Katty a jej Simaci

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Pacia sa Vam?

ano
23
82%
nie
5
18%
 
Celkom hlasov : 28

Poslaťod katty » Uto 30 Dec 2008, 13:24

Obrázok
Normalne sedela za Cherylinim PC od Rodla! :evil: Mna to taaak nasralo ze este kym som ju vyhnala, musela som ju dat so Cheryl pohadat :roll: :lol: .
Obrázok
A tak si po hadke Cheryl lahla.. teda asi bola na mna nastvata koli tej hadke, lebo si nechcela lahnut ( :x ) ale nakoniec som ju prinutila :D
Obrázok
Asi o 23.00 sa zobudila.. a normale hnojila a sadila rajciny :shock: . Toto bol akoze shock!!! :o :o Potom ich este poliala a potrhala burinu co vzapati vznikla a vybrala sa...
Obrázok
Obrázok
Upratovat! :o Co na nas tato baba chysta?? :o Potom si precitala knihu o tom poradestve mazelstva ( :o Cita knihy!) a isla ranajkovat...
Obrázok
Hmm.. spahety a ranajky... no neviem neviem :roll: :lol: Ale potom uz isla do roboty.. a hadajte co? Ked sa vratila, mala na ucte dokonca $1.026 :excited: len dufam ze neminie z toho polku na ucet banke :roll: .. ale predtym ako by mal prist exekutor by som ju rychlo prestahovala :D .
Obrázok
Niekto jej dokonca volal! Ale kolegyne to neboli! Niekto anonymny sa s nou chce stretnut :o ...
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lane » Uto 30 Dec 2008, 13:55

Krásne fotky,nemám čo vytknúť..Som zvedavá kto bude ten anonym :o
"Život je takový,jaký si ho uděláme"
Obrázok užívateľa
Lane
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod klobi » Uto 30 Dec 2008, 17:25

:o jake napínavé :D som zvedavý kto to bude
klobi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob 29 Nov 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Sim

Poslaťod katty » Uto 30 Dec 2008, 17:34

Dakujem :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Str 31 Dec 2008, 14:41

Dnes bez dlhsieho popisu, sry :oops: ..
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Beverly si nasla kamosku.. po tomto pokuse o zmenu imagu sa uz ku nim nevratila :lol:
Obrázok
Obrázok
Susedka vyraza aj po spolubyvajucom :twisted: (btw vola sa Klementyn Pospisil :lol: .. vazn orginalne meno :lol: )
Obrázok
Obrázok
Inac sestricky si nasli roboty :) . Coleen je Pokusny kralik.
Obrázok
Bev sa stala dozorkynou na ihrisku.
Obrázok
Tato fotka sa mi brutalne lubi :love:
Obrázok
Tu na porovnanie :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Str 31 Dec 2008, 14:58

Páni, Beverly sa vyznamenala, perfektne jej ide kaderníctvo :D
A naozaj je tá predposledná fotka úžasná :lol: Už sa teším na ich rodiny :D
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 01 Jan 2009, 00:16

veľmi pekné fotky, začínajú sa mi vraciať spomienky :oops:
tvoje fotky majú taký jedinečný nádych....myslím že každého, ale keby mi niekto ukázal tvoju fotke, že koho je tak by som určite uhádla že je od teba :love: a simíkovia :twolove: pauza prospela, krásni sú všetci :D
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod klobi » Štv 01 Jan 2009, 11:13

No kaderníčka z nej asi nebude :lol: . Pekné fotky
Naposledy upravil klobi dňa Štv 01 Jan 2009, 18:09, celkovo upravené 1
klobi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob 29 Nov 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Sim

Poslaťod katty » Štv 01 Jan 2009, 14:47

Eva: hehe :lol: no... k rodinam.. tak skoro neplanujem :oops: . Ale jedna simka bude mat coskoro :D .
Maggi: Juuj dakujem Magginuska :inlove:. Si ma straaasne potesila :love:. Mne sa zda ze po pauze som sa akurat zhorsila :oops: .
Klobi: A vies ze planujem ze bude mat kadernicky salon? :lol: Iac dakujem aj tebe :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Sob 03 Jan 2009, 19:28

Milujem rodiku (Maxis) Chrobakovych :love:. Tak ked som prvy krat hrala za Juliu, nasla som jej priatela, a prestahovala ich :D . Samozrejme som aj zmenila image :) .
↓Julia
Obrázok
↓Jej manzel (momentalne si nemozem spomenut na jeho meno :oops: )
Obrázok
Potom som jej zaobstarala domace podnikanie - Vonku kadericke kreslo, s piatimi svetlami okolo neho :D . Hram za ich totiz bezcheatovu hru. Ale nejak som pozabudla na deti. Julia uz mala tristvrtku jej dospelosti za sebou, ked sa jej narodili dvojicky - Violet a Alison :) .
↓Violet
Obrázok
↓Alison
Obrázok
Ahaa, ked este ani nemala brusko, adoptovala si male steniatko, Sandy Loo, ktora tesne pred porodom tiez vyrastla..
↓Sandy Loo
Obrázok
Dalsie deti uz mat Julia ale nebude, pretoze uz len 4 dni do staroby :( . Aj my bolo luto Ali a Violy, ze budu mat taku staru maminu :( . Ale tato ma este len stvrtku dospelosti :wink: ..
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Renatka.605 » Sob 03 Jan 2009, 19:34

ppekna rodinka.. sice manzel sa mi moc nepaci ale da sa .. ale julia je pekna.. natoze bola maxis a deti.. zlaate :) len skoda fakt ze maju uz len 4 dni do staroby ..
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Sob 03 Jan 2009, 20:21

aj mne sa paci ta rodinka je zlata ale tiez sa mi moc ten manzel nepaci...a lubi sa mi strasne ta posledna fotka :!: :!: A inak som si pozrela vsetkych tvojich simikov katty a pacia sa mi :wink:
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Sob 03 Jan 2009, 21:36

Ja som nikoho z nich nevytvarala, vsetci su Maxis :wink: . Teda deti su narodene v hre, Julia je vyrobena Maxisom, a jej manzel bol NPC. Inac Antscha dakujem ti :) :heart:.
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katush » Sob 03 Jan 2009, 21:57

Pekná zmena...A čo robí / robil jej manžel ?
katush
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Str 16 Júl 2008, 18:18

Poslaťod Alison » Sob 03 Jan 2009, 22:05

fakt si ju pekne zmenila :wink: a detičky má krásne :) (hlavne Alison heh :oops: ) ..inak zaujímavé že aj v príbehu máš Alison,aj tu..pekne pekne :) a inak..z kade má tá dospelá simka vlasy? a v tom podnikaní..že strihá a tak..ako sa ti darí?:D lebo ja som to tiež mala ale nijako nič moc :(
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia