Príbeh rockovej princezničky- KONIEC

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám tento príbeh?

Áno
2
67%
Celkom
0
Nehlasovalo
Nie
1
33%
Daj do neho niečo zaujímavejšie!
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 3

Re: Príbeh rockovej princezničky

Poslaťod myrielka118 » Pia 10 Jún 2011, 18:47

Wau, aký zvrat. :shock: To som nečakala. :o Čo teraz spraví Raty... pôjde za tou Stellou? :huh: :D Pokračuj. :P :give_rose::
Hidden somewhere there where nobody could care, nobody could help... Hidden in my dreams. Maybe safe... nobody can really hurt you in your dreams. But it's NOT real. Should I really want it?
Obrázok užívateľa
myrielka118
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Štv 26 Aug 2010, 23:52
Bydlisko: Twinbrook :)
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh rockovej princezničky

Poslaťod Alisiq » Pia 08 Júl 2011, 14:55

Prepáčte že som dlho nepísala, bola som na dovolenke. Nezľaknite sa tej Stelly Tylerovej, to je len to čo hovorí ona, a niečo nej.
Pokračovanie
Nenávidím Gall, ani ostatné z mojej skupiny. Aha, správa na počítači.
stella_tylerová:Tak ako? Ako to bude? Môžem si zmeniť meno na....Stelline...alebo Talstell?
raty:Je mi to ľúto, ale...vyhodili ma zo skupiny. Už ma tam nechcú.
stella_tylerová:To je mi veľmi ľúto.A čo keby...Keby sme si založili novú skupinu?
raty: Prepáč Stella, ale ja nemám náladu na novú skupinu.Už nikdy nechcem vidieť gytaru.
stella_tylerová:Rozumiem, tak poďme zajtra na nákupy!
raty: Prepáč ale nemám vôbec náladu. Ahoj :-)
stella_tylerová:Maj sa :-D
Odhlásila som sa.
Stella Tylerová
Myslím si že mi to ta Raty robí naschvál,asi si vymyslela to o tej skupine.Aj keď...možno je pravda čo hovorila.
Niekto mi klope na dvere "Kto je tam?" Spýtala som sa... POKRAčOVANIE NABUDúCE :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh rockovej princezničky

Poslaťod Alisiq » Sob 29 Okt 2011, 21:56

Veľmi dlho som tu nebola, a veľmi neviem či mám v príbehu pokračovať.Poradíte mi?? Mám pokračovať??

Vopred ďakujem za odpovede :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh rockovej princezničky

Poslaťod Alisiq » Štv 08 Dec 2011, 17:20

No, neviem či mám pokračovať, myrielkine slová mi chýbajú :cry: :D Malé pokračko
Pokračko
"Kto je tam"- Opýtala som sa
"No...ja, Raty"-Povedala
Obávala som sa ju pustiť dnu, pretože ma s tou skupinou naštvala, keď si to vymyslela.
"Ehm, ahoj Raty, ja,ja..."-Nevedela som sa vykoktať
"Choď domov Raty, myslím že vieš že som na teba naštvaná!!!"- Povedala som
Raty
Tá Stella si asi robí srandu abo čo?! Ja jej skoro nabídnem spolupracovanie so mnou, a ona je naštvaná?! Mala by byť šťastná ako blcha! Oj... už rozprávam ako Romana...
Aha, vy neviete kto to je...je to moja namyslená sestrička ktorá má všetko čo chce, Romana Temmy Bone.
Má 20 rokov, ale mysl si že je najkrajšia na svete!
Aha! E-mail!
rose123: cav Raty, uz mas skupinu :down:
raty: je mi uplne fuk co mi tu vypisujes!!!!!!!!! :!:

Och, už toho mám dosť, ja ja... Je to na mňa priveľa. Ešte aj Stella vymýšľa... Čo mám robiť...?
Klop... Kto to..... :?:
Už som len videla nejakého člloveka, bola som na zemi... A...nevedela kde som...
POKRAčOVANIE NABUDúCE(možno)
Naposledy upravil Alisiq dňa Uto 14 Feb 2012, 21:36, celkovo upravené 2
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh rockovej princezničky

Poslaťod Alisiq » Uto 14 Feb 2012, 21:47

Koniec príbehu!
Zistila som, že je to somarina, tak končím s príbehom. NIKTO, vážne NIKTO ho nečíta....
Ak mám povedať pravdu, je mi to dosť trápne :( . Že môj 2. príbeh takto končím, veľmi mi je to ľúto. Môj 3. príbeh, v ňom budem veľmi rada pokračovať, nič ma nezastaví :lol: (Iba veľmi závažné problémy alebo iné dôležitosti...)... :)
Možno niekedy urobím ďalší (ktorý už mám vymyslený) :D

Prosím Emerald (alebo iného moderátora) aby bola taká dobrá, a zamkla túto tému. Ďakujem :)
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť