Bella Gothová

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Poslaťod Emerald » Pon 07 Júl 2008, 16:04

o tom som už niekde písala že nové susedstvo v apartment life sa bude volať po Belle a bude tam tá socha = jej pamätník, tiež si myslím, že Maxis nakoniec prezradí čo sa s Bellou vlastne stalo, či je mŕtva alebo sa niekde skrýva, ako už bolo často písané jej fotka je na krabiciach od mlieka, čo znamená že ju hľadajú, pretože v amerike bývajú na krabiciach od mlieka fotky nezvestných detí, o to či niekde falošná alebo tá pravá Bella je sa tiež nezaujímam a nikdy som ju ani nehladala, ale o záhade okolo nej a jej rodiny som si všetko podstivo prečítala, určite by som chcela aby maxis nakoniec prezradil čo s ňou je a môj šiesty zmysel mi hovorí že sa to dozvieme už v datadisku apartment life, názov nového susedstva ani tá socha nie su náhoda, všetko čo v maxise pridali do simsu malo svoj význam takže záhada bude možno rozlúštená už o 2 mesiace

no hej ľudia sa už o Bellu nezaujímajú lebo mnohý ju našli a tým to pre nich skončilo, ani Maxis ju veľmi nedával do povedomia, preto o ňu ľudia stratili záujem, ale všetko sa vysvetlí a možno bude Bella alebo jej potomkovia aj v The Sims 3 ako tu už niekto písal...
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod pipa » Pon 07 Júl 2008, 16:12

ja by som skorej brala v ts3 nejakou novu zahadu. a mam tiež taky pocit ako Emerald že sa to dozvieme už v apartment life. sice neviem ako to chcu spraviť či am bude napisane alebo čo ale ved uvidime.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 07 Júl 2008, 18:37

jaaa som v jednotke ich rodinu ignorovala iba ma ich pozemk inspiroval vo vytvarani pomnikov :twisted: .....
a v dvojke mam stiahnute ine mliecne krabice:D tak ani to nevidim...beriem tak ze sa neukaze a je jej tam daleko dobre
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hika-chan » Pon 14 Júl 2008, 12:32

Ja som sa strašne o túto záhadu zaujímala. :D Som si akurát spomenula, ako som našla Bellu z Krasohlídkova. Prisťahovala som ju ku Gothovcom a zasnúbila ju za Mortyho. A hneď na to prišla aj svadba. Keď si pod oltárom povedali áno, tak som hru uložila a vypla. Na druhý deň prišla ku mne moja kamoška, ktorá sa o túto záhadu tiež zaujímala, a tak som sa jej chcela pochváliť že som Bellu našla. :D No, keď som zapla hru, tak tam bola priesvitná Bella. Ani ovládať som ju nemohla a po chíli zmizla. A Mortimer a spol mali v spomienkach že umrela ( Pri tom mala všetky potreby zelené, a netrpela žiadnou chorobu. ) Takže, neviem čo tá Krasohlídkovská Bella mala byť, ale teraz viem, že ak neni Bella v Podivíne tak asi nikde. :lol: A tiež si myslím že v Apartment life bude záhada odhalená. :wink:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bambi » Pon 14 Júl 2008, 12:34

prečo si to myslíš? :D
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hika-chan » Pon 14 Júl 2008, 12:47

Ani neviem. :lol: Hovorí mi to šiesty zmysel. :lol: :lol:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mousze » Pon 14 Júl 2008, 16:41

Ja som hrala za Gothovcov a prišla ku mne Bellla... dala som ju do rodiny a ona si pamätala na Mortiho.... Mali svadbu a potom šli na dovolenku.... hru som uložila a taktiež keď som ju znova spustila, Bella bola priesvitna nič som nemohla robiť a potom zmizla..... všetci si pamätali že umrela :( nechapem tomu
8)8)8)

SUMMER

8)8)8)
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod klei6 » Pon 14 Júl 2008, 16:42

ja som Bellu v hre este neuvidela neviem preco ale predsa sa mi nieco stalo raz som odstahovala Jona Juana z jeho domu do ineho a ona prisla ho navstivit 8)
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod KingTommy » Pon 14 Júl 2008, 18:17

Mousze píše:Ja som hrala za Gothovcov a prišla ku mne Bellla... dala som ju do rodiny a ona si pamätala na Mortiho.... Mali svadbu a potom šli na dovolenku.... hru som uložila a taktiež keď som ju znova spustila, Bella bola priesvitna nič som nemohla robiť a potom zmizla..... všetci si pamätali že umrela :( nechapem tomu


Bella zo spomienkami neexistuje. Diskutovalo sa o tom aj na oficiálnom fóre. Ak nájdem link, hodím ho sem.
Obrázok užívateľa
KingTommy
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 30 Máj 2008, 14:24
Bydlisko: Košice

Poslaťod Rikušík » Pon 14 Júl 2008, 19:33

ja si spominam, ze raz som bellu privolala pomocou toho kvetu...ale uz si nepamatam ze co a ako :lol: :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod pipa » Pon 14 Júl 2008, 20:28

ja som si ju raz privolala tou kvetinou ku Gothovcom nepamätala si Kasandru alebo mohla jej dať ten rodiný bozk či ako sa to vola
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mousze » Pon 14 Júl 2008, 21:28

Ja som mala spomienku, že sa vidala s Mortim.... žiadnu inu... ako mala som tie že naucil mne Simik chodit, mluvit..... prvni polibek.... ale mala som tam dospenie.... a potom som mala že zasnubenie, vzanie a všetko... možno že sa mi niečo stalo v hre ja neviem ale proste mala som tam spomienky.... no keď zmizla skusila ju privolať telepor. kvetom tak už nemala tie spomienky... možno mi len blbla hra, čo sa v poslednom čase stáva....
8)8)8)

SUMMER

8)8)8)
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod Hika-chan » Uto 15 Júl 2008, 13:32

Naše včerajšie pátranie po Belle:
Takže. Najpr som sa spolu s kamoškou vydala do Podivína, kde sme ku sebe nasťahovali miestnú Bellu.
Obrázok
Bella alá Podivín:
Bola veľmi priatelská, chodila do práce Flákač, mala aspiráciu po romancií. Nemala žiaden rodokmeň, no mala body dovednosti, nepreložený popis simíka a spomienky, ktoré však neboli okolo jej zmiznutia. Bellu alá Podivín sme presťahovali do Krasohlídkova. Tam sme ku nej prisťahovali Bellu alá Krasohlídkov.
Obrázok
_-_-_-_-
Obrázok
Bella alá Krasohlídkov:
Mala aspiráciu po romancií, bola veľmi nepriateľská (Ani si neviete predstaviť ako sa s ňou hrozne zoznamovalo!). Nemala spomienky, ani o tom že stretla simíka. Nemala body dovednosti, prácu, ani popis simíka. Mala však rodokmeň, kde mala rodičov a deti Kasandru a Alexandra. Nemala však Martimera za manžela. Mala menej bacuľatú tvár ako Bella z Podivína.
Obrázok
Odhalenie:
Na to sme obe Belly presťahovali ku Gothovcom, a pozerali sa na vzťahy, ktoré obe majú ku členom domácnosti. I keď bolo viac pravdepodobné že Bella z Krasohlídkova je pravá, nechcela som v takej milej rodinke takú protivnú ženskú. :? :lol: Tak som ju dala nech sa odsťahuje. No v tom keď si hhľadala bývanie, tak sa stalo to isté, ako pred tým než sa mi preinštaloval sims. Bella bola priesvtiná.
Obrázok
Túto fotku sme odfotili resne pred jej zmiznutí. Všetci ju potom vo vzťahoch nemali, a v rodokmeni Kasandry a Alexandra bola mŕtva. Mortimer ju tam, ako ona jeho, vôbec nemal. A však, žiadná spomienka nepribila. A takto skončilo naše pátranie po Belle. Za to že Bella alá Podivín prežila, získala titul pravá Bella. :lol: No však, mŕtva Bella je ešte stále na fotke domácnosti. Ovládať ju nie je možné, ani cez zrkadlo moci, a nedá sa ani cez oživomitron oživiť. Čo sa teda s tou Bellou stalo?
Naposledy upravil Hika-chan dňa Uto 15 Júl 2008, 13:38, celkovo upravené 2
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Uto 15 Júl 2008, 13:36

no v tom maxise sa fakt museli nudit, ked taketo kravinky vymyslali, radsej si mali dat zalezat na funkciach hry ako na belle, no inak dobra praca Hika-chan :wink:
Naposledy upravil Max dňa Uto 15 Júl 2008, 13:40, celkovo upravené 1
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod klei6 » Uto 15 Júl 2008, 13:38

a ako si našla tú Bellu?
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia