Bella Gothová

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Poslaťod marilyn » Ned 17 Aug 2008, 12:03

ale si myslim ze ziadna nie je naozaj prava oni vytvorili obe a dali ich do inych susedstiev a ziadna z nich nie je prepojena s krasohlidkovom
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Ned 17 Aug 2008, 14:30

janeviem ale myslim ze oni ju len vymazali z hra a vytvorili ine belly :?
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

RE: Bella

Poslaťod Rachel » Sob 30 Aug 2008, 15:27

Ja som ju pozerala v balóne, tam bola tá postavička v červenom... Dala som ju teleportovať (s tou zázračnou kvetinou v črepníku) vo všetkých mestách a myslím, že tá pravá je v Podivíne, lebo tam sa stratila a je to hádam aj trochu logické... :)
Obrázok užívateľa
Rachel
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Pia 15 Aug 2008, 11:36
Bydlisko: Lampová divočina

Poslaťod Hika-chan » Ned 14 Sep 2008, 23:40

No, už viem prečo nemá Bella z Podivína rodokmeň. A veľmi ľahko to dokážem vysvetliť z vlastných skúseností. Možno že to niektorí z vás vedia, možno nie, ale ak presťahujete jedného simíka do iného susedsta, stratí celý rodokmeň, čiže, tak by to mohlo byť aj s Belladonou. To by vysvetlovalo jednu vec, ale to, že Krasohlídkovská Bella rodokmeň má, to vysvetliť ešte neviem. :react: Maxis to vymyslel dosť čudne, som zvedavá či to pred vydaní sims 3 odhalí, a po pípade, aká bude odpoveď.
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Pon 15 Sep 2008, 17:48

len aby ved to mi pripada ako keby sme boli detektivy :x
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod faaster » Uto 25 Nov 2008, 19:43

mno ved asi aj sme detektivy...ale ja si nad tym lamem hlavu odkedy mam TS2 a nikdy som na to neprišiel a aj so zistil že ani nepridem už ma tu nudí...EA to dost zkomplikovalo, až tak že riešenie ani neexistuje...toť môj názor :wink:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod Lincey » Uto 25 Nov 2008, 23:05

Kedže Sims 3 už prichádza mohli by nám konečne poskytnúť odpoveď na túto otázku, ak teda nejaké riešenie vôbec existuje.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Str 26 Nov 2008, 15:47

No mohly a čo ak bude Bella Gothová niekde v sims 3??? viem divné ale všetko je možné :lol:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod faaster » Str 26 Nov 2008, 15:52

nie Oskar nie je to divné Bella v TS3 naozaj bude spolu s Mortimerom, Casandrou a Alexom a všetci zasa spolu a mladí ako v jednotke :wink: , trošku si poprezerajum fórum v sekcii The Sims 3 trošku zagoogloj a nájdeš všetko samozrejme iba na ofikoš stránkach ostatným ani netreba veriť :wink:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod oskar123511 » Str 26 Nov 2008, 15:55

aha tak diki..len som dúfal že sa to ešte viac skomplikuje že mortimer zomrie že Kasandra zostarne Alex odýde a potom že sa Bella bude nachádzať na jednom konci mesta a Kasandra na druhom. A taketo veci...
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod KatuS_26 » Pon 29 Dec 2008, 22:32

Aj ja som si myslela ze to takto bude ... bolo by to zaujimavsie... co uz .. ved TS3 bude mat urcite viac +jek ako -jek :tease:
KatuS_26
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Štv 18 Dec 2008, 22:39
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Štv 22 Jan 2009, 20:14

ináč viete že tie sestry Nina a Dina calientové?(neviem ako to priezvisko :lol: už) majú v rodokmeni mimozemšťana a Nina nenávidí Cassandru lebo aj ona chcela Dona
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Štv 22 Jan 2009, 23:51

Tak ja som to cela s Bellou asi studovala 8 krat tolko krat som bola v Podivine...ale rodokmen nic...potom som dala v tam kde byvala a dala som ju teleportovat..tak to uz zazracne mala ..rodokmen......ale potom preco v datadisku Zivot v byte je Bellyna socha??
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod XCHERRYX » Pia 23 Jan 2009, 00:28

http://www.bogsims.com/bella/pvbella.htm
našla som takú stránku (anglicky)..prečítajte si ju. Píše sa tam niečo o tom, že sa mohlo v Maxise stať, že vymazali pravú Bellu (ktorá je vlastne asi v Krasohlídkove, v Podivíne je nepravá) a tým pádom ju vlastne zabili. No potom vytvorili ďalšiu (akože tú pravú) ale tá nemala už žiadne spomienky pochopiteľne, keďže ju akoby znova chceli oživiť....tá v Podivíne je prste Fake...a teraz v The Sims 3 majú byť Bella a Mortimer ako deti, takže vlastne ich urobili radšej ako deti, keďže Bella je už dávno mŕtva a Morty starý, takže vlastne by už zanedlho zomrel a starca by sa im tam už neoplatilo znova dávať...to je moja teória :lol: ale skoro som sa do toho už zaplietla :D

Obrázok
a inak ak je toto Bella z balóna...s kým to tam je?
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 23 Jan 2009, 09:19

možno jej duch, ktorý stráži Gotta a Krasohlídkov :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia