Mojii šiimikovia

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Lubaa šimikovia?

Jo
35
61%
50%
15
26%
Ne
7
12%
 
Celkom hlasov : 57

Poslaťod katty » Sob 28 Jún 2008, 21:34

Zakoncenie bolo uzasne :lol: :lol:
Boze toto je uzasneeee, ja odteraz milujem Slusnych :lol: :lol:
A Lenka-lezbicka? Omg, zacina sa to komlpikovat :whistle:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Sob 28 Jún 2008, 21:37

Ved pockaj ked dojde Ondrej za Lenkou,to bude.
A inak dakujem...sa nudkam a tak pisem take hovadiny. :lol:
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Sob 28 Jún 2008, 21:42

no neporodis si na zahradke? lolik...hm ruzova je lesba?
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Sob 28 Jún 2008, 21:45

ved tam to ide najlepsie,a inak asi aj aj ...ved podla chute :roll:
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Štv 17 Júl 2008, 21:26

Dalsi ludkovia a dej )

Cawte volam sa Juna a toto je moj kratky pribeh.
Po skonceni vysokej skoly som dovrsila 24 a praci nebolo.Skusala som rozne inzeraty no nikde ma nechceli vziat,vraj potrebuju skusenosti,takymto tempom ich nebudem mat nikdy.Zaujala ma vsak jedna ponuka ohladne dopravy,riadit jednu cestovnu kancelariu,teda nie riadit doslovne ale zaobstarat terminy,pisat faktury a vsetko okolo toho.Nastupny plat bol 26 000 co mi vyhovovalo,az dost.No a zrazu som stala pred tou pomensou budovou bez oznacenia.
Obrázok
No a po dlhom uvazovani som sa rozhodla vstupit do tej budovy.
Obrázok
Uz tam vsak niekto sedel,sadla som si teda na druhu pohovku a rozhliadla sa .Zrejme cestovka iba zacina ked ma iba jednu pobocku a to 8 km od mesta.Nebolo vsetko doriadene no sedelo sa mi tam prijemne.
"Vy tiez sa uchadzate o pracu,tu?"opytal sa krasny neznamy muz
"Hej"odpovedala som chladno,ved mi ide o pracu.
Obrázok
Zrazu poza mna niekto prisiel,zrejme majitelka.No ked som sa lepsie pozrela mohla mat maximalne 19?
"Prosim slecna Juna a pan Gorg"zavolla si nas.
Obrázok
Sadli sme si ku stolu a cakali,obidvaja sme na seba pozerali a ocami sa dotykali.
"Ja som zastupkyna mojho otca,volam sa Diana..volajte ma tak no a co chcem ja to chce aj on"zdelila nam.Aka povysenecka,pomyslela som.
"Ale aby ste vedeli moj otec je uz dost stary takze ho nechcem zatazovat,vybavim to radsej sama".
Ulavilo sa mi,apson ze je normalna.
Zapla pocitac a ani nie za 30 sekund uz spisovala snami zivotopis a pytala sa nas na zamestannie,predchadzajuce.
"Viete ja som prave skocnila vysoku skolu a tak som nemala prilezitost"odpovedala som slecne Diane.
"Ja som pracoval u Dragonu 2 roky a 3 roky u Lusmbergu ako dozorca prepravy autobusov do talianska a chorvatska,spisoval som aj faktury takze s tym by nebol problem"sebeisto prehovoril.Ach,nemam sancu.
Obrázok
"Lenze ako pozeram neovladate anglicky jazyk,ktory je potrebny a psychotesty ste nerobili,tie by vas vysli teraz uz aj 10 000sk pretoze chodite aj do terenu pripadne az do grecka kde mame pobocku"prehltla"a panu Juna psychotesty spravila pred rokom a anglicky jazyk ovlada"
Chvilu som skodoradostne pozrela na pana Geroga ktory mal sucho v hrdle a potom Diana zacala tukat do klavesnice"Preverim si nieco a neskor si podiskutujem z obidvoma zvlast.
Obrázok
Po asi polhodine rozhovoru s panom Georgom prisel rad na mna
"Takze slecna Juna,mozem vam uz tykat"opytala sa nahle
"Ved sme podobne vekove kategorie ja mam 20"podala mi ruku
"Dobre,tesi ma Diana".
Chvilu sice postaval a kyvala na Pana Georga a ja som tusila ze vybrala jeho no potom podisla blizsie
"Gratulujem,kvoli tomu ze ovladate anglicky jazky,psychotesty ste spravili bravurne si ako prgvu dopravnu dozuorkynu v mojej cestovnej kancelarie vyberam vas..ako hlavnu"prehovorila a ja som ostala oparene stat.
"Naozaj?Oh dakujem".
"Nemate zaco,no zajtra poobede potrebujem aby ste dosli a dohodli sme vsetko okolo toho o 2"
"Ano iste,len s dopravou to bude asi problem"zdelila som jej zlu pripomienku.
"To nevadi,zaobstaram firemne auto.Ale skor nez odidete aby ste vedeli pan Georg tu bude pracovat ,na tejto pobocke ako vasa druha ruka,teda on bude mat nastarosti iba tu..chapete hadam"
Uh,nechapem a nechcem chapat.
Obrázok

Ale mam uz pracu takze hura do noveho sveta

pokracko nabuduce )
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Pia 18 Júl 2008, 13:00

Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Pia 18 Júl 2008, 13:17

naadhernaa :o , velmi pekne saty ma :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Hanka » Pia 18 Júl 2008, 14:04

Celkom pekna :) Len ako vidim tie lesky sa ti naozaj vymazali :roll: LEbo mne na nej vadi ten ruz :roll:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Tera » Pia 18 Júl 2008, 15:17

Ved prave..ale uz pojdem stahovat druhe
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Uto 22 Júl 2008, 21:35

Rodnika Capowych-najbohadsia rodinka v celom sims )
Obrázok
Karoline Capowá-mamina.Má velke charizma,spolocensy typ.Vzdy bola podivinka no pri svojom prisnom manzelovi sa naucila varit,obliekat sa slusne a podla toho aj zit.
Steve Capowý-otec.Prisny a zasadity clovek co vzdy dal na eleganciu a stary typ nabytku.Ma vsak romanticku dusu ktora potrebuje hyckat.Pracuje ako pravnik.
Frank Capowý- najstarsi syn.Miluje vedu,knihy a politiku.Stavi radsej na klasicky styl zitia.Je vsak velmi pekny,mily ,zhovorcivy a obcas aj on odhodi zabrani.Nieco z otca nieco z matky.
Suzan Capowá-dcera.Podivinka zo zlatym srdcom,po mame.Miluje vystrednosti,telku a spanok.Caste hadky z jej otcom su samozrejmostou no ani to ju nezabrani chodit obliekana inak,nez podla jeho noriem.
Molly Capowá- najmladsia dcera.Molly bola vzdy skor po otcovi,prava dama ktora musela vyzerat vzdy skvele.Miluje husle,balet a svojho otca,vzora.Obcas je vsak poriadne falosna no ani ona sa nezaprie ze je po kusok po mame.
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod stresska » Uto 22 Júl 2008, 21:49

molly je falosna? :lol: ...nejako mi to na nu nepasuje..vyzera na to prilis nevinne
„Vyšplhala som sa na najvyššiu horu. Spadla do najhlbších údolí. Bola som v Japonsku aj v Afrike. A pôjdem aj do vesmíru. Ale všetko by som to vymenila za niečo sladké.“ ;-)
Obrázok užívateľa
stresska
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 18:49
Bydlisko: he

Poslaťod Invisible » Uto 22 Júl 2008, 22:16

Sympatická rodinka. :wink: Potešili by fotky tváre - z blízka. Dúfam, že budú.. :oops: A takto z toho opisu a fotky mi je najviac sympatický asi Frank. Vyzerá byť skutočne milý. :wink:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Str 23 Júl 2008, 00:04

Naše rodinné rozhovory speli vždy ku škole.Nič duchaplnejše som nepoznala,škola,škola,škola.Preskakovalo mi !A ešte ked vždy Molly dodala že škola je jej oblubená časť dňa,prišla som si tam tak trápne,sama.Nikto ma nechápal,najmä keď tam nebola mama.Tá mi potriasla z rukou a pošepkala"To nič,ty si v inom vínimočná".
Dneska sme sa opat o nej bavili a Frank sa nadšene zapojil,vypraval nam o niakych vzorcov a tak.Ja som leda vedela čo to je.Preto som sa snažila zapojit niečo povedať.
Obrázok

Na moju rozpravanie sa Molly pritulila k ocovi,namyslena zaba.Vzdy to tak bolo,Molly patri k ockovi ja mamine a Frank sa snazil vist ustreti obidvom.Molly Mozno dobre vyzera ale to neznamena ze ma vsetko,v tomo pripade oca.
Obrázok


Ja tam nebudem sedet,nebudem sa stale pretvarovat.Radsej som sla niekam kde ma maju uprimne radi,Franka z tocho vynechavam.
Obrázok

A opat som sla za mamou,vyplakat sa.Nie,neplakala som len som sa postazovala,chybala mi jej vona,jej teple narucie.Vzdy ked som ju objala mala som pocit ze som opat dobre naladena,lenze pri ocovi,to sa neda.
Obrázok

Na obed bolo nieco velmi dobre,ziadne makrely,ziadny losos a ci niake drahe cestoviny.Bolo obycajne zele.Ako dlho som ho nejdela,to lepkave sladke jedlo,zabudla som ako chuti.Nastastie otec bol asi uz prec tak som jedla ako som mohla,neslusne.
Obrázok

Tak nic,otec je doma len skusa na klaviri.Mama ho bola zavolat,no musela si vypocut jednu skadbu.Co myslite naco je vedla klavira kreslo?Chuda mama.
Obrázok

Potichu,tak akosi nenapadne si sadol ku stolu.Zmiernila som tempo a obhliadla sa radsej oknom von.Dneska je krasne,musim poznamenat.Lenze otec sa stale diva na mamu,potom na zele.Vyzera byt nastvane.
Obrázok

Pozrela som sa na Franka a ten studoval zele,bol taky smiesny.Vsetko ho zaujme.
"Preco mame zele"opytal sa mierne podrazdeny.
"A preco nie?"opytala sa mama.
Gestikulovala nieco nezname,mala som pocit ze sa asi prepadne.Otec na nu tak ganil,nuz co,mne to chutilo.
Obrázok

Potom som z Frankom umyla riady,ako obvykla rutina.Mama s malou dusickou isla za otcom hore.Chvilu som nacuvala za dverami ale husle mojej malej sestry to zabranili,moc som nepocula.Iba hnev otca.Potom som vtrhla dnu,mama ho obijimala.Preco sa ta zena tolko trapi?Ach,bolo by lepsie keby spolu odideme,prec od neho.
Obrázok
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Str 23 Júl 2008, 00:09

aka sympaticka rodinka :D
Suzan je zlata...pripomina mi mna, povahovo :D
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Str 23 Júl 2008, 11:47

Hej, veľkí sympoši - všetci. :D Len ich "otec" mi pripadá trochu ako teen. :oops:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia