LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Myslíte si, že Nikolas vyhraje mistrovství světa?

Hlasovanie končí za Pia 12 Dec 2008, 21:55

Samozřejmě
5
19%
Nejsem si jistý(á), určitě bude mít ale medaili
17
63%
Nevyhraje, skončí ale v první desítce
2
7%
Nevyhraje a skončí fakt špatně
3
11%
 
Celkom hlasov : 27

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Yka » Ned 31 Máj 2009, 21:16

Nie sklamana :) aspon určite nie z dielu, je napísaný ako vždy super (z tvojho príbehu sa mi nedá byť sklamanou :wink: ), to len smutná kvoli Eddiemu :) , ja som ako čakala že Nik bude s Leo, predsa len, od začiatku boli taká dvojka, ale obaja si museli prejsť dajakým vzťahom aby sa našli.

No na Eddieho sa teším, mám si z tvojich smailikov vyvodiť nejakú mladú slečnu po jeho boku? :lol: :lol:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Dadul » Ned 31 Máj 2009, 21:18

:D :lol:

ja vim, ze smutna z Eddieho... ale jak rikam, nemusis... s tou slecnou to sedi a taky ji znate :D :lol: :D
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Yka » Ned 31 Máj 2009, 21:20

Hííí to bude ta blondínka na ktorej si meno asi nespomeniem...(Megan? :roll: ) do kelu :lol: ...neodpovedaj mi, nechám sa prekvapiť :lol: :lol: :lol:

Edit: no nech je ako chce, hlavne nech je šťastný :lol:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Dadul » Ned 31 Máj 2009, 21:24

:D :D

HIHI, no rozhodne bude stastny.... Eddieho bych rozhodne nemohla nechat nestastneho :D to by mi zlomilo srdce samotne :D :)

Koneckoncu, byl to on, kdo to ukoncil.... sam totiz citil, ze k Leo uz neciti vic nez naklonnost a pratelstvi.... :D :)
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Yka » Ned 31 Máj 2009, 21:29

Už sklapnem teraz ale po poslednom diely ti sem napíšem nejaký hlboký citový výlev :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: nielen o Eddiem ale tak celkovo :lol: :lol:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Jaina » Uto 02 Jún 2009, 12:49

Práve som dočítala celý tento príbeh a som poriadne blbá, že ma to napadlo až teraz. Je to úplne perfekné, skladám Ti poklonu Dadul...
Som trochu smutná, že už onedlho celý príbeh končí :napkin: Ale som rada, že som si ho prečítala a dotiahnem to do konca, takže už netrpezlivo očakávam záverečný diel :) :respect:
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Maggi » Uto 02 Jún 2009, 18:13

tento diel sa ti vážne podaril :respect:
dlho som nenapísala, ale keď sa to už blíži ku koncu, aby som nezmeškala :nose:
:D :D teším na nový diel :D :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod ikra » Str 03 Jún 2009, 10:39

toto mi nepripada ako presladeny happy end :) je to nadherne a som rada ze to dopadlo takto :) boze mne bude tak luto za tvojim pribehom... ale v najlepsom treba prestat :)
Aký zmysel ma písať sem nejaký výrok, ktorému ani poriadne nerozumiem, lebo nevychádza z mojej skúsenosti len s účelom zaujať? A naučte sa gramatiku!! :D
Obrázok užívateľa
ikra
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Str 10 Dec 2008, 13:16

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Mirabi » Str 03 Jún 2009, 11:14

velmi pekne sa to konci, Nik vyhral, dal sa dokopy s Leo, tak sa mi to paci :D
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Dadul » Sob 20 Jún 2009, 23:41

77. KAPITOLA

o pět let později....


V odpoledním klidu středečního dne se rozezněl telefon. Leo se pomalu došourala k bzučícímu přístroji.
„Sullivanová.“ představila se a pohrávala si s pramínky vlasů.
„Ah.. Leontýno, tady Elena Haeklenová.“ Leo zbystřila. Telefonát od Eleny rozhodně nečekala.

Obrázok

„Ahoj.“ pozdravila příkře Leo a s napětím očekávala, z jakého důvodu Elena volá. O ní už neslyšela velice dlouho.
“Já, no…, chtěla bych vám oběma popřát hodně štěstí. Ať vám to v životě vyjde.” ozývalo se z telefonu a Leo nechtěla věřit svým uším. Elenin hlas zněl roztržitě, své rozpaky se ale snažila zakrýt.
“Máš velké štěstí, víš to? Nikolas je ..eh… vážně skvělý chlap.” Elena se v telefonu nepřirozeně zasmála.
„To JÁ vím. Ale díky.” Neodpustila si poznámku Leo a doufala, že její slova vyzněla přesně tak, jak chtěla. Sebevědomě s lehkým opovržením.
“Jo jasně… ehm… mohla bych mluvit s Nikem?” vysoukala ze sebe Elena. Leo se jen ušklíbla. Ony dvě rozhodně neměly a nebudou mít žádný blízký vztah.
“Jo. Tak zatím…” rozloučila se Leo.

Obrázok

“Kdo to je?” zašeptal jsem.
“Elena.” Odvětila Leo s pozdviženým obočím. Vykulil jsem na ni oči a převzal sluchátko.
“Prosím?”
“Ah.. Niku, ahoj, tady Elena.” zasmála se rozpačitě do telefonu.
“Ah.. to je ale překvapení. Ahoj.” Zaševelil jsem rozverně.
“Já jsem ti chtěla jen popřát hodně štěstí. Leontýna má štěstí, že může mít někoho jako jsi ty.”
“Díky. Od tebe je to opravdu kompliment.” Uznal jsem upřímně. Leo mě celou dobu probodávala pohledem a Elena na chvilku ztichla. Má reakce ji očividně překvapila. Jak mě znala z dob minulých, asi bych se nezmohl na pořádnou odpověď. Časy mé nerozhodnosti byly ale ty tam.

Obrázok

“Taky jsem ti chtěla ještě jednou poděkovat za vše, co jsi pro mě udělal.” zašeptala.
“To nestojí za řeč.” Utrousil jsem. Zrovna teď, pár dní před mou svatbou jsem rozhodně neměl náladu probírat staré záležitosti.
“Ale stojí.” odporovala Elena. “Já jen… nezapomněla jsem na to, co jsi pro mě udělal.. i když jsi nemusel. Díky tobě jsem byla schopná postavit se na vlastní nohy."
"Tak to mě těší, ale neboj, já si všechno jednou vyberu zpět.“ uzavřel jsem debatu, aby Elena nedostala možnost, vše ještě dále rozpitvávat. V telefonu jsem zaslechl jen lehké zasmátí.
„Dobře. Tak se měj a ještě jednou hodně štěstí.“
„Díky. Měj se.“ Zakončil jsem hovor kompletně a položil sluchátko. Sotva jsem se otočil, zabořila Leontýna ukazováček do mé hrudi.


Obrázok

„Takže, ty jsi pořád v kontaktu s Elenou?“ ptala se hrozivě a z očí jí šlehaly blesky.
Její reakce mě docela pobavila. “Šílíš? Od té doby, co jsem byla u mě, jsem s ní nemluvil.” snažil jsem se znít dotčeně, ale úsměvu jsem se neubránil.
“Nikolasi! Jestli zjistím, že za mými zády kuješ pikle a nedej Bůh se scházíš s jinýma… tak…” Leo lehce zuřila.
“Tak?” ptal jsem se a pobavený tón jsem již nedokázal potlačit.
“Tak.. si naši svatbu můžeš strčit do zadní části těla.” zvolala Leo výhrůžně.
“To je zajímavé.” zapřemýšlel jsem.
“Zajímavé?” rozlítila se Leo ještě více mou reakcí.
“Jo, zajímavé.” Utrousil jsem, pevně ji sevřel v náručí a začal líbat.

Obrázok

“Vždyť víš, že chci jen tebe.” zamumlal jsem mezi polibky a Leo jen tiše ze sebe vydala zvuk, jež bylo něco mezi opovržením a zavrněním.

Obrázok


“Takže se uvidíme za tři dny?” zeptala po chvilce, když jsme se konečně byli schopní opět komunikovat.
Přikývl jsem.
“Už teď mi chybíš.” zašeptal jsem a pohladil ji o tváři.

Obrázok

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Slunce stoupalo po obloze stále výše a písek se rozehříval. Na jazyku jsem cítil chuť moře a celý se zvláštně chvěl.
“Bráško, co to? Tak nervózního už jsem tě dlouho neviděl…” šklebil se Des.

Obrázok

“Jen se směj, ale tobě taky při svatbě nebylo hej. To si ještě móóó dobře pamatuji.” oporoval jsem.
“Jó, to byly staré dobré časy.” zasmál se Des. “To víš no, po šesti letech manželství…” Des ale větu nestačil dokončit, neboť se vedle nás vynořila Gabi.

Obrázok

“Zlato, děje se něco?” ptala se najednou zaraženě Gabi.
“Děje.” poznamenala Gabi s lehkým úsměvem. Des se zamračil.
„Asi teď není vhodná chvíle... ale do rodiny přibude další člen.“ zasmála se.
„Leo už je součást rodiny léta, teď je to jen formalita.“ Mávl rukou Des, já jsem ale zůstal hledět na Gabi.
„No, Leo jsem zrovna nemyslela.” zakroutila Gabi hlavou. „I když, co se povyku týče, to bude mít Leo velkou konkurenci.” zasmála se Gabi.
Des ztuhl.
“To myslíš...my... fakt?” koktal Des s vykulenýma očima a já jsem se musel začít smát.
„Chtěla jsem Leontýnu přiští rok konečně porazit, ty její vítězství pět let po sobě už by měl někdo zakončit,” poznamenala Gabi odhodlaně “ale holt to bude muset ještě nějaký ten měsíc počkat…“ zasmála se a pohladila si bříško, na kterém ale ještě nebylo nic vidět.
„Bože, Gabrielle!“ Vykřikl Des a pevně Gabi objal.

Obrázok

Brácha mohl zkoušet namlouvat všem, jak má všechno na háku a to i manželství, skutek byl ale jiný. Miloval Gabi nadevše a sám si mohl gratulovat, že má po svém boku někoho takového, jako je ona. Jiná by s ním asi těžko vydržela.

„Tak co, nachystaní?“ volala Irča již z povzdálí.
„Řekl bych, že jo.“ Těžce jsem vydechl.
„Sluší ti to, ženichu.“ zubila se Irča.

Obrázok

„Jen jsem pěkně nervózní z toho, jak bude Leo vypadat.“ Ani jsem nestačil zaregistrovat, že jsem ty slova vypustil z úst, když mě přepadla panika.
„Bože, snad Leo nepříjde v nějakých šílených šatech, vlasy tříbarevné nebo podobně.“ Styl, který bych si u Leo dokázal představit. Hlavně šokovat. Leontýna nikdy nebyla prototyp poslušné dívky. Čím šílenější překvápko, tím lepší.


Obrázok

Irča nahodila nečitelný výraz a zadívala se někam mimo mě.
Šokovaně jsem otevřel ústa.
„Jdu ještě zkontrolovat pár věcí.“ prohodila najednou a odcházela.
„Iri!“ splašeně jsem za ní volal. „Jak Leo vypadá, řekni mi to. Okamžitě!”
Irča se otočila a ušklíbla.
“Myslím, že to přežiješ!” zahalekala a byla ta tam.
“Ježíši Kristě!” uniklo mi z úst. Už jsem Leo viděl před sebou. Na sobě černé roztrhané šaty, vysoké černé bagančata na nohách....
„Infarktové stavy?“ zeptal se někdo vedle mě. Ten hlas jsem znal velice dobře, ale už chvíli jsem jej neslyšel. Automaticky jsem se otočil směrem k tomu dotyčnému.
„Eddie!“ vydechl jsem překvapeně a plný radosti.
„Nazdar, Niku. Už je to chvilku, co jsme se naposled viděli. Ale vypadáš dobře, brácho.” křenil se Eddie. Oba jsme si v ten moment padli do náruče.

Obrázok

“Tak jsi přece přijel? To je paráda. Ani nevíš, jakou mám radost.”
“To jsem si přece nemohl nechat ujít. Můj nejlepší kamarád a má dávná velká láska.” prohodil Eddie. Najednou mě přepadly obavy. Eddie samozřejmě věděl, že jsme s Leo spolu. Jak ale prožíval náš vztah nebo co si o tom myslel, to jsem netušil. Bohužel jsme se v posledních letech neviděli a náš kontakt spočíval v občasných telefonátech a emailech.
Eddie ale zřejmě vytušil mé rozpoložení a začal se smát.
“Niku, náš vztah s Tinou je velice dávnou minulostí a skončil by tak jako tak. Tina je vážně skvělá ženská a já jsem rád, že má tebe. Sice jsem vás spolu ještě neviděl, ale jsem si jistý, že to musí být něco.” smál se Eddie dál.
“To teda občas je.” přiznal jsem a obrovský kámen mi spadl ze srdce. Věděl jsem naprosto přesně, jak se našim občasným citovým výlevům a výměně názorů ostatní smějí. Mají zato, že je to bezvadné kino zadara.

Obrázok

“Takže, naše přátelství tím neutrpělo?” chtěl jsem se ještě jednou ujistit.
Eddie si mě zaraženě prohlížel a zčistajasna se začal smát.
“Niku, tys byl vždycky pro tento svět moc dobrý. Příliš férový a velkým smyslem pro morálku. Takže jen jedno ujištění, naše přátelství neutrpělo ani v nejmenším.” Polila mě obrovská vlna vděčnosti a radosti ze života.
“Jen jedna dobrá rada.” zvážněl najednou Eddie. “Jestli si tu divošku vezmeš, tak tě připraví nervy.” domlouval mi.
“Já se obávám, že mi po té době, co jsem s ní, už žádné nezbyly.” prohlásil jsem ve stejném věcném a lehce ustaraném tónu.
Eddie zamžikal a oba jsme vybuchli v neskutečný smích.

Obrázok

“Chtěl bych ti někoho představit.” prohlásil po chvilce Eddie a mávl na blondýnku stojící opodál, která byla zrovna v rozhovoru s Irčou.
“Megan, to je Nik, Niku to je Megan. Má snoubenka.”

Obrázok

Teď jsem byl pěkně paf já.
“Takže ty se .. vy se budete brát?” Ani jsem nebyl schopný Megan říci, že mě těší, že ji poznávám.
“Už to tak vypadá. Tímto jste samozřejmě srdečně zváni. Pozvánky vám ale předáme až zítra. Dnes je váš den, Niku. Tvůj a Tiny.”
“Gratuluji!” popřál jsem jim radostně. “Megan, upřímně ti musím říci, že jsi si nemohla vybrat lépe.”
“Díky. Ty taky ne. Leotýna je super.”

Obrázok

“Vy… vy se s Leo znáte?”
“Jasně.” zasmála se Megan mé nevědomosti. “Byli jsme spolu ve středisku v Chicagu. No a když odjela a Eddie zůstal sám . . .“
„Takové životní zvraty může zařídit jen život sám.” Nevěřícně jsem kroutil hlavou a spokojeně se usmíval. Tento den se nemohl vyvíjet lépe a to nejen díky naší svatbě.
„Myslím, že by ses měl jít nachystat. Nevěsta tady bude co by dup.“ oznámila mi po chvilce Gabi a kontrolovala hodinky. Eddie s Megan mi ještě popřáli hodně štěstí a já se pomalu šoural ke svatbnímu oblouku, obklopen hosty, jež začali zabírat místa před obřadem.

Obrázok

Moře nádherně šumělo a hosté kolem ševelili. Chvíli jsme se zadíval na oblaka, jež pomalu plynula po nebi. A pak mě zaujalo ticho, jež se kolem rozlehlo. Obrátil jsem hlavu směrem k hostům a. . . v tom ji uviděl. Stála vedle piana, ze kterého se začaly lynout první tóny v podání Dese.

Obrázok

Obrázok


Mé tělo se začalo třást jako v lehké horečce, v krku mi vyschlo a do očí mi vstoupily slzy. Po pár další sekundách začalo Leo kráčet směrem ke mně.

Obrázok

Pozoroval jsem ji a málem zapomněl dýchat. Tak oslnivě krásná a MOJE . .
Jakmile stála vedle mě, zhluboka jsem se nechal a jediné, co jsem byl schopen říci, bylo. “Ty sis ostříhala vlasy.”
Leo se zasmála.
“Ty taky.” prohodila. Neudržel jsem se a vášnivě ji políbil.

Obrázok

Z řad svatebčanů se ozval přidušovaný smích a šepot Gabi.
“Ehm, ehm . . obřad ještě nezačal. Sis trochu spletl posloupnost.”
V ten moment se již nesnažil smích skývat.
Po pár minutách uklidnění, nastala ta chvíle, na kterou jsme tak dlouho čekali. Obřad začal a my jsme jej s Leo poslouchali hledíc si do očí. Desova hudba a ševelení moře tvořili skvělou kulisu.

Obrázok

Obrázok

A pak přišel ten očekávaný okamžik, kdy jsme odhodlaně řekli své ano, vyměnili si prstýnky a já jsem mohl Leo políbit již jako svou manželku.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Hosté tleskali a výskali. Hromadně se k nám hrnuli a gratulovali. Po další půlhodině, když gratulace konečně skončily, jsme se vydali na očekávanou hostinu.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Nechyběl přípitek šampaňským ani krájení dortů.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Každý se skvěle bavil, jen Leontýniny rodiče a moje mamča občasně utírali slzy štěstí. Po vydařeném obědě jsme se s Leo vzdáli a při focení si vychutnávali první chvíle našeho manželství.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

V pozdním odpoledni se zábava rozjela v nezřízeném tempu. Tanec, pár koktejlů, salvy smíchu a konečně trochu času na to, abychom prohodili pár slov s hosty a přáteli.

Obrázok

Obrázok

Obrázok


“Gratuluji, Meg, Eddie.” Leo oba objímala a měla obrovskou radost z toho, že jsou oba šťastni a hodlají se vzít.
“Tak povídejte, co nového, jak se máte? Pořád jste v Americe?”
Všichni jsme se usadili ke stolům.
“Jo. Zatím se máme skvěle. Ale mám pro tebe novinku.“ Meg se potutelně usmála.
„Větší než vaše svatba?“ ptala se Leo nevěřícně.
„Spíše trochu z jiného soudku. Steven jde na pár let do vězení a jeho kariéra trenéra je naprosto zničená.“

Obrázok

Leo šokovaně vyjekla. „Jak to?“
“No, když jsi odjížděla, varovala jsi mě před ním. A ono to netrvalo dlouho a Steven začal vystrkovat růžky. Napřed mě sváděl a později vydíral. Když už mě to pěkně štvalo, navedla jsem rozhovor se Samantou a lehce se zkoušela vyptávat. Sam se mi svěřila, že to na ni zkouší taky. A tak jsme zaútočili společně. Nějakou dobu jsme se snažili získávat důkazy proti němu. Náhoda tomu chtěla, že jsme se seznámili s jeho bývalým společníkem. Ten nám vyprávěl zajímavou historku o tom, jak jeho se jeho tým krasobruslařů během působení Stevena najednou začal rozpadat. Odcházely především dívky a to za velice podezřelých okolností. “ Megan se samolibě usmívala a Leo ji jen nevěřícně pozorovala.

Obrázok

“Když Steven začal hrát velice špinavou hru a hrozil Samantě i mně, že zveřejní, že jsme ho využívali a cituji ‘vlezli do postele jen abychom se dostali na přední místa ve světovém krasobruslení’, rozhodli jsme se, že to tak nenecháme. Jeho bývalý společník nám byl velice nápomocný a začali jsme pátrat po tom, co se vlastně stalo tenkrát.” Meg zakroutila hlavou, jako by stále nebyla schopná uvěřit tomu, co chtěla právě povyprávět.

Obrázok

“Naše zjištění bylo neuvěřitelné. Steven svedl pár nezletilých se slibem, že jim zajistí kariéru. Kariéra se samozřejmě někonala a poté Steven všechny vydíral, že pokud ceknou, obrátí vše proti nim. Stejná historka, se kterou hrozil sám. Jeho schéma chování se po celá léta zřejmě nezměnilo. Čím hlouběji jsme šli, tím více podrazů a hrůz jsme zjistili. Nakonec se provalilo i to, že měl obrovské finanční problémy a tak zpronevěřil peníze v Chicagu.”

Leo překvapeně zahvízdala a ostatní nebyli schopni slova.

Obrázok

“U soudu pak šlo vše ráz na ráz a před dvěma měsíci byl konečně odsouzen. Ty roky shánění důkazů a vysedávání u právníka se vyplatily.” Zakončila monolog Megan.
“Věděla jsem, že je Steven nechutný zvrhlík, ale tohle je vážně síla.” Prohlásila Leo. “No, díky tobě a Sam je všechno jak se patří. Mimochodem, pozdravuj ji.” mrkla na Meg spiklenecky.

Obrázok

“Když už jsme zpátky u krasobruslení,” ozvala se Phillis “nevíte náhodou, co je s Elenou?”
“Žije a zřejmě se má dobře.” Leo se okamžitě chopila slova. “A na Nika nezapomněla.” Přihodila si a znovu mě častovala vyzývavým pohledem. Po jejích slovech se samozřejmě pohledy všech upřely na mě.
Musel jsem se zasmát. Leontýnino žárlení mi vážně dělalo dobře.
“Chtěla nám jen popřát hodně štěstí do života. Víc o ní nevím. Ale zřejmě se má skvěle.”
“Slyšel jsem, že dělá návrhářku pro jednu sportovní firmu. Opět se dostává na vrchol.” poznamenal Eddie.

Obrázok

“Elena vypadá moc dobře a ještě lépe ví, jak se chovat, aby dostala to, po čem touží. Ta se v životě neztratí. On se vždycky najde blbec, jakým jsem byl já, který jí za trochu náklonnosti bude ochoten pomoct z nějvětších průserů.”
Můj proslov přispěl k obecnému pobavení a souhlasnému přikyvování.
“Jsme tady proto, abychom se bavili, ne?” stoupl si najednou Des a všichni jej následovali. Slunce již začalo padat za obzor a my jsme se opět dostali k tomu, abychom se společně vyřádili na parketu.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Později jsme se s Leo vytratili a vychutnávali si pár momentů samoty v pobřežním altánku.

Obrázok

“Pamatuješ si, když jsme spolu chodívali na tréninky než jsem odešel do Stockholmu? Řekla bys tenkrát, že skončíme jako manželský pár?”
“Ne neřekla, ale už tenkrát jsem si představovala, jaké by to bylo.” zasmála se Leo. “Už tehdy jsem byla neskutečný snílek.”
“Ty a snílek? Bych spíš řekl ďábel pragramtik.” začal jsem Leo opět popichovat. Ta se jen zašklebila. “Jen dráždi hada bosou nohou... ale až začnu já vzpomínat na tvé bolístky jménem Stela nebo Elena...”

Obrázok

“OK, ok vzdávám se a jsem hodný.” Zvedl jsem ruce v onom gestu. Uměl jsem některé mé známé docela dobře provokovat, Leo byla ale mistr pokušitel. Zahrávat si s ní, to nikdy neskočilo dobře. Alespoň pro mě tedy ne.
„Máš štěstí, hezoune. A abych nezapomněla, ty krátké vlasy ti vážně sluší.“ častovala mě komplimentem.
„Tobě to taky sluší, jen mi bude chvíli trvat, než si na tu změnu zvyknu.”
„Já jsem si myslela, že tě po těch letech stálých šoků už nemůže nic překvapit.“ Leo se svůdně usmívala a její oči se provokativně leskly.
„Měl bych být. Ale ty jsi vážně životní originál.“ Oba jsme se začali upřímně smát. Nahnul jsem se přes stůl k Leo, abych ji mohl políbit, když jsem zaslechl volání našich jmen.
„Nezapomeň, kde jsme skončili. Až půjdou všichni konečně spát, tak budem pokračovat.“ mrkl jsem spiklenecky.


Obrázok

„NO, kde jste!“ volala Irča. “To muckání si nechte na později. Teď slavíte s náma.”
Všichni stáli kolem ohně na pláži a opékali žužu. S Leo jsme se k nim radostně přidali.
Naše svatba byla opravdu netradiční. Pláž, slunce, moře, oheň . . .
Kolem třetí hodiny ráno zbylo již jen pár hostů. Řekněmě spíše, zbyli jsme my - Des, Gabi, Phillis, Sebastian, Irča, Janko, Megan, Eddie, já a Leo.
Holky probíraly dnešní den a my chlapi jsme je od ohně sledovali.

Obrázok

“Úžasná svatba, Niku. Tak báječně jsem se už dlouho nepobavil. Musím přiznat, že mi v Americe chybíte.” doznal Eddie.
“Tak pojď zpátky do Evropy. Nic jednoduššího není. Navíc pokud vím, tak Francie hledá nového státního trenéra. Tak bys to mohl zkusit.”
“Už jsme o tom uvažovali.” Přiznal opět Eddie.
“Tak vidíš. Megan půjde určitě s tebou. Ta by s tebou šla na kraj světa, jak ji tak pozoruji.” prohodil lehce vyzývavě Seb a řehtal se.
“Jen se nech. Jsme všichni hrozní siláci než dojde na naše polovičky. Jestli jste féroví, chlapi, tak si alepoň teď a tady přiznáte, že jsou to holky, které ten náš život tak nějak řídí. Bez nich bychom nebyli nic.” Desova slova mě víc než překvapila. No koneckonců nedarmo se neříká ve vínu je pravda. Všichni kolem se jen začali smát a neřekli ani slovo. Ten náš smích byl ale více méně souhlasný.

Obrázok

Tiše jsme pozorovali praskající oheň a bloudili ve svých myšlenkách. Tolik let uplynulo od našeho seznámení a tolik se toho stalo. Skoro všichni jsme byli ženatí až na Eddieho, který měl ale v plánu, brzy se k nám přidat. Skoro všichni jsme byli úspěšní a jistým způsobem známí. Naše přátelství přečkalo všechny doby, jak ty dobré, tak ty špatné a neutrpělo ani šrám. Spíš naopak. Bylo neskutečně silné. Moc dobře jsem si uvědomoval, že to je jedna z věcí, které si nejvíce vážím. Takové věci totiž nepomíjejí jako sláva nebo bohatství. A teď jsme tady seděli a každý z nás se zaobíral myšlenkou, kam budou spět naše životy od nynějška.

“Chlapi nemáte pocit, že jedna etapa našich životů a to docela obstojná, končí?” ptal se s lehkým nádechem zoufalství Janko. V ten moment si k nám přisedly holky. Jak Des správně řekl, naše drahé polovičky, naše zachránkyně. Pohlédl jsem na Leo. Naše pohledy se střetly a slova nebyla potřeba. Mou hruď opět naplnil cit, jemuž se říká láska. Nemohl jsem vyjádřit štěstí, jež mě potkalo.

Obrázok





“Upřímně?“ odpověděl jsem najednou nejen směrem k Jankovi, ale ke všem.. “Ne, nemám ten pocit. Jedna bezvadná etapa života totiž teprve začíná. . . “
Naposledy upravil Dadul dňa Sob 20 Jún 2009, 23:55, celkovo upravené 1
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 76.KAPITOLA 31.05. PŘEDPOSLEDNÍ DÍL

Poslaťod Dadul » Sob 20 Jún 2009, 23:52

TAK,

a to je konec Ledového krále :( :( :(

Pracovala jsem na tomto příběhu více než rok a musím přiznat, že rozloučení s Leo a Nikem pro mě není jednoduché. Ale vždy jsem věděla, že konec jednou přijde.

Doufám, že se vám i poslední dílek líbil :D :) :D

Teď máte úplně tu poslední šanci, kdy mi můžete sdělit své názory na tento příběh.. za všechny předem děkuji.

PODĚKOVÁNÍ

chtěla bych poděkovat všem, jež mi svými komentíky dodávali motivaci a chuť do dalšího psaní...

zejména ale Lincey, Mirabi, Kitty, tamusce . . .

YKA!

Tobě patří ten největší dík za naprosto bezkonkurenční komentáře a výdrž až do konce!!!!!!
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Poslaťod Yka » Ned 21 Jún 2009, 00:53

Ach jo :) (tentoraz iného druhu ako to kvôli Eddiemu :lol: ), je tu koniec. Keď si mi písala v maily že už finishuješ s týmto dielom, tešila som sa aj bola smutná že už bude koniec.
Predtým než som začala písať tento komentár, zbehla som pozrieť na české forum a prečítala si tam svoj prvý komentár k príbehu.

Musím priznať, že veta: ...,ma to fakt chytilo a čitala som že som aj kamaratke zabudla odpisovať na icq. ktorú som použila platila až do posledného dielu. Keď som už raz zbadala tvoj nový diel, ihneď som ho otvorila a zahĺbila sa do neho, načo mi kamarát potom písal, či zase ignorujem.
Je neuveriteľné ako sa celé všetko posunulo, od ich detských čias, keď tam pobehovali ako malí pubertiaci, zažívali prvé bozky, prvý sex :lol: , prežili tie záhadné veci a snažili sa obstáť v živote prešli až do tohto dielu, keď sú dospelí, majú rodiny a sú úspešní. Ale hlavne, ako tam mal Nick tú úžasnú úvahu, majú naďalej tie priateľstvá. :) Lebo skutočne si myslím, že skutočné priateľstvo sa formuje dlhú dobu, dôvera sa nebuduje v priebehu pár dní či týždňou.
Počas tohto dielu som sa niekoľko krát dobre pobavila, pri Nickových myšlienkach a predstavách, ako príde Leo na svadbu :sarcastic: (to by bol iný gol vydieť ju tak :lol: ), alebo keď Leo reagovala, že aj on sa dal ostrihať. Ja som si to uvedomila až v tej chvíli :lol: :lol: , že on je ostrihaný (ale som rada, páči sa mi tak viac :whistle: :lol: ). Leo bola krásna, je to skutočne nezvyk krátke vlasy, ale tie vlasy sa jej neskutočne hodia k tvári. (kto by to bol povedal že bude žiarliť :mrgreen: na Elenku :lol: ).
Ako inak, musím sa vyjadriť k Eddiemu :heart: :oops: , myslela som si že to bude Megan a som rada že sa bude ženiť a je šťastný. (ak niekedy budeš s tými simákmi eešte hrať, vôbec nebudem protestovať ak hodíš fotočky ich detičiek :whistle: ,ale ani tie čo by mali Nik a Leo :lol: ).
Inak nádherné fotky a krásne prostredie svadby, a tá jedna fotka zo svadby, keď stavajú hrad s Nikom, vyzerá podarene, akoby bola Leo namočená v šatách v mori, pekné :) ...a tie ksichty z tancovačky :sarcastic: , no nemohla som sa nesmiať :lol:
Desovi a Gabi to miminko prajem :) a ten záver pri ohni bol krásny, taký reálny. Skupinka skvelých priateľov spolu :)

Do kelu, ja som tušila že toto bude asi hodne dlhý príspevok, no je to posledná možnosť tak to musím využiť :)
K tomu poďakovaniu, nemáš za čo ďakovať, to ja ti ďakujem za úžasný príbeh, v ktorom sa miešali karty až do konca, či už v športe ale aj vo vzťahoch...k tomu je to prvý príbeh v ktorom som si skutočne obľúbila nejakú postavu tak ako Eddieho (niežeby som ostatných nemala rada :lol: , ale keď sa vtedy Eddie zrúbal na tom ľade, v tom jeho zlom období, neviem, jednoducho mi nejako preplo a neskutočne som si ho obľúbila :oops: )
Aj keď nerada čítam vety typu "najúžasnejší príbeh", teraz mi to fakt nedá a musím povedať, že tvoj príbeh vo mne zanechal najväčšiu stopu a nie je to len fráza keď napíšem, že mi za ním bude smutno.

Takže ĎAKUJEM za úžasné čítanie, ktoré určite bude pokračovať aj do druhého príbehu ktorý si rozbehla a už neviem čo napísať...proste, tento príbeh som mala fakt rada :heart:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Poslaťod Luana » Ned 21 Jún 2009, 10:48

Chjóóó... Koniec... :(
Bude mi smutno.
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Poslaťod Lincey » Pon 22 Jún 2009, 01:40

Posledný diel bol krásny,presne taký aký som od teba očakávala,nesklamala si. Za týmto príbehom mi bude neskutočne smutno,keďže bol jedným z mojich najobľúbenejších a vždy prvé čo som na fóre urobila, bolo,že som pozrela či si nepridala nový diel Ľadového kráľa. Bude mi to chýbať. Nesmierne som si obľúbila Nika,Leo,Eddiho,Seba,Philis,Gabi a dokonca i Elenu. Ich osudy som vždy s napätím sledovala od úplného začiatku ich športových úspechov v Stredisku až doteraz,keď sa z nich stali dospelí ľudia s vlastnými rodinami.
Môžem povedať už len jediné, nesmierne ti ďakujem za nádherný príbeh,ktorého čítanie bolo pre mňa skutočným zážitkom.
Si skutočná spisovateľka, ja by som niečo také nedokázala vytvoriť. :respect:
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Poslaťod Mirabi » Uto 23 Jún 2009, 13:42

uf, nerada kritizujem, ale len co som zbadala ze ukoncujes cely pribeh svatbou tak som si povedala prepana... :lol: :lol: no ale co uz narobim s vami, nadsencami romantiky a vyumelkovanych nadnesenych viet :roll:
v kazdom pripade ak hodnotim tento pribeh ako celok, je vynikajuci a velmi dobre som sa bavila pri jeho citani, mas jednoducho talent Dadul
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia