Trailery a ostatné videá

Odhaľujme spoločne nové vlastnosti "štvrtých Simov"!

Moderátori: Tomak, Totodile7625

Trailery a ostatné videá

Poslaťod natmic043 » Ned 16 Feb 2014, 15:51

Videli ste už trailery na The sims 4 ? Ja už hej a myslela som si že som klikla na niečo iné ale potom som prišla na to že som klikla správne a bo to ten trailery :) Si pozrite je zábavný :) Potom ma komentujte či som našla dobré videa :)

Prvý trailer
http://www.youtube.com/watch?v=52AMHYQzO08&hd=1

Druhý trailer
http://www.youtube.com/watch?v=dx5GzentZNU

Tretí trailer
http://www.youtube.com/watch?v=WLmN1D1P2RI&hd=1
Som človek, ktorý má rád veľa vecí, ale jedno mám najradšej SIMS.
natmic043
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 29 Jan 2014, 21:35
Pohlavie: Simka

Re: The sims 4 - Trailery

Poslaťod Fuzz33 » Pon 17 Feb 2014, 18:05

Prvý a druhý, nie sú oficiálne trailery :)
Fuzz33
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 403
Registrovaný: Ned 15 Júl 2012, 16:00
Bydlisko: Gatlin
Pohlavie: Sim

Re: The sims 4 - Trailery

Poslaťod Totodile7625 » Str 14 Máj 2014, 18:20

Oficiálny trailer The Sims 4 nám ukazuje prostredie CAS ( Create a Sim ) za pomoci dobre známeho párika Belly a Mortimera Gothových.



Osobne som nadšený. Vidím v tom obrovský potenciál. To CAS je perfektne prepracované a tí simíci sa mi páčia asi najviac zo všetkých sérií The Sims. Ale to už som raz napísal v druhej téme. Podstatné je že to vidím veľmi sľubne a som nadšený!
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The sims 4 - Trailery

Poslaťod Simko » Štv 22 Máj 2014, 15:46

Som nadšený. To CAS vyzerá super. :D
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: The sims 4 - Trailery

Poslaťod Totodile7625 » Str 28 Máj 2014, 21:05

CandyEm píše:https://www.youtube.com/watch?v=9KSFkcKBBMo

Ohohohohohoho :clap: :heart:
A vidíte tú električku na konci ? :)


food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: The sims 4 - Trailery

Poslaťod Tomak » Štv 29 Máj 2014, 11:18

Je len dúfam, že tie 'interiérové základy' v hre sú, len ich neukázali, pretože nechápem inak prečo by ich nemohli pridať. Ani bázen neukázali, tak snáď tam ešte je nejaká nádej. Veď paradoxne si v TS4 nebudem môcť postaviť dom ako v TS2. V TS3 to doteraz nie je možné. :slap: Myslím napr. takéto schody:

http://www.thesims2.gamesims.sk/serialy ... eys_12.jpg
http://www.thesims2.gamesims.sk/serialy ... eys_11.jpg

Dotvára to veľmi peknú atmosféru do interiéru.

Inak všetko fajn, páčilo sa mi veľmi video, dosť ma nadchli tie možnosti a grafika. :roll:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Totodile7625 » Štv 29 Máj 2014, 19:50

Mňa najviac nadchlo to inteligentné prispôsobenie miestnosti... no ikeď uvidíme nakoľko inteligentné naozaj bude. :mrgreen:
A čo ma nadchlo ešte viac je to zdvíhanie základov a rôzne výšky stien! :oops:
food is my religion and pizza is my god
amen
Obrázok užívateľa
Totodile7625
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 4106
Registrovaný: Uto 19 Okt 2010, 10:51
Bydlisko: Mimo Vašu modrú planétu ...
Pohlavie: Sim

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Flora Kreslená » Štv 29 Máj 2014, 21:47

Absolútne súhlasím s Totom.
Flora Kreslená bola moja prvá Simka a nikdy na ňu nezabudnem
Obrázok užívateľa
Flora Kreslená
Starec
Starec
 
Príspevky: 2219
Registrovaný: Uto 09 Mar 2010, 22:33
Pohlavie: Simka

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Emerald » Ned 08 Jún 2014, 21:53

A budú sa dať tie základy pridať aj po tom, čo už postavíme dom, lebo mne sa pravidelne stávalo, že som postavila dom a potom som tak naň pozrela s myšlienkou "Pekný, ale chcelo by to tie vyvýšené základy!", no keďže sa mi ho nikdy nechcelo prestavať mala som vždy plno domov bez základov, ktorým by sa hodili a naopak domy so základmi, ktoré s nimi vyzerali otrasne.

To stavanie sa mi naozaj dosť páči, takže snáď tam pridajú aj bazén a ostatné čo spomínal Tomak, pretože to čiastočné vyvýšenie do interiéru chýba v TS3 aj mne.

CandyEm z tej električky čo tam prefrčala som bola úplne unesená, dúfam že ňou budú vedieť aj cestovať, že niekde na ňu nastúpia a potom zase vystúpia v blízkosti miesta, kam budú mať namierené.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Markus » Pon 09 Jún 2014, 19:33

ja sa tešíím :good:
pri téme toho že nebudú bazény som sa zamyslel nad tým, že ich vôôôbec ale že vôôbec nepoužívam :unknown: iba ich dávam k domom čo majú vyzerať luxusne + k hotelom
ale jedno čo ma veľmi mrzí je, že som nevidel nastupovanie/vystupovanie z auta :cry:
A netešil by som sa z toho ako veľa simíkov je po uliciach, stále mi v pamäti rezonuje trailer na Late Night :lol:
Ak je 50%-tná šanca na neúspech, tak sa to nepodarí v deviatich prípadoch z desiatich.
Nikdy nehovorte, že sa niečo nedá, pretože vždy sa nájde iniciatívny blbec, ktorý nevie, že sa to nedá, a urobí to!
Obrázok užívateľa
Markus
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob 16 Jún 2012, 16:26
Bydlisko: V krajine kde sa piesok lial :D
Pohlavie: Sim

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Emerald » Pon 09 Jún 2014, 23:04

Dnes bol na asi najpopulárnejšom hernom veľtrhu (čo sa predstavovania nových hier vývojármi týka) predstavený nový trailer a tiež vyše 4 minútové video z hry.





Podľa rôznych diskusií by mohli byť predstavené ešte aj reálne gameplay video (dúfam, že konečne aj s plným náhľadom na ovládací panel), tak sa teda nechajme prekvapiť, čo nám E3 ešte prinesie.

Edit:
Máme tu ďalšie video, tentokrát je to rozšírenie traileru, ktorý som sem pridala predtým. Už prestávam dúfať v to, že by sme mohli uvidieť aj ovládací panel :( Ale inak sa mi to zatiaľ celkom páči, to je to dosť subjektívny názor, pretože tie videá sú náročky prepchané najrôznejšími vecami aby sme nevedeli na čo upriamiť pozornosť a tak sa nám zdá, že sa tam deje viac ako sa naozaj bude odohrávať v hre počas podobných situácií.

Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Simko » Str 11 Jún 2014, 15:29

No v niektorých ohľadoch mi to pripomína 3. Neviem prečo :roll:
Asi sa to tu nehodí ale nejak mi to ušlo, načo slúži tá kravská rastlina čo v trailery zožerie toho sima? Lebo viem že je aj v 2 aj v 3, len nikdy som nedošiel na to, k čomu to je.
Ak chceš zažiť niečo čo si ešte nikdy nezažil, musíš preto spraviť niečo čo si ešte nikdy neurobil. :)
Obrázok užívateľa
Simko
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 729
Registrovaný: Sob 23 Jún 2012, 17:09
Pohlavie: Sim

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod zuziniatko » Str 11 Jún 2014, 16:47

v sims 2 mohla zožrať nejakého tvojho suseda ak si ju nekŕmil a ty si z nej potom podojil mlieko ktoré ti predĺžilo život o pár dní ak si dobre pamätám :lol: v sims 3 neviem, tam to bolo len v store.. :oops:
zuziniatko
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 421
Registrovaný: Štv 19 Feb 2009, 13:16
Bydlisko: BA
Pohlavie: Simka

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Tomak » Pia 13 Jún 2014, 14:09

No aj ja mám pocit, že vo videu sa toho deje o dosť viac, než to bude v skutočnosti, hoci by som bol veľmi rád opaku. Tie bazény by mi až tak nechýbali ako tie základy do interiéru. Tak uvidíme.

Inak Simovia majú už fakt realistickejšie a nové pohyby, tie tance sú fakt super a konečne nie také 'simácke'.

Emerald: Ten gameplay panel mám dojem, že bude podobný tomu novému z CAS, ktoré vidieť v najnovších videách, čiže taký priehľadno-biely. Mne sa páči.

Edit: Tak asi nie, asi to zostane ako stará modrá klasika. Mohli to už poňať modernejšie:
Obrázok
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Re: Trailery a ostatné videá

Poslaťod Tomak » Pia 13 Jún 2014, 14:10

No aj ja mám pocit, že vo videu sa toho deje o dosť viac, než to bude v skutočnosti, hoci by som bol veľmi rád opaku. Tie bazény by mi až tak nechýbali ako tie základy do interiéru. Tak uvidíme.

Inak Simovia majú už fakt realistickejšie a nové pohyby, tie tance sú fakt super a konečne nie také 'simácke'.

Emerald: Ten gameplay panel mám dojem, že bude podobný tomu novému z CAS, ktoré vidieť v najnovších videách, čiže taký priehľadno-biely. Mne sa páči.

Edit: Tak asi nie, asi to zostane ako stará modrá klasika. Mohli to už poňať modernejšie:
Obrázok
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Ďalší

Späť na The Sims™ 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia