Sasiqa a jej potomkovia :D

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Uz klasika: Peknych mam simackov?

Jj, ide ti... :D (samochvala)
21
51%
No 50 na 50 ... tha daju sa doobit... (Toto moze stlacit len kaZdy 5 clovek)
20
49%
 
Celkom hlasov : 41

:D

Poslaťod AYAmee » Ned 15 Jún 2008, 01:41

Hehe, tak lol, najprv som chcela komentovať tamtie dve slečny sestry dvojičky a ich divnú kamošku Stellu, ktorá má podľa mňa skvelé vlasy, veľmi sa mi páčia, len nie na nej, hehe :D. Ale mama bola pekná batolátko :D!

Ale toto tu, reality show, no wow! Úplne skvelé, dúfam len, že sem budú pravidelne pribúdať pikošky z vily a tak, teším teším :D! Barbaro má mrtne vlasy, to kdes zohnala, neprezradíš zdroje :D? A tie Tatianine sú zasa krásne symetrické, hehe :lol:. Prečo okukujem len vlasy, omg :roll:, chcela som pochváliť i výber životných kréd (ako je genitívny plurál od 'motto' :D?). Hoci už môj hlas nezaváži, tiež by som asi vyškrtla Lenu a zafavoritovala... Faridu :D? Inak, ako vidím, aj ty máš krásne originálne mená :D!
Obrázok užívateľa
AYAmee
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12 Jún 2008, 18:34
Bydlisko: my own wonderland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 13:30

AYAmee: hh... hej ako mi za nou je smutno doteraz....
vlasy vacsina z raon-ky, alebo pegga...niekedy rose... s inych nestahujem
(G pl. od motto... môtt ???) hah tie mena... no farida bibi di mohamed je kamoskinej sesternice dcera.. stanka je suseda..linda je spoluziacka...tatiana je ta cokolada :lol: ... takze tak
Uhm... Viem, ze v poslednom case rodinky striedam v tejto teme ako ponozky, ale z vily (life honzikovho babatka urcite raz dokoncim) sa premiestnime do mojho susedstva Lowerov, kde na zaciatku bolo toto:
Obrázok
a teraz je tam toto:
Obrázok
slecna Ariena Lake so svojim manzelom Alanom Lakom mali 5 deti...MALI opakujem...A to SÚ:
Bonnie (osobitnu fotku nemam)
Boby a Benjamin
Obrázok
A dvojicky Barbara a Bellatrix
Obrázok
A par fotiek rodicov....
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Kedze ocinko mi uz necakane zomrel nestihla som ho cvaknut zastareho :(

A a teraz prejdime k samotnemu predstavovaniu... Vyjdite na zaciatok prispevku a prezrite si susedstvo... Zacnemu so zltym (rodicovskym) domom...
Teraz v nom byvaju teen-ky dvojicky Barbara a Bella a ich Mama so styrmi psami... Velka hneda fena Hannah Montana s detmi...Toricheli a p. Bajzova a velky hnedy fesak ocino... Dr. House :D
Obrázok
Este detaily dvojiciek:
Bellatrix:
Obrázok
Barbara:
Obrázok

Dalej najstarsi potomok Bonnie s rodinou:
Obrázok
Manzel Orlando (NPC) a dcerky... Pri mame Chelesa a pri otcovi Carole
Detail:
Obrázok
Dalej starsi zo synou Boby s rodinou:
Obrázok
S manzelkou Elenou (NPC) a dcerkou Cloe...
Detail:
Obrázok
A mladsi syn Benjamin s rodinou:
Obrázok
Táňa a C..C.....C.... (mam o na jazyku) no nenapadne ma... + vsimnite si velkost Táňinho brucha :lol:
Detail:
Obrázok
Tak a dalsia varka nabuduce...COMENT PLS...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Invisible » Ned 15 Jún 2008, 13:38

No tvoji simíkovia sa teda pekne činili, keď už ich bude zachvíľu celé susedstvo :D A sú zlatí.. :P Osobne.. Dvojičky oslnili najviac :) 8)
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 13:40

aj ja dvojicky velmi lubim....velmi.... fies, ale ja moc sims nehrajem a ked uz tak tak do videiii alebo nejakej sutaze takze ked vezmem ze hram za nich strasne malo asi 4 hodky na tyzden tak mi to dost dlho trvalo kym som ich tolko .... nazhrmazdila.... :lol:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Ned 15 Jún 2008, 13:55

taaaak uha uha...vsetko pekne po priadku :lol: ta mama a ake romanticke foto pri hroboch...i ja k takemu inklinujem..padla mi do oka..a celkovo babky su take superne :lol: nahodne umrel? padol na neho satelit??? hihi...dvojicky su zlate, len premyslam, ze ake maju rozdielne skiny :lol: a pekne si to podelila na rodinky..s ktorou zacnes? dvojicky kde su???
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 18:39

tak ja mam tiez rada babky... len mi us babinka za chvilu zomrie a bude mi za nou strasne smutno :cry: ano ma strasne peknu tvar....
ne nepadol na nho satelit :lol: aj ked stane sa obcas ono to bolo tak, ze jeho som pristahovala v hre neskor tak som myslela ze aj neskor zomrie ako ariena, ale presny opak sa stal... isiel si pekne pozalievat papricky a zrazu len kukam a mam len troch clenou domacnosti...ani si neviete predstavit ako som bola zdrtena... no a dvojicky...moje oblubene...bella ma skin po otcovi (nech mu je tych 500 kg hliny lahkych) a barbara po mame:lol: celkovo ziadny zo surodencov nezdedil oci po mame a tie iba jeden clovek (bella) zdedil skin po ockovi :) pehavy :) a akoze pojdem do hry a nieco vam cvaknem :)
savi3 píše:dvojicky kde su???

nemchapem
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod lucyka » Ned 15 Jún 2008, 20:27

docela ujdu :roll:
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod savi3 » Ned 15 Jún 2008, 20:34

myslim, ci zacnes ukazovat fotky z domu kde su dvojicky ako prve
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 20:55

Ha ha ha...Netrafila! :lol:
Zacnem prave rodinkami kde ziadne dvojicky niesu.. V spinavych rodinkach cervenovlasky Táňy
Obrázok
a do rodiny maminy Eleny (fotka od bonnie)
Obrázok
Tak a zacnime tou Benjaminovou cajou:
Maly Clark (us som nato prisla!!!) teda vyrastol vo velkeho chlapca.. Posledna fotka pred vyrastenim
Obrázok
a tu uz velky chlap
Obrázok
jeho izbicku som nechala tak, lebo som bola presvedcena o tom, ze dalsi bude zas chlapec a tak sa aj stalo...
Obrázok
chlapcek s mienkom Claudius prevzial izbu po bratovi a bracek Clark sa prestahoval na poschodie ...Ano a tak vyrastla v mojom susedstve Lowerov prva dvojposchodova stavba :) (na obrazku v predchadzajucom prispevku ten modry dom)
Teraz prejdime k Elene a Bobymu... Tam boli tiez narodeninky... Vyrastla malinka Cloe... Stala sa z nej krasna mlada dama a to si pozrite tuna:
Obrázok
Obrázok
Ach tie maxis vlasy su moc pekne, ale velmi som ich nepouzivala, ale teraz kedze davam vlasy take ako moj simBOH prideli ich menit nemienim
A fotky sa minaju takze us bude the end... Tak a jedna sranda na zaver:
Obrázok
,,Clarkinko preco mas take velke usta???"
,,Hja papam hojalky po sijke"
COm3nT m3...
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Ned 15 Jún 2008, 21:09

No pekne...chlapec sa ti skoro na oslavach pocikal..to by bolo hanby.. :lol: ah jaj..skoda, ze nie dvojicky..som bola na ne zvedave :wink: skrz ich skiny..heheh
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 21:11

saq este ich uvidis :) ked nie zajtra tak pozajtra :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

...

Poslaťod AYAmee » Pon 16 Jún 2008, 23:18

Fakt ich je tam mnoho, až sa mi to pletie, tuším máš šťastie na dvojičky :D! Jedna rodina obsadí celé susedstvo, hehe :D. A budú ešte fotky, však :D? A skoro :D? Aj ja som zvedavá na dvojičky, ako savi :D. Zvedavšia :D.
Obrázok užívateľa
AYAmee
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12 Jún 2008, 18:34
Bydlisko: my own wonderland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Uto 17 Jún 2008, 19:51

No dvojicky dva krat po sebe a dva krat dvojicky dievcata :lol: zajtra asi daaam
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Hehe

Poslaťod AYAmee » Str 18 Jún 2008, 15:56

Sasiq, hehe, také podobné šťastie mal kedysi i môj brat v jednej rodinke, no on mal dvakrát dvojičky chlapec + dievča :D. No akosi to nestíhal a jedny mu vzali, vtedy boli deti :D. Ale tuším, že potom tie dvojičky, čo mu nevzali, keď vyrástli, mali tiež dvojičky... Ale to nie som istá, no určo mal dvakrát po sebe, no :D.
Obrázok užívateľa
AYAmee
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Štv 12 Jún 2008, 18:34
Bydlisko: my own wonderland
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Str 18 Jún 2008, 15:57

to decko je dobre :lol:
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia