The Sims 3 - Všeobecne

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Hrávate The Sims 3 s cheatmi?

áno
29
73%
nie
11
28%
 
Celkom hlasov : 40

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Sob 18 Máj 2013, 15:24

jj, jak rychle dokáže člověk změnit názor :lol: To je fakt. Nejsou to ani dva dny, co jsem chtěla TS3 odinstalovat a prodat někde v bazaru :lol: Brácha mi dnes řekl, že jsem schizofrenní magor, že hru stále proklínám a teď hodím 800Kč za dodatek :lol: Asi si to také říkám... To ten můj silný vztah k simíkům, ta včerejší podařená hodinka u nich a užasný človíček pod přezdívkou Mel :) Moc jsi mi pomohl a zachránila jsi můj simí svět :lol:

Jinak já mám teď také svaťák. Už "umím" 17 otázek z 25, ale strašně se bojím, že si na nic nevzpomenu. A ty dějiny baletu jsou snad ten nejhorší předmět na učení :! Takže ti budu také držet palce!! Kdy ústní máš? Přesně? Abych věděla, kdy myslet. Já 23.5.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod marilyn » Sob 18 Máj 2013, 15:36

Fuha baby, nechcem vas trapit, ale nahrajte a ucte sa. Ja vam poviem, ze som simov nevidela uz ale 2 mesiace. :(
Obrázok užívateľa
marilyn
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 554
Registrovaný: Sob 16 Aug 2008, 14:01
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod schnegy » Sob 18 Máj 2013, 15:50

Mel si skvela, velka vdaka! :clap: Na nastavenie krajiny sa teda pozriem. Lebo mi to pride naozaj nefer, ked clovek, ktory po anglicky vie, nemoze otvorit stranku po anglicky na blbom thesims3 fore lebo nema opravnenie. Pritom google to najde v pohode. Vzdy ma to horzne nastve. Co si oni myslia, ze vsetci mimo USA su krajiny tretieho sveta alebo co? No comment...
No a tiez vam obom drzim palce pri maturitach. To date. Nic sa netreba bat. Na vyske je uz na kazdu skusku tolko co na maturitu. A zblaznit sa idem len obcas :lol: Ale momentalne dost. Caka ma najhorsia skuska tohto semestra. Tak sa sup odreagovat hoci hranim a potom ucit sa, ucit sa, ucit sa :lol:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Mel 11 » Sob 18 Máj 2013, 16:28

PrincessLeia, tak to ti teda nezavidim, ja som na tom trochu lepsie, ja maturujem az 30.5. o jednej poobede, uplne posledna z rocnika (konecne sa oplatilo mat priezvysko na Z :lol: ) Nie ze by mi tie extra dni nejako pomohli. Maturujem zo slovenciny a z angliny, o to druhe sa nebojim, kedze sme bilingvalna skola a bola som v tej amerike, takze to bude v pohode. Nanestastie nasa maturita zo slovenciny je ponata ovela vaznejsie ako na inych skolach - nasi ucitelia zastavaju nazor ze sme vynimocne nadani, bohuzial vdaka tomu nasa maturita pozostava zo 40+ otazok z priblizne 50 dielami (o ktorych mimochodom predpokladaju ze sme ich vsetky precitali :lol: ). Drzim ti palce, vidis mna by bavilo ucit sa umeniach, o balete zvlast (neviem co hovorim, vsak?), aj ostatnym, nebojte, maximalne si zopakujete rocni a predlzite bezstarostny studentsky zivot! :D

A uz mi tolko nedakujte :oops: , ja predsa uz davno viem ze som skvela! just kidding :)
Obrázok užívateľa
Mel 11
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Uto 02 Feb 2010, 10:33
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Sob 18 Máj 2013, 16:44

Poslední OT :whistle: : Věř mi, že dějiny baletu by ses učit nechtěla :( Baví mě dějiny výtvarného umění, to je skvělé (to se budu učit ten následující týden po maturitě, protože u mě to nekončí maturitní zkouškou, ještě absolvuji z 10 dalších předmětů (včetně těch dějin baletu) :( Ale ty dějiny baletu jsou prostě děsné. Desítky choreografů, jejichž životopis se skládá stále z cestování a hostování a kde co uvedli. No prostě DĚS! :slap: Ale nějak se to tam snažím cpát. Mám různé praktiky. A snad mi pomůže nějaké to nakopnutí. Protože mě občas stačí slovo a naskočím.
Já bych nechtěla být poslední z ročníku :D Ale jsem ráda, že jsi spokojená. To je důležité, že ti to vyhovuje :wink:
Takže ještě jednou hodně štěstí.

Marilyn - neboj. Jestli to o sobě mohu říct, jsem nadmíru zodpovědná osoba. Učím se 3-5 otázek denně, mám přesný rozpis, dělám si ještě poznámky a učím se velmi pravidelně. Ale musím si občas odpočinout, hlava není počítač, kteýr může jet neustále (a i tomu to škodí). Nejsem ten typ, co by se na to vykašlal. Ale díky za starost.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Totodile7625 » Sob 18 Máj 2013, 20:57

Mel 11 píše:A uz mi tolko nedakujte :oops: , ja predsa uz davno viem ze som skvela! just kidding :)

:lol: :good:

Do prekladania niektorych modov od Twallana sa pustila Sonia z ArSePa. Napriklad dnes, ak mate najnovsiu verziu master controllera a hru v cestine, tak ho mate tiez v cestine. ;)
Prehlad prelozenych a prekladanych Twallanovich modov najdete na ArSePo fore. Ked sa dostanem k pc, hodim sem link. :)

Edit: http://arsepo-forum.1055779.n5.nabble.c ... 12469.html
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Lianka79 » Ned 19 Máj 2013, 10:28

Baby, vsetky, ktore teraz cakaju skusky, drzim pevne palce. :good:
Lianka79
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Ned 30 Máj 2010, 11:51
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Uto 16 Júl 2013, 19:21

Po ohromně dlouhé době mám konečně chuť si jít beztrestně zahrát :mrgreen: Chudinka Cassie čeká v Egyptě na své dobrodružství už až bezcitně dlouho :oops:
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Sirka21 » Uto 16 Júl 2013, 22:43

heh chudatko urcite sa potesi :D ja by som sa mala k svojej predchadzajucej rodine vratit oni maju tak pekne rozrobene vedomosti a simicka ma za sebou uz 2 vysokoskolske tituly a tuzi po dalsom. ale nejak sa nemozem odtrhnut od morskej panny teda morskeho pana kedze manzelka bola tehotna a nemohla pouzit chaluhu
Obrázok užívateľa
Sirka21
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 401
Registrovaný: Str 14 Nov 2012, 18:42
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod PrincessLeia » Štv 18 Júl 2013, 16:59

Také vám stále chodí noví spolubydlící? :huh: Nevíte, jak to mám zařídit, aby mi noví do bytu nenastupovali? Pořád je posílám pryč. Ale jistě to není bug. Ale nevím, jak to změnit.
"I am a reader. Not because I don't have a life, but because I choose to have many." - Anonymous
Obrázok užívateľa
PrincessLeia
Starec
Starec
 
Príspevky: 1935
Registrovaný: Pia 01 Okt 2010, 14:35
Bydlisko: Czech Republic
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod abinka » Pon 29 Júl 2013, 10:00

viem že teraz budem riadne OT ale chcela by som len jedno vediet :D či este urobite Careys v sims 3 :D len tak ma to napadlo lebo ja som to ani nestihla pozerat :D :) iba taky napad som mala :D :D dufam ze sa na mna nehnevate ze som bola trošku OT :D :D
abinka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Pon 17 Máj 2010, 10:18
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Tomak » Štv 01 Aug 2013, 18:42

Poznali ste v rámci Sims komunity na YT holku s nickom The Quxxn?
http://simsvip.com/2013/07/21/a-loss-in ... espond-sys
https://www.youtube.com/user/TheQuxxn

Neviem, čo sa stalo, ale zomrela. Takéto informácie ma v komunite vždy zarazia...
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Fuzz33 » Štv 01 Aug 2013, 21:04

Ja som ju poznal, je to šok :(

Hovorí sa, že jej zlyhali pľúca. Nezvládla operáciu.
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod kate_s » Pia 02 Aug 2013, 17:24

Ona zomrela ? :( Jej videá i budú chýbať :( a poznali ste ju niekto osobne ?
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.
Obrázok užívateľa
kate_s
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Str 17 Júl 2013, 20:43
Bydlisko: Michalovce
Pohlavie: Simka

Re: The Sims 3 - Všeobecne

Poslaťod Fuzz33 » Sob 03 Aug 2013, 20:11

Teraz sú všetci ako supi. Nedajú jej pokoj, chuderke, ani po smrti. Veľmi všetci špekulujú ako vyzerala naozaj. :(
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia