Allisonin (ne) normalny zivot

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Paci??

Ano
42
65%
Nie
10
15%
Trochu
13
20%
 
Celkom hlasov : 65

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 18:01

omdliem, čítala som a opravovala nový diel a taký hrozný (dejovo) že to budete všetci plačkať :lol:
som zvedavá akok si katty poradí s fotkami, lebo ja by som nevedela :lol:
inak sa teším na diel potom ako to dopadne :lol: :( :( :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 30 Máj 2008, 18:10

Ako to dopadne sa v dalsom diely este nedozvies, sklamem :P
Zachvilu tu diel bude :twisted:
teste sa :twisted:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 18:13

tak to sa teším :twisted:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 30 Máj 2008, 18:18

dievčence ma nehnevajte :lol: aj ja scem vedieť..vy tam čo kujete ha?? :D
teším na ďalší diel ste ma teraz roztoto ako to povedať :lol: no som zvedavá :cry:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 18:20

kujeme stále niečo kujeme :lol: :lol: :lol:
ja jej pomáham (na ka fóre) s diakritikov a ona mne s fotkami
neviem sa dočkať čo to vymyslela nové :twisted:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 30 Máj 2008, 19:07

Obrázok
Ako povedal túto vetu, zrušil hovor a mne vyhŕkli slzy z očí…čo sa mu asi mohlo stať? Kládla som si zbytočné otázky a cítila slabosť v nohách. Pomaly som padala, klesala, plakala.
Obrázok
Keď som počula opätky svojej sestry postavila som sa a so sklonenou hlavou som sa išla obliecť teplejšie. Alicia sa na mňa iba prekvapene pozrela a išla ďalej.
Obrázok
Prišla som do izby, vybrala som narýchlo niečo a rýchlym krokom utekala do parku. Kašľala som na make-up. Bol rozmazaný, takisto ako okolie okolo mňa.
Obrázok
Čo mu asi je? Obklopovala som sa horou otázok, vyhýbajúc sa ľuďom. Prišla som na začiatok toho parku, kde sme mali naše prvé rande. Ach bože, koľko sa toho stalo odvtedy. Spomínala som a spomienky ma nútili myslieť na tie šťastné okamihy, začiatky našej lásky. Z usmievania ma prerušilo prudké zabrzdenie auta, škrípanie bŕzd a neskôr vykríknutie človeka.
Obrázok
Utekala som na miesto činu, a keď som uvidela čo sa stalo, vykríkla som “Volajte pomoc, prosím, nech mi nezomrie!!!”
Obrázok
Pod kolesami červeného Fordu ležalo Jamesove telo, bez známok života, bez pohnutia tam ležal ako mŕtvola psa, ktorý si pomýlil trasu. Plakala som, nevedela som čo mám skôr urobiť, ležať pri ňom a modliť sa aby prežil alebo zmlátiť toho čo ho zrazil alebo zavolať sanitku? Kričala som tam na každého okolo mňa, chytala a búchala im do pliec, potrebovala som ho zachrániť. Bola som v najväčšej kríze svojho života.
Obrázok
Nakoniec sa jeden starý plešatý chlap v elegantnom saku a nohaviciach rozhodol zavolať sanitku. “Ach nie, nezomieraj James“ kľakla som si k nemu na kolená, chytila jeho ruku. O chvíľu prišla sanitka. Naberala ho, dávala infúzie, oživovala, cítila som sa strašne…
Obrázok
Spýtala som či nemôžem byť s ním. Povedali, že nie ak nie som príslušník jeho rodiny.
Pomalým krokom som prišla domov, kde som buchla dverami, utekala do izby a nevyšla odtiaľ až do večera. Po 5 hodinách, keď sa mi už plakať nedalo, oči ma štípali a na koberci bol fľak od krvi z mojich rozbitých kolien. Keď som plakala pri Jamesovi rozbila som si ich popri tom. Nevadilo mi to. Najväčšia bolesť bola v srdci. Tá sa nedala zastaviť žiadnym obväzom, ani leukoplastom, iba jeho uzdravením. Pri jeho mene sa mi vybavovali spomienky, krásne, ale aj smutné…Nedokázala by som bez neho žiť, nie.
Obrázok
Prebudila som sa ráno, v mojej posteli, neprezlečená.
Obrázok
Mama sedela pri mne, ustrašenými očami na mňa hľadela, keď videla, že sa prebúdzam a kladiem moju nohu na studenú zem, usmiala sa a vstala. “Pozor na pravú nohu, Alli, máš rozbite koleno.” Prikývla som a mierila do kuchyne.
Mama ma nasledovala. “Allison, povieš mi čo sa stalo?” Pokračovala som v chôdzi, neobzerajúc sa. Mama ma jej studenou a starostlivou rukou chytila za plece. Cítila som, že sa jej ruka chveje, že ju ma studenú a slabú. “Nič.” Snažila som sa odpovedať aby o vyznelo ako pravda, ale znovu som sa rozplakala.
Obrázok
Objala som maminu a nechcela sa pohnúť. Mama plakala so mnou. “Mami, James umiera, zrazilo ho včera auto, ja, ja nevládzem žiť, musím ísť za ním, idem, ja, kde je, prežije to??” dala som najavo všetky moje emócie, všetko čo som mala na srdci mala mama pred sebou naservírované.
Obrázok
Miláčik, dnes nám volali s nemocnice, James sa ešte neprebral a nevyzerá to moc nádejne.” Povedala matka s plačom v očiach. Bola vydesená, ustráchaná mojou nasledujúcou otázkou, alebo odpoveďou. “Ja som iba vzdychla, zaplakala a povedala ”idem za ním.” Neprezliekala som sa, veď tu ide aj o môj život. Ak jeho život skončí teraz, takto, tak ja skončím svoj tiež…
Obrázok
Najprv som išla pomalým, zúfalým krokom, potom som zrýchlila a nakoniec som šprintovala. Keď som prišla do nemocnice Wayna Cullena, ku ktorej sa pripájala aj menšia nemocnica pre ľudí s ukrutnými úrazmi -nemocnica Danielly Izzovej. Zašla som do Waynovej, tej väčšej…dúfala som že bude tam, lebo ak by bol v tej druhej, tak…
Pokračovanie nabudúce
Oooops, Diakritika:Lincey, skoro by som na moje srdiecko zabudla :lol: :lol:
Sorry Lin :oops:
A dikes :oops:
Naposledy upravil katty dňa Pia 30 Máj 2008, 19:17, celkovo upravené 1
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 19:10

takže...konečne :lol: :lol: ..okomentujem, keď mi nabehnúfotky :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 30 Máj 2008, 19:11

Teraz teba bude vo snoch zrazat cerveny Ford Focus :lol: :lol:
A uz si komentovala, nie? Hovorila si ze omdlies :lol: :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 30 Máj 2008, 19:15

:shock: :shock: super je to Katty tyyy si ma neželaj ak sa Jamesovi a Allison niečo stane! :( ...vynikajúco si to napísala všetko že wauuu :wink: no som strašne zvedavá na pokračovanie zas budem sedieť ako na ihlách keď mi naíšeš že uploaduješ fotky :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 19:15

takže už som sa prebrala s omdletia :lol: :lol: otázky:
1. kto ti robil diakritiku
2. James tam spí? :lol:
fotky si zvládla na jedničku
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 19:18

Rikúšik:
Tes, tes :lol: :lol:
Ale to je len kusok napinavosti! Len teraz to skonci tak 'samovrazedne' potom sa to zmeni, a nebudu problemy... :roll:
Nece sa mi uz prezradzat viac :lol:
Ja som povedala ze nebudu problemy?
Ja klamarka! :evil: :lol:
Dakujem Maggi :oops:
:wink: :wink: :arrow: :arrow:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 30 Máj 2008, 19:20

dakujem moc, a ooops, zabudla som na Lincey :oops:
A odstranit to priblbnute Zzzz z obrazku :lol: :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pia 30 Máj 2008, 19:24

krasne :o :o :o
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Lincey » Pia 30 Máj 2008, 20:28

nemáš za čo,a ako vidím s Rikušík sa zhodneme. Ak necháš Jamesa umrieť budeme ťa spoločne chodiť v noci strašiť aj s červeným Fordom Focus :lol: som zvedavá na pokračko,ale to už vieš
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pia 30 Máj 2008, 20:32

Wow, dobrý diel :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia