EA Slovak

Voľná diskusia k The Sims 3, obrázky, videá, vaše reakcie, dojmy a i.

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Poslaťod Max » Ned 25 Jan 2009, 15:51

spoluziak mi vravel, ze v gta 4 mal vdaka hacknutej hre uplne pokazenu kameru, cize to bolo vskutku nehratelne, ale aj tak prisli na to ako to obist ako uz povedal kozenooo
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Sašena » Štv 29 Jan 2009, 17:19

Tomak píše:Chápem :roll: .

Ozaj k tvojej poslednej vete, práve, že som sa dopočul, že u vás vznikla pobočka sčista náhodne, keď sa rozpadávala jedna prekladateľská firma, ktorú prevzali EA.


Myslím, že to bylo trochu jinak, samotnou mě zajímalo, jak ta česká pobočka vlastně vznikla a našla jsem to: http://games.tiscali.cz/interviews/eaczech/index.asp
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Poslaťod Kay » Sob 31 Jan 2009, 09:38

Všimli ste si že na oficiálnej stránke thesims3.ea.com je viac jazykov?
Predtým ich tam bolo tuším menej.
The Sims je ako pre mňa voda...
www.crystal.yw.sk
Obrázok užívateľa
Kay
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str 03 Dec 2008, 22:25
Bydlisko: Trenčín
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod fanynka83 » Uto 24 Feb 2009, 17:30

ja rozhodne hlasujem za ea games na slovensku a myslim ze dosiahneme aspon ako taky uspech ak budeme drzat spolu a tomak bude stale bombardovat es games meilami v ktorych im bude opakovat o co nam slovakom vlastne ide..ved sa tu nejedna len o hru the sims ale o vsetky hry,ktore ea games doteraz vydalo!!!!takze vsetci kto mozete hlasujte a podpisujte sa,kde sa da!!!!!!!!!! :pray: aj ked sa niekedy zda ze je to len taky nas krasny sen... :napkin:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod MaDrO » Str 15 Apr 2009, 20:37

ja chcem EA sloveak mozno este viac ako Tomak...ja som kukal slovencinu do simsa hned ako som to nainstaloval...raz sa mi aj snivalo ze uz to konecne mam a na druhy den bola na simgame anketa co by sme povedali na TS po slovensky a ja som dal hned ze "To by bolo úžasné!" a potom asi o mesiac na GAMESIMS ze EASlovak...no ja som skoro 4 mrtvice dostal a 5 porazek....sak ja som to predychaval asi hodinu..kks.... :lol: my taka partia v puchove sme taky narodniari...hh:dmy len firt že SLOVENSKO.... :respect: :respect: aj filmy secko stem len v slovencine...98% mojich dvd je v slovencine a 99.9%hier tak isto...to 0.1 je len sims!!!tomak snaz sa :lol: :lol: drzim ti palce viac ako ti sam sebe :) sak ja to chcem milion krat viac ako vsetci...ja uz mam aj s mamou dohodnute ze ked sa to podari ze nech sa pripravy a nech uz ma vytukane 112!!!!! :shake: :shake: tesim tesim :roll: jaj ale nech uz to jeee :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
MaDrO
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned 12 Apr 2009, 15:42
Bydlisko: Púchov
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod faaster » Str 15 Apr 2009, 22:03

aké emócie :lol: ...a Tomak nevieš ako si na tom lebo je tu nejako o tom ticho :whistle:
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Silva » Sob 18 Apr 2009, 20:05

ako ja som spokojna s akymkolvej jazykom ktoremu roumiem preto mi nejak zily netra ze ea slovak neni
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod schischa » Sob 18 Apr 2009, 21:41

uplne suhlasim so Silvou ;)
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod fanynka83 » Ned 19 Apr 2009, 16:59

silva a schicha vas by nepotesilo a to velmi keby dali do simakov sloevncinu?sice v cestine sme si uz na to zvykli ale ta slovencina by urcite padla dobre...nemyslite? :wink:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod schischa » Ned 19 Apr 2009, 19:49

pozri, pre mna je cestina ako slovencina, ja ani neuvazujem nad tym ked nieco pocuvam/citam v cestine, takze asi tak ;) cize ci bude alebo nebude slovencina... ak mam pravdu povedat tak to mam vies kde :D
Naposledy upravil schischa dňa Ned 19 Apr 2009, 20:13, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod fanynka83 » Ned 19 Apr 2009, 20:05

hej viem... :D vsak to aj vidno... :sarcastic:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod tamuska » Str 22 Apr 2009, 11:44

beriem ze simsku rozumieme i v cestine ale proste preco i mi nemozeme mat vlastnu pobocku co sme nejaky ..ale proste bolo by to lepsie kebyze i slovensko malo EA games...
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: EA Slovak

Poslaťod Tomak » Pia 24 Apr 2009, 00:39

Slovenská pobočka najbližšiu dobu nehrozí. EA je tiež postihnuté krízou, v povedomí ako Slováci u nich už sme, to je dôležité, no berú nás do jednej kopy s Čechmi - viď:

Fanoušci Sims jsou všude. Výjimkou není ani Facebook, nejrychleji rostoucí sociální síť na světě. Najdete na ní nejednu fan stránku Sims 3 – v angličtině, španělštině, polštině či dalších světových jazycích.

Česká a slovenská komunita Sims nemohla samozřejmě zůstat pozadu. Na Facebooku ji najdete ji na oficiální fan stránce The Sims 3 CZ/SK...


http://thesims3.ea.com/view/pages/newsI ... 1603256696
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: EA Slovak

Poslaťod Jack Ohamo » Pia 24 Apr 2009, 23:23

mne to je tiež jedno, a je to pravda ze nas beru do jednej kopy, raz EA dokonca urobili taky trapas, ze vydali jednu hru specialne a podrzte sa na obale bolo FOR HUNGARY AND CZECHOSLOVAKIA ONLY, :D neviem ci by to pre nich bolo okrem toho vyhodne mat u nas pobocku...
Obrázok užívateľa
Jack Ohamo
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:09

Re: EA Slovak

Poslaťod Tomak » Sob 25 Apr 2009, 14:51

Čože? To by som chcel rád vidieť? :lol:

No skôr si myslím, že by to nebolo výhodné pre českú pobočku.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na The Sims™ 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia