Bella Gothová

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Re: Bella Gothová

Poslaťod Mpalicko » Uto 10 Feb 2009, 22:19

Viem že asi je to stare ale ja som si všimol že pri tom lacnejšiom DJ-skom pulte je platňa s obalom Belly Goth . :?: :shock:

Obrázok
WWW.TWILIGHTKLUB.SZM.SK
uplne setko co sa o twilight sage da vediet

-Som hrdy vlastnik kompletnej edicie The Sims
Mpalicko
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Uto 21 Okt 2008, 21:07
Bydlisko: Najvecia diera na svete RENDEZ
Pohlavie: Sim

Re: Bella Gothová

Poslaťod Bambi » Str 11 Feb 2009, 23:53

možno, že to je stare ale ja som si to nevšimla :shock:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Sasiq » Štv 12 Feb 2009, 19:26

nevedela som to, ale ani ma to nejako extra neprekvapuje :wink: Bella sa v umeni celkovo casto vyskytuje :P
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Re: Bella Gothová

Poslaťod fanynka83 » Str 25 Feb 2009, 10:06

mam taku otazocku..v krasohlidkove som hrala dost dlho ale bellu som nikdy nikde nenasla...videl ju vobec niekdo niekde ci su to stale len a len dohady? :excited:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Sašena » Str 25 Feb 2009, 12:20

Jasně, že tam je, jen musíš vědět, jak na to, já ji mám zpátky, i když to není úplně ideální, protože jsem udělala nějaké změny, takže to musím ještě zkusit s nerozehraným Krasohlídkovem a pak sem napíšu návod, jak to udělat.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod fanynka83 » Str 25 Feb 2009, 13:33

sašena dekuji,dakujem,dekuji.... :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Sašena » Str 25 Feb 2009, 23:35

Takže k té Belle. Nedávno jsem narazila na stránku,kde bylo několik návodů na její vrácení do hry, pečlivě jsem je prostudovala a vybrala si ten, který mi připadal nejschůdnější, žádné přeskakování z města do města nebo z domu do domu, jen jedno uložení a malá manipulace se SimPe. Zkoušela jsem to už i dřív, ale Bella mi pokaždé zmizela, a co je horší, zmizela i ta druhá, podivínská. Ta je ale v podstatě falešná, zkoušela jsem i přesunout Gothovic dům do Podivína, ale zdejší Bella neměla k Gothovic rodině žádné vazby, i když jsem ji samozřejmě do rodiny přidala.
Jak jsem zjistila, je v podstatě fuk, máte-li Gothovic rodinu rozehranou nebo ne, a máte-li ve hře downloady nebo ne. Výsledek byl pokaždé týž, takže jak se k němu dopracovat?

Vstupte do Gothovic domu v Krasohlídkově, otevřte cheatovací okénko a napište cheat boolProp TestingCheatsEnabled true Stiskněte shift a zároveň klikněte na Mortíka nebo Kassandru, otevře se vám nová nabídka, v té jděte na další stranu a vyberte si spawn a v něm tombstone of L + D (life + death). Objeví se náhrobní kámen, kliknete na něj a z nabídky si vyberete Add neighbor to family, Bella je opět na další stránce, kliknete na ni a je tam. Oproti tvrzení autora návodu nemá sice žádné vzpomínky a není Mortimerovou manželkou, jen se s ním povrchně zná, ale je matkou Kassandry a Alexandra, takže svatbou se všechno srovná. S těmi vzpomínkami je to docela pochopitelné a s manželstvím také, oživila jsem si už hezkých pár simíků a také neměli vzpomínky a manželství smrt ruší, a Bella je ve skutečnosti také mrtvá, jen není známo, kde a jak zemřela. To je také důvod, proč po uložení a novém nahrání pokaždé zmizí. To se vám ale nestane, dá se to snadno napravit, ale musíte k tomu mít SimPe. Takže Bellu máme zpátky, hru si uložíme a zavřeme a teď přijde to nejdůležitější.
Otevřete SimPe, klikněte na Neighborhood browser a otevřete Krasohlídkov. Když se načte, klikněte na Sim browser a najděte si Bellu, klikněte na ni a v dolní části se vám otevře v Plugin view spousta možností. Klikněte na More - open memories. Bella sice žádné viditelné vzpomínky nemá, ale má nějaké neviditelné, které se vám objeví, a ta, která nás zajímá, je I am dead. Kliknutím ji označte a úplně vpravo si najděte Remove a tím tuto vzpomínku vymažte. Nad tím na liště je tlačítko commit, to stiskněte, a potom dejte File - save. A Bella je zpátky a už nezmizí.
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod fanynka83 » Štv 26 Feb 2009, 11:00

dakujem.vyskusam.poviem. :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Coraline519 » Pon 06 Júl 2009, 17:35

Sašena ja som to vyskusala ete predtym ako si to sem napisala
a fanynka vyskusaj mne sa to podarilo :) :yes:
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod 524gorálka524 » Pon 20 Júl 2009, 15:15

Aj mne sa to podarilo :wink: 8) , iba kým som jej vybudovala vzťah s Mortimerom to trvalo strašne dlho :? :cry:
Michael Jackson will remain forever in our hearts! I love you Michael! :-)
Obrázok užívateľa
524gorálka524
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pon 08 Jún 2009, 16:40
Bydlisko: Na facebooku, tak tak xD
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Pethusa » Pon 03 Aug 2009, 14:17

dobry tip :respect:
Obrázok užívateľa
Pethusa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pia 22 Máj 2009, 19:56
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod kajka » Pon 04 Jan 2010, 00:22

:arrow: skusím to ... ja som minule s BELLOU chatovala akoze wow a potom som ju k sebe pozvala (v krasohlídkove) a nezmizla :respect:
Život je film , ale repríza ušh nebude

Som? Som!! Aká? Taká!! Že vadí? Mne nie! Že Vám? Zvyknite si! Myslíš si, že som namyslená? Mysli si...Myslíš si, že som škaredá? Mysli si...Myslíš si, že som divná? Mysli si...Myslíš si, že ma zaujíma čo si o mne myslíš?? Tak to si na omyle...
Obrázok užívateľa
kajka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Uto 29 Dec 2009, 19:08
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Thank_you_Michael » Sob 30 Jan 2010, 01:12

no ja som si ju k sebe prilakala pomocou toho kvetu co sa da stiahnut.. no a potom som s nou zacala odznova.. :napkin: pekne dlho to trvalo..
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Bella Gothová

Poslaťod Totodile7625 » Uto 09 Nov 2010, 11:27

Ja som tiež čítal veľatýchto náv odou , no v tej dobe som bol ešte "nevzdelaný" čo sa týka Sims a preto os mto urobil njaviac lajecki ak oto len išlo ... odznocu som si v CAS vytvoril celú Ghotovic rodinu .... a nahradil som ju tou origin :P Samozrejme že neboli identiocký , ale k mojej spokojnosti bola Bella živá a mala deti a manžela :mrgreen:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Bella Gothová

Poslaťod BoBeC » Str 10 Nov 2010, 17:27

riesenie nadovsetko a teda aj ked sa uz sice nasiel trik k tomu ako si ju zase dat do susedstva nedovoli mi to nevyjadrit sa k tomu celemu... podla mna tu pravu belu zabili, urobili kopiu tu potom zosobasili s mortimerom a nasledne prestahovali do podivinu aby jej zmizli spomienky... a to s tou belou z krasohlidkova jednoducho vysvetlit neviem... skuste na jednom pozemku zabit simika, potom ist na druhy pomocou teleportacnej kvetiny ho privolat a ak pride ako simik tak odpoved je ze ked belu privolate teleportacnou kvetinou tak je z nej simik aj ked je uz kaputt a ked pride ako duch tak zial neviem no ale podstatne je ze to tam podla mna dali naschval aby na to nalakali ludi a aby tam boli nejake tie zahady a tajomno... ved napriklad aj v podivine pisu ze ta stara vyvrazdila tych ludi co ma na zahrade a nie je to pravda tak urcite nebude pravda ani to s tou belou... cize cele podfuk a myslim ze sa to ani nikdy nedozvieme... totiz to keby maxis planoval fanusikom zverejnit co sa s nou stalo pravdepodobne by to tak neobaloval a nechal by riesenie na ktore moze kazdy prist cize z toho celeho mi vypliva ze kazdy si ma o tom spravit svoj zaver a ja som si uz ten svoj zaver spravila tak to radsej ani neriesim nakolko by ma potom strasne hnevalo ze to cele neobjasnili :D no snad ma vsetci pochopili :)
Nikto učení z neba nespadol, zato debilov ako keby zhadzovali
Radšej včela v ruke ako ovad v oku
Peniaze neznamenajú všetko, ale radšej plakať vo vile ako niekde na lavičke

Osídla lásky - viewtopic.php?f=14&t=1118&start=0&view=viewpoll
Obrázok užívateľa
BoBeC
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 229
Registrovaný: Pia 22 Okt 2010, 21:06
Bydlisko: Privátna 8, Belin záliv
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia