Nechcená

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Nechcená

Poslaťod Maji456 » Ned 05 Feb 2012, 16:19

Ahoj, chcela by som začať s príbehom. Budem sa snažiť pridávať diely aj s fotkami, lenže tieto na začiatku nebudú s fotkami a keď aj áno nebude ich veľa. A diely budem pridávať pravidelne, buď každý týždeň alebo aj skôr.

Úvod

Ahoj! Volám sa Leslie Lewisová. Mám sladkých šestnásť! Aj keď mám celkom dobrý život, predsa len niečo v ňom chýba! Chýba v ňom môj otec! Svojho otca som nikdy nevidela, nič o ňom neviem. Nič sa mu nestalo, aspoň myslím. Ale viete, ťažko sa mi to hovorí, ale moja mama je tak trochu zlatokopka. Myslela si, že si nájde nejakého multimilionára, ktorý ju bude nadovšetko milovať! No a môj otec. Taktiež spoznala s predstavou, že ju bude milovať. A keďže môj „drahý“ otecko, bol záletník, tak som z toho vznikla ja. Otecko bol ženatý, takže to chcel nejako ututlať. Nakoniec sa s mamou dohodol, že mi zaplatí všetky výdaje na školu, a ešte nám kúpil dom. No a ešte ho mama ošklbala o pol milióna eur. Takže mamička aj tak získala, čo chcela. No musím povedať, že aj keď je moja mama zlatokopka, berie ohľad hlavne na mňa. A preto ju mám rada, pretože ma hneď potom ako dostala peniaze, nešupla do detského domova.
Obrázok
Naposledy upravil Maji456 dňa Štv 23 Feb 2012, 15:05, celkovo upravené 1
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh-Nechcená

Poslaťod Alisiq » Ned 05 Feb 2012, 16:21

Začalo sa to pekne! Je to dobré :good: Teším sa na ďalší dielik :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Maji456 » Ned 05 Feb 2012, 16:24

Jéj ďakujem :) to som nečakala :) a budúci dielik sa budem snažiť pridať s fotkami :)
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Diduš » Ned 05 Feb 2012, 18:13

Super ! :clap: Maji ty maš talent :respect:
Diduš
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 26 Jan 2012, 19:39
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Maji456 » Ned 05 Feb 2012, 18:15

Dida ďakujem ti :) ale veď aj ty máš talent :)
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Alisiq » Ned 05 Feb 2012, 19:29

A kedy asi bude? :D O týždeň, zajtra?
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Maji456 » Ned 05 Feb 2012, 21:43

Diel buď bude zajtra ale bez fotiek a s fotkami v piatok :) ako chcete vy. Alebo ešte je možné, že budú zajtra nejaké fotky, ale nie veľa a hlavne sa ich musím naučiť vkladať :lol:
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Maji456 » Ned 12 Feb 2012, 15:18

Prepáčte mi, že diel je bez fotiek, ale nemala som vôbec čas zahrať Sims, ale aj tak dúfam, že sa vám bude páčiť :)

1. diel
Žiaden nový začiatok, stále to isté miesto.

„....Leslie! Okamžite vstaň z tej postele! Nebudem to viacej opakovať!“ nezobudil ma ten krik, ja som totiž bola dávno hore, len som si chcela ešte chvíľu poležať, no aj tak som nakoniec vstala, predsa keby mi tu naletela mama a zistila, že doma chová sviňu domácu (to som akože ja), tak by ju na mieste porazilo.
Obrázok
„Dobrá ráno,“ povedala som pretierajúc si oči.
„No konečne, už som myslela, že ťa zobudím sama!“ povedala a položila predo mňa tanier s toastom.
Obrázok
„To by som ti neradila, vieš, je to novodobý Černobyl!“ povedala som a zahryzla do toastu.
„Leslie! Nebudem všetko robiť za teba! Buď si to tam upraceš, alebo budeš žiť v chlieve!“ povedala a šla von po noviny.
„Áno mami, dnes si tam už upracem,“ povedala som a už som letela do kúpelky.
„Do....,“ nestihla som dopovedať a zletela som na zem, totiž zakopla som o stolík s malíčkom na nohe a teraz sa skrúcam v bolesti, typické!
„Leslie! Neopováž sa to dopovedať!“ povedala výhražne.
Ja som sa napokon predsa upokojila a nezvíjala sa v bolesti. Zamierila som do kúpelky, už normálnym krokom. Urobila som si cop a zobrala si kefku.
Obrázok
Samozrejme, každé ráno si spievam na celý dom a neberiem ohľad na nikoho. Po polhodine, strávenej v kúpeľni som sa šla obliecť, ale najprv som šla vyskúšať von či je zima. Už ako som otvorila dvere, okamžite som zakňučala od zimy. Zo šatníka som vybrala najteplejšie veci, aké mám.
„Leslie, autobus je tu!“ zakričala mama z obývačky.
Do ruky som zobrala kabát a tašku. Obutá som bola, takže stačilo zobrať peniaze na desiatu. Mama už čakala s peniazmi v ruke.
„Ďakujem, ľúbim ťa!“ zakričala som už v záhrade.
Obrázok
Pomaly som vyšla schodmi, nechcela som znovu spadnúť, a zamierila som ku „kamoškám“. S dievčatami som sa nejako extra nevedela baviť. Ony sa totiž bavia o mejkape, šatách a klebetách. Ale to by mi ani tak nevadilo, ale všetky sa chcú baviť s Carmen. Je neuveriteľné, ako sa jej podlizujú. A chlapci? Podľa nich je Carmen len Barbie s kopou mejkapu, ktorá je extra namyslená. Sadla som si k Sandre a pozdravila som všetkých naokolo.
Obrázok
„Aúúú!“ skríkla na celý autobus Carmen.
Naposledy upravil Maji456 dňa Štv 23 Feb 2012, 15:12, celkovo upravené 1
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Alisiq » Ned 12 Feb 2012, 21:18

Super :D Dobrý diel, som zvedavá čo sa z toho vyvinie...... :mrgreen:
Ale ten autobus sa veľmi nepodobá na autobus..
Naposledy upravil Alisiq dňa Štv 23 Feb 2012, 19:38, celkovo upravené 1
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Maji456 » Štv 23 Feb 2012, 15:17

Ďakujem :) tento diel je s fotkami, ale je ich akosi málo :lol:
2. diel
Nový cudzinec

Obrázok
„Prepáč Carmen, to som chcel hodiť do Leslie. A ináč Leslie nikdy takto nejačí, keď do nej hodíme loptu,“ zakričal zozadu Matt, „Leslie, poď k nám!“
„Nejdem,“ povedala som chytajúc loptu, ktorú mi hodila Carmen.
„Dobre, ty nemusíš ísť, ja ťa tu zoberiem,“ povedal a dobehol ku mne.
Bola som rada, že ma zachránil z večných debát dievčat. Viem som sprostá, ale ja za to nemôžem, dievčatá extra nemusím už od škôlky. To vlastne zavinila Carmen. Ona ako prvá sa mi začala posmievať.
„Leslie! Leslie! Kedy sa konečne rozplačeš?! Ty škarednica hlúpa!“ kričala na mňa Carmen a ostatné dievčatá ju v tom podporovali.
Ja som sa snažila ich nepočúvať, ale ony neprestali.
„Leslie, mamka ti kúpi barbinku!“ namyslene prehodila Carmen.
„Veď aj ty sa hráš s bábikami,“ povedala som pokojne.
„No, ako to hovorí mamka, aha! Tvoja mama je len....“ Carmen to ani nedopovedala a ja som sa na ňu vrhla a jednu jej tresla, moju mamu nikto nebude urážať.
A takto sa vlastne to začalo. Od vtedy nenávidím Carmen ako aj niektoré dievčatá. A ostatné, im neverím, ja nie som vôbec dôverčivá. Matt ma chytil okolo trupu a niesol dozadu a ja som mu nakoniec uštedrila ranu do chrbta a vybila som mu dych. Ale on je na to zvyknutý. Po chvíli ale znova chytil dych.
„Leslie chceli by sme ti niekoho predstaviť. Leslie toto je Eddie, celým menom
Obrázok
Edward Ronald.“ Povedal Matt a ukázal na hnedovlasého chlapca s modrými očami.
„Ahoj,“ povedala som.
„Rád ťa spoznávam!“ povedal a pobozkal mi ruku, načo som ja spustila záchvat smiechu.
Obrázok
Maji456
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob 19 Sep 2009, 19:38
Bydlisko: Humenne
Pohlavie: Simka

Re: Nechcená

Poslaťod Alisiq » Štv 23 Feb 2012, 18:51

No, je to pekné... Chudinka Leslie.. :( :good: Teším sa na ďalší diel a som zvedavá, čo z toho nakoniec bude...
Určite pokračuj... :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka


Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia