Simovia by schnegy

Ukážte ostatným svojich Simov s rodinami a ich zvieratkami!

Moderátor: Sašena

Poslaťod katty » Sob 12 Apr 2008, 21:44

To aj u mňa bola taká "alergia" že len dievčatá :evil:
ináč, tá mama je krásna, má pekné pery :love:
A ten tatko...mhm :lol:
To "dievčatko" (ak sa ti alergia neskončí) dúfam že bude po mame :twisted:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lilly » Sob 12 Apr 2008, 23:35

Zlatučká rodinka :) A schnegy, ja mám zasa opačný problém - stále sa mi rodia len chalani, dievčatko je u mňa skôr rarita.
Obrázok užívateľa
Lilly
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 09:17

Poslaťod Alexxali » Ned 13 Apr 2008, 00:20

velmi krasnych mas simiek ;))
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod Petruly » Ned 13 Apr 2008, 10:33

mnoo mne sa ten chlap nepaači....taku divnu hubu ma ae je celkom zlaty :) a ta baba je hezka :) len možno by som jej nedavala hnede obočie :)
joooj ludia I LOVE YOU :lol: moj stary nick je peta0709 :) len taq aby ste wedeli :)
Obrázok užívateľa
Petruly
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:16
Bydlisko: tam kDe je HaLuZ ae nem Žilina

Poslaťod Alison » Ned 13 Apr 2008, 14:52

waw..ta simka je kráááásna :love: veľmi sa ti podarila.. a ocko je taký ...hm...netypický :wink: som zvedavá na bábo :)
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod cloe94 » Ned 13 Apr 2008, 16:36

tá rodinka je milá lhen ten xalan má nejakú xudnú tvár :? :lol:
Obrázok užívateľa
cloe94
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 353
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 13:06

Poslaťod schnegy » Ned 13 Apr 2008, 17:09

Diki, hej viem, ten sim ma moc velku hubu a deti su zial po nom :roll: :lol: Ale myslim, ze zas az take zle nie su, mam nafotene uz dost davno tieto fotky, mohla by som nahodit len sa mi nechce kopirovat, mozno dam vecer to babo :oops:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 14 Apr 2008, 00:14

ani mne sa nechce linkovat:D leniva som a moj stary uploadovat nejde..s novym neviem :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod schnegy » Pon 14 Apr 2008, 10:52

savi ved skus photobucket, ten pouzivam uz davno a som velmi spokojna :wink:

Takže minule sme skončili pri pôrodných bolestiach a... Prvé dieťatko je na svete :D Miminko krásne, ako napokon každé iné, však... Narodilo sa dievčatko a dostalo meno Suzanne, ak chcete, Zuzanka. Ale mamka nám ho akosi nechce ukázať :lol:
Obrázok
Richard ako hlava rodiny sa staral o všetko čo rastie okolo domu. V skleníku sa vyvíjali zdravé rastlinky, až prekvapivo dobre. Tomu sa hovorí záhradkársky talent, ešte som nemala takého šikovného simíka. Až na pár výnimiek boli všetky plody zdravé a práca mu šla od ruky.
Obrázok
Veľmi zvláštna záľuba sa vyvinula u Natálii. Tiež má rada slniečko a rada sa na ňom ohrieva. Svojho mužíka má rada a stráži si ho na každom kroku... Ale zas sledovať ho po celý čas, ako záhradníči, dokonca ďalekohľadom :lol: Keď sa však na ňu Richard pozrie, vždy sa rýchlo otočí, akože nič... A vnútri jej plače dieťa :roll:
Obrázok
Aby sa nič nepovedalo, odhodlala sa aspoň pooberať úrodu z pomarančovníka (vlastne z čisto sebeckých dôvodov, veď v tom horúcom počasí padne dúšok pomarančového džúsu vhod).
Obrázok
Keď už sa Richard staral o všetko, čo rastie v záhradke, podujal sa aj na otcovskú činnosť a pokúsil sa vymeniť to, čo narástlo v plienke Zuzanke počas spánku, to boli ksychtíky :) A dievčatko malo detský púder všade inde len nie na prdelke :lol: Ale ocko je to milujúci.
Obrázok
Takto krásne v pokoji nažívali, obom sa začalo dariť v kariérach aj keď Natália musela často ostať v práci dlhšie do večera ale peňazí pekne pribúdalo, malá bola krásna (ešte stále :lol: ) Tak rodinka zažívala strasti aj radosti mladého manželského života, užívali si dni, ktoré mohli tráviť spolu.
Obrázok
Zuzka rástla ako z vody. V batoliacom veku sa síce trochu (dosť) zmenila ale z batolivého veku deti vyrastú ešte rýchlejšie, ako sa doňho dostanú. A rodičia si na ňu vždy našli čas, aj keď to nebolo vždy ľahké. Tak sa naučila rýchlo behať aj bľabotať :)
Obrázok
Pomaličky sa nazbierali simoleony aj na nový nábytok a prístavbu poschodia, veď malá mala ochvíľu osláviť svoje šieste narodeniny, stávala sa z nej veľká slečna. A keď manželia spolu šťastne ležali v posteli a mysleli na ďalší deň, vôbec netušili aká náhoda sa odohrá počas spoločnej noci a prevráti ich plány naruby. Aj keď celkom príjemným spôsobom :)
Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 14 Apr 2008, 10:58

ze dalekohladoooom :lol: :lol: :lol: looool ja nemozem 8) na tak desivu blizkost..aj ja chcem vedit robit dzusik
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Pon 14 Apr 2008, 18:05

šikovný manžel :lol: keď aj v záhrade vie robiť..a ide mu to odruky ako vravíš :D a ten ďalekohľad :lol: :lol: len si mohla dať malú aj z bližšia :wink:
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Pon 14 Apr 2008, 18:20

Ako sa im pekne darii :) A malej som stale nevidela do tvare no nevadi ale v tom obleceni vyzera chutne :lol:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Natalia » Pon 14 Apr 2008, 19:46

Mile deco :D priam ukazkova rodinka fakt :lol: a otec :lol: vzorny!!! :lol:
Obrázok užívateľa
Natalia
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:25

Poslaťod schnegy » Pon 14 Apr 2008, 22:01

Ale ja som tu uz fotky malej davala dakde do temy o detoch, neva dam este raz ak chcete z blizsia. Ale novorodenci su este vsetci pekni, tam sa vyrazne crty neprejavuju, az pri batolatach :wink:
A inak hej, je to taka moja typicka rodinka, ktora si zije pekne, bez vacsich problemov. Jedine co musia naozaj je makat kvoli prachom :lol:
Obrázok
Obrázok
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pon 14 Apr 2008, 22:10

no ten ujcok ma nepodareny nostek ale babenko je zlatunke :P
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Simovia, rodiny a zvieratká

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia