Veľký sen

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Veľký sen

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 17:14

V malebnej dedinke žila jedna rodina, tá rodina nebola ničím zvláštna. Neboli to chudobný ľudia ba ani bohatý, a tá rodina sa volala Daiwisová.
Laura Daiwisová mala 2 dcéry v 17 a starala sa o nich sama keď to najviac potrebovala opustil ju i jej snúbenec, ktorý odišiel na vojnu no potom sa už viac nevrátil napísal jej jeden list v ktorom spomínal nejakú ošetrovateľku ktorá mu zachránila život, ale na mňu úplne zabudol.
no po niekoľkých rokch Laura našetrila peniaze na nový dom kde momentálne žijú.

Laura Daiwisová
Obrázok
Laura má 32 rokov momentálne je nezamestnaná pretože sa sťahovali do mesta kde čaká na lepšiu budúcnosť.
Medzi jej záľuby patrí:Varenie, zábava, spočnosť.
Narodila sa v znamení blížencov.
Momentálny stav??:2 deti no slobodná mamička

Tánia Daiwisová
Obrázok
Dcéra Laury je veľmi šikovná no má jednu smolu žiaden chalan ju nechce, pretože nosí okuliare a tak sa jej vysmievajú čo je dosť detinské, ale i taký ľudia musia existovať.
Má 15 rokov a medzi jej záľuby patrí: Písanie na internete a štúdium verí tomu, že raz bude vedkyňa alebo prezidentka.
Narodila sa v znameni Rýb.

Tiffany Daiwisová
Obrázok
Tánia a Tiffany sú dvojičky no vychádzaju spolu perfektne, pretože väčšinu času strávili spolu u tety keď mama bola do noci v práci
Keď ešte bývali v malej dedinke do školy chodila na Štátnu umeleckú školu. Tam patrila k roztliestkavačkám a bola kapitánkou keď jej mama oznámila správu, že sa sťahujú musela toho nechať, no nielen toho sa Tiff zriekla, ale aj svojho priateľa Sajmona Beneta.
Narodila sa ovšem znamení Rýb a medzi jej záľuby patrí :nič nerobenie, lenošenie´, chodiť sa zabaviť.
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 01 Júl 2008, 17:20

tie teenky sú také typické dvojčatá jednej sa vysmievajú nemá chalanov, druhá je naj :lol: :lol:
som zvedavá ako to rozvynieš a vymyslíš dej :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Uto 01 Júl 2008, 17:33

súhlasím s Maggi, a veľmi zaujímavý úvod. som zvedavý aká bude zápletka :twisted:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod emma1 » Uto 01 Júl 2008, 17:40

juj strasne sa mi to paci..ked si opisowala taniu akoby som citala o sebe :D este aj znamenie mame rovnake....uz sa tesim na pokracko...nech je co najskor :)
Obrázok užívateľa
emma1
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 182
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:50
Bydlisko: RS

Poslaťod Invisible » Uto 01 Júl 2008, 17:55

Predstavenie je super, tiež som zvedavá na dej. :wink:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Uto 01 Júl 2008, 18:04

dost zaujmave ale tesim sa na 1 diel :oops: :P
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 18:08

uvodná časť PREČO???


Bol len utorok a v tomto dome bývali sotva mesiac, no i tento mesiac im stačil aby sa zabývali. Každá si našla to čo ju bavilo. No po nejakom čase prišli nejasnosti.

Tánia:
Obyčajný deň taký ako každý iný môj život začína odznova, odznova celkom nanič. Mojimi kamarátmi boli len tí z internetu ktorých som nikdy nevidela no mala som predstavu, ako môžu vyzerať no stále keď som videla fotku ktorú mi poslali bála som sa odpísať vyvinulo s toho, že mi písali sami úchiláci, nad 30 rokov keby to vedela moja mama hneď by mi zabaila aj tu poslednú zábavu ktorá ma napĺňa.
Obrázok
Mojou bútľavou vŕbou sa stala Tiff, pretože som jej verila vedela som jej aká je a keď niečo sľúbi tak to aj dodrží.
Obrázok
"Ahoj Táni, ako bolo dnes v škole?" oslovila ma Tiff keď som práve hľadala mamu.
"Ahoj Tiff, ale celkom to ušlo v škole bola nuda nič sme sa neučili čo by som ja nevedela." povedala som uštipačne.
"No veď jasné ty dedko vševedko, no mám otázočku."
"A o čom je tá tvoja otázočka??"
"No vieš miestny chalan teraz mu neviem prísť na meno no myslím, že Snílek, alebo tak nejako sa volal."
No vtedy uši našpanovala aj mama a hneď začala mi dávať otázky čo s ním mám,alebo či s ním chodím. Bolo mi to do smiechu, pretože kto by ma chcel nosím okuliare a k tomu ešte aj vrkočiky, ktoré su detské!
Obrázok
"No Mami prestaň ju vypočúvať teraz sa s ňou chcem ja rozprávať ty môžeš naozaj aj neskôr" Keď Tiff to povedala mame ta sa hneď stiahla z dvihnutým nosom, že sa nič nedozvedela.
"Ja neviem kto to je Tiff prepáč, ale zajtra je škola a ja stále nemám úlohy."
"Ale Táni."
"Prepáč nechajme to na neskôr prosím. A mimochodom prišiel ty mail od Sajmona."
"Čoooo??? Od Sajmona???a a a a čo písal??"
"Neviem pozri si to sama."
Rozlúčila som sa s Tiff a odišla som preč, študovať!
Obrázok

Tiffany:

Bože môj Sajmon mi napísal správu čo len môže byť v nej. Rozišla som sa s ním hoci ho stále ľúbim no asi on to cíti tiež, ale on je tam a ja som tu on žije iný život, život kapitána no ja nie ja som len obyčajna študentka ktorá ma len dobrý prospech v ničom už neviniká.
Obrázok
Strašne mi chýbaju časi keď som bola von s Máriu True von a sme klebetili o našich frajeroch. Stáli sme vedľa domu pri obchode a teraz??
Teraz tu stojím sama nikoho tu poriadne nepoznám iba nejakú Satanu Bruchotow ktorá je dosť povýšenecká no zhodujeme sa s názormy síce není dokonalá, ale ja ju mám veľmi rada.
Obrázok
No hoci som nebola najobľubenejšia no nemala som k tomu ďaleko moja sestra bola ako sivá myš ktorá chodí ako duch. Nemohla som zabudnúť nato, že som jej chcela dohodnúť rande a ona mi ho takzvane trošku prekazila lebo o ňom necela počuť. Bojím sa o ňu vyhýba sa každému je ako duch ktorý je ako chodiaca kniha bez názoru bez života.
Obrázok
Každá z nás sa snažila niekde zapadnúť mali sme toho až po krk no nevšimli sme si mamu ktorá sa zmenila dbala na svoj výzor nikto nechápal prečo no ona nám to nepovedala

Laura:

Raz som sa vybrala do miestnej reštaurácie kde som sedela sama nemala som žiadnu spoločnosť, nikto kto by si ku mne sadol. Pozerala som po okoli samí zasnúbení muži a ja som nemala šancu
V tom sa nadomňou ozval hlas.
"Dobrý deň, nemohol som si nevšimnúť, že tu sedite sama."
Nechápala som čo chce no on bol celkom milý, taký chápavý prisadol si ku mne kecali sme spolu až do neskorého večera a opäť som zažívala tie krásne chvíle presne ako pred 15 rokmy s Michaelom Brownom.
Obrázok
Plynul čas no ja som musela odísť vymenili sme si čísla no meno nám ostalo neznáme. Keď som prišla domov nastúpil výsluch, ale nebol to taký výsluch, že matka dcéru, ale naopak. Dcéry boli nahnevané kde sa túlam no ja som im nedokázala povedať, že som stretla človeka s ktorým sa cítim prijemne. Neviem bolo to ako za mladá ležala som na posteli a nemohla som na neho zabudnúť. Hoc nebol najkrajší, ale bol prvý muž ktorý bol pravý gentleman.
Obrázok
Na rozmýšľaní na neho som ani neviem ako zaspala s nádejou, že zajtra sa zas stretneme.


Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 01 Júl 2008, 18:12

pekný úvodný diel, len ako som hovorila je to podobné (kattinému príbehu), lebo tie sestry sú podobné aj v jej príbehu (jedna taká druhá onaká) ale pekne sa to vyvíja :wink: som zvedavá čo bude ďalej :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 18:16

neboj sa ako v kattynom to príbehu nebude ja mam presný plán s dievčatmi ...nebude to sice mily osud ale co už i taky nas moze postihnut
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Uto 01 Júl 2008, 18:29

jej :wink:
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod Rikušík » Uto 01 Júl 2008, 18:50

zaujimave je to zatial :) som zvedava ako sa to bude vyvijat tesim sa :wink:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 19:07

momentalne som pofotila 1 of. diel..takze staci mi ho napisat tak za taku pol hod tu bude dielik
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 20:07

1.dielik nečakaný spád


Tánia

V škole bolo ticho nikto mi nič nevravel nechápala som tomu veď stále mali nejakú pripomienku na moje okuliare, no ale teraz nič ticho. Okolo mňa prešiel chalan tmavšiej pokožky veľmi krásny aspoň pre mňa. No keď som na neho pozrela usmial sa na mňa a čo som vôbec nečakala sa mi aj pozdravil. To jeho nežné ahoj znelo dokonale, bože ja som sa zbláznila teraz tu básnim o jeho Ahoj heh. Napadaju ma veľa vecí no jednou z tých veci, no vec bol on. Vystúpila som z autobusu a čakala som kedy pojdem´zas do školy a vidím ho. Nevedela som ako sa volá ani kto je vedela som len jedno, že ho chcem spoznať.
Obrázok
Tiffany hneď ako prišla zo školy ani nič nepovedala bolo mi to dosť divné, pretože s ňou chce chodiť ten najväčší fešák z celej školy a ona je sklamaná?? Čo sa deje, alebo sa Sajmon chce ku nej vrátiť???
Sadla za stôl a poslušne robila úlohy no hneď keď ich dopísala hodila sa na posteľ a začala plakať.
Obrázok
"Čo sa deje Tiff??"
"Ale Sajmon mi napisal, že ma chce späť i keby neviem čo bolo no keď si pomyslím, že ho už viackrát neuvidím tak je mi do plaču" povedala zo slzamy Tiff
"Ale a čo ten chalan??Ten z našj školy??"
"Mysliš Breta?"
"Ja neviem ako sa volá ale asi to bude on"
"On je mi ukradnutý moje srdce patrí Sajmonovi, v sobotu chcem ísť za ním na Dowol.street v Menegree"
"Ale mama ta nepustí."
"Mne je to jedno ja ujdem, dúfam, že mi pomôžeš"
"Neboj sa sestrička"
"A mimochodom Táni vieš kto sa ti zdravil na chodbe?"
"Nie kto?"
"Ten Snílek ...Ondrej Snílek no a mimochodom dala som mu našu adresu."
"A načo našu adresu, ale pýtal si ju"
Odišla som von z izby a ostal po mne len prach.
Obrázok
Moje úlohy ostali stáť na stole...spravila som ich rýchlosťou blesku i keď síce neboli tie najľahšie, ale chcela som ísť von rozmýšľať
Obrázok
Ležala som vedľa doma na trave a myslela som na Ondreja bol taký nezabudnuteľný a nebol taký ako každy jeden s tejto hnusnej školy bol niečim vynimočný.
Obrázok
Ležala som tam ani neviem ako dlho chcela som sa zobudiť s toho nádherného sna. Nemôže to byť pravda ma na výber toľko krásnych dievčat a on si vyberie mňa?? Podľa mňa ma ťaha len za nos.
"NIE NEŤAHAM."ozvalo sa spoza roha.
Obrázok
"Ehm, čo tu robíš?"
"No vieš prišiel som sa opýtať či by si konečne nešla somnou na rande."
"Ako to konečne?? Nikdy predtým si sa ma to nepýtal"
"No nie osobne, pytal som tvoju sestru aby ti o mne povedala, že by som rád šiel s tebou niekam hoc i tu kde si sedela na tejto tráve"
"No vieš, ale je mi to trápne ja som tu pred tebou v pyžame no vieš trošku som si zdriemla a bez mojej pyžami nezaspím."
"Hahahahah to je ale milé"
"Bože mala som byť ticho už to vidim zajtra v škole. Tánia Daiwisová sa cíti najlepšie v jej pyžamku."
Obrázok
"Neviem čo si mysliš, ale ja taký niesom."
"Nie a aký si??"
"Chces to vedieť??"
"Ano chcem."
Obrázok
Vtedy priložil jeho pery k mojim bol to môj prvý bozk. Bála som sa no ńechápala som prečo to urobil nevedela som jeho konanie vysvetliť.
Obrázok
Obrázok
"Prečo si to urobil?"
"Chcela si vedieť aký som"
"Ano chcela "
"Tak aký som?"
"Sladký" vyklzlo mi ani neviem ako
"Heh ty si sladšia opäť ma chytil a nežne bozkával bolo to nádherné
Obrázok
"Prepáč, ale ja. "Rozbehla som sa a pri dverách som mu dokričala "Proste musím ísť domov"
"On sa usmial a šiel tiež späť domov"
Nevnímala som prostredie keď som to chcela povedať Tiff ta už spala. Ľahla som si aj ja a v myšlienkách na sladkú pusu som zaspala.


Laura:
Bože môj je to správne, že som Davida doniesla k nám je to vôbrc?? Ale čo som dospelá je to môj život vychovala som 2 dcéry tak čo toto neni nič horšie ako slobodná matka.
V mojej izbe sme ležali a maznali sme sa bolo to nerealne a proti rozumu ľahnúť s cudzím mužom do postele no, ale veď 15 rokov som nemala žiadného iného muža tak čo.
Obrázok
Všetko bolo tak krásne nerealne ale krásne išla som urobiť dievčatám raňajky aby to nebolo nejaké podozrivé.
Obrázok
Raňajky boli na stole a ja som čakala na díevčatá zo slovami. MAMI MNE SA TAM NECHCE no teraz ich nikde nevidím. Pozriem na hodinky Pol 11 čože??Azda sme zaspali to nie utekala som štartovať auto, že dievčata odveziem.
"Tánia.....Tiffany poďme stávame do školy"
Prešlo aspoň 5 minút a dievčatá stále nikde. Vošla som do izby posteľ ustlana a diev´čatá nikde. Len v duchu som dúfala, že nevošli do izby



Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Uto 01 Júl 2008, 20:16

paci sa mi to pekny dielik :wink:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 20:17

chcem sa dostat k tej najvacsiej prekazke medzi laskou Tanie a Ondreja ale tak hned to tu rutit nemozem taze take obkec. budu asi este jeden ci dve dieli a potom to uz bude horiet :-D bo uz bude v rodine bordel
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia