LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Myslíte si, že Nikolas vyhraje mistrovství světa?

Hlasovanie končí za Pia 12 Dec 2008, 21:55

Samozřejmě
5
19%
Nejsem si jistý(á), určitě bude mít ale medaili
17
63%
Nevyhraje, skončí ale v první desítce
2
7%
Nevyhraje a skončí fakt špatně
3
11%
 
Celkom hlasov : 27

Re: LEDOVÝ KRÁL - 63.KAPITOLA (15.03.)

Poslaťod Lincey » Uto 17 Mar 2009, 22:26

teda vidím, že Leo už začína tušiť, že tie tréningy v Amerike nebudú to čo si predstavovala a ani sa jej nedivím, že trénuje sama.
waw som hrozne zvedavá čo všetko Nik objavil a ako budú s Lilian postupovať, či sa im napokon Elenu podarí usvedčiť.
-Eddie mal nehodu? chúda, čo si to s ním porobila? :napkin: ale som ešte zvedavšia ako sa to bude všetko vyvíjať.
Ako vždy skvelý diel, ale to už ani nemusím opakovať. :respect:
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 63.KAPITOLA (15.03.)

Poslaťod Mirabi » Pon 23 Mar 2009, 17:23

chudak Eddie, ako sa vravi, sportom k trvalej invalidite
som zvedava co vzide z toho rozhovoru Nika a Lilian :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 63.KAPITOLA (15.03.)

Poslaťod Yka » Str 25 Mar 2009, 00:43

Kedy bude nový dielik? :oops: :whistle:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 63.KAPITOLA (15.03.)

Poslaťod Dadul » Str 25 Mar 2009, 12:18

Dilek je napsany... uz jen nafotit.. nejpozdeji o vikendu jej tady mate :D
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 63.KAPITOLA (15.03.)

Poslaťod Dadul » Ned 29 Mar 2009, 21:09

64.KAPITOLA

"Jak se daří Eduardovi?" ptala se Megan, když se s Leo chystala na společný trénink.
"Je to lepší." odvětila bez většího vysvětlování Leo.

Obrázok


Meganin dotaz opět přivál ten bolestivý pocit, na který se Leo alespoň na následujících pár hodin snažila zapomenout. Posledních několik dní se snažila denně navštěvovat Eddieho v nemocnici. Jeho stav se sice zlepšoval, jeho nálady a chmury se ale čím dál víc prohlubovaly. Start na Olympijských hrách byl naprosto vyloučen. Eddie bude mít štěstí, pokud se bude v době olympijských her pohybovat bez omezení a bez bolestí. S jeho další kariérou to zatím taky nevypadá moc růžově. Leo měla pocit, že její přítomnost v nemocnici Eddieho ještě více deptá. Ona byla zdravá a chystala se na závody, on ležel na nemocničním lůžku. Dalším faktem bylo, že Leo byla čím dál víc frustrovaná tréninkovým plánem. Neprosto nechápala, kam je mají takové lážo-plážo tréninky dostat. Samozřejmě, že od Eddieho úrazu s ním o tom mluvit nemohla. Dokázala si představit muka v jeho tváři při zmínce o né zrovna super trénincích, když on nemůže trénovat vůbec. Nějak se ty starosti na ni poslední dobou hrnuly. Opravdu v nejlepší dobu... během přípravy na Olympiádu.

"Připravena?"
Leo se probrala ze zamyšlení, dopla si teplákovou bundu a společně s Megan zamířila na led.

Obrázok


Obě trénovaly asi dvě hodiny, když Leo frustrovaně ukončila trénink. Kdyby mohla, řvala by na celé kolo, nadávala a bušila pěstmi do mantinelu. A brečela. Brečela zoufalstvím, které se již zdálo býti neúnosným.
"Je mi to líto, dneska se mi moc nedařilo." omlouvala se Meg. Byla si vědomá, že dnešní trénink stál za houby. Ona se celou dobu snažila, což jí dneska stejně nešlo a Leo ji opravovala a sama si více méně nezatrénovala.

Obrázok

"Každý den není posvícení, příště to bude lepší." povzbuzovala ji Leo, sama zatínajíc zuby, aby nevybuchla. Vylití zlosti na Megan by nemělo vůbec žádný význam. Ona byla jediná, na koho se v tom zmatku kolem mohla spolehnout a Leo jí za to byla vděčná.
"Jestli se chceš přidat k tréninku, tak právě končíme." zaslechla Leo Meganin hlas a zvědavě zvedla hlavu. Samantha stála vedle nich a zvědavě se po nich dívala.
"Ne, jdu ke Stevenovi, chce něco probrat." zahlaholila.

Obrázok


"Tak tomu neschopnému prevítovi vyřiď, ať místo nedůležitých schůzek naplánuje pořádné tréninky." rozlítila se Leo.

Obrázok

Samantha se šokovaně podívala na Megan, jejíž výraz zůstal nečitelný.
"Jasně." zahuhlala jen a měla se rychle k odchodu.
Megan je upíjela vodu ze své flašky a starostlivě pozorovala Leo. Chtěla jí pomoct, ale nevěděla jak.
"Jdu so sprch." prohodila najednou Leo směrem k Megan a odcházela. Měla strach, že její emoce každou chvíli explodují.


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



Pojďte dál, Niku." kývla hlavou Lillian a oba jsme vcházeli do domu.
"Je mi líto, že jsem Vás tak přepadl, Lillian, ale chtěl bych si....potřebuji si s Vámi promluvit." omlouval jsem se znovu, neboť mi ta akce najednou přišla absurdní. Vešli jsme do kuchyně a Lillian se najednou zastavila.
"Vyrostl z tebe pěkný chlap." usmála se a já lehce zrudl.

Obrázok

"Co si dáš? Čaj, kávu, nebo něco tvrdšího?"
"Kafe. Díky." odpověděl jsem. Lillian chvíli připravovala kávu a já se rozlížel po jejím domě, abych si srovnal své myšlenky.
"Tak ahoj! Jsem ráda, že tě po dlouhé době vidím a mám dvě prosby." Lillian přešla v tykání a přimhouřenýma očima mě pozorovala.
"Ano?!" nesměle jsem ji přiměl k otázkám.
"Za prvé, už ti není šestnáct, tak bychom si mohli tykat." navrhla.
"Jistě." překvapeně jsem přikývl.
"A druhá... ráda bych věděla, co měla znamenat ta akce na juniorském mistrovství světa."

Obrázok


"Ah..." vydechl jsem jen. Tato záležitost pro mě byla již vzdálenou minulostí, zapomněl jsem ale, že jsem Lillian od té doby neviděl a že jí asi dlužím vysvětlení z očí do očí.
"Já nechal jsem Vám... totiž nechal jsem ti vzkaz."
"Ten jsem dostala." řekla rozhodně.
"Bylo tam vysvětlení."
"Pouze povrchní." ostřížím zrakem mě stále sledovala.

Obrázok

"Já jsem to tenkrát prostě vzdal. Dnes bych to už asi neudělal, ale tenkrát jsem nemohl jinak." vyklopil jsem pravdu.
"Bylo to pouze kvůli smrti tvého otce?"
"Více méně." pokrčil jsem rameny. "Nevím proč, ale tehdy mi teprve došlo, že ho již nikdy neuvidím a že se nebude moci radovat z mých úspěchů a nejednou mi všechno přišlo bezvýznamné."
"A Elena?"
Cukl jsem s sebou.
"Ona s tím měla taky co dělat, co?"
"Částečně."

Obrázok

"Nikolasi LaStrado, když jsem tě rok na to neviděla na závodech, měla jsem vážně obavy, že jsi to vzdal úplně. Máš OBROVSKÉ štěstí, že ses na to nevykašlal. Takové taleny jako jsi ty člověk nenajde denně."
Ač zněl Lillianin hlas hrozivě, její oči se usmívaly.

"Mama, mama." ozval se pisklavý hlásek vedle nás a já jsem spatřil Alexe jak drží batole.

Obrázok

Dítě s vlasy stejně černými jako byly ty Alexovi a modrýma očima upřenýma na Lillian nemohl být nikdo jiný než dcera Alexe a Lillian.

Obrázok

"Pojď jsem ty divochu." promluvila k ní Lillian a vzala ji z Alexovi náruče.
"Řekni Nikovi ahoj." Promluvila k té dívce, které mě najednou nespustila z očí.
"joj.." ozvalo se a já se neubránil úsměvu.
"Madeleine. Náš malý ďáblík." představila ji Lillian.

Obrázok

"To je celý Alex." pronesl jsem fascinovaně a Alex se začal smát.
"Díky, Niku." pronesla Lillian lehce uraženým tónem, který Alexe ještě víc rozesmál.
"To říká skoro každý a Lilly to nemůže překousnout." řehtal se Alex.
"Alespoň je otec jistý." škebila se Lillian na Alexe.
Dýchla na mě pohodová domácká atmosféra. Lillian vypadala šťastněji než kdy před tím a Alex s ní. Na chvíli jsem zalitoval, že jsou stockholmské časy již minulostí.
"Nechám vás o samotě. Pojď ty čerte, jdem stavět bábovky nebo se o to alespoň pokoušet." Alex vzal Madeleine zpět do náručí a odcházel s ní z domku.

Obrázok


"Tak o čem jsi to chtěl mluvit, Niku?" vytrhla mě Lillian ze zamyšlení.
"O Stockholmu a tom všem kolem."
"Myslím, že si na to sednem." řekla po chvilce a vedla mě do části pokoje, jež by se dala nazvat obývákem.
Usadili jsme se do sedaček a Lillian netrpělivě čekala na můj proslov.
"Lillian" nadechl jsem se "mám pocit, že ty události ve Stockholmu nebyly náhoda."
Lillian jen pokývala hlavou.
"Vím, že je to už hodně dávno, ale prostě se mi najednou vybavili všechny skutečnosti v úplně jiném světle."

Obrázok

"Niku, jsou určité věci, kdy člověk asi jedná jinak, než by sám chtěl."
Lillianina odpověď mě zarazila. Věděla snad celou dobu o tom, co se dělo? Pokud to věděla, proč nezasáhla?
"Vy... ty jsi to celou dobu tušila?" stále jsem měl problémy zvyknout si na tykání
"Ne. Abych pravdu řekla, dozvěděla jsem se to asi před dvěma lety."
"A?? Bavila jsi se o tom s Hugem?"
"Niku! Proč bych to dělala. To je jeho rozhodnutí, do toho mu nemůže nikdo mluvit."

Obrázok

"Do toho mu nemůže nikdo mluvit? A co ostatní, to se přece netýká jen Huga!" pěnil jsem zlostí. Jak mohla Lillian něco takového vypustit z úst. Copak nechápe závažnost té situace? Čekal jsem cokoliv, ale rozhodně ne laxnost a nebo ještě hůře zastání.
"Ti, kterých se to týká, byli srozuměni. Alespoň ti, kteří do toho v tu dobu měli co mluvit." řekla úsečně.
Zmateně jsem hleděl na Lillian.
"Byli srozumění?" ptal jsem se nevěřícně. Co je to proboha za blbost. To nedává žádný smysl, kdo by souhlasil s takovým....Najednou jsem se zarazil.
"Lillian, o čem to mluvíš?"
"O Hugovi, přece. Nevěděla jsem, že to ví více lidí a stejně by mě zajímalo, jak ses to dozvěděl, ale to je teď jedno."

Obrázok

"Ten fakt, jak se k tobě a k Eddiemu Hugo choval ve Stockholmu je sice neomluvitelné, ale na druhou stranu částečně pochopitelné."
"Lillian, ale já..."
"Niku, prosím tě, nech mě domluvit. Pak budeš mít možnost vyjádřit své stanovisko." Lillian si zoufale prohrábla své vlasy a zadívala se ven z okna. Já jsem zůstal zaraženě sedět. To, že se ke mně Hugo nechoval nikdo zrovna přátelsky jsem jaksi vypustil z hlavy a tohle téma rozhodně nebylo cílem mé cesty. V Lillianině hlasu jsem postřehl závan naléhavosti.
„Tenkrát jsem si nedokázala vysvětlit, proč si Hugo mermomocí staví hlavu a chce tě dostat ze Střediska.“

Obrázok

„Zarážela me ta tvrdohlavost se kterou bojoval, abyste ty nebo Eddie odešli.“
„Asi v nás neviděl zrovna nadané krasobruslaře.“ odpověděl jsem jednoduše. Nechápal jsem, kam Lillian míří. Hugův postoj ke mně, mě vážně moc nezajímal. Nikdo to nebylo tak hrozné a bylo to již léta pryč. Lillian zakroutila odmítavě zakroutila hlavou.
„Ne. Všichni jste měli talent, to koneckonců dokazujete i teď. Ale Hugo byl tou myšlenkou jak posedlý.“ vzdychla Lillian.
„Lillian, to je všechno moc hezké, ale mě vážně ne...“
„Niku.“ prosebně se na mě podívala a já ztichl.

Obrázok

„Přede dvěma lety jsem se čirou náhodou dozvěděla, důvod Hugova chování.“
Tázavě jsem se na ni podíval.
„Hugo má syna.“ pokývala hlavou a sevřela rty.
Vyvalil jsem na ni oči.
„Hugo má syna?“ vyjekl jsem. „Ale Elena přece... to přece není možné!“ smál jsem. Ta myšlenka byla víc jak absurdní.
Lillian zakroutila nedočkavě hlavou.
„Ne s Elenou. S Lenkou. Elias je syn Lenky Salomon a Huga.“
„Elias?? Elias LAMBIEL?“ zdůraznil jsem Eliasovo příjmení, abychom si oba byli jistí, o kom tady mluvíme. Lillian je pokývala hlavou.
„To je přece..... Elias Lambiel. Otcem Hugo Thomas a Lenka... jak, že se jmenuje??? Salomon? To přece nedává smysl.“

Obrázok

„Lenka se za svobodna jmenovala Lambiel.“ odpověděla Lillian.
„A proč má Elias jméno matky za svobodna? Proč se nejmenuje.....“ v půlce věty jsem skoro přestal dýchat. Mou mysl protnula jedna starší vzpomínka. Svatba Phillis a Seba a na ní Elias.

„Již tenkrát, když jsem přešel k juniorům mě oslovil Hugo Thomas, jestli nechci jít do Stockholmu. Zvláštní týpek, zná ho celý svět a je považován za jeden z největších odborníků ve sportu. Ale tenkrát to nějak nevyšlo. Myslím, že tehdá rozhodovala Lillian, koho vezme a navíc, mně se tak daleko nechtělo."

Zbledl jsem.
„Elias neví, kdo je jeho otec?“
Lillian na souhlas přivřela oči. Měl jsem tolik otázek, ale nechtěl jsem se dál vyptávat. Hugův osobní život nebyl koneckonců mou starostí. I když.... Mé mozkové závity začaly najednou pracovat na plné obrátky. Nic se neděje bez příčiny. Je možné, že všechno souvisí se vším?

Obrázok

„Tak teď se k tomu můžeš vyjádřit sám. Jak jsem již řekla, Hugovo chování vůči tobě a Eduardovi není omluvitelné, ale ... pochopitelné.“
„Hmmm?“ otočil jsem se směrem k Lillian, ještě zcela neprobrán z mého zamyšlení.
„Lillian, já jsem ti vděčný, žes mi to pověděla, ale ono nešlo ani tak o mě, jak o jiné věci.“
Lillian strnula a šokovaně mě pozorovala.
„Tys nechtěl mluvit o chování Huga k tobě a jeho ... důvodech?“
„Ne.“
„Tys nevěděl, že má syna...a...“
„Ne. Měl bych?“


Obrázok

Lillian se zoufale zabořila do sedačky.
„Tak to jsem ti pověděla něco, co zřejmě opravdu nikdo neví.“ zamumlala.
„Lillian, já si to nechám pro sebe. Tento rozhovor se nikdy nekonal.“ řekl jsem.
„Díky. Niku.“ Lillian vypadala trochu klidněji.
„Takže, co je tedy to téma, o kterém jsi chtěl mluvit?“
Teď byla řada na mně.
„O těch ‚nešťastných událostech‘“

Obrázok

„Co máš přesně na mysli?“ ptala se Lillian s nakrčeným obočím.
„Gabinin pád.... Phillis a její testy...“
„Ah.....“ Lillian se začala zamyšleně škrábat na krku.
„Lillian, mám jednu teorii a bycl bych rád, kdyby sis ji poslechla.....“


Obrázok

CITÁT DNE: "Žádný člověk by nikdy neměl hodnotit jiného člověka."
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 64.KAPITOLA (29.03.)

Poslaťod Maggi » Ned 29 Mar 2009, 21:29

:shock: :shock: :shock: hrozne nás napínaš, to som zvedavá čo vymyslel :shock:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 64.KAPITOLA (29.03.)

Poslaťod Yka » Pon 30 Mar 2009, 07:28

Fú...Nik sa dozvedel aj to čo nechcel :lol: začína sa to pekne zauzľovať...Hugo ma synáčika s Lenkou...čakala som že v tom bude dake mimino ale nie zrovna Elias :lol:
Teším sa na Nikovu teóriu o tom všetom čo sa dialo, dúfam že nás nebudeš dlho napínať a ďalší diel pribudne čo najskôr :pray: :roll:

Inak má rozkošnú dcérku :)
No a Eddie. :( chudiatko, keď si vezmem že kedysi sa chcel krasokorčuľovnia vzdať lebo ho to prestalo baviť a potom sa k nemu vrátil lebo v ňom našiel znovu radosť, je smutné že už nemôže korčuľovať.
Leo už asi ľutuje že tam vôbec išli, nielen pre zranenie Eddieho, ale aj pre tie tréningy, no predpokladám že Elena tvrdo maká...nech zahviezdi.. :)

Naozaj zaujímavý diel plný noviniek a dúfam že ten ďalší bude čoskoro :roll: (som včera už nebola na nete a teraz rano som sa chytro ponahľala pozrieť, som si pamatala že si povedala že cez víkend :oops: )
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 64.KAPITOLA (29.03.)

Poslaťod hulahula » Uto 31 Mar 2009, 18:31

už dlho čítavam tento príbeh a musím povedať že je úplne geniálny :D a tento diel tak isto ako aj tie predošlé bol úplne super
hulahula
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Str 30 Júl 2008, 09:05
Bydlisko: Partizánske
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 64.KAPITOLA (29.03.)

Poslaťod Lincey » Uto 31 Mar 2009, 21:59

Bože Dadul príšerne nás napínaš, celý čas som si nervózne hrýzla peru už-už sa dočítam čo sa celý čas dialo a zrazu pokračovanie nabudúce. :( Diel ako vždy skvelý a riadne ma prekvapilo toto zistenie, kedže Elias ma ani nenapadol. Velmi sa opäť teším na Leo a Ediho a vývin ich vzťahu.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 64.KAPITOLA (29.03.)

Poslaťod Dadul » Pia 03 Apr 2009, 19:43

Maggi

napeti po tech svatbach a pohodovkach rozhodne musi byt :D

YKA

Diky mockrat... ty jsi proste naprosty talent na povzbuzeni lidi :) :respect:

Takze novy dilek hlavne kvuli tobe bud dnes nebo zitra :D

hulahula

Ani nevis, jak me potesil tvuj prispevek. Je bajecne vedet o dalsim ctenari :D


Lincey

jsem rada, ze vas Elias nenapadl :D to byl zamer :D

Tak uz se klidne tes na dalsi dilky, par ji jeste bude pekne zajimavych ... alespon tedy doufam :) :D

Diky vsem kritikum za bezvadnou podporu, jste zlati :D :lol:
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 64.KAPITOLA (29.03.)

Poslaťod Dadul » Pia 03 Apr 2009, 23:17

65.KAPITOLA


Steven si prohlížel svou kancelář a spokojeně zamlaskal. Sláva, ta vrtkavá štěstěna se k němu dostala dříve, než čekal. Teď měl vše, co si vysnil, moc, slávu, peníze a ženy. Nádherné, slavné ženy.
Elena vycházela z jeho pokoje a upravovala si vlasy.

Obrázok

„Zajedu si na chvilku do města, na večerní trénink jsem zpátky.“ utrousila s úsměvem ke Stevenovi.
Steven přivřel zamyšleně oči.
„Ještě vydrž, stejně jsem si s tebou chtěl promluvit.“
„Vážně?“ koketovala Elena.

Obrázok

Steven jí ten úsměv jen nuceně oplatil. Hned ale zvážněl.
„Od toho co jsi tady, jsou tvé tréninky čím dál horší. Měla bys trochu hejbnout tou svou honosnou prdelkou a začít se snažit. Jinak z vítězství na Olympiádě nic nebude.“
Elena Stevena přítulně objala.

Obrázok

„Myslela jsem, že to dokážeš zařídit.“ smyslně mu rty přejela po tváři.
„Dokáži zařídit plno věcí, ale zázraky ještě dělat neumím.“ klidně pronesl Steven.
„Tak to je nová výzva v životě, ne?“ dál se k němu vinula Elena.
Steven chytil Elenu za zápěstí a její paže jemně a důrazně sundal ze svých ramen.
„Myslím, že bychom si měli vyjasnit stanoviska.“ řekl neutrálně, z jeho postoje ale čišela nedočkavost.
„Jsi tady, aby jsi trénovala a zvítězila na Olympiádě. Já jsem tvůj trenér a mám ti k tomu DOPOMOCI.“

Obrázok

„Dopomoci?“ smála se pohrdavě Elena, jako by dlouho neslyšela tak dobrý vtip.
„Elenko.“ pronesl ledově a zároveň sladce Steven „Nerad tě upozorňuji na skutečnost, že jsi tady, protože jsi kandidátka na zlato. Ale pokud budeš dál pokračovat v podobných trénincích, nejsem si jistý, jestli se na Olympiádu vůbec kvalifikuješ.“
Elena ztuhla a chladně pozorovala Stevena. Ten se jen samolibě usmíval.
„Promiň, zapomněl jsem. Samozřejmě, že ses již kvalifikovala. Tvé vítězství na mistrovství světa bylo tak .....překvapující.“

Obrázok

„Překvapující??“ hrozila se Elena.
„Rozhodčí nebyli jednotní v názorech. Naštěstí si většina myslela, že máš ‚špatný rok‘ a že si zasloužíš podporu. Pak již nebyl problém přesvědčit ten zbytek, že tomu tak je. Myslel jsem, že mi za to budeš vděčná."
Elena si jej nechápavě změřila.
"Ale to přece jsem." řekla lehce překvapeně.
"Eleno, já jsem si pod pojmem 'vděčnost' představoval to, že začneš po těch né zrovna vydařených závodech pořádně makat a dokážeš, že na to vážně máš. Bohužel zjišťuji, že se stále víc spoléháš na jiné 'metody'."
Elena se zachmuřila a s přivřenýma očima sledovala Stevena.

Obrázok

"Co se mi to tady snažíš naznačit?"
"Co? Že bys měla pořádně hnout tím tvým luxusním zadkem a začít makat. A samozřejmě vyhrát Olympiádu."
"Tak proto jsem TADY?"
"Nenapadá mě žádný jiný důvod, proč bys tady jinak měla být." řekl sebevědomě Steven. Elena zalapala po dechu a její rysy ztvrdly. Steven ji dál klidně pozoroval a úsměv mu pohrával na rtech.
"Snad sis nemyslela, že jsem tě sem vzal z jiných důvodů."
Elena stála před Stevenem, oči rozevřené dokořán. Rána pěstí by ji zasáhla míň.

Obrázok

"A co náš vztah?"
Steven se začal nahlas smát.
"Elis, jsi sladká, ale pokud máš na mysli naše společné noci, tak to je takový malý bonus .. ne, řekněmě záloha ke splátce. Doufám, že sis nemyslela, že mi na tobě nějak více záleží nebo dokonce, že tě miluji. To bys mě vážně rozesmála. Nevypadáš zle, to se musí přiznat, ale já jsem nikdy neměl pocit, že bych trpěl nedostatkem dámské společnosti."
"Ty hnusný parchante!" rozzuřila se Elena. Steven chytil její paži, která prudce mířila na jeho obličej.
"Elis, taková slova od tebe?" evidentně se bavil její reakcí.
"Tak proto jsou tady ty dvě nemehla? Aby ti dělaly společnost, když se nedokáží udržet na bruslích?"

Obrázok

"Ah... dokážeš dokonce uvažovat, když se ti chce. To bych do tebe neřekl." dál se smál sakrasticky Steven. Najednou se přestal smát a jeho oči se nebezpečně zableskly.
"Nejezdil jsem několik let po státech a nehledal talenty, abych zůstal trčet někde mezi 'neznámými osobnostmi Ameriky'. Když už mi to nešlo na ledě, tak jak jsem se rozhodl, vzít to všechno za jiný konec. Stal jsem se trenérem a vyhledával talentované krasobruslaře, kteří byli ochotni taky pěkně makat. Díky nim jsem se velice rychle stal známým trenérem. Takový status obnáší samozřejmě výhody jako třeba zájem žen. Tak proč jej neuvyužít? Navíc, vybírám si talenty, kteří jsou také ochotni pro svou slávu něco udělat. Proč bych byl jinak tady? Nejmladší trenér přebral vedení chicargského střediska, to byl další krok k mému cíli. Teď jsem již jen krůček před cílem. Když vyhraješ, stanu se nejmladším a nejúspěšnějším trenérem v historii krasobruslení a jestli se s ostatníma trochu pobavím, to taky nikomu neublíží."
Ve Stevenově tváři se objevil hlad. Hlad po moci, slávě a vítězství. Úspěch, dosažený bez jakéhokoliv přičinění,.

Obrázok


"Když tak moc chceš abych vyhrála, tak mi laskvě řekni, co tady dělá Sullivanová?" prskala Elena. "To sis to vítězství chtěl mermomocí pojistit? Ale na to sis vzal velice špatnou pojistku." supěla dál.
"Leontýna?" Steven se myšlenkama vrátil do reality.
"Hmmm, sladká Leontýna." vydechl. Z jeho slov byl cítit obdiv a respekt. Slova, která byla ve spojení se Stevenem téměř nemožná.
"Abych pravdu řekl, dokud mi ji nedoporučil a sem neposlal doktor Stanley, asi bych o ní do teď nevěděl. Vždyť je teprve prvním rokem v ženské kategorii a nestartovala na mistrovství světa. Propásl jsem mistrovství Evropy neboť se v tu samou dobu konalo mistrovství USA. Tam jsem měl důležité úkoly." významně se podíval po Eleně, které se obrátil žaludek.
"Abych pravdu řekl, nevěděl jsem, na jak tenký led se vrhám, když jsem vsázel pouze na tebe. To mi došlo po pár týdnech tréninků tady. Měl jsem štěstí, že mi ji sem doktor Stanley dohodil. Když jsem ta holka přijela, byl jsem nadšený. Mé nadšení se změnilo v ohromení, když jsem ji viděl na ledě. Hotový zázrak." Steven nevěřícně kroutil hlavou. "Leontýna by tě porazila z fleku a ani by se nemohla moc snažit." prohodil zákeřně a kochal se rozčíleným výrazem Eleny.

Obrázok

"Když je Leontýna tak dobrá, tak proč sis tady nechával mě?" hystericky řvala Elena.
Steven se opět samolibě zasmál.
"Pořád jsem chtěl, abys vyhrála a mít 'pojistku', jak jí říkáš, je o to lepší, můžu být víc v klidu. A navíc, v posteli nejsi tak špatná, dokonce jsem se ještě nedostal k tomu, abych se pobavil i s jinýma. Můžeš si gratulovat, to se ještě nikomu nepovedlo." zubil se.
"Ty hnusáku! Ty nechutný, chamtivý, slizký parazite!" ječela Elena.

Ozvalo se ťukání na dveře a dovnitř vešla Samantha, ve vteřině konsternovaná scénou, kterou uviděla.

Obrázok

"Ah... Sam, zlato. Ještě něco vyřídím s Elenou a hned budu mít čas. Vydrž, prosím tě, ještě pár minutek na chodbě." sladce se usmíval Steven. Samantha jen přikývla a zavřela za sebou dveře.
Elena zůstala stát jako přikovaná. Její emoce se bouřily a ona by Stevenovi s chutí vyškrábala oči. Nejraději by se na něj vrhla a bušila do něj, co by jí síly stačily. Její nohy jí ale vypověděly službu. Živě si dokázala představit, že Samantha tady není kvůli nějakým pitomým tréninkům ale jako zřejmě ještě nic netušící oběť.
"Elenko, doufám, že je ti jasné, že tě chci v dalších trénincích vidět makat."
Eleně se na tváři najednou objevil vítězoslavný úsměv.

Obrázok

"Snad si nemyslíš, že si všechny ty nové informace nechám jen pro sebe." usmívala se teď sebejistě Elena. "Myslím, že Mezinárodní krasobruslařský výbor by tahle historka velice zajímala. Takže navrhuji, že se přičiníš o to, abych Olympiádu vyhrála, a já budu mlčet jako hrob. Po Olympiádě stejně končím. Výhody na obou stranách." navrhla Elena sebevědomě.
I přes Eleninu výhrůžku, zůstal Steven naprosto klidný. Chvíli ji pozoroval a snažil se, aby jeho zamyšlený postoj vyzněl naprosto důvěryhodně. O to sladší bude ta smrtící rána, pomyslel si.
Elena, spokojená sama se sebou neměla důvod pochybovat, že Steven její nabídku nepřijme. Malinko ji zarážel jeho stále klidné chování, nemohla přijít ale na důvod, jak by mohl Steven z této šlamastyky vyváznout. Svou výhrou si byla jistá, Steven neměl být takový hňup a vytáhnout své esa z rukávu. Teď je přebrala ona.

Obrázok

Steven skoro mohl číst Eleniny myšlenky. Bože, jak bylo snadné manipulovat s lidma, kteří měli své touhy a cíle. Ten úsměv z její tváře zmizí, jak mávnutím kouzelného proutku. Steven chtěl ten jeho vítězoslavný okamžik o malinko protáhnout.. jen o pár sekund....


CITÁT DNE "Život je jako hodina matematiky. Sčítáš, odečítáš, dělíš, násobíš. Najednou uděláš chybu! Chceš ji opravdit, ale POZDĚ! ZVONÍ!"
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 65.KAPITOLA (03.04.)

Poslaťod Maggi » Pia 03 Apr 2009, 23:38

ííha :shock: krásne opisy dialógov aj ja chceeem :( :lol:
inak ako vždy krásny diel :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 65.KAPITOLA (03.04.)

Poslaťod Yka » Pia 03 Apr 2009, 23:43

Juchu juchu je tu nový diel :lol:
Som sa inak škodoradostne pobavila na Elene, trubka jedna, konečne jej padne hrebienok :lol: ... jej naozaj dal, ale fakt bola dosť blbá ak si myslela, že ju nevyužíva pre svoje nočné aktivitty pre niečo iné ako zábavu, veď robil to isté, ako ona asi s Hugom.
Pekne jej dal najavo že Leo je oveľa lepšia a má aj väčšiu šancu a úprimne dúfam že Elena si poriadne narazí ten jej namyslený raťafák a aj vznešený zadok :lol: (to bolo akože krásne napísané :lol: :lol: )

Inak by som sa nečudovala, keby mal dačo aj s tou Sam..."Sam zlato..."
Dúfam že další diel bude v rekordne krátkom čase :pray: :whistle:
A k tvojmu komentaru z minula, musím povedať že aj ty vieš napísať poriadne povzbudivý komentár, vždy sa teším ak málá :oops:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 65.KAPITOLA (03.04.)

Poslaťod eva » Sob 04 Apr 2009, 21:59

Oh, konečne som sa dostala až k poslednému dielu :read:
Priznám sa, že ma vždy odradzovalo od čítania tých 40 strán, ale raz som sa nudila a povedala si, že to musí byť asi fakt dobré, keď je ich tu zas toľko :) . No a obdivujem... :)
Tie postavy som si obľúbila, fotky sú vždy perfektné (strašne dobré boli tie na ľade, keď robili spolu piruetu a podobne), krásne pútavo píšeš, ale najviac sa mi asi páči dej, čo je tam vždy niečo nové a zaujímavé :) Inač svadieb si mala veľmi veľa a predsa to nebolo toto isté :oops:
Ak budú ešte nejaké tie nové diely, tak určite budem čítať teraz už pravidelne :mrgreen:

:respect:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 65.KAPITOLA (03.04.)

Poslaťod Dadul » Pon 06 Apr 2009, 11:55

Dekuji mnohokrat za komentiky :D :)

Eva

moc jsi me svym komentikem potesila, jsem rada, ze se pribeh libi i kdyz uz se finisuje... :-)

Podle mych propoctu uz schazi asi jen 11 dilku.... :D :)
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia