Menšie problémy

Pýtajte sa na všetko ohľadom hry The Sims 2 a jej datadiskov.

Moderátori: Emerald, Sašena

Pravidlá fóra
V tomto fóre sa musia striktne dodržiavať nasledovné pravidlá, ktoré sú kontrolované adminmi, moderátormi, poprípade podmoderátormi fóra GAMESIMS:
1. Vyhýbajte sa vulgárnym, rasistickým, reklamným, ilegálnym (c.rack, torrent, warez...) príspevkom či komentárom s podtónom erotiky a taktiež nevhodnému správaniu, ktoré na fóre vyvoláva konflikty.
2. Píšte vždy k danej téme a nerobte tzv. offtopic,
3. Nezakladajte zbytočne duplicitné témy alebo veľmi podobné či zbytočné, pred založením novej témy si fórum najprv dôkladne prezrite.
4. Vaše príspevky by mali byť vždy zmysluplné a miestne, nepíšte, keď nemusíte (príspevky typu – „To áno“, „Neviem“ alebo obsahujúce len smajlíky a pod. sa odstraňujú, považujú sa za „nahrabávanie“ príspevkov!).
5. Váš príspevok nesmie obsahovať viac ako 10 rovnakých smajlíkov a všeobecne viac ako 10 smajlíkov v jednom riadku.
6. Necitujte zbytočne t.j. po poslednom príspevku, zároveň necitujte príspevky s citáciami a obrázkami.
7. Nezobrazujte príspevky s obrázkami širšími ako je veľkosť 600.
8. Váš avatar by mal mať maximálnu veľkosť 120x120.
9. V podpisoch je zakázané mať obrázky (neplatí pre smajlíky).
10. Nepoužívajte v nastaveniach fóra skrytú prítomnosť.

Ak pravidlá nebudú dodržiavané, postupovať sa bude takto:
1. Osobné napomenutie cez pm.
2. Zavedenie varovného hodnotenia.
3. Zablokovanie prístupu na toto fórum.

Re: Menšie problémy

Poslaťod schnegy » Pon 01 Júl 2013, 21:32

V nastaveniach hry sa da predlzit kazda etapa zivota samostatne. Staci, ked im nastavis vyssiu dlzku fazy batoliat.
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod paulusha03 » Ned 11 Aug 2013, 20:57

Dakujem :) to som nevedela :)
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod paulusha03 » Ned 11 Aug 2013, 21:01

Ešte ak by som sa mohla spýtať :oops: :D - moj sim sa priateli zo simkou z vedlajšieho bytu...a ked kliknem na "nabídnout" sa mi objaví iba aby sa nastahovala a nie aby bola len spolubývajúca. Lebo si pametám že pri jednom simovi sa mi to objavilo. Problém je asi v tom že tu simku som vytvorila sama. Neviete mi pomoct s nejakym cheatom alebo trikom aby som ju mala len za spolubývajúcu?
paulusha03
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 31 Júl 2009, 12:39
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Ned 03 Nov 2013, 17:45

Takú otázočku :D (zase)
Prosím vás ako presťahujem simíkov z jedného mesta do druhého?
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Gali » Štv 07 Nov 2013, 12:06

No mne sa to objavilo po predposlednej aktualizacii ze normalne v mobile si das reality/prestahovat sa/do ineho mesta.
Gali
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob 03 Jan 2009, 19:50
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Štv 07 Nov 2013, 13:18

Ale ja myslím sims 2 :oops:
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Pon 03 Mar 2014, 00:07

Prosím vás o súrnu pomoc! :(
Už dlhšie som nehral sims 2, tak som si ho dnes celé preinštaloval a downloady ktoré tam boli som dal naspäť. Hra mi išla perfektne. Teraz večer som si do hry pridal ďalšie downloady. Je ich dosť veľa :roll: No a keď spustím hru tak sa mi načíta, a asi v polovici sa mi hra vypne :( Už som niektoré dal aj preč ale nič nepomáha. Poradite mi čo by som mal urobiť?
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Emerald » Pia 07 Mar 2014, 19:28

Daj preč všetky tie nové, niektorý z nich môže byť chybný.

A ak sa ti hra vypne v polovici hrania, problém môže byť aj v tom, že hru neukladáš dostatočne často. Ja odporúčam hru ukladať každých 24 simských hodín, čiže 1x za deň. Ja osobne hru ukladám vždy v noci po tom čo ich dám spať. Tie ďalšie downloady sú záťaž na pamäť, preto ak nemáš chybný download postačí ti častejšie hru ukladať.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Menšie problémy

Poslaťod Simko » Pon 10 Mar 2014, 17:41

Veľmi pekne ďakujem Emerald :)
Pomohlo mi to :)
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod luky25 » Uto 06 Jan 2015, 17:22

Chcel by som sa opytat stiahol som si z originu the sims 2 ultimate collection.Ale ked si chcem napriklad nainstalovat dom alebo auto ako ssubo simspack tam my neukaze instalacku ale iba biely subor nechce my ho otvorit nie je na to nejaky program lebo aj predtym som mal the sims 2 a ukazovalo my stale simpack a nainstalovalo my to.Neviem co robit.Ani oficialne auta nejdu.Za odpoved dakujem. :(
luky25
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Ned 31 Okt 2010, 11:32
Pohlavie: Sim

Re: Menšie problémy

Poslaťod Nemesix » Sob 31 Jan 2015, 20:36

to je tym,že predtym v dvojke bol bodyshop,a cez to sa tie simspacky inštalovali,ale myslim že v tejto ultimate kolekcii nie je :) ..skusim pohladat ci sa to neda nejako obist,alebo nainstalovat bodyshop,a ti tu hodim link ked najdem :)
Obrázok užívateľa
Nemesix
Starec
Starec
 
Príspevky: 1211
Registrovaný: Pia 24 Jún 2011, 21:02
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia