Allisonin (ne) normalny zivot

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Paci??

Ano
42
65%
Nie
10
15%
Trochu
13
20%
 
Celkom hlasov : 65

Poslaťod katty » Ned 20 Apr 2008, 19:09

Alisonon: Ona svoje meno nenavidi koli tej babe v jej minulej triede... :wink:
Neboj nema to nic spolocne s tebou :P
A jej mama je pekna, ale...sak sa dozviete neskor :P
Diky vsetkym :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Ned 20 Apr 2008, 23:42

1.Diel :) Taky trosku o nicom, ale prave primojej takejto "klobaskovej tragedii" sa mi toto zrodilo v hlave, a okrem toho je to dost oleity diel :)
A tie obrazky...dufam ze dam dobre :oops:
Obrázok
Tak, a sme tu- vo velikánskom veľkomeste so znakmi po motorkárskych výfukoch -sme jednoznačne vo Winstone...
Milión reštaurácii, ale pochybujem že by tam podávali nejaké šaláty. V tomto meste nepodávajú nič iné ako nechutné klobásy, mastné omelety bez zeleniny, alebo jedlo z KFC. Ich obľúbené jedlo sú hamburgery z McDonaldu, na tie ich premastené kurčatá ani pomyslieť nemôžem...
Tak, ako som hovorila sme tu(najšpinavšom meste na svete) a vykladáme krabice do zadymeného, splesniveného, smradľavého domu...
Musím sa s tým zmieriť, dúfam že aj v tejto šerede si nájdem svoj rituál, aj keď nechcem...Dúfam a to je prvý krát že dúfam aby sme tu NEOSTALI.
Potom pojdeme na pohovor do školy, ale to už je „budúcnosť“.
Obrázok
Vráťme sa do prítomnosti- som v reštike, a ja som si dala tú „nechutnú“ klobásu, s presoleným a preocteným kalerábom. Nemám na výber, musím to zjesť...Na prvý krát som musela do toho žďuchať tak dlho dokým som si to aspoň nenapichla na tú vidličku. Hneď ako som si to napichla na ňu, vytiekla z druhého konca šťava...
„Bože, to takto musel začať deň?“ Zahrešila som nahlas. Bola som v reštaurácii sama ale aj tak som si rýchlo dala ruku na ústa -reflex- mama ma za to vždy poriadne vyhreší...
Obrázok
„Prosím Vás, Prosím Vás!!!“ Kričala som na casnika...po minúte čakania konečne priletel s prevracajúci mi očami...
„prosím Vás, mohla by som dostať pohár vody?“
„Jasné, bude to 36 korún...“
„Ale mne stačí len voda z vodovodu!“
„To nepodávame...prosím pozrite sa poriadne do menu...“
„Ale je to hrozne pikantné, prosím aspoň z vodovodu...“
Obrázok
Pracovník reštaurácie odišiel so vzdychom, nadávaním a prevracajúcimi očami, a s takým istým prístupom mi prišiel podať tú „vodu z vodovodu“
Ja som neváhala a keď odišiel za najbližší roh, zobrala som servítky čo mi sem doniesla s tou „gučou mäsa“ a šúchala moje najobľúbenejšie nohavice, teraz ich asi budem musieť vyhodiť...
Obrázok
Dufam ze lubi, a ze som spravila tie obrazky dobre :roll: :oops:
edit:Jeeej, ja som to dokazala!!! :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 21 Apr 2008, 12:26

juj krasne a moyem sa opztat preco na nase forum nedavas s foto ____ :evil:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod klei6 » Pon 21 Apr 2008, 14:19

no krasa ale no mne sda obrazky neukazuju :x
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod katty » Pon 21 Apr 2008, 18:01

Prasiako, ja teraz som to fotila, ten pribehje uz davno dopisany, a nemam cas...Uz mi skoncili prazky, ja sa mam este vela ucit,a este sa musim ucit solinu na skusky na slovensko...Nemam cas, a chcela by som ta poprosit aby si tie obrazky ptom podolnovala na to nase forum, pls :oops:
Inac diky :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 25 Apr 2008, 23:02

Obrázok
Hneď ako som dojedla pribehla za mnou Alice, že musím ísť domov, a asi mám aj zakáz na pc...
Obrázok
"čo???" Zhúkla sm po nej...
"áno, lebo si odišla z domu sama, bez rozlúčenia a BEZ MOBILU."Posledné slová zdoraznila, ako keby ona bola moja mama...
"Ale to snáď nie je možné...111" Kričala som tam na celú reštiku...
Alice stále niekam čumela a priblblo sa usmievala...potom sa ujala slova a vypadlo jej z jej "prelesknutej papule""Drž hubu, ešte ma strápniš pred tamtým krásnym chalanom" Pvedala medzy zuby s ešte stále úsmevom na perách...
"Ale, vieš čo? Alice, nenervač ma, aspoˇteraz nie, prosím..."
Nereagovala, stále tam stála ako keby v tranzem, kývajúc, usmievajúc, a s umelým úsmevom...
Obrázok
Prebrala sa až keď počula hlasná cucnutie hlaavných dverí reštavrácie.
"Stoj!!" Kričala na mňa ako zmyslov zbavená a tiež mávajúc, ale s úplne iným úmzslom ako pri tom chalanovi...
Bola som dnešným dňom totálne znechutená, a to ešte nemyslím na rozbalovanie a zajtrajší prvý deň v škole....
Obrázok
Ke som prisla domov a uvidela tu hromadu karbic, tak som sa rozplakala. Vsetko to na mnaprislo, ta unava, ten stres, vsetko...
Obrázok
Potom ku mne prisla nasrdena matka a zacala "Ak si myslis, ze tymto hranym narekom nejako ovplyvnis moje rzhonutie na zakaz pocitaca, tak sa moja draha mylis..."
Obrázok
Obrázok
Ja som nastvata vybehla hore do izby (ani neviem koho, bola hnusna, studena a nechutna) zvalila sa na zem vypustila zo seb vsetky emocie..
Obrázok
Moja obava sa naplnla, a hned ako som zisla a zobrala svoje kufre, tak za mnou docupitala azacala odznova "Ale kamze, princeznicka?? A vies ktora je vobec tvoja izba??"
Trikrat som sa nadychla a aspon trochu kludne som odpovedala lahkou otazkou"Nie"
Tvoja je ta v ktorej si sa teraz valala po zemi ako nejaky idi*t..."
Obrázok
"Coze? To nedoprajes ani trosku porozumenia a lasky k mojej strane?"
A ona na to" Dokial sa budes spravat takto, tak nie..."
To bolo na mna moc. Skoro som sa neovladla a vlepila jej facku...vtom ale pisiel ocko...
Obrázok
"No caute rodinka, mama tu trvaly pobyt, mam zmluvu!!!"
Obrázok
Mama sa mu bezala hodit okolo krku, Alice si pytala kreditky, a mne sa len stale ozyvala ta veta:trvaly pobyt...
Obrázok
Obrázok
"To NIE!!!"Zvriskla som a utekala zase do mojej"nadhernej" izbycky...
Moja nadherna rodinka sa len na mna pozreli, a ked som zaliezla hore, pocula som iba jak otvaraju sampanske...

Ospravedlnujem sa ze je to bez diakritiky, ale mam anglicku klavesnicu...

Dalsi diel:Oslava a prva stretavka...
:roll:
Naposledy upravil katty dňa Pia 25 Apr 2008, 23:15, celkovo upravené 1
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 25 Apr 2008, 23:10

dobré to je, len sa ti tam jeden úsek dvakrát opakuje :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 25 Apr 2008, 23:17

Dakujem, a ten usek som opravila, a ten obrazok sa opakovat ma, dalsi som uz nestihla odfotot, sorry... :(
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 25 Apr 2008, 23:55

to nevadí, mnesa to páči aj fotky sú dobre doplnené :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod raqua » Sob 26 Apr 2008, 12:05

no tento pribeh ma zatial bavi najviac :lol: ... mas pekne obrazky a zaujmavy dej :)
raqua
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 19:09
Bydlisko: vzdy blizko pri notebooku :D

Poslaťod katty » Sob 26 Apr 2008, 12:19

Dakujem.... :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Sob 26 Apr 2008, 20:44

paci sa mi to ale nieco mi vadi... :cry:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod katty » Sob 26 Apr 2008, 20:48

Co? :(
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Sob 26 Apr 2008, 20:55

no neviem v celku by som povedala ze ta diakritika ale si to ty a ja ty nejdem rozkazovat aby si si dala slovensku klavesnicu ale tak okrem diakrityki je to vyborne suprove no .... 8)
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod 1hrozienko1 » Sob 26 Apr 2008, 21:01

hm, no ten ribeh je fakt dobry.. :)
1hrozienko1
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 18:08
Bydlisko: moje

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia