gizzyho domy a přestavby

Máte staviteľské vlastnosti? Čo tak podeliť sa s nimi s ostatnými!

Moderátor: Sašena

gizzyho domy a přestavby

Poslaťod gizzy » Sob 05 Sep 2009, 14:02

Ahoj všem, jsem tu čerstvě registrovaný. Doufám, že i když je toto slovenské fórum, že mezi sebe o jednoho Čecháčka vezmete :whistle:
Na úvod posílám pár mých domků. Jedná se zprvu o přestavby herních domů z Verenova, ve kterém hraju. Do budoucna jistě ukážu i nějaké vlastnoručně od základu postavené.

Jeden z domů nacházející se ve Veronově ve Zborovské ulici 19 před mou přestavbou.

Obrázok

a tady již po přestavbě. Kostra domů a velikost jednotlivých místností zůstaly zachovány.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

A tady již majitelka domu - Dominique.

Obrázok
Obrázok užívateľa
gizzy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 05 Sep 2009, 13:42
Pohlavie: Sim

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod Max » Sob 05 Sep 2009, 14:07

wow, ty si sa s tym fakt pohral, velmi kvalitna praca :)
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod Jaina » Sob 05 Sep 2009, 14:08

Súhlasím s Maxom....Skladám poklonu :respect:
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod Coraline519 » Sob 05 Sep 2009, 14:23

velmi pekné nie iba pekné krásne :D :respect: :D
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod gizzy » Sob 05 Sep 2009, 14:34

děkuju vám za pěkné komentáře :)
Obrázok užívateľa
gizzy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 05 Sep 2009, 13:42
Pohlavie: Sim

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod Sašena » Sob 05 Sep 2009, 14:56

Nemoh bys ukázat i vnitřek? Ten barák znám, a děsně blbě se v něm hraje, pokud ho člověk nepřestaví, že bych měla nějakou inspiraci. Prosííím :pray:
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod gizzy » Sob 05 Sep 2009, 15:01

Sašena píše:Nemoh bys ukázat i vnitřek? Ten barák znám, a děsně blbě se v něm hraje, pokud ho člověk nepřestaví, že bych měla nějakou inspiraci. Prosííím :pray:



není problém, vyfotím i interiér.:) Mě se v tom domku hraje pěkně. Nemám rád moc velké rozlehlé místnosti, spíše takové menší, do kterých se ale vejde vše potřebné, což bych řekl, že je zrovna případ tohohle domku. I když chápu, že co člověk to názor :)
Obrázok užívateľa
gizzy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 05 Sep 2009, 13:42
Pohlavie: Sim

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod Sašena » Sob 05 Sep 2009, 15:19

Tak pro jednoho nebo dva simy je dostačující, měla jsem tam páreček, ale narodily se jim dvojčata, a teď čekají další a to už tam fakt nenarvu. A pozemek je dost velkej, tak bych to radši nějak předělala, než je někam stěhovat, ony ty domy ve Veronově sice vypadají hezky, ale nějak mi u nich nevyhovuje vnitřní uspořádání, pořád se mi tam někde někdo zasekává nebo mám věčně otevřený nějaký dveře a nevím proč. A když to zkouším přestavět, tak ten barák pak vypadá jak kůlnička na dříví, :oops: ne tak pěkně, jako u tebe.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod eva » Sob 05 Sep 2009, 15:29

Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod Charlotte » Sob 05 Sep 2009, 16:00

wau je to fakt nádherné ta záhrada dosť si sa s tým pohral to vidno :)
Like everything else in life, I just had to decide what to do with what I was given..
Obrázok užívateľa
Charlotte
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 904
Registrovaný: Ned 28 Dec 2008, 22:00
Bydlisko: High Tatras
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod gizzy » Sob 05 Sep 2009, 16:15

Ohledně velikosti pozemků s tebou souhlasím. Co jsem měl zatím tu čest vidět, tak ty domy jsou poměrně malé ale zahrady velké a navíc prázdné, takže co se týká přestaveb, tak se spíš vyžívám právě v těch zahradách, aby to tam ti simani neměli tak pustě prázdný.
K počtu simíků v domě: zatím tam bydlí pouze jedna simka, ale nahoře v patře je už do budoucna připravený pokoj pro eventuálního potomka/potomky, zatím je prázdný. Viděl bych to ale, že dům je vhodný maximálně pro 4 osoby, s čímž si hlavu nelámu, protože většinou těm mým simíkům dopřávám právě 1-2 děti a víc ani ťuk. :lol:

eva & charlotte15: moc dík i vám za ohlasy. :)
________________________________

A tady už zmíněný interiér. Nábytek dalo by se říct ani moc nestahuji, takže hlavně využívám jen to, co mi samotná hra umožňuje. Čemu ale nikdy neodolám jsou různé dekorace, kytky a věci na zahradu, protože i s mini datadiskem Sídla a zahrady mi konkrétně těch zahradních prvků přijde žalostně málo. Ale abych to dlouho neokecával, tady jsou fotky.
Pohled směrem ke vstupnímu vchodu, v přední části se nachází menší hala, přes kterou se simíci dostanou do obývacího pokoje. (na obrázku je částečně trochu vidět i vstup do kuchyně)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

v zadní části obývacího pokoje se mi podařilo vtěsnat malý, malinký, pidi mini jídelní kout :sarcastic:

Obrázok

Obrázok

těmi zadními dveřmi se dostáváme do první koupelny. Místnost má dveře dvě, ty jedny jsou hned u vstupu do obýváku, takže simani nemusí obíhat celou místnost, aby se vykoupali.

Obrázok

Po schodech nahoru se dostáváme do patra, kde je ložnice

Obrázok

a druhá koupelna

Obrázok

Obrázok

V patře je, jak jsem již zmínil, ještě jeden pokoj (pro děti), ale je zatím naprosto prázdný a tak jsem ho ani nefotil. Takže zpátky dolů, do kuchyně.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

ani vstupní hala nezůstala prázdná

Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
gizzy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 05 Sep 2009, 13:42
Pohlavie: Sim

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod fanynka83 » Sob 05 Sep 2009, 16:25

no takze skladam poklonu aj ja,domcek je skutocne velmi pekny..super si ho prerobil..ale co sa tyka zariadenia domu to sa mi moc nepaci..teda je vidno ze si naozaj pouzival len to co mas v hre,teda povecsine a ziadne downy ale osobne si myslim ze by sa to dalo tymi downami este spestrit..teda skraslit skor...inak rozmiestnil si to tam pekne a na moznosti hry je to aj dobre zariadene...aj ked ten interier,no neviem...s downami by to bolo si myslim este lepsie... :)
len tak dalej! :respect:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod gizzy » Sob 05 Sep 2009, 16:44

No jo no, někdo si to bez downloadů nedokáže představit, já je pro změnu dvakrát nemusím. Stahuju věci na simy a ty dekorace, v ostatních směrech se snažím krotit, abych tím zbytečně nezatěžoval hru a šetřil místo :) Myslím si, že i tzv. "Maxis Only" nábytek má své kouzlo, ale jinak samozřejmě děkuju
Obrázok užívateľa
gizzy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 05 Sep 2009, 13:42
Pohlavie: Sim

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod eva » Sob 05 Sep 2009, 18:16

Teda niežeby bol interiér zlý alebo čo, ale... záhrada je oveľa oveľa lepšia. :oops: Nie preto, že tam nie je veľa downloadov, ale neviem, nejaké je to celé pomixované - moderné lampy a také nejaké staršie stoličky.. :roll: Ale ide ti to celkom :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: gizzyho domy a přestavby

Poslaťod gizzy » Sob 05 Sep 2009, 18:45

eva: tak nějak nevím přesně co myslíš, starší stoličky nějak nevidím, nebo ten nábytek možná nepovažuju za starý, ale nic se neděje, pohoda. Tohle byly fotky mého prakticky prvního domu, na kterém jsem po delší herní přestávce pracoval, teď už mám sousedství přece jen o něco více rozehrané:)

Další přestavba..

Původní dům:
Obrázok

a po úpravě:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Majitelem je William z mého avataru:

Obrázok Obrázok
Interiér dodám raději v dalším příspěvku, ať z toho nedělám zbytečně dlouhý příspěvek.
Obrázok užívateľa
gizzy
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 05 Sep 2009, 13:42
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na Domy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia