nám Grant a July opili. :D aspoň mohli Blache a Matt príhodne využiť čas, teším sa na pokračko, dúfam, že nás nenecháš zase tak dlho čakať, prosím
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pon 05 Jan 2009, 12:01

Wow, ako tam boli všetci napózovaní :lol:
Ale bolo to milé :oops: (Nie to, ako boli napózovaní ale diel :P )
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Pon 05 Jan 2009, 13:34

mne sa pacilo ako sa Julie vznasala vo vzduchu a nohu ma na stole :lol: inak velmi dobre pises, je ta az skoda na telenovelky, romanticke pribehy sa daju pisat aj inak :wink:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pon 05 Jan 2009, 14:36

Velmis a mi to paci len mi je luto ze niekdy nebude Blanche s Mattom oni boli spolu super ale tak no dufam ze to nejak zvladnu no :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Maggi » Pon 05 Jan 2009, 15:56

konečne :D
ale stále to za to, patríš medzi ľudí ktorí píšu naozaj skvelo :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re:

Poslaťod Instead » Pia 02 Apr 2010, 12:33

Pozerala som na staršie, ukončené príbehy.... No a tvoj ma absolútne ohromil! Bol skvelýýý! Ale od posledného komentára už ubehla sakriš dlhá doba.. Ako to že si s tým sekla?? Lebo ja som sem ešte vtedy nechodila.. Ehm.. Tento príbeh by si zaslúžil pokračovanie! :D
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia