LEDOVÝ KRÁL - 77.KAPITOLA ZÁVĚR

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Myslíte si, že Nikolas vyhraje mistrovství světa?

Hlasovanie končí za Pia 12 Dec 2008, 21:55

Samozřejmě
5
19%
Nejsem si jistý(á), určitě bude mít ale medaili
17
63%
Nevyhraje, skončí ale v první desítce
2
7%
Nevyhraje a skončí fakt špatně
3
11%
 
Celkom hlasov : 27

Poslaťod Karmen » Štv 26 Jún 2008, 10:36

super dielik ako vždy :wink:
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bobjaq » Štv 26 Jún 2008, 15:03

krááása :wink:
Obrázok užívateľa
Bobjaq
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 21:26

Poslaťod Sunny » Štv 26 Jún 2008, 21:33

:D Toto je úžasný príbeh! Skvelý nápad, prekrásne fotečky, perfektný dej! :) Tento posledný dielik boj naozaj super :lol: som sa aj nasmiala, a je vážne neuveriteľné, aká hnusná je tá Elena :? síce je pekná, to áno, ale vnútri teda hnije, naozaj netuším, prečo sa Nik kvôli nej tak trápi.. teším sa na ďalší dielik a som zvedavá, ako to bude pokračovať :wink: je to úžasné! Udrž si dobrú prácu. :)
Život je krátky...tak si ho užívajme kým sa ešte dá :)
Sunny
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 26 Jún 2008, 19:07
Bydlisko: tam, kde by si to nečakal...

Poslaťod Dadul » Štv 26 Jún 2008, 22:12

Dekuji vam vsem,

pro radost pridavam dalsi dilecek :wink:
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Poslaťod Dadul » Štv 26 Jún 2008, 22:31

8.KAPITOLA

A bylo to tady, pohovor v kanceláři pana Thomase.

Obrázok

"Pane La Strado, jak jistě víte, nejsou Vaše výsledky v posledních .., řekněme týdnech, nejideálnější" začal pan Thomas "s paní Lucasovou jsme to probírali již několikrát a shodli jsme se na tom, že byste na základě Vašich výkonů neměl startovat na Evopském poháru." pronesl s vážnou tváří.

To není možné, to ne, je to můj sen, stát se profesionálním krasobruslařem, to mi přece nemůžou udělat! Křičela jedna půlka mého já, ta druhá mi ale našeptávala, že můžou a udělají to.

"Také jsme se s paní Lucasovou dohodli, že Vám dáme možnost odejít ze Střediska z vlastní vůle, bez toho, aniž bychom Vás museli vyloučit. Pokud byste ještě chtěl závodit, dělalo by to lepší dojem, než fakt, že jsme Vás z důvodu nedostatku talentu museli vyhodit." pokračoval pan Thomas.

Obrázok

Byl jsem zdrcen. Tak oni ani nepočítají s tím, že bych měl dál závodit? Ani když nebudu ve Středisku? Nevěděl jsem co na to říci. Pan Thomas čekal, jak zareaguji.
V tom vešla do kanceláře Lillian.
"Hugo, chtěla jsem.." začala mluvit k panu Thomasovi. V momentě, kdy mě uviděla, se zarazila.

Obrázok

"Nikolasi, co tady děláte?" ptala se nechápavě. A těkala pohledem ze mě na pana Thomase.
"Lillian, ah, my se tady jenom radíme o krasobruslařské budoucnosti pana La Strady" řekl pan Thomas.

Obrázok

Lillian se zarazila a zůstala stat bez hnutí. Měl jsem pocit, že jí došlo, co zrovna s panem Thomase projednáváme a že jí nebylo milé, že jsem zrovna teď vpadla, v takové choulostivé situaci. Byli mi jí líto. Lillian při mě vždy stála a proto jsem jí nechtěl dělat žádné potíže. V momentě jsem se rozhodl, že se Střediska odejdu.
"Lillian, já odejdu dobrovolně, to bude opravdu nejlepší" a bylo to venku. Má kariéra skončila ještě rychleji než vůbec začala.

Obrázok


Lillian na mě ještě chvilku nevěřícně hleděla.
"Kam chcete odejít a proč, Nikolasi?" ptala se nechápavě.
"Lillian, vždyť jsme o tom spolu mluvili" řekl Hugo s povzdechem. "Výkony pana La Strady nejsou zdaleka takové, jaké jsme od něj očekávali."
Obličej Lillian se změnil z nechápavosti na naprostou zuřivost.
"Niku, bežte do mé kanceláře a počkejte tam na mě" poprosila mě.

Obrázok

Sotva jsem za sebou zavřel dveře, zaslechl jsem velmi rozčílené hlasy.

"Hugo, jak sis to mohl dovolit" vyjela se na něj Lillian.

Obrázok

"Lillian, prosím Tě, dem mi šanci to vysvětlit" žadonil Hugo.

Obrázok

"Co máš co vysvětlovat, Hugu, bavili jsme se o tom několikrát a já jsem Ti jasně řekla, že Nikolas na ten závod pojede, ať se děje cokoliv. Jak sis mohl dovolit namluvit mu, že má opustit Středisko?" láteřila Lillian. " A to všechno ještě za mými zády!"
"Hugo, tohle bylo naposledy. Takové chování tady nestrpím" dodala Lillian.

"Lillian, dobře víš, že mi na Středisku moc záleží, jestli nedostaneme dotace, půjde to se Střediskem od desíti k pěti a pokud se naši svěřenci na Evropském poháru neumístí do 15. místa, dotace nebudou. Dobře víš, že na to Nikolas nemá. Jestli zajede stejně jako to dělá v tréninku, tak skončí nejlépe na 40. místě. To přece nemůžeme dopustit! Je přece tolik talentů, kteří by se přetrhli, aby tady mohli trénovat!" namítal horlivě pan Thomas.

Obrázok

Lillian na to nic neřekla a odcházela z kanceláře. Než z ní ale vykročila, ještě jednou se k Hugovi otočila.


Obrázok

"Hugo, Nikolas na ten závod pojede." prohlásila Lillian tónem, který říkal, že diskuze je uzavřena, otočila se na podpadku a odešla.
Před kanceláří se musela dvakrát z hluboka nadechnout a vše si v hlavě srovnat.

Obrázok

Tak toto Hugovi jen tak neprojde, s těma dotacema má sice pravdu, ale aby mi za zády kul takové pikle, tak je teda vrchol. Lillian věřila, že mají všichni její svěřenci na to, aby zvítězili. I Nikolas. A když Lillian v něco věřila, tak pro to udělala vše. Ještě jednou se nadechla a vkročila do své kanceláře, kde už na ni Nikolas čekal.

Obrázok

"Niku, sedněte si." Řekla hned na úvod a sedla si také.
"Niku, zapomeňte na všechny ty nesmysly, které Vám pan Thomas napovídal. Já vím, že dobrý krasobruslař jste, i když to během těch pár minulých týdnů nefungovalo." Začala Lillian a já jsem nemohl uvěřit svým uším.
"Jak ale jistě víte, Středisko je financováno z dotací Světové krasobruslařské organizace. Dotace dostaneme pouze tehdy, když se naši svěřenci umístí do 15. místa. Čím lepší umístnění, tím vyšší dotace."
Lillian se na chvíli odmlčela.

Obrázok

"Niku, já sice nevím, co se s Vámi v posledních týdnech děje, ale musím Vás varovat. Jestli na závodech neskončíte minimálně desátý, budeme Vás muset vyloučit." Řekla smutně Lillian a šla zamyšleně k oknu.

Obrázok

"Já bych si moc přála, abyste tady zůstal i když skončíte hůře. Pokud by ale pan Thomas podal žádost na projednání Vaší přítomnosti zde ke Střediskové radě, a potom dnešní rozhovoru tuším, že by to udělal, já sama bych Radu stěží dokázala přesvědčit, že sem patříte." Řekla s povzdechem a otočila se na mě.

Obrázok

Nevěděl jsem co, říci, tak jsem radši mlčel.
"Takže, Vám radím, Niku, abyste na závodě zabojoval a zajel tu nejlepší jízdu." řekla ještě Lillian a šla zpět ke svému stolu.
"Já Vám slibuji, že budu dělat co můžu" řekl jsem zahanbeně a zvedl se ze židle.
"To věřím" usmála se Lillian " řekněte ostatním, že dnešní tréninky ruším a ať přijdou za půl hodiny do třídy. Děkuji." řekla ještě a směřovala do svého pokoje.

Obrázok

Lillian si sedla na pohovku a přemýšlela.

Obrázok

Co to mělo všechno znamenat. Proč se snaží Hugo Nikolasovi namluvit, že je tak špatný a že má odejít. To všechno nedávalo žádný smysl. Nikolasovi se nedaří, to je fakt, ale špatný rozhodně není. Tak proč to všechno?

Obrázok

Lillian nemohla na nic přijít. Ať zkoušela jakoukoliv variantu, všechno se zdálo pošetilé, ne-li nemožné. Hugo byl uznávaný rozhodčí, dobrý trenér a byl angažován ve všech možných krasobruslařských organizacích a platil zde za férového člověka. Jeho chování se nedalo nijak vysvětli. Lillian už to celé chtěla hodit za hlavu s tím, že to bylo jistě jen nějaké nedorozumnění, když ji napadla spásná myšlenka. Vrátila se do kanceláře a mířila k telefonu.

Obrázok

"International figure-skating association, Abigail Dufour ist speaking" ozvalo se v telefonu.
"Abi, ahoj, tady Lillian, jak se máš?" volala Lillian.
"Lili, ahoj, to je pěkně dlouho co jsem tě naposledy viděla a slyšela, jak se máš?"

Obrázok

"Moc dobře, Abi, poslyš, mohla bys pro mě udělat jednu maličkost?"
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Poslaťod Mousze » Štv 26 Jún 2008, 22:50

Och... dufam ze to Lillian zachrani.... podla mna Nik nieco vyhra a umiestni sa aspon do 5 miesta.... ze toto ho nakopne.... ale tho si myslim len ja.... joj som zvedava
8)8)8)

SUMMER

8)8)8)
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod katty » Štv 26 Jún 2008, 22:53

Zlaty diel, dalsia zapletka...ty kks, ako to stihas? :lol:
Trochu si ubral na dlzke, a zrovna henta bola idealne, ale nevadi :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Štv 26 Jún 2008, 22:55

Zdalo sa mi to,alebo bol dielik naozaj kratší ako minulé? Každopádne sa mi to opäť veľmi páčilo. Chudák Nik dúfam, že sa skvele umiesti a tak zavrie tomu Hugovi ústa. Bolo by mi ľúto, keby musel odísť zo strediska. :cry: A ten Hugo určite kuje nejaké pikle, je mi nesympatický.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sunny » Štv 26 Jún 2008, 23:07

Dobrý dielik. :) Niekto ďalší tu už vymýšľa nejaké tie špechtle-mechtle. :lol: Aj mne je ten Hugo dajaký nesympatický... :? kto vie, čo má za ľubom. Už sa teším na pokračovanie. :D
Život je krátky...tak si ho užívajme kým sa ešte dá :)
Sunny
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Štv 26 Jún 2008, 19:07
Bydlisko: tam, kde by si to nečakal...

Poslaťod Karmen » Štv 26 Jún 2008, 23:09

:dance: skončilo to dosť napínavo, nik by mal povedat co je vo veci, al. trénovat ked ostatný maju volno
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bobjaq » Pia 27 Jún 2008, 08:16

supeeer le tak ďalej :wink:
Obrázok užívateľa
Bobjaq
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 21:26

Poslaťod Dadul » Pia 27 Jún 2008, 08:43

:D dekuji moc za komentiky :D

Dilky jsou ted trochu kratsi, ale doufam, ze to nevadi 8) , nekdy pisu a pisu a nekdy mam pocit, ze by ten dilek mel byt ukoncen drive :)

Doufam, ze se nezlobite :D V nedeli pokracovani :wink:
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Poslaťod Kikuša » Pia 27 Jún 2008, 18:23

Mne sa to zdalo ok len tie obrazky no proste bolo ich tam dost ale super
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Sob 28 Jún 2008, 10:03

Zaujimavy dielik. Ten Hugo tam urcite chce dakoho strcit namiesto Nika... No som zvedava na pokracko :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Sob 28 Jún 2008, 12:28

kedy bude pokračko :D :oops:
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia