Simovia by schnegy

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Poslaťod Alexxali » Pon 14 Apr 2008, 23:39

pekna simka..a ten sim nema moc velku hubu ?? :lol: :cry:
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod haany » Pon 14 Apr 2008, 23:47

Ma :laugh: Schnegy ma rada hubatych :mrgreen:
Obrázok užívateľa
haany
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 13:54
Bydlisko: Žilinaaa, momentálne Bratislaváááá

Poslaťod schnegy » Uto 15 Apr 2008, 22:41

Ale pssst, ne-pre-zra-dzat!! :laugh:
A inak tu islo hlavne o decko :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod schnegy » Sob 19 Apr 2008, 01:40

Tak nastala jeseň a v domčeku, ktorému sa ešte pred nástupom zimy podarilo vytiahnuť za nasporené simoleony poschodie, sa pripravovali na dve veľké udalosti. Malá Zuzka mala osláviť svoje šieste narodeniny a Natália čakala, kým sa na svet prihlási ďalšie dieťatko. Prvé zistenie, že je opäť tehotná ju trochu rozladilo ale Richard vždy túžil po veľkej rodine, tak sa ju snažil upokojiť a pomaly sa aj začala tešiť na malého človiečika.
Obrázok
Natália sa v práci stretla s jednou naozaj výnimočnou simkou a rýchlo sa spriatelili. Toto tehotenstvo bolo úplne iné ako to prvé. Necítila toľko únavy a mala dosť energie aj na občasné šantenie v posledných teplých lúčoch slnka.
Obrázok
A konečne nastal deň Zuzkiných narodenín. Zišla sa celá rodinka a ocko pomohol malej sfúknuť sviečky. Potom sa už len jedla torta a všetci si spolu vyšli na prechádzku...
Obrázok
Zo Zuzky sa stalo veľmi milé, hravé a zvedavé dieťa. Dokonca veľmi inteligentné. Milovala hudbu a spev, také kreatívne dieťa som ešte nemala :) O a myslím si, že vyrástla celkom pekne, aj keď pusa je po ockovi.
Obrázok
Karaoke bolo využívané takmer neustále, to preto tá krásna úroda, všetky škorce odplašil ten škrek :D Richard zaučil svoju dcérku aj do zahradníčenia. Tak sa malá zapojila aj do zberu jesennej úrody.
Obrázok
Hrabania lístia... Vlastne, Richard ho hrabal a ona chodila za ním a opäť ho rozhadzovala.
Obrázok
Pomaly sa začala zima, snehu napadlo strašne veľa, Zuzanka sa v ňom doslova vyžívala a stavala naozaj krásnych snehuliakov :)
Obrázok
A! Konečne sa pýtalo malé na svet. Natália si už myslela, že s bruchom aj umrie :lol: Ale opäť rodila chudinka sama doma, manžel v práci, Dcéra v škole. NO nemala šťastie. V pyžame...
Obrázok
Narodilo sa ďalšie krásne dievčatko, aj keď obaja si želali chlapčeka. Len Zuzke to bolo jedno, len nech už to malé je, bola veľmi zvedavá na malého súrodenca. Dostala meno Katka :)
Obrázok
Opäť nastali časy veľkého zhonu okolo malej ale obaja simovia už mali skúsenosti. Ani sa nenazdali a z Katky vyrástla malá slečna. (No a ja som cakala, kedy uz vyrastie lebo... Vsak vidite sami :lol:)
Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alexxali » Sob 19 Apr 2008, 02:15

to co je to dieta :shock: :shock: :shock: :lol: a ta zena pri nej je velmi pekna (aj ked som nevidel jej tvar)
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Sob 19 Apr 2008, 09:01

Katka musí byť po mužovi, nikdy som také zdemonštrované dieťa s veľmi peknou mamou nevidela :lol: Ale pekná rodinka :yes:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Sob 19 Apr 2008, 11:22

zaujímavá rodinka :) a Zuzka je peknučká .. aj s tými ústami otcovými :lol:

a Katka..hm...tak no..je originálna :lol: :wink:
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Sob 19 Apr 2008, 12:50

milujeeem ked nevyjde baabo podla krajsieho z rodicou! To su potom original tvaare! Schnegy len tak dalej, ides prikladom ze laska nie je o vyzore! :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod cloe94 » Sob 19 Apr 2008, 13:08

pekne si to napísala(ešte koľko detí budú mať kým nebude chlapček :? :?: )ksss....tá posledná fotka je...otrasná!prepáč miináč pekná rodinka :!:
Obrázok užívateľa
cloe94
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 13:06

Poslaťod katty » Sob 19 Apr 2008, 13:18

Hej!!!! :evil:
Aj ja som Katka :lol:
Neviem preco prave pri tychto menach su znajdemostrovanejsie deti :evil: :x :cry: :( :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Sob 19 Apr 2008, 14:44

Mala uz ako vyrastla na kreativne dievcatko..ale zlata je skus ju odfotit aj blizsie..ako vyzera v tvari..a Katka no tak az tak zle na tom nie je uvidi sa ako bude vyzerat ked vyrastie a ako vidim nos zdedila asi po ockovi :lol:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Alexxali » Sob 19 Apr 2008, 17:26

Katty, Katka sa mi paci (ako meno),, a preto dieta nemoze mat vsetko dobre,, == pekne meno,, nepekna tvar :lol:
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod katty » Sob 19 Apr 2008, 17:49

Ahaaa, tak preto som sa asi tatovi a mame nepodarila :lol: :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod schnegy » Sob 19 Apr 2008, 21:18

Aj Zuzka bola postrach, ked bola mala ale vyrastla z toho, aj ked je po ockovi, mamine geny to trochu zjemnili, vsak uvidite :wink: A Kacka ta vyrastie tiez a bude z nej takisto mile, inteligentne dievcatko, dokonala rodinka :lol: A vdaka za komentariky, vzdy potesia :)
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod schnegy » Uto 22 Apr 2008, 23:33

V polovici zimy prišlo odrazu krásne slnečné počasie a Natália v sebe objavila skrytý talent a vášeň k hudbe a tancu. Tak vytiahli karaoke zostavu von z garáže a posledné dni materskej dovolenky si len vyspevovala.
Obrázok
Dievčatá rástli ako z vody, len prednedávnom Bola Zuzka malé dieťa a teraz sa mala o chvíľu stať teenkou. Jej sestrička Katka sa tiež nenechala zahanbiť a naučila sa chodiť aj používať nočník úplne sama. V jej živote boli stále najdôležitejšími vecami spánok, hračky a bola rada, keď mohla sem-tam škrtiť bieleho psíka od susedov :lol:
Obrázok
Zuzka sa ešte zahrala so svojím domčekom pre bábiky ale viac ju začínali zaujímať kamarátky a jej mama sa musela čudovať ako sa pomaly osamostatnila, možno až priskoro.
Obrázok
Netrvalo dlho a na Zuzku opäť čakala narodeninová , tentoraz však s viacerými sviečkami. Nádych a niečo si zaželať. Čo to mohlo byť?
Obrázok
"Maminkaaa aj ja chcem byť už veľká a pekná"
Obrázok
Zuzka dostala od rodičov na svoje narodeniny peknú lampu do izby.
Obrázok
Ale bolo potrebné niečo spraviť s detským výzorom a copánkami.Veď sa chcela páčiť svojim novým spolužiakom.
Obrázok
A takto dopadla zmena po maminých dobrých radách.
Obrázok
"Maminka však mi dovolíš ísť si kúpiť nejaké nové šaty do toho nového obchody, ktorý otvorili v meste, do H&M? :D "
"Ale úplne samej..."
"Ale mami, veď už nie som dieťa, prosím."
"No tak dobre. Veď to nie je až tak ďaleko..."
Obrázok
Vybrať si nebolo vôbec jednoduché, keď všetky tie šaty boli také pekné...
Obrázok
A tak nakoniec minula Zuzka niečo vyše 1000 simoleonov, mama sa celkom určite poteší :lol:
Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia