Sims 3 nejdu dodatky

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Sims 3 nejdu dodatky

Poslaťod lucka147 » Sob 24 Mar 2012, 13:37

Ahojte!

Stiahla som si Sims 3 z netu a teraz ked tam chcem napriklad Pets alebo Late Night, aj som to nainstalovala, aj sa mi spravila ikonka na ploche, lenze ked na nu kliknem, tak sa mi namiesto tej hry "Pets" otvori Spustac hry the sims 3 :huh: A ked som mala este TS2 (z napaleneho CD) a stiahla som Nightlife, tak to v pohode islo. Neviete mi poradit co mam robit, aby mi isli aspon ti Pets?

Dakujem za odpovede.

L.
lucka147
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 24 Mar 2012, 13:34
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 nejdu dodatky

Poslaťod schnegy » Sob 24 Mar 2012, 13:53

Prepac lucka ale ohladom stiahnutej hry ti tu niktoneporadi. Budem sa musiet zaobist sama alebo sa spytaj inde. Inak k spustacu tolko, ze on sa pusti vzdy, aj ked ides cez datadisk, TS3 je riesena uplne inak ako TS2.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 nejdu dodatky

Poslaťod lucka147 » Sob 24 Mar 2012, 14:13

hm to je skoda :/ ale dakujem.
Este by som mala taku otazku, snad mi na nu mozes odpovedat, lebo sa to myslim si tyka nielen stiahnutej hry, ze som si urobila rodinu a hrala sa s nou asi 2 dni, potom som spravila dalsiu, ale tu povodnu mam ulozenu, lenze teraz ju nikde neviem najst... aj ju mam v zlozke Saves, ale v tom meste proste nie je, ani ten dom tam nie je...
lucka147
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob 24 Mar 2012, 13:34
Pohlavie: Simka

Re: Sims 3 nejdu dodatky

Poslaťod Totodile7625 » Sob 24 Mar 2012, 14:44

Kedže sa nachádza v zložke Saves, tak ju máš pravdepodobne uloženú v inom meste než hráš teraz s touto. A ak to tak nie je, tak bude pravdepodobne v knižnici s rodinami.

Túto tému zamykám, kedže jej podstata spočíva v nelegálne stiahnutej hre. Ak budeš mať problémy podobného rázu, ako napríklad s tou rodinou, tak píš prosím sem: viewtopic.php?f=28&t=658
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim


Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia