Veľký sen

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Majo358 » Štv 03 Júl 2008, 15:37

super zápletka :wink: a ani mne ni je ten onen muž sympatický :cry: dúfam, že to vyriešia :wink:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Sasiq » Štv 03 Júl 2008, 16:25

Ma to strasne rychly spad... do jedneho dielu si dala najmenej rok a to sa mi vobec nepaci.... porod si mohla viac opisat...ved to neni len ze ja rodim a vsetci na mna tak pozeraju..... :cry: ost chabe o texte :(
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod tamuska » Štv 03 Júl 2008, 16:28

to vies pokial prislo k porodu to som si len tak tak vsimla :-D vtedy som prave daco ine robila a nestihla som nic pofotit tak ...
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Štv 03 Júl 2008, 16:44

tak si za nich nemala tolko vela hrat a mala si viac fotit... rozvynut to aspon do 3 dielov....
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod tamuska » Štv 03 Júl 2008, 20:06

Uz som zmazala tu cast ta cast dojde neskor :) lebo potom vsetko bude tak brrr...no to nechcem. :) Dakujem za tvoj nazor moc si mi pomhla
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pia 04 Júl 2008, 16:13

4.DIEL


Laura:
Josh sa zobudil a cítil sa ako doma nevedela som mu povedať prepáč Josh, ale bol si moja chvíľková známosť. Chcela som sa do neho zaľúbiť chcela som k nemu cítiť niečo čo by nás spájalo. No bolo to dosť ťažké lebo on nepracoval len sa priživoval no sľúbil, že si nájde prácu, že to až taký problém nebude. Nevadilo mu že mám 2 dievčatá hoci ich nepoznal oni same sa mu vyhýbali už to neboli tie malé dievčatá čo plakali keď spadli a odreli si kolená, nie už to sú dospelé dievčatá pripravené do sveta.
Obrázok
Tánia a Tiffany sa ma stále pýtali kedy si nájdem prácu kedy pojdeme niekde do mesta len ja a oni kedy sa pojdeme zabaviť veď už není treba dávať pozor stačí keď im bude dôverovať. No ja som im nevedela povedať ja som sa chcela tomu vyhúť, pretože oni zachvílku ma opustia a ja budem sama samučká ako plot. Chcela som sa venovať na plný úväzok Joshovi a domácnosti i keď to nešlo do kopy snažila som sa no domácnosť mi zabrála veľa času a moja pozornosť bola sústredená na dievčatá či už jedli či majú úlohy a Josh bol niekde pri konci dňa.
I keď Josh bol smutný chápal ma, že niesom slobodná, ale mám povinnosti ktoré sú prednejšie.
Obrázok

Obrázok
I keď som mu dávala sladké bozky neboli úprimne, a mňa to mrzelo že sa do neho nedokážem zamilovať. Stále sa ma pýtal či mi niečo je no tvárila som sa, že všetko je v poriadku no on mi stále verí.
Ja ho beriem ako kamaráta no on chce stále niečo viac no ja ešte nato niesom dostatočne pripravená.
Obrázok
Josh si išiel ľahnúť no ja som ešte musela ísť na záchod no keď som sa vracala zvonil telefón nechapala som kto to môže v takej neskorej hodine volať.
"Ahoj Laura tu je David" ozval sa po niekoľko dnoch od nášho stretnutia.
"Ahoj David, ja no nečakala som, že ešte zavoláš."
"A prečo nie?? Ja som bol odcestovaný a rád by som bol keby si ku mne prišla."
"Teraz???" ostala som v šoku,že má volá k sebe.
"Áno ak ovšem sa ti chce."
"Áno jasné hneď tam budem." položila som a utekala som sa obliecť. Josh sa prebudil nato keď som otvorila skriňu.
"Kde ideš???"
"Ja vieš..ehm volali mi z nemocnice..."začala som klamať no bála som sa, že mi neuverí.
"A čo sa stalo? Veď dievčatá sú doma."
"Nejde o dievčatá, ale o moju matku je v nemocnici a jej stav sa zhoršil. No budem o hodinu doma."
No keď som dorazila pred Davidom dom už ma tam čakal.
Obrázok
Chvíľku sme sa rozprávali no ani neviem ako a sme spolu zaspali keď som si uvedomila, že je ráno rýchlo som sa pobrala domov. No keď som zaparkovala auto stál tam Josh.
"Kde si bola tak dlho a v nemocnici si nebola!!!"
"Hej hlavna vec, že som sa nemohla dovolať, že sa mi pokazilo auto. No ale to, že som bola celý večer v aute. To nikoho nezaujíma som nevyspatá idem si ľahnúť." Odišla som už priveľa mu klamem no neviem ako dlho to vydržím. To sa nedá. Odišla som do spálne a ľahla som si s myšlienkou na večer.
Obrázok
Keď som sa zobudila vedela som, že klamem samu seba nielen Josha musím s tým raz skončiť!!!
Obrázok


Tiffany.

Deň začal zaujímavo počuť mamu ako sa háda s Joshom mi dávala nádej, že sa rozídu. Nikomu nechcem zle, ale moja mama je dosť stará na takéto veci. Na staré kolená si nájsť známosť čo jej to chodí v hlave. No mňa zaujímalo to či ma vezmu do umeleckej školy svoj talent na klavíri som si tak zlepšila, že ma volajú aj hrať na nejaké tie svadby rada hrám a peniaze sa stále zídu chcem to dosiahnúť čo najdalej len dúfam, že to nič nepokazí.
Obrázok
Stále mi volal nejaký neznámy muž a dohadoval mi nejakú tu brigádu kde som si tak zarábala moja mama si stále myslela, že keď odchádzam v spoločenskom, že idem niekde na oslavu čiastočne mala pravdu, ale to že sa živím hudbou a peniaze míňam na nepodstatné veci tak to ju vôbec nenapadlo. Stale som si volala s mojou naj kamošku a ona ma stále informovala o Sajmonovi. No ja som čakala len na jedno, že sa rozídu a on sa doplazí ako prašivý pes a ja ho pošlem kade ľahšie.
Obrázok
Síce som ho mala rada ale vytrpela som kvôli nemu strašne veľa. Keď som bola roztlieskavačka držala som nejakú zvláštnu dietu no teraz sa mi je neustále zle mama tvrdí, že som niečo zjedla no mne je na zvracanie stále. No keď som bola u doktora zistil mi niečo, ale vravel, že si to chce potvrdiť a potom mi povie čo to je.
Obrázok
"Tiffany "kričala na mňa mama s kuchyne, ževraj mám nejakú návštevu.
Bola som zvedavá kto ma môže zhánať.
"Ahoj ja som Kimberly."
"Ahoj ja som Tiffany."Nechápala som čo chce a kto to je no bolo mi to dosť zvláštne, že ma pozna.
"Prepáč ty ma nepoznáš. Ja som kapitánka miestneho družstva. A chcela by som sa ťa opýtať či by si nemala záujem pripojiť sa k nám a bojovať proti Umeleckej škole."
Umelecká škola tam som kedysi chodila. Bolo by to dobrá možnosť vidieť Sajmona i tú mrchu.
"Áno jasné rada."
"No tak dobre ahoj ja už ťa ďalej nebudem zdriavť."
Obrázok
Nevedal som skadiaľ vie o tom, že na starej škole som bola roztlieskavaka no teraz to bolo dosť nepodstatné. Bolo mi všetko jedno a začala som makať na sebe a aby som bola najlepšia.

RODINKA SNÍLKOVA.
Ondrej sa snail vysvetliť Lenke ako to všetko je. Rozhodol sa jej povedať ito že si našiel inú. No ona mu stále neverila neraz sa jej ospravedlňoval, že on to nechcel, ale že Tánia ho očarila.
"Ondrej prestaň si vymyšľať ja viem, že ma len klameš pokiaľ ju neuvidím neuverím."
Nevedel čo má robiť lebo i tak mu neverila.
Obrázok
Zdvihol telefón a vytočil Tánie číslo.
"Prosím tu je pani Daiwisová."
"Dobrý deň tu je Ondrej je doma Tánia??"
"Áno je počkaj hneď ti ju zavolám"
"Tánia prišla by si sem."
No ona odpovedala ano. Ondrej sa zatial pripravoval nato čo povie veď tam bude mať frajerku a Tánia ho nechá kvôli tomu.
No už bolo neskoro keď Tánia vošla Ondreja sladko pobozkala no vtedy si to uvedomila i Lenka, že Ondrej vravel pravdu.
Obrázok
"Ty ...ty...boze nenávidim ťa" nato sa zmohla Lenka v celej zúrivosti
"Ja som ti to povedal." No i tak mu Lenka dala niekolľko faciek no Tánia ostala zmetená lebo nechápala čo sa vlastne deje kto je ona a prečo fackuje Ondreja.
Obrázok



Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 04 Júl 2008, 23:25

júújha vydaril sa ti, veľmi dobre si opísala laurine pocity :shock: :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod livia » Ned 06 Júl 2008, 00:14

pekny diel som zvedava ako to ondrej vyvetli tanii
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

Poslaťod Benuška » Pon 07 Júl 2008, 13:43

Krasny pribeh velmi sa mi paci :)
Stoj pevne nohami na zemi
Obrázok užívateľa
Benuška
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 13:24
Bydlisko: Na svete

Poslaťod tamuska » Pon 07 Júl 2008, 23:21

5.diel


Rodina Snílkova

Ondrej si zavolal Lenku von takže Tánia nič nepočula. Počula nejaké slová no tie ani trošku nedávali zmysel, nevedela kto je tá holka no chcela to vedieť a strašne. Zatiaľ čo bola Tánia vo vnútri.
Von sa odhohrával rozhovor.
Obrázok
"Lenka prepáč. To je tá holka o ktorej sa vravela v škole, že vraj nikto ju nechce a ja som sa stavil, že s ňou budem chodiť aspoň mesiac a dostanem tisic korún."
"Mňa to nezaujíma Ondrej, Ty patríš mne a nie nejakej chudere!!!!"
"Ale Lenka dobre vieš, že si pre mňa všetkým. A, že iná na teba nemá."
"Ondrej prestaň hneď teraz iď a povec jej čo je vo veci."
"Nie nemôžem. Prosím tu máš niekoľko korún a choď si kúpiť niečo pekné na seba a zajtra si spolu pôjdeme sadnúť."
"No tak dobre."
Obrázok
"Ale Ondrej musíš to skončiť hneď ako prejde mesiac. Leni už len 3 dni a bude koniec."
"Čože ???? Už tak dlho mi to tajíš???? Ako si mohol??"
"Leni prosím ťa cel som ti to povedať keď by som mal peniaze a ne zaťažovať."
"No jasne užíval si si s ňou a na mňa chuderku si kašľal."
"Leni neni to tak ako si mysliš"
"No tak dobre, Ondrej ale len 3 dni ani o deň viac."
"Prisaham len sa tvár, že si prišla prosiť aby sme boli opäť spolu"
"ONDREJ!!!!"
"Prosím"
Obrázok

Ondrej sa vrátil do domu kde na neho čakala Tánia. Mala veľa otázok no odpovedal jej nato "Nič sa nedeje len prišla ma prosiť aby som sa k nej vrátil." Týmito slovami krmil Tániu. No jej city mu boli ukradnuté veď len 3 dni a bude mať 100O ani nevie ako.
Obrázok

Laura:
Nedokazala som ďalej veľa vecí sa na mňa valilo. Bola rozhodnuta zmeniť svoj život no nevedela čo to bude odnášať chcela veľa vecí chcela sa starať o rodinu chcela byť viac s dievčatmi a nie strácať už čas s Joshom. Už ho nemohla ani cítiť stratila aj posledú štipku rešpektu k nemu. Už nemohla ďalej klamať prozhodla som sa o niečo čo zmení jeho aj môj život.
"Josh."povedala som zo smútkom v hlase.
"Ani Laura ?? Deje sa niečo?"
"No vieš mám ťa rada ako kamaráta no to pri nás nestačí."
"Ale Lauri ja ťa ľúbim"
"Ty ma ľúbiš, ale ja ľúbim niekoho inéhoô
"Čože??? Ty si ma celý čas klamala??"
"Nič mi iné neostávalo. Ty si mi bol ako brat a ja to cem skončiť."
Obrázok
"Tak dobre Lauri. Ja odídem viac ti tu už zavadziať nebudem"
"Josh prepáč, ale ďalej to už nejde."
"Dobre."
Josh plakal ja tiež obom nám to bolo dosť ľúto. Lúčenie boli, ale keď chcem byť šťastná tak musím konať. Nemôžem si šťastie nechať újsť.
Mám svoj vek mám svoju hlavu mám svôj život ktorý mi beží ani neviem ako a zajtra tu už nemusím byť.
Obrázok
Obrázok
No prešlo čas keď Jos odišiel a ja som ostala sama s dievčatmi. Niekde v kútiku som dúfala, že som urobila dobre keď som odohnala. Nevedela som čo ďalej moje pocity rástli rýchlo a prišiel nečakany telefonat.
"ahojky tu je David. Ja len, že zajtra mám zásnuby s Belou "
"Čože???" Bože urobila som hlúposť ktorú som ľutovala a to len pre niekoho kto zato nestál a prišla som o niekoho kto ma mal rád."
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 08 Júl 2008, 00:15

je mi jej naozaj veľmi ľúto :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 08 Júl 2008, 10:39

to bol taky kratky mini dielik preto lebo teraz pride velka zmena rodiny. Novy dom, nove ucesy a to ze Tania sa zbavi okuliaroch
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mousze » Uto 08 Júl 2008, 13:35

tamuska a kedy bude ten novy velky diel? uz aby bol dnes hehe :) A inac super pribeh.... mama sa zalubi do dcerineho frajera otca...... to je uzasna zapletka...... perfektny napad... preco ale ten Snilek to robi koli peniazom.... muzi su svine hehe.....ludia kde chodite na tieto napady
8)8)8)

SUMMER

8)8)8)
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod prasiatko » Uto 08 Júl 2008, 15:32

krasne ale smutne :twisted:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Uto 08 Júl 2008, 22:14

tak novy dielik bude uz coskoro . pridavam novu rodinu ktora zasiahne do zivota Laure, Tánii a Tiffany.
Tak tu je foto novej rodiny Danger viac sa dozviete v novom dieliku.
Obrázok

Tu je Tiffany po zmene image :
Obrázok

a tu je Tánia. ked prišla od očného a zrak sa jej zlepšil natoľko, že nemusí nosiť okuliare.
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia