Problém s inštaláciou

Máte nejaké nejasnosti, problémy, otázky k The Sims 3? Pýtajte sa!

Moderátori: Emerald, Totodile7625

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Integra » Pia 10 Júl 2009, 22:09

Akurát som si išla nainštalovať Sims3 (na druhý notebook) po dokončení inštalácie som zapla , že konečne môžem po dlhom čase hrať a ono mi chyba vyskočí že "niesme si istí či je toto naozaj kopia hry sims 3 prosim vas kontaktujete (už neviem koho ) " ja že super tak som sa spýtala môjho brata čo to môže byť že on nevie tak sa na internete dočítal že veľa ľudí ma túto chybu a aj tí čo si kúpili original v obchode to majú a dokonca ani EA nevedia čo to má byť a pracuju nad tým :? .... písalo že niekedy pomáha vybrať CD-čko alebo reštartovať comp , alebo dialšia možnoť odinštalovať daemon tools .... lenže mne nič nepomáha :evil: .... niektorým to ide bez problémov napr. môj brat to ma na notbooku ide bez problémov a na notbooku mojej mami (kde som to inštalovala ) to nejde :evil:
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Jaina » Sob 11 Júl 2009, 20:38

Hej, to robí aj mne. Citujem: "Nejsme si jisti, zda je vaše kopie hry oprávněná. Kontaktujte prosím zákaznickou podporu"

Tiež ma to dosť štve :?
"A jsme doma. Moc sídlí tam, kde lidé věří, že sídlí. O nic víc a o nic méně."
"Takže moc je jen fraškou?"
"Stínem na zdi. Jenomže stíny umějí zabíjet. A často se stává, že velmi malý člověk dokáže vrhat velmi velký stín."
Obrázok užívateľa
Jaina
Starec
Starec
 
Príspevky: 1536
Registrovaný: Štv 27 Nov 2008, 19:14
Bydlisko: Lesy a háje Revúckej vrchoviny
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Integra » Sob 11 Júl 2009, 20:51

aj tebe ?? super ako joooj ........... nervy najlepšie je že ani EA nevedia čo to je ti kokos sa teším že konečne idem hrať ono ti toto napíše aaaa :evil: :evil: :evil:
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Sašena » Sob 11 Júl 2009, 21:48

Tady jsou k tom nějaká řešení, třeba vám to pomůže..
http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/38399.page
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Integra » Str 05 Aug 2009, 01:51

diky..... ale nepomaha :cry:
I used to be an adventurer like you then i took an arrow to the knee
Obrázok užívateľa
Integra
Starec
Starec
 
Príspevky: 1221
Registrovaný: Uto 23 Jún 2009, 13:34
Bydlisko: Vreckany :)
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Sašena » Str 05 Aug 2009, 09:40

No já mám ale dojem, že tohle opravuje už ten první oficiální patch, takže to zkus s ním, tohle bylo před jeho vydáním..
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod TS3 » Štv 13 Aug 2009, 12:53

To má veľa ľudí. Tá hra je žiadaná teda môže sa stať, že použil biekto kód. ako ktosi vravel, teraz mi vyfunelo z hlavy kde, že nainštaloval na druhý notebook a ak z toho prvého notebooku neodinštaloval, to asi bude ten problém. Vraj to vyrieši technická podpora, treba tam zavolať a myslím že nadiktovať inštalačné číslo
TS3
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Štv 11 Jún 2009, 15:20
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod smajlinka11 » Ned 03 Okt 2010, 12:59

nie som si istá, či triafam tému, ale skúsim...posťahovala som si dáky vlastný obsah, ktorý bol pravdepodobne chybný, lebo mi namiesto domov naskákali modré diery...skúsila som čo to vymazať, nepomohlo, tak som odinštalovala hru...dnes som znovu hru nainštalovala, lenže keď chcem spustiť launcher, tak mi vyhodí že prestal pracovať a koniec....nič sa s tým nedá a fakt neviem ani čo s tým :fist: :fist:
smajlinka11
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv 17 Jún 2010, 23:51
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Emerald » Ned 03 Okt 2010, 20:19

Tie modré diery odstraňovala niektorá z aktualizácií, takže treba si ich nainštalovať a aj keď to poškodené susedstvo už neopravia v ďalších sa to už nestane.

A čo sa týka toho, že preinštalovaná hra nejde, tak to je asi kvôli zlému postupu pri odinštalovávaní. Ak si nenechávaš zálohu zo svojich rozohraných susedstiev treba všetko poriadne odstrániť. Odinštalovávať treba pomocou súboru Uninstal v hre a nie iba vymazaním zložky s hrou a taktiež treba odstrániť dáta z dokumentov, ktoré patria k hre, to sa hlavne týka takých hier, ktoré boli nejak poškodené ako napríklad tvoja, no ten problém rieši herná oprava a o tom som už písala vyššie.
Treba to všetko ešte raz pozorne odinštalovať, vymazať a prípadne aj vyčistiť registre v počítači a až potom nanovo inštalovať.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod smajlinka11 » Pon 04 Okt 2010, 12:39

Emerald, ty si poklad :) vymazala som aj zložku z dokumentov, o ktorej som ani nevedela, a už mi to ide :)
ešte otázka....čo sa týka aktualizácií....treba ich nainštalovať všetky zaradom? lebo najnovšia asi nerieši všetky problémy....či ako to je? dúfam, že nie som moc OT....
smajlinka11
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Štv 17 Jún 2010, 23:51
Pohlavie: Simka

Re: Problém s inštaláciou

Poslaťod Emerald » Pon 04 Okt 2010, 20:49

Všetky treba nainštalovať, ony na seba nadväzujú.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka


Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia